Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#163034
neszojjábe

Willi Betz
#163033
Reggelt!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#163032
Neked igen😄DDDD De a legjobb termõterület,a szemed alatti naplemente lesz a gyümölcsösnek 😄DDDDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163031
a pofonfán terem gyümölcs? XD

BMW FAN
#163030
Lajos!Megrázod a pofonfát😄DDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163029
a Tesco? az is gagyi XXXD

BMW FAN
#163028
Gagyi ám a Te...😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163027
egy ilyenem van nekem is, épp azon gondolkozok hogy mit csináljak belõle.... valami dioráma kéne... lehet egyszerûen felgyújtom, bebaszom egy maréknyi parázsba oszt ott van a világvége dioráma XXXD

w77d
#163026
ez gagyi

Daniel BMW
#163025

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

BMW FAN
#163024
Téged sem😄DDDDDDD
Pl ezt.

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163023
há milyeneket akarsz látni? XXXXD

BMW FAN
#163022
Áhhhhh nem akarok ilyen képeket látni😄DDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163021
Ez igen!<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163020
Napotot😊

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bulba
#163019
Uhh, ahhoz képes hogy csak egy Motormax jó drága... mondjuk ez minden privát átépítésû modell hátránya, pl a "hokiban" is legalább másfélszeres áron mérik az 1:43-as rendõrségi vasakat a civilhez képest.
De ha nem iparszerûen csinálja az ürge akkor tényleg egyedi amit a pénzedért kapsz.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bency
#163018
Napot! Ez ugy gyonyoru ahogy van szerintem! Grat,nagyon szep!

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#163017
Reggelt!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#163016
Googlen találtam még rengeteg oldalt, és többfélét, de amit az ebayen találtam az jön be igazán.

De még erre is aztmondom hogy bejön.

Idén nem tudom hogy a jelenlegi Challangeren, és a 2008 -as Knight Rider Kitten kívül lesz -e még modellem, de az biztos hogy lesz egy idõszak hogy csak us police autókat fogok gyûjtögetni. Többnyire olcsók, havi 2 - 3 sztem belefér majd.

#163015






#163014
Akit érdekel, innen lehet válogatni police car ügyben.

#163013
Én erre vagyok most ráállva de nagyon. Esetleg megtudja mondani nekem valaki hogy gyártják -e még ? Most jelenleg nem tudnék perkálni rá, de ha még gyártásban van akk késöbb megtudnám venni. Van az ipsének 2, de gondolom hamarosan már nem lesz.

bulba
#163012
Brutál<#wow1>
Oldalt az a csomagtartó? Mintha lenne benne 1-2 koffer, jól látom?
Ha van képed, mutathatnál a belsejérõl és a motortérrõl.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Leo 1991
#163011
ne haragudj de te az Albán2 csatornát nézed??küld el dolgozni és nem lesz vad,mert mire oda eljutna hogy megüssön,már rég hulla lesz xD

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

w77d
#163010
má hogy lenne... egy nõre költeni kell vagy megvadul XXXD

#163009

#163008
Van pedig😊 de ezt inkább nem fejteném ki itt

#163007
a zsanérok és teleszkópok nagyon jó minõségûek és jól tartják amit éppen tartanuk kell, viszont a kocsi a dobozban 4 csavaros volt, holott az Autoart hungarolcel dobozban tudja már a csavarmentes rögzítést is, bár szállítás szempontjából még mindig ez a legbiztosabb😊

w77d
#163006
tanuld meg édes egy barátom ingyen muff NINCS XXXXXD

#163005
felszállásra készen

#163004
ezért jó ha van ingyen muff😊 mert akkor jut erre😊

Willi Betz
#163003
És akkor lesz 3. Most miért jó az neked? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163002
tök mind1 én két pinát kapok érte akkor is XXXD

modelcar
#163001
<#worship>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

Willi Betz
#163000
Nem tudom mennyibe kerül,szóval te se tudhatod😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#162999
ennyit egy modell sem ér... ennek az árán má két puncit kapok XXXXXXD

#162998
köszönöm

#162997
A válasz végül is burkoltan benne volt, ha egy vitrinben tartom és általában csak 1-2m távolságból nézem akkor nem, viszont ha kiveszem és 30-40 cmrõl gyönyörködöm benne és ki is nyitogatom és látom a finomságokat akkor igen, szóval igen

Zoli11111
#162996
Szép autó, gratulálok hozzá! <#eljen>

Willi Betz
#162995
A lényeget kihagytad😊 Megérte az árát?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#162994
Elsõ benyomások, a két 1:12 modellem után a legdrágább 1:18-as modellem, Signature sorozatban készítette az Autoart. Elsõ benyomások és egy pár kép, elõbb utóbb írok majd egy részletes bemutatót is.
Az UT-s Mclarenen sokáig gondolkoztam, de végül nem vágtam bele, inkább kivártam. Hibák: az orrán van egy fél mákszemnyi festési hiba, mivel a kocsi fél oldala lenyílik, felnyílik, csukva azért látszanak az illesztések, a bal hátsó kerék egy kicsit csálén áll, más hibát eddig nem találtam, az igazi értékelést majd egy 1:1 hasonló színû autó képeinek összevetése után írom meg. Az Autoart Millennium sorozatban is egy jobb minõséget ér el, igaz is drágábbak is az újak mint régebben, de ha azokhoz nézem pl a Porsche 959 ami kb fele annyiba került, nem biztos hogy látszik a különbség becsukva, kinyitva viszont igen😊 és jó közelrõl is, jó ötlet a nagyítós végû piszka mûanyag.







modelcar
#162993
Harly Angelghost: Grat <#eljen>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#162992
Estét, ha már a feketénél járunk nekem is jött egy fekete doboz😊

Gallardo007
#162991

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Willi Betz
#162990
Nem tetszenek ezek a króm felnik. Meg az,hogy ilyen ablak párkány méretû pereme van az se😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Gallardo007
#162989
Ezt a felnit ne rakjad erre a gépre. Szerintem a legszebb felniket az Asanti gyártja, valami hasonlót kellene szerválni.











http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Gallardo007
#162988
Szép ez a Golf, grat.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Willi Betz
#162987
Börzén nekünk se engedte az eladó hogy hozzáérjünk Dofeknével egy ilyen Otto modellhez😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#162986
Én pakkot kaptam...ma...10 perce körülbelül 😄 Még sosem voltam ilyen óvatos egy modellel sem, annyira féltettem, nehogy letörjem a tükröt miközben kiveszem a dobozból vagy nehogy leejtsem 😊



Csinálnék ezer képet róla, de most este, sötétben nem lennének túl jók...De majd holnap...Jól fog kinézni a Solido Golf GTI mellett 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#162985
Szia Dofi,

Most értem haza külföldrõl, most elsõsorban alszom regelig. Holnap nem tudok menni, mert vendégeim lesznek, hétfõn viszont megcsörgetlek, és átugrom.
jóéjt
zx