Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#163184
De te mutáns Bagoly vagyOwl😄

w77d
#163183
neszórakozzá ezt én egyben nyelem le XXXD

Töky 007
#163182
Egyik legszebb Ferrari az 'ujak' körül.

Töky 007
#163181
Azt hiszem már egy párszor mondtad, de egy hasznuk van hogy megeszik a baglyokat is 😄

Töky 007
#163180
Ez így vedlik, aztán majd feltámad, de szegény fél napig vedlett, szt hittem "defibrilálnom" kell 😄

Willi Betz
#163179
A Cosworth-nak hívták angliában a 2.3 és 2.5-ös 190E-et. Ezek nem össze tévesztendõk az EVO-val. És amiért annak hívták: Cosworth kreálta hozzá a hengerfejet.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163178
Az a másik jószágom a Óriássáska, de õ kipurcant már rég 😄

#163177

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#163176
Montdam már, hogy elmebeteg vagy, amiért ilyen házikedvencet tartasz otthon? 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#163175
ez most megdöglött hogy így hanyatt baszta magát?

Garva03
#163174
Itt vannak 😊 (a 3. vitrin borult ki 😞




Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163173
Amúgy nem növényevõ? (valami ilyen rémlik...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Töky 007
#163172
😄D én se adok akkor ma gekko-t neki 😄

Garva03
#163171
Jól látod a dolgot...😊(nem) Tegyek be képet a többi vitrinrõl is? (még van 3 😊 )

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163170
Eddig még ekkora dolgot nem evett, bár szét bírná tépni a 2 gekko együtt, de szerintem élve nagy feladat lenne... maradnak a napos egérnél, meg a sáskáknál...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Leo 1991
#163169
az alsó sort nem adnád nekem kompletten??😛

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#163168
nem tudom
de attól függetlenül az tetszik 😄😄

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Töky 007
#163167
Az lehet hogy nagyobb de elvileg a Gekko pókot is eszik, mondjuk ez már lehet nagy falat lenne neki.

Töky 007
#163166
Majtika szép, és jó 😄 Pont tegnap elött vedlett.

Garva03
#163165
Hát akkor nagyobb mint a gekko... Nem is kicsivel...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Falkon
#163164
Fújjj!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Töky 007
#163163
Ugy másfél tenyérnyi.

Garva03
#163162
Ha már képeket rakok be kedvezek kicsit a nem Merciseknek is...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163161
Az Öcsém "vadállatai" Kíváncsi lennék mi lenne az összecsapás vége... (Mekkora a pók?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#163160
majd tegyél képet a mûrõl 😄

#163159
gyerekek, ma átvettem a nissanomat dofeknétõl. nála volt javításon az elmúlt 6 hónapban. õ nem kapkodott, én pedig nem siettettem. megérte kivárni. a sárny,amit fotók alapján a semmibõl csinált, egyszerûen tökéletes. észreveheetlen, hogy nem eredeti. a festés is jó, és csinált matricákat is. mégegyszer nagyköszi.<#worship>
Garva03
#163158
Itt egy 😊 190 2,3-16v

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163157
? Az evo 2-re, vagy a 2.3-as ra gondolsz? A Cosworth csak angliában volt nem, és a 2.5 evo 1-nek felel meg, ha jól emlékszem, de nem biztos...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Leo 1991
#163156
az az E190 Cosworth jól néz ki
az 1ik merci ami kegyetlenül bejön

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Töky 007
#163155
Napot mindenkinek

Töky 007
#163154
Akkor egy ilyen volt benne? 😄

Garva03
#163153
Nah még több Merci😊 (Telefonos képek...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Leo 1991
#163152
lehet hogy az,de akkor én kegyetlen színvak vagyok xD

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#163151
Sziasztok,

rendelek a modelissimrol valakinek van kedve beszállni?


Garva03
#163150
Apropó gyors felmérést készítek! Van 3 db. Sérült smartom, és nem tudok mit kezdeni velük, ezért arra az elhatározásra jutottam, hogy eladom, vagy felajánlom átalakításra. A modellek: ':18 ezüst smart fortwo cabrio brabus sérülés: Oldalt egy festék lepattogzás, kb 1 cm-es, és az egyik oldalablakának az üvege megrepedt! 1:18 smart roadster piros vagy fekete (még nem döntötem melyik lesz épp) 1 tükör hiányzik (Figyelem a piros modell még ki sincs bontva, új, és csak az egyik visszapillantó tükrét operáljuk le róla, a fekete a sérült, de az jobban bejön, bár a lelkiismeretem...) A 3. modell: 1:18 smart forfour exclusive hát hibák: ablaktörlõ törött (megvan) Hátsó lámpa leesett, de a búra nem tört el (megvan) Hátsó szélvédõ kiesett (megvan) hátsó lökhárító megtört! (van rajta egy kb. 3 cm-es repedés. Mindegyiknek megvan a doboza, és a tartozékai is természetesen. Azért válok meg tõlük, mert nehezen, vagy egyáltalán nem lehet õket hibátlan állapotúakra hozni, és már vetem helyettük másikat (brabus fortwo (ebbõl ráadásul mind a kettõt😊 és forfour ex-et is.) Szóval ha valakit érdekel írjon, mert akkor nem rakom ki õket vaterára... Képeket egyelõre nem tudok csinálni, talán ha szépen megkéritek Doffeknét...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Harly18
#163149
Ez egy nagyon limitált ritkaság, már nem kapni sehol sem, csak egyet csináltak a világon XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Garva03
#163148
Harly Ez király!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Harly18
#163147
Nyílik hát, még hangokat is kiad magából, kárpitozott is, viszont elég sokat fogyaszt, bár akkora futásteljesítményhez, mint ami neki van még talán keveset is fogyaszt...😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#163146
hámé? XXXXXD

#163145
"nyílik mindene?" ---> Ejnye ! 😄DD

w77d
#163144
hmmm... elég profi a macsek kidolgozottsága... nyílik mindene? XXXXD

#163143
1:18 SunStar diecast macska ? 😊

Harly18
#163142
Hát annak már túl sok tápértéke nem volt...Viszont neki...<#vigyor1>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#163141
örüjjé kaptál egy kis kaját is <#finom>

Harly18
#163140
Ma pakkot kaptam...Nem tudok örülni teljes mértékben...

Az még oké, hogy olyan nagy dobozban küldték, amibe 4 db modell is belefért volna (ráadásul nem volt kitömve eléggé, tehát a dobozban ide-oda tudott hánykolódni), de a modell dobozában egy összeaszott valószínûleg pók maradvány lehetett egy kis pókhálóval együtt (irtózom tõlük, egy élmény volt, már ezért megérte)<#zavart2>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#163139
Angelghost: jössz vasárnap a börzére? A Carrera GT-t kihoznád?
üdv

Garva03
#163138
Jó reggelt! Rég volt Merci😊 Itt van rögtön 2😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

mrmilan
#163137
Napot! Mikor költöztök?<#vigyor><#eljen>

"Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!" Live: ScorpioVM

GrandVitara
#163136
Jó napot!

Dofekné
#163135
Miért, ez nem ezüst gyöngyház? XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!