Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#166025
ez az 1967?

#166024
én a C 63AMG vagyok így megvan fekete és szürkében, de a mai napig nem tudtam eldönteni melyik szín, nem a top favorit autó, így két színben nem akarom megtartani elég lenne egy is, aztán ha az egyiket elviszik marad a másik😊 bár közben agyalok rajta, hogy egy fehéret is meg kéne nézni milyen is...

Falkon
#166023
Grat. a csöppséghez!

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#166022
Labdacs,van még ilyen Porsche szürkében is,meg fehérben. Utóbbi S változat.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#166021


#166020
Nekem is...! Akkor megy még, ha nem baj hogy 1:1...









#166019
még van mind a két színbõl😊

bency
#166018
Uhhhh,pont a 2 kedvenc....

:) Semmi okosság :P

#166017
Tegnap Fóton lõttem (valaha a legjobb évjáratból valók voltak, talán most új életük lesz...):








#166016
nehéz döntés.

http://ferrari18.blog.hu/

#166015
még talán hogy a kék egy kicsit fiatalosabb hatású, a másikban komolyabb retrósabb hangulata van az autónak

#166014
gratula, hányas méret arány😊 1:3,4 ?

#166013
Bár nem engem kérdeztél, szerintem a kék az különlegesebb! De ha már kék, akkor (Schumi tiszteletére kék marad a kerék):





Bburago létére élõben meglepõen szép...!

#166012
nehéz kérdés, nekem mikor melyik, mind a kettõ színnek megvan a sajátos szépsége és passzol is a kocsihoz, nagyban függ attól mennyi fényt kap, este egymás mellé rakom, holnap meg Joe kollega is szavazni fog valamelyikre.

#166011
Zolikám, én is csatlakozom. Nagygratula!!!!!
#166010
GRATULÁLOK A KISBABÁDHOZ!

#166009
911-esbõl melyik szebb szerinted, a bordó, vagy a kék?

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#166008
Gratula!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#166007
Napot!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166006
Gratula.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

mihailescu geo
#166005
GRATULA......great baby...

Garva03
#166004
Na még 1x utoljára berakom. Mivel a Vh-ban "akciós" volt a mercim (27900) Ezért ugyanennyiért elvihetõ a 288 Gto, mivel ez volt a cél... Jah és a kép:

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Dofekné
#166003
Ujjujjúújj! Három a kislány.... Gratula

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

bency
#166002
Gratula részemrõl is 😊

:) Semmi okosság :P

Garva03
#166001
Bár nem annyira jó hír, mint gyûjtõtársunké, de Én meg elhoztam a cl63 Amg-t 😊

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#166000
Gratulálok!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Sguniverse
#165999
Köszönöm mindenkinek!!!

#165998
GRATULA!

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#165997
Aranyos! Gratulálok!<#taps>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

w77d
#165996
GRATULA!!!

3 csajszit felnevelni??? respect XD

Sguniverse
#165995
És......, ma reggel megszületett a 3. lányom:

#165994

#165993
HW61 , van más színben is szerintem

#165992
végigfotóztam frisseket







Sguniverse
#165991
Húúúúú egy ilyen nekem is kell!!! Ki gyártja??? Más színbe létezik??

BMW FAN
#165990
Nem kell sietni,ráér.Nem engedhetsz a Nõi oldalnak😄DD Beszéltem vele tegnap este😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#165989
Összeszedem energiáimat és nekifekszem a tiédnek is.
(bár a Gyuri ragaszkodik valami bikkfanghoz, mert revansot akar venni a rá kirótt vámok miatt!) 😄

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#165988
Nem látok a háttérben pink festéket.Jól van megnyugodtam😄DD


Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#165987
Azért csak összeraktam a dodzzsot. Had örüljön a gazdája! 😊



Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165986
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
GrandVitara
#165985
Jó reggelt!
Dofekné
#165984
Hát igen. Egyszerûnek tûnik. Csak az a baj, hogy ezeknek a modelleknek a gyártástechnológiáját em igazán úgy tervezték, hogy szeelõtt tartották a szétszedhetõséget.
Például a Revell Isettánál van egy csavar, aminek a kivétele nélkül nem lehet a belét kibontani, viszont e csavar fölé keményen ráragasztották az ülést. Amit - tulajdonképpen - úgy kell letörni, hogy semmi ne sérüljön meg.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165983
még szabad a választás😊

#165982
Jó estét !

Na hallod, mikor elkezdtem szétszedni, azthittem hogy csak a fenéklemez eltávolítása a nagy feladat, erre tessék... Nem is sejtettem hogy mit rejt az a mûanyag, és ha sikerült volna leszedni, biztos hogy buta fejet vágtam volna... 😄 Jobb is hogy a jelenlegi állapotában nálad van !

#165981
Látod csak kérdezni kellett 😊

Így a kettõt egymás mellet nézve a bordó mellett teszem le a voksomat

Majd írok mailt hogy megbeszéljük a részleteket.
Aztán lehet hogy holnap reggelre a kéket álmodom meg.
köszi

Hornando
#165980
Tényleg, Emõdinek hívták. <#falbav> No akkor pardon!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Dofekné
#165979
igen igen mindent látok, csak közben úszok!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#165978
Az Emõdi volt! Nem mindegy ám! Taxis meg én is voltam. XD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#165977
Dofek, írtam privátban, hogy írtam mail-t. Láttad vmelyiket?😊

Hornando
#165976
Endrõdi nem a balf..sz Taxi-s gyerek volt a LINDA sorozatból? :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;