Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Piros Porsche
Kék Porsche Narancs Lambo
Piros Mustang Fekete Quatro
Piros Elise Kék Vette
háttérben parketta tûnik elõ sejtelmesen, de az elõtérben már a rideg padlókõé a fõszerep. a háttér egy fehér istentudjami amire egy ízléstelen http://www.mautok.ewk.hu van írva.
a lakásban úgy látom tisztaság van
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
DOFEK AZ ÉG BASSZON MEG PRIVID VAN BAZDMEG OLVASSÁÁÁMMÁÁÁÁ
Dofek úr, írtam önnek egy privit. Megtenné, hogy elolvassa. Várom a válaszát.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
Diagnózis: Jobb ajtó lóg, lötyög (mint Weed seggében a rézf@sz) és nem csukódik rendesen.
A beteget sajnos fel kell tárni teljesen a hiba megszüntetéséhez. A beteg már elejemegbontva került a mûtõmbe.
Az ominózus csavar ami miatt a keréklevétel szükséges lett volna.
De elégséges volt csak a gumit levenni a hozzáféréshez, ezért nem is bajlódtam a kerék levételével. így most nem fogjuk megtudni, hogy jön le egy HW61 kereke.
De a kipufogók alatt is rejtezett ám egy - egy csavar. Viszont nehezítés képpen a dobok egy pöttyenettel oda is vannak ragasztva.
Mostmár lejött a hátsó lökös és kissé hátrahúzva és a kormányrúd kiakasztása után eltávolítható a fenéklemez.
Itt a bûnös!
És belûlrõl eme csavar tartja.
Amihez persze csak a géptetõ eltávolítása után lehet érdemében hozzáférni.
De ezen csavar sima meghúzásával még nem értünk célt, mert csak annyi történt, hogy az ajtó egy teljeen vad helyre akart csukódni.
Ezért a beállíthatósági játék növelése céljából a két brezonlyukat kéttizeddel nagyobbra fúrtam.
Aztán már kész is és "csak" össze kell rakni. Errõl viszont nincs kép. És nem is lesz! 😄D
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Az enyémen pedig csak L2002.
Vagyis a Tiéd injectoros motorral kell hogy legyen, úgy mint FAN-é.
Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
A nagy részét meg valószínûleg úgyis visszaforgattam volna az ebaybe egybõl...<#vigyor2>#vigyor2>
én ritka mûvészbabákat adtam már el így. aztán volt három sérült resin Ferrarim, azokat is.
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
a PP jutalék az még ok lenne, a vatera is levesz 5%-ot(vagy az még az ebay jutalékon felül van?) de a postaköltség nagyon sok, érdekes hogy fordítva 12-18 eur-ból biztosítva vannak itt a cuccok... Magyarország Kelet-Európa Svájcja <#conf>#conf>
akkor a Koenigsegget berakom a szekrénybe és majd 20 év múlva elõveszem, addigra ritkaság lesz..
Ezt a fekete BMW-t például 3 éve nem tudom eladni 5 körül, pedig egy díszdobozos, hibátlan darab (Minichamps), amiért kint 35-40 euro-t adnának. A Renault-ról (Universal Hobbies) nem is beszélve, 5-6 ezret annak is kellene érnie, de itthon...😞
Éppen ezért, hátha érdekelne valakit egyben ez a három modell. Szerintem nem kérek sokat, ha azt mondom, hogy így lenne 10e Ft.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
ráadásul fizeted az ebay-es feltöltési díjat, ami picit magasabb tud lenni, mint a vaterás. igazán akkor állnak szóba veled, ha PP-n keresztül fogadod a pénzt. annak is van vagy 4% jutaléka.
ehhez jön még, hogy elég nagy a bizalmatlanság kis térségünkkel szemben.
http://ferrari18.blog.hu/

http://ferrari18.blog.hu/


