Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#146662
gelt

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#146661
Jo reggelt!

:) Semmi okosság :P

#146660
Eladó autómodelleim: BMW 550i Facelift black metallica Kyosho 1:18, Audi A8 W12 black Kyosho 1:18, aztán van még MC Aston Martin meg Jaguar XK zöldben, na meg 2 mocimodell, egy Highway61 1:12 Harley Davidson gyöngyházmetál piros/fekete, vmint egy MC BMW R1200 CL 1:10 frostbeige. Ha vkit vmi érdekel, bátran írjon privátban. Amúgy Szép Napot Mindenkinek!

Willi Betz
#146659
Jó reggelt!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Lunatic83
#146658
pedig szere(t)tem azt a sorozatot..... b+, lassan nem nézhetek tv-t, ki se mozdulhatok a lakásból? mindenki ellenem van???!! 😛

Xbox Live: Lunatic HUN

Gallardo007
#146657










http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Töky 007
#146656
Tényleg nagyon jó kép.

Töky 007
#146655
Aztta te aztán jó korán kelsz. 😄

GrandVitara
#146654
Jó reggelt!
bency
#146653
Koszi,nem en csinaltam a kepet,tesom hozta ossze 😊
Ez a kep az egyik kedvencem,most atmereteztem es igy feltudom vegre tolteni 😊 Tok olyan mintha 1:1 lenne!


:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146652
Okés, hááát nagyon nincs mit,csak múltkor is megnézted a számot nehogy azt add ide, nem is tudom mit néztél.... Gondoltam fontos lehet.

General ZoLee
#146651
Teljesen mindegy a sorszám, csak azt hittem, hogy az enyémet fényképeztem le. De majd úgyis csinálok róla új képeket, akkor már stimmelni fog a dolog! De azért köszönöm! 😊

Töky 007
#146650
Jaj de jó lenne nekem is ilyen f@sza képeket csinálni , de hát bérházba kicsit érdekes lenne.<#eljen>

Töky 007
#146649
A GTXFané meg 1497, ha kell az enyém kicserélhetjük ha neked ez kell....

schumimodells
#146648
Igen,köszi.Idõközben már én is észrevettem.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Töky 007
#146647
Ez mindig igy van 😄

General ZoLee
#146646
Oké, köszönöm! Megnéztem, az én Buick-om az 1567-es sorszámú, úgyhogy a tiedet fényképeztem le annak idején! 😊)

bency
#146645
[/img]

:) Semmi okosság :P

bency
#146644
😛 Enis mindig izgulok ilyenkor,bar nem en kellet menjek hozza,sajnos 😞 De azert izgultam hogy minden rendben legyen 😊

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146643
Megjegyeztem 😄 Már csak Zolee-nak kell észlelnie amit irtam...

bency
#146642
Deeeee en gratulaltam elosszor! 😄DD

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146641
Majd ha nálam lesz, de köszi <#worship>

bency
#146640
Ohhh hogy az a 😄DD Grat testver 😄<#eljen>

:) Semmi okosság :P

w77d
#146639
anyám mindig azt mondja, hogy én meghatározó tényezõ vagyok az életében, igazi vízválasztó XXXD

Töky 007
#146638
Háát inkább holnap meglátod, de GMP, na jóó egy GTX 😄 de nem mondom meg milyen D:

bency
#146637
Megtudhatom melyk csodas darab az?😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146636
Áhh álmaim modelljérõl van szó ugyh. nem szarakszunk 😄

bency
#146635
Nem bizod a veletlenre latom 😄DDD

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#146634
Zoleeeee!! Holnap 10-ig nállad leszünk!!!! Ha nem olvasnád a mail-odat 😄

#146633
bejön az, csak görgess lejjebb, nem az a legfrissebb cikk a blogon.

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#146632
Ha ez kell neked kicseréljük, no problem 😄

bency
#146631
Megesik 😄

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#146630
Hányszor elmondta apádnak ezt (ejjj ha kisszéket csinálunk aznap este)😄DDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Falkon
#146629
<#gonosz3> Nem!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

BMW FAN
#146629
Persze,azért hazudják neki évek óta hogy elcseréltek a kórházban😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#146628
de szeret csak nem tudja kimutatni

BMW FAN
#146627
Téged anyád se szeret😄DDDDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

modelcar
#146626
ajj 2 egyforma hsz

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

modelcar
#146625
XD<#eplus2>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

General ZoLee
#146624
Akkor megnézem az enyémet, mert vagy két egyforma sorszámú van, vagy a tiedet fényképeztem le és nem az enyémet! 😊

w77d
#146623
nah jo, akkor nem is olyan búskomor... a W124-nél valamivel szebb....


szerecccccc??? XXXXXXD

bency
#146622
Klassz,jol mutatna a masik Hemi Cuda mellet! 😛

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#146621
Nekem ne mondogasd az osztrigás ismerkedõs szövegedet😄DDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Falkon
#146620
Na ezért most nagyon megutáltalak. <#boxer>
A gyári a kedvenc amerikaim.

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

BMW FAN
#146619
Mert könyékig benne vagy a seggedben😄DDDDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#146619
mutasd a puncid

Töky 007
#146618
1495 😄

w77d
#146617
pedig én olyan ügyes vagyok, hogy a segglyukamon ülök és nem esek bele.....

BMW FAN
#146616
Ezért vettél Te is nõi cabriót😄DDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

General ZoLee
#146615
Mi a sorszáma a tiednek, Töky?