Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#163084
Elvileg olyan, mint a telefon kijelzõjére tehetõ átlátszó fólia.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Garva03
#163083
Én nem akarom leszedni, de a rendeltetése az elvileg ez, szerintem amit Te beszúrtál, az álló helyzetben parkoló kocsiban való hõvédésre, de így képrõl... Majd élõben eldõl...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163082
Kérdem én,ha egyszer felrakod az üvegre akkor utána miért akarnád leszedni?😄 Fõleg ha karcokat akarsz eltûntetni vele.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163081
Én nem tudom, csak kérdezem... Az elektrosztatikus az számomra itt azt jelentheti, hogy "felragad" az üvegre, tehát leszedhetõ, olyan mint egy levonó...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163080
Sötétítõ fólia kell van nem? Egyébként meg oda van írva,hogy több színben és méretben. Valószínûleg fényáteresztõ képességben is több féle van. A másik amit te raktál be meg nem tudom micsoda...elektrosztatikus,rendben...és az mit jelent a fólia esetében?!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163079
De ez full fekete nem? Nem ereszt át egy pici fényt se... Nekem olyan kellene ami átengedi a fényt, mert a karcokat kell eltüntetnem...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163078
Inkább ez

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Garva03
#163077
Köszönöm, meg is néztem, Ez az?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

bulba
#163076
<#eljen><#eljen>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Willi Betz
#163075
Norauto

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#163074
Nem tudom a pontos méretüket, de szerintem igen.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Garva03
#163073
Hi, Azt a fóliát hol lehet venni? Mert kellene 1 Ml-re való...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163072
Ennyivel kisebb lenne igazából is az 1-es?😮

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#163071






1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#163070
Mindenféle gratulációt prussian-nak intézzetek, nélküle nem lett volna meg 😊

Feketében lehet majd kapni, más felni lesz rajta, de ugyanez lesz...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#163069

Willi Betz
#163068
😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163067
real pussy magnet😊

Zoli11111
#163066
Nagyon szép ez a Golf, gratulálok hozzá! Nem adják ki ezt esetleg késõbb még? Ha már ekkora érdeklõdés lett iránta?

Willi Betz
#163065
Szerintem nem nagyon lehet kapni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163064
gratula, ez tényleg szépre sikerült

Daniel BMW
#163063
Ez igazán klassz darab, már vártam, mikor csinálsz képeket. Grat hozzá!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

w77d
#163062
beszarok XXD kell egy ilyn verda nekem igaziban XD

Willi Betz
#163061
Szép! Legjobb Golf,nem tudok rá mást mondani.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Zoli11111
#163060
Sziasztok! Nagyon szép ez a kicsi Volvo 850-es! Minichamps gyártmány ez is? Szépen ki van dolgozva, és jó a színe is. Szerencsére nem valami metál színre festették!

Harly18
#163059
A kettes...Nehéz elfogulatlanul nyilatkozni róla. Már maga az igazi autó is a bogár mellett a kedvencem, mint sokaknak ezen a Földön, ezért is váltott ki ekkora hisztériát a modell megjelenése.



A modell hibátlan. Nem láttam semmi olyat rajta, ami nem így lenne az igazin. Picit féltem tõle,hogy az egyes nagyobb lesz ennél, mert a Solido szereti a méretarányokat keverni, s sok 1:17-est csinál, de majd a késõbbi képekbõl kiderül, hogy milyenek egymás mellett


Minimálisan a rendszám, elõl és hátul is mintha ferde lenne, de talán nem olyan feltûnõ. A kocsin vannak apró kis iporka darabok, amiket nem nagyon mertem letörölgetni, nehogy baja legyen 😊



A belsõ tere is gyönyörû, és egyáltalán nem is baj, hogy nem nyílnak az ajtók vagy a motorháztetõ. Amúgy sem vagyok az a típus, aki éjjel-nappal nyitogatná és nézegetni, s szerintem sokan így vannak ezzel még rajtam kívül is.


Az az érzésem, hogy ez a modell elég keveset fogja a napfényt látni, még egy vitrinben is félteném, nem csak a por miatt, de bármi más is történhet vele.



Gyönyörû, mást nem lehet rá mondani. Az árát megérte egyértelmûen, de 90-150 euro, amiket manapság kérnek érte...hát...nem...Eleve nem vennék modellt ennyiért, akármilyen szép bogár is lenne ennyiért, valahogy az már tényleg túlzás lenne. Hogy negatívumot is mondjak a modellrõl, nem azért, mert kötekedni akarok, csak ez is hozzátartozik. (A ragasztások nem lettek annyira hibátlanok, az ablakok körül leginkább, és bár nem tologatja az ember, de a kerekek is szorulnak kicsit, valamint a felni is picit furcsa...persze vannak mûgyanta modellek, amik hibátlanok, csak azok kicsit más árkategóriában mozognak).

