Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Daniel BMW
#167225

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#167224
Hmmmm <#csodalk>

Daniel BMW
#167223


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#167222
DSC04066

bency
#167221
De sok Subarus van 😄

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#167220

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#167219
A Subarus az igen jo lett.

bency
#167218
Uj képek 😊

Itt 😊

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#167217
Akkor ha rendeltek szóljatok légyszives.

#167216
helló,

Dofek és személyem terveztünk ilyesmit. Esetleg még valaki??

Töky 007
#167215
Esetleg valaki nem rendel Modelissimo-ról?

#167214
Jaaa...1:12.Akkor jóvan.Átvertek a mocskok.Gondoltam szép,szép,de ennyit nem adnék 1:18-ért.Habár Exoto Phantomért esetleg,de az meg ami késik múlik,vagy nem,vagy ki tudja.....
BMW FAN
#167213

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167212
Ebbe meg nincsen Bond😊))))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167211
Az Autoart Gyártotta ezt 1:18 ban,a Bond verziót 70 ejjró.

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167210

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167209
Ez 1:12 csak elvan írva😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#167208
450.-EUR.....BMW z8 James Bond 1:18 -há azér ilyen szép......
http://modelcarcorner.com/
#167207
neeem, csak witeonly üzemmódban voltam. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#167206
Vigyázol nehogy Merci túltengés legyen!?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#167205

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#167204
És egy poén a végére...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#167203

http://ferrari18.blog.hu/

Garva03
#167202
Clk cabriók: Múlt és jelen...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#167201
Egy pár kép mára😊

Amg-k hátulról:


Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#167200
Szép napot mindenkinek!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

BMW FAN
#167199
Sajnos az már beépült az Én Fordomba.Kellett belõle pár alkatrész😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167198
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#167197
Szép a Challanger, gondolom dofek az enyémet hamarosan vissza hozza. 😊

bency
#167196
És sok kutatás után,megtaláltam megint 😄 De csak ennyit találtam...sry 😊

:) Semmi okosság :P

#167195
Bazz...ha ez télleg így van el kell adnom a veséimet......
bency
#167194
Van biza,csak már nem tudom hol xD

:) Semmi okosság :P

Harly18
#167193
csak realista X)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#167192
gonosz vagy XXXXXXXXD

Harly18
#167191
a tarifáktól függ...talán ha fizetsz a szolgáltatásaidért cserébe lesz pár jelentkezõ 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#167190
kituggyaazt XXXD

