Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#163234
Gratulálok! Ez azért szebb belülrõl mint a Chrono kabrióm..
Most már vitrin kéne neked!!! Azért a Solido Gti-det átvállalom ha gondolod, esetleg a fehér kabriót is... <#finom>
Harly18
#163233
A mai GTI (a pókos) érdekes darab. Azt látni, hogy nem mai, hanem 10 éves minimum, sõt talán több is (az lényegtelen, hogy éppen Sun Star van ráírva és nem Chrono/Vitesse). Tipikusan az a modell, amire jó ránézni, de nagyítóval azért nem ajánlott végignézni, mert közelrõl azért láthatóak a hibák (nem egy van sajnos), nem is kidolgozásbeli hibák ezek, mert még mindig kidolgozottabb, mint sok mai Bburago, hanem a formai részek illesztésével, a lógó ajtóval és hasonló apróságokkal.




A belsõ tere és a motortér is nagyon szépre sikeredett, ez egyértelmûen látható.




Érdekes modell, bár ebay-en megõrülnek érte, és gyakran 60-70 eurokat adnak érte, kicsit túlzás, de konkurencia nem nagyon van. Ennyi pénzért, mint amennyiért vettem 1-2 éve vadi új feketét vehettem volna, ez pedig használt, kicsit poros volt itt-ott és nem csillog már úgy a fényezés, mintha új lenne, de nem bánom...ritka modell, ritka szín, bár van egy sejtésem, hogy erre jobban kell majd vigyázni, mint a 2-es GTI-re, mert ha megfogja az ember, az az érzése támad, hogy darabokra hullhat fél perc alatt...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#163232
A mai GTI adag sem maradhat el...képek mindjárt...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

BMW FAN
#163231
Igyál egy kevés fagyállót,többet nem fázol az életben <#eplus2> Sõt rád sem lesz gond többet<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#163230
baszódjámeg XXXD

Willi Betz
#163229
Az neked nem számít,van hájad meg tollazatod XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163228
ja tudom, és ha jól emlékszem a kedvenced. 959 vagy 993 áll az elsõ helyen mint Porsche?
#163227
993

#163226
Ja és lehet nem is 964...
#163225
ja, ez nem Carrera RS, de a szín tuti fullos!
#163224
Nem is láttam hogy lesz ilyen bugyi szín is (1.kép)... nem rossz egyik sem.. Mondjuk ebben lenne szerintem az igazi (nekem):
w77d
#163223
hideg... ráadásul szarakodnak a házban a fûtéssel, így megbasz az isten hidege.....

Dofekné
#163222
Reggelt! (vagy mi van már)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#163221
innen az AA már simán megcsinálhatná az Audi RS2 mivel a felnit és a tükrök anno errõl az autóról kerülek át az Audira, hogy ne csak a motortéren látszódjon, hogy a Porsche is babrált😊 az autón

#163220
hát egy AA nem tudom, hogy átfestenék e😊 nem tudom, igazából látni kéne, de nekem jobban tetszik fekete felnivel, 964 Carrera év vége felé lesz de akár egy hónapon belül is. 964 RS nekem talán mély vörös, fehér, piros, zöld lenne a tetszési sorrend




#163219
Inkább én kérdezem hogy a 3 színbõl(AA 964 Carrera RS) nálad melyik a befutó??? Én a fehér vagy az a okádék türkiz közt gondolkozok.. Lehet hogy türkiz lesz, annyira szar szín hogy az már jó, meg fõleg azért mert fehér 911-es már van.
#163218
Nálam a fehér 959 lenne a befutó, de most jön ugye a Welly 964 Turbo és az AA 911 '64, utánna egyelõre csak a 964 Carrera RS (AA) van tervben idénre, persze ha kiadják.. Remélem minnél hamarabb!
Szerinted a narancs AA 911 Carrera RS '73-as, ami tõled van, hogy állna neki ha a felni küllõi ezüst lenne??? Szentségtörés? Kicsit azokkal a felnikkel túl modern a gép összhatása, mintha nem is 73-as lenne, hanem fiatalabb..
#163217
P959 melyik színe tetszik? ha majd lesz normálisabb ára hozok belõle ha gondolod

