Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#165975
azaz XXD

#165974
nem dofek úr, hanem miszter endrõdi......
#165973
egy rádiós veszett el benned😊

Garva03
#165972
Most már látom 😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

w77d
#165971
várjá segítek



Piros Porsche
Kék Porsche Narancs Lambo
Piros Mustang Fekete Quatro
Piros Elise Kék Vette

háttérben parketta tûnik elõ sejtelmesen, de az elõtérben már a rideg padlókõé a fõszerep. a háttér egy fehér istentudjami amire egy ízléstelen http://www.mautok.ewk.hu van írva.
a lakásban úgy látom tisztaság van

#165970
most?

w77d
#165969
csak segítõkész XXD

Garva03
#165968
NEKEM NEM JELENIK MEG A KÉP...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

AndeeWolfy
#165967
Hehe te tényleg lüke vagy 😄

Dofekné
#165966
na, na brrrrrrr itt vok, olvasok, válaszolok (picit késõbb)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165965
lesz bõven mivel eladóak

w77d
#165964
váárjá nem így kell erre nem figyel...



DOFEK AZ ÉG BASSZON MEG PRIVID VAN BAZDMEG OLVASSÁÁÁMMÁÁÁÁ

Hornando
#165963

Dofek úr, írtam önnek egy privit. Megtenné, hogy elolvassa. Várom a válaszát.


Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

bency
#165962
901,Murci,Mustang jöhetne...😛

:) Semmi okosság :P

Falkon
#165961
Audiról képet, légyszi! <#finom>

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#165960
hát én összesen egyszer nyitottam ki míg lefotóztam, ügyes munka gratula hozzá

AndeeWolfy
#165959
Szép darabok!

Daniel BMW
#165958
Mester<#worship>XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#165957
off: megjött a pakk akit érdekel, lehet van itt Neked is valami😊

AndeeWolfy
#165956
Huh, ez kemény munkának látszik

w77d
#165955
Dofek addig csinálod míg te is felkerülsz a listámra oszt nézhetsz XXXD

AndeeWolfy
#165954
Jó estét!

Dofekné
#165953
A mûtét!
Diagnózis: Jobb ajtó lóg, lötyög (mint Weed seggében a rézf@sz) és nem csukódik rendesen.
A beteget sajnos fel kell tárni teljesen a hiba megszüntetéséhez. A beteg már elejemegbontva került a mûtõmbe.

Az ominózus csavar ami miatt a keréklevétel szükséges lett volna.



De elégséges volt csak a gumit levenni a hozzáféréshez, ezért nem is bajlódtam a kerék levételével. így most nem fogjuk megtudni, hogy jön le egy HW61 kereke.



De a kipufogók alatt is rejtezett ám egy - egy csavar. Viszont nehezítés képpen a dobok egy pöttyenettel oda is vannak ragasztva.



Mostmár lejött a hátsó lökös és kissé hátrahúzva és a kormányrúd kiakasztása után eltávolítható a fenéklemez.



Itt a bûnös!



És belûlrõl eme csavar tartja.



Amihez persze csak a géptetõ eltávolítása után lehet érdemében hozzáférni.



De ezen csavar sima meghúzásával még nem értünk célt, mert csak annyi történt, hogy az ajtó egy teljeen vad helyre akart csukódni.
Ezért a beállíthatósági játék növelése céljából a két brezonlyukat kéttizeddel nagyobbra fúrtam.



Aztán már kész is és "csak" össze kell rakni. Errõl viszont nincs kép. És nem is lesz! 😄D

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Hornando
#165952
Dofek úr, írtam önnek egy privit. Megtenné, hogy elolvassa.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

w77d
#165951
uhhbammeg de tele vagyok pizzával

BMW FAN
#165950
Lesz megint partra vetett bálna😄DDDDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#165949
Ha a dagonyázást annak hívod...<#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165948
épp most készülök fürödni baszod...

