Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GrandVitara
#166925
"A hiba nem az ön készülékében van."
ffxi
#166924
BIG OFF
Van vkinek tapasztalata az Allianz-nál lévõ e-GFB kötés módja? Elõnye azt látom, hogy kibaszottul olcsó, de mi a hátránya? Nekem kell kinyomtatni mindent stb?

Fákjúal!

#166923
Jah jó 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166922
Tudok mindegyikrõl, csak valamelyiket évek óta nem láttam! <#rinya>

Zoli11111
#166921
Valamit szarakodik a gépem, és nem jöttek be még a képek.

Töky 007
#166920
MEnnyi modelled lehet amirõl még te se tudsz 😄DD

Töky 007
#166919
Tudom csak Zolitól kérdezted de én is válaszoltam 😄D

#166918
Generálisnak ment...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166917
Nekem még õ a kedvencem az új Challengerekbõl. Elõ kellene kotorni a régi Dodge 330-ast, az eredeti versenygépet, és a kettõt együtt lefényképezni. Ez a következõ ötéves terv részét képezi.
Na meg a legjobb az lenne, ha meglenne a piros-fehér csíkos Ramcharger is.





Töky 007
#166916
NEm hívnak Zolinak de szerintem ilyen nem volt....

GrandVitara
#166915
Igen, a sárga is jó. A szürkét kicsit jellegtelennek találom, de biztos nem dobnám ki az erkélyrõl.
Töky 007
#166914
Nekem is ilyen van.. Legjobb 😄

#166913
Zoli, te láttál már ilyen motorháztetõ lefogatást HW61-en? (ez 1:24-es Franklin Mint)

Vagy csak ilyen van?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

GrandVitara
#166912
ez az! ilyet láttam igaziban is! király volt!
Töky 007
#166911

Töky 007
#166910
Nekem abból is ez a narancsos tetszik:

Persze a piros se rossz:

Még a szürke is elmegy:

Töky 007
#166909

GrandVitara
#166908
Nekem a narancsszínû tetszik jobban.
Charger-bõl pedig a piros.
Töky 007
#166907
Picsát 😄

BMW FAN
#166906
Ez szebb😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#166905
Más. Ez citromsárga, a tied meg narancssárga!!! 😊))))))

Egyébként ugyanolyan, koncepció Challenger mind a kettõ!

Töky 007
#166904
Ez másabb mint az enyém vagy ugyan az?

Zoli11111
#166903
Nekem az orra tetszik a legjobban:

GrandVitara
#166902
Egy Chrysler Charger-t és egy Dodge Challenger-t nekem is be kell már szereznem!
Zoli11111
#166901
Az bizony! A legnagyobb dög!!!

Willi Betz
#166900
Abba 572-es Chevy blokk kell! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#166899
Jó estét!
Zoli11111
#166898
Köszi!!!

#166897

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166896
A Ford és a Chevy? Tûz és víz. Nagyon leköpködnék az ilyen összekevert autót mind a Fordnál, mind a GM-nél. A Chrysler meg jót röhögne a két ellenfél összekutyulásán!!! 😊)

BMW FAN
#166895
Akkor jó ha tecc😊)) Szép darab.Csak nekem nem való sehova😞(

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#166894
Igen, õ az! 😊) Annyiban meglepett, hogy benn a lakásban citromsárgának tûnt, de a szabad fényben látszik, hogy van benne egy kis zöldes beütés. Érdekes színe van.

Daniel BMW
#166893
Klassz darab!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#166892
Mivel mind2 nagy Amerikai márka,szerintem beleférne...

:) Semmi okosság :P

Zoli11111
#166891
Igen, HW61.

Zoli11111
#166890
Hát, Bency, elég nagy szentségtörés lenne egy Chevy-be egy Ford motort belepakolni....

bency
#166889
Labdacs ezt vedd meg a Ferrari szállitó helyett 😄D
<#worship><#worship><#worship>

:) Semmi okosság :P

#166888
"kis" méretkülönbség 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

BMW FAN
#166887
Jáá😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#166886
Ez Challenger autó ismerõs😊))))))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#166885
három 250 TR-t tervezek rá.

http://ferrari18.blog.hu/

#166884
estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#166883
A Dodge HW61?

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#166882
Én ezt instalálnám bele 😄

:) Semmi okosság :P

Zoli11111
#166881
Egymás mellé raktam két össze nem illõ autót:







bency
#166880
Jajjj hát de az más kategória,attól nem lehet eltérni,az ALAP dolog 😄DD

:) Semmi okosság :P

bency
#166879
Tényleg nem tudom,de szerintem kiadták,mert nem ezt a féle motort lehet kapni 1:18ban :S

:) Semmi okosság :P

Zoli11111
#166878
<#eljen> Ez nagyon király, tetszik! Ezt így kiadták, vagy valami egyedi építésû darab?

BMW FAN
#166877
A jónál maradok=Weed büntetése😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#166876
Örömmel teszem XD Minden BMW FAN számit xD

:) Semmi okosság :P