BMW FAN
#163216
Facák!<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#163215
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#163214
Fehér lesz a 964 Turbo, csak még nem mentem érte, de a héten, vagy jövõ hét elején. Plusz csak beszereztem az AA 64-es 911-est is.... nem birtam magammal. Most már nekem is fényképezõt kéne ragadjak lassan, szánni kéne az idõmbõl rátok. Néhányszor már jött 'Pakkom' nekem is....
Ja, és azért az AA 964 Carrera RS-en is erõsen ábrándozok, ha most a boltokban lenne, hirtelen felindulásból biztos polcon lenne már (A 959-esed is szeretne tesónak maga mellé, nekem mondta)!
Csak a türelem nehéz dolog..
Töky 007
#163213
B@szzzzus, fekete Challebger, Pü-be egy árat meg hogy honnan. Köszi

Willi Betz
#163212
Dodge király!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163211
amit beszéltünk,hogy itt is milyen jól látszik Porsche vs Dodge, hogy az amcsik jóval nagyobb léptékben gondolkodnak😊

#163210
<#wave> Végre én is kijelenthetem mostmár, hogy pakkom érkezett !

A silány minõségü képekért elnézést kérek, lassan-lassan szerintem beszerzek majd valami olcsó fényképezõgépet.

Szóval õk jöttek ! 😊



Így 3 -ra bõvült a létszám. (Az 1:21 Ford F150 -el 4.)



Érdekességnek:





Angelghostnak meg mégegyszer nagy köszönet, nem kis örömöt okozott nekem estére ! <#eljen>

Jo8 mindenkinek !

bency
#163209
Nehogy ilyen legyen az elso lampa mert nagyon ideges leszek :|||| Gyonyoru az egesz,erre az el van baszv@....

:) Semmi okosság :P

Garva03
#163208
További szép estét, Garva megy aludni 😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#163207
Hiába az egyik legszebb, ha nem a legszebb turbó! Bár az tény, hogy sokan meghaltak vele az utakon... Vagy legalábbis sok végezte árokban... (kár értük...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#163206
Látom tetszik😊 de még csak fehér van, a sárga jobban nézett ki

#163205
És a távoli elõd:

Kár hogy a Welly-nél nem tudnak elsõ lámpát gyártani.....
#163204


Harly18
#163203
Ja, csak egy normális állapotút találni lehetetlen dolog 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

matthias92
#163202
Hogy azaz autó eredetiben mekkora király :$

Harly18
#163201
Képek hamarosan...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Daniel BMW
#163200

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#163199
Jó lett, hoztad a megszokott színvonalat<#eljen>
Azok a kis rácsozások nagyon "finomak" <#finom> (a szó mindkét értelmében)

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#163198
Estét


60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Garva03
#163197
Nekem sötétkékben van, de az a saját gyûjteményben...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Willi Betz
#163196
Csak feketében tudnék szerezni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163195
Szia

megyek persze, ott lesz velem Porsche GT is.

#163194
SZIA GABEC. ESETLEG VELED TUDNÉK SZÁMODRA FELETTÉBB ELÕNYÖS ÜZLETET KÖTNI ? ( MERCI GL PERIODBRAUN, 1:18, MINICHAMPS )MINDEN AMI MERCEDES =" GABEC " GONDOLOM ÉN.

Formula 1 Fan

Willi Betz
#163193

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#163192

Formula 1 Fan

w77d
#163191
nekem feketében volt, de már elkelt....

#163190
SZIASZTOK. TUD VALAKI ELADÓ MERCEDES GL KLASSE 1:18, MINICHAMPS, PERIODBRAUN SZÍNBEN ? BÁRMIT MEGADOK ÉRTE !

Formula 1 Fan

Willi Betz
#163189
Remélem ez nem balfütyi 4 hengeres motor lesz:S

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#163188
Szerintem a modell belseje képek alapján verik az AA Sport gépeit. Persze csak kép alapján.

Töky 007
#163187
Szobaantennán elég szemcsés az adás 😄DD

w77d
#163186
ááá fajtiszta vagyok XXXD

Garva03
#163185
Jó bemutató, meg a modell is szép!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.