Willi Betz
#165947
Neked meg a fürdés nem megy😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#165946
te ne gondolj me nem megy XXXD

Willi Betz
#165945
Arra a feketére gondoltam<#kacsint>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Dofekné
#165944
Aaaaaz nem lehet. A tiéd rendszámtábláján ez van: L2002tii.
Az enyémen pedig csak L2002.
Vagyis a Tiéd injectoros motorral kell hogy legyen, úgy mint FAN-é.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Willi Betz
#165943
Dofeknének a 02-es motorra reagálva. Ugyan olyan mint a feketének.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165942
Ez marha jó😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#165941
Ezüst:S Meg az autó se egy szépség.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#165940

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#165939
A hiányzó Új S osztályom. Van 3 féle változatom, de ez még nincs meg 😞 De majd meglesz...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#165938

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#165937
WWW600 -at ismeri valaki Vaterán?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#165936
köszi, tisztán látszik hogy sima AA, meg Kyosho modellek esetében reménytelen - pedig nem "jó drágán" akarom eladni a modelleket, sõt már nyomottab áron is, csak szabadulnék egy két rosszabb döntésemtõl..

A nagy részét meg valószínûleg úgyis visszaforgattam volna az ebaybe egybõl...<#vigyor2>

#165935
találtam képet a gyári 850 kabrió prototipusról - de sehogyan sem tudom 20kb-ba bezsúfolni 😞( majd küldöm a közt megkerülve.

#165934
akkor éri meg, ha olyanod van, ami tényleg ritkaság, nincs belõle még 6-8 fent egy idõben ugyanannyiért, amennyiért te kínálnád. ha tudod annyival olcsóbban adni, hogy a németnek/franciának/portugálnak megérje tõled megvenni a magasabb posta mellett is.

én ritka mûvészbabákat adtam már el így. aztán volt három sérült resin Ferrarim, azokat is.

http://ferrari18.blog.hu/

#165933
a PP jutalék még az ebay jutalékán felül van. az egyik a feltöltést, a másik a pénz hozzád juttatását sarcolja.

http://ferrari18.blog.hu/

#165932
köszi szépen a <#help>-et

a PP jutalék az még ok lenne, a vatera is levesz 5%-ot(vagy az még az ebay jutalékon felül van?) de a postaköltség nagyon sok, érdekes hogy fordítva 12-18 eur-ból biztosítva vannak itt a cuccok... Magyarország Kelet-Európa Svájcja <#conf>

akkor a Koenigsegget berakom a szekrénybe és majd 20 év múlva elõveszem, addigra ritkaság lesz..

Harly18
#165931
A magyar piac...igen, itt sok mindent lehetetlen eladni.

Ezt a fekete BMW-t például 3 éve nem tudom eladni 5 körül, pedig egy díszdobozos, hibátlan darab (Minichamps), amiért kint 35-40 euro-t adnának. A Renault-ról (Universal Hobbies) nem is beszélve, 5-6 ezret annak is kellene érnie, de itthon...😞

Éppen ezért, hátha érdekelne valakit egyben ez a három modell. Szerintem nem kérek sokat, ha azt mondom, hogy így lenne 10e Ft.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#165930
sajnos nem. minimum 6-7ezer forint, de akkor még biztosítás nélkül.
ráadásul fizeted az ebay-es feltöltési díjat, ami picit magasabb tud lenni, mint a vaterás. igazán akkor állnak szóba veled, ha PP-n keresztül fogadod a pénzt. annak is van vagy 4% jutaléka.
ehhez jön még, hogy elég nagy a bizalmatlanság kis térségünkkel szemben.

http://ferrari18.blog.hu/

#165929
köszi, egy próbát lehet hogy megérne, mondjuk csak belföldi díjkalkulátort találtam a posta oldalán, de úgy kb 20-euróba belefér egy 1:18-as? Az még úgy határeset..

#165928

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#165927
Gabec ez érdekelhet: Mernyó

Dofekné
#165926
Háááát.......mintha már láttam volna, de hogy ki követte el, azt nem tudom.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!