Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lunatic83
#146266
két Ferrari volt, az egyik Dino volt,
Porsche, talán 3 volt, régi 911, meg 914

sok merci volt meg bmw, a szokásos audi quattro csapat....

szép volt jó volt, DE....

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#146265
idén lesz a Hringen Lamborghini Super Trofeo
remélem ott vakulásig csak Lambot látni majd..... 😉

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#146264
2500FT!?!?! Az csakugyan sok....Ferrari volt valami?vagy Porsche?

:) Semmi okosság :P

bency
#146263
Ohhh,errol nem is tudtam hogy letezik!Kar hogy Maisto,a Spyder nagyon kiraly pedig!

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#146262
Néha szívok friss levegõt, de megfájdul tõle a fejem, ezért visszamászok valami BMW-be XD
Lambo szempontból tényleg nem volt semmi, de összességében egész jó volt, bár a 2500 Ft-os belépõt soknak tarom érte.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Lunatic83
#146261
csodálkoztam is, h mi van, wazze, kiengedtek a bmw szalonból egy kis friss levegõre? 😛


nekem ismét csalódás volt az expo... még azt az egy nyamvadt Espada-t se hozták ki....

Xbox Live: Lunatic HUN

#146260
Lamborghini Gallardo Special Tuned (Ballon White custom) - Maisto

Lamborghini Gallardo Spyder (customized) - Maisto

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#146259
Vajon ki lehetett? 😛

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#146258
[/img]

:) Semmi okosság :P

Lunatic83
#146257
persze, ha maga a cég csinálja, de ez a sufni tuning, sajnos nem mindig jön be....

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#146256
Azert egy Hamann Murci-t elfogadnek 1:18-ban,vagy gyari tuningos Gallardokat...

:) Semmi okosság :P

Lunatic83
#146255
ma amúgy meglátott egy "kolléga", lebuktam 😛
kint voltam az OldT Expon, természetesen odamentem a modell részhez... ez volt a hibám 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#146254
gagyi ,
nemtudok már írni se bazz

Xbox Live: Lunatic HUN

Lunatic83
#146253
nekem nagyon zavaróak...
fehér Rev nincs, kuka
a másik 2, gatyi tuning, kuka

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#146252
Miert?Amugy a Maisto nagy kereket tesz,ennek normalis,nagyon megneznem kozelebrol 😛

:) Semmi okosság :P

Lunatic83
#146251
szerintem csak egy sima , tuningolt, Maisto, de bármi is az,
kidobnám azt a fehér Gallardo Spyder-t, az alatta lévõ másik fehér Gallardo-t, és jobbra a fehér Reventónt....

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#146250
Van ott lent egy feher Gallardo,mintha tuningolva lenne,milyen gyartmany az? :S

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146249
Basszusz.

#146248
akkor valószínú 1:24-es volt. arra nem bukom. mindenesetre ez a modell tetszik.
#146247
olyanom volt Tamiya modellben de elajándékoztam

#146246
mindegy, hagyjad. a szokásos kínai cucc. de tetszik, gratula. ennek az elõdjére fáj a fogam, a landcruiser vx hdj 80-asra. csak egy kis lóvé kéne a dologhoz......
#146245
passz Kínából rendeltem, de elõkeresem a dobozát

#146244
ezek szerint a benzines. ki gyártja a modellt?
#146243

#146242
VXR V8

#146241
Basszus, ez egy toyo lancruiser vx? talán 100-as?
BMW FAN
#146240
Már késõ😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#146239
Várj,, futok érte xD

BMW FAN
#146238
Nem tudom!Ki is b@sztam😄DDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#146237
Áhhh mi ez a kotvány??? 😄

BMW FAN
#146236

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#146235

Daniel BMW
#146234
Az ám!<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#146233

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#146232
Továbbra is: "Legszebb roadster" 😄😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#146231

végre sikerült napos helyet találnom

#146230
Ezt ki gyártja? És milyen méretarány?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#146229
Na ilyen rács kéne a Kyosho-kra, MC-kre stb...pedig ez "csak" egy Signature

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#146228
😄DD

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#146227
és egyszer csak ráugrik Shumika kutyája és lõttek az ótóknak XXXD

#146226
Szerintem egy vitrin jobban is néz ki.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Lunatic83
#146225
lyah, még ha csak az én gyûjteményemet nézzük.... van vagy 20 autóm, vagy mittudoménmár mennyi... akkor arra még plusz 10-20 db tartalék... vagyis kéne vagy 40-50 doboz....


akkor inkább egy vitrin....

Xbox Live: Lunatic HUN

#146224
Ezek a dobozok is kiteszik pár modell árát...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Lunatic83
#146223
itt kezdõdik egy gyûjtemény......


// pár ilyen doboz nekem is jól jönne.... //

Xbox Live: Lunatic HUN

#146222
<#integet2>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#146221
<#szeret>


Melyik kéne? 😄😄


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#146220
<#integet2>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Lunatic83
#146219

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#146218
Mara kiutottel! 😄

:) Semmi okosság :P

#146217
😊)

http://www.flickr.com/photos/chilisos93