A lényeg, hogy több mint 100 modellem van, de ez lett a legféltettebb/legszebb/legjobban imádott modellem 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#163058
középen ül a sofõr és két anyós ülés van😊 az két muff is szállíható vele , mi pénz az😊

Willi Betz
#163057
3. Két csaj még odafér a két szélre. Ember már nem biztos😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#163056
ebben most akkor hány ülõhely van? olyan mintha a sofõr mellett a széleken az két ülés lenne...

#163055
na még egy pár és vége😊



#163054
adtak hozzá utitáskát is😊 akkor jöjjön a kép áradat...







Harly18
#163053
Következõnél majd próbálok rendesen fogalmazni, elõbb nem sikerült, még mindig remeg a kezem, annyira tojtam, hogy a másik 2-essel nehogy legyen valami....😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#163052
Elõször itt van az 1-es GTI 1977-bõl...


Ha önmagában nézek erre a modellre, akkor azt mondanám tökéletes, de a kettes mellé rakva...igaz az más kategória, de egyértelmûen látszik a minõség különbözõsége (ez lehet amitt lehet, hogy ennél az ajtók nem csukódnak 100%-osan, így picit az összképet rontja ez a dolog)


Oldalnézetbõl hibátlan, simán elmenne Minichamps modellnek is, pedig csak egy "egyszerû" Solido.


Elöl és hátul nézetbõl is teljesen rendben van, igaz ha nagyon akar az ember hibát találni, akkor lehet aprókat, de az összképen ezek nem változtatnak.



A belsõ tere nagyon szép, ha lenne benne szõnyeg, akkor bárminek el lehetne adni, legalább olyan szép, mint a Revell Sciroccojának belseje.


A motortér is nagyon részre sikerült, ugyan nincs elõttem az eredeti GTI motortere, hogy minden úgy van-e, mint ahogy az igazin.


A képek elég kicsit lettek, nagy méretben töltettem volna estig, olyan rossz ez a képtár, ha valakit érdekel nagyban, akkor feltölthetem. Ezt a Golfot megvétel óta egyszer vettem ki a dobozból, még le sem csavaroztam a talpazatról, ez a premier. Most már kezdem érteni, miért lett ilyen drága ez a modell az ebay-en annak ellenére, hogy 60-70 euro-t nem biztos, hogy adnék érte, a Vitesse verzióért meg pláne nem...

Mindjárt jön a kettes, s utána a csoportkép is. Kicsit bánom, hogy eladtam a 4-s Golf GTI-t, s hogy az V-bõl nem a pirosat vettem, milyen jól néznének ki egymás mellett egy színben...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#163051
Ezek a képek tök jók. Hátteret vajon,hogy csinálhatta? Nincs átmenet...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#163050
Jöhetnek,meg egy vélemény is róla!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163049
Hello !
Elõ azokkal a képekkel, most napos idõben biztos jó képeket tudtál lõni.
Szóval csak bátran tedd fel õket! :-)))

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

Harly18
#163048
Kész vagyok a GTI képekkel...Szerintem jók lettek...Nemsokára mutatom õket 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#163047
Szép ez a Volvo 850 es,sokáig gondolkoztam hogy beszerzem én is belõle a kombit,meg a simát.Nagyon jól össze vannak rakva.

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163046
Ha mindkettõ kezeddel játszol azzal a kis sz@rral az öledben,nem tudsz írni<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bulba
#163045
Eleinte én is ódzkodtam tõle, mert kicsit kilóg a gyûjteményembõl, de végülis nem bántam meg, tényleg nagyon korrektül meg van csinálva.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

w77d
#163044



BMW FAN
#163043
Szép ez a 850 es!<#eljen><#finom>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163042
A legjobb barátodhoz?<#puszis><#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163041
nem szólok hozzád

bulba
#163040

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

BMW FAN
#163039
Persze hogy duci a fejed😄DD A vastagcsontúval pedig csak vigasztaltak😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163038
duci a fejed bammeg XXD én vastag csontú vagyok...

Willi Betz
#163037
Oettinger Golf 1 by Otto

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#163036
Milyen volt a duci torna így reggel? Nem fáradtál el?😄DDDDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#163035
Most nincs hozzád kedvem,csak fogd be a pofád és kész😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?