Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BMW FAN
#166975
Nem!Én nekem nincsen<#sir>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#166974
<#eljen>Faca!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#166973
Nem semmi egy autó ez a Delorean!

BMW FAN
#166972
Ez mi? Panoz?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#166971
<#eljen><#szeret>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Zoli11111
#166970
Jó lett, Dani! <#eljen>

Zoli11111
#166969
Sziasztok!

Willi Betz
#166968

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#166967
<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#166966
Klassz kép!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#166965
<#eljen>

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#166964

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#166963
Schumi, Gabec, köszi!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#166962
Igazán jó lett!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#166961
Egészen jó irás lett,gratula.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#166960
Regg!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#166959

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#166958
helyette semmiképp. mellé esetleg.
de akkor már illene a sorba a Mercedes Renntransporter is.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#166957
Henry Ford fiának (Edsel) a temetésére elment a konkurencia felsõ vezetõsége is,de mivel Chevrolettel mentek,az öreg Henry elkergette õket,mivel az õ fiának a temetésére csak Forddal szabadt menni.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#166956
Hoppá, egy ilyen nálam is parkol...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#166955
Ja, kicsit utánna néztem... Szaros 200 dolcsi alatt nincs is gépük.. hümm...hüpp.. 😞
Akkor jó éjt a nap végére mindenkinek!
#166954
Vagy már rég gyártásban volt, és ismét lemaradtam, vagy új gyártású ez a Camaro??? Eddig nem láttam még 1:18-ban...
#166953
Na ez az évjárat kimaradt eddig az 1/18-as gyártók listájából, sajnos!
Élõben az egyik legszebb Camaro!!! Gyönyörû, vadállat!!!
Nagyon kellene a vitrinbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(akár utcai kivitelben is) Végre! Remélem nem arany árban lesz..
gondolom 😞
#166952

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166951
Ausztria.... a kenguruk földje!!! (Dumb és Dumber)

Kezdek baromságokat írni, jobb lesz tényleg aludni menni. Jó éjszakát mindenkinek!

Zoli11111
#166950
Ezek az ausztrálok is tudják, hogy mitõl döglik a légy...

Hornando
#166949
Bathurst 1000

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Zoli11111
#166948
Aztakurva!!!!!! Ezért most rögtön elindulnék, egybõl kiment az álom a szemembõl! Vadállat!

Hornando
#166947
Az bizony. :-)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#166946
Remélem nem olyan a kész modell mint az elsõ képeken. Azon az ezüstön bazi nagy hézagok voltak mindenütt...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166945
Jó éjszakát, srácok. Én elteszem magam holnapra!

#166944
Classic Carlectables...biztos jó drága lesz...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#166943
Emellé is kell majd egy új fekete W12-es 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Hornando
#166942
Sziasztok! Na és ez, hogy tetszene? :-)))

Chevrolet Camaro Z28




Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#166941

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#166940
Most nézem az ebay-t...hiba volt, hogy csak gondolkodtam rajta...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166939
Igen, ráadásul le is voltak árazva a sárga földig 3-4 éve. 😊)

Zoli11111
#166938
Pedig szépek azok. Én inkább a felnikbe kötnék bele, ha nagyon akarnék hibát keresni rajta. Ki lehetett volna festeni a küllõk közötti részeket feketével. Vagy egy más árnyalatú szürkével.

#166937
Tényleg szép<#eljen>
Asszem egyszer gondolkodtam rajta, hogy vegyek-e egyet 12ezerért...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#166936
Egyedül a gumik nem tetszenek rajta,de azok nagyon 😊 Amugy nagyon klassz lenne 😛

:) Semmi okosság :P

Zoli11111
#166935
Ezeket nem is láttam még! A piros nagyon jól néz ki!!!

Zoli11111
#166934
Csak régi képeim vannak, de a lényeg talán látszik. Igen, karosak az ajtók. 😊) Egyébként nagyon szép kidolgozású, és igényes csomagolású modell. Kár, hogy nem csinálnak más autókat 1:18-as méretarányban.









#166933
Most ebbõl a Plymouth-ból adtak ki sokfélét:

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#166932
Tudsz rakni képet a Camaro-ról?

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Zoli11111
#166931
Én nem találkoztam még ilyen motorháztetõ-lefogatóval HW61 modelleknél. Csak azokkal, amik az alsó képen vannak. Tudnak ott a Franklin Mintnél gyönyörû modelleket alkotni, csak az az egy baj van, hogy azt a nyomorult 1:24-es méretarányt erõltetik. Egyetlenegy 1970-es Camaro-t csináltak meg 1:18-as méretarányban, az viszont nagyon szép.

#166930
Remélem nem 😞( Karácsonyra szeretném.
Igazából nem is drága 120$, csak a posta dob rajta ROHADT nagyot(+60$) és akkor még ott a lehetõsége a vámnak is ha már az egy szem Charger-emre is rátették...<#boxer>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

GrandVitara
#166929
Na, pont ez az! Mármint az újabbik kiadás! <#eljen>
Zoli11111
#166928
Dani! Van egy olyan érzésem, hogy ezt is addig fogjuk nézegetni, amíg úgy járunk, mint a Bullitt Chargerekkel!!!! 😊)

Zoli11111
#166927
Akkor jó! Már bezártam mindent, és megállt a tudomonyom. Köszi!!!

#166926
Ha már Challenger...<#szeret>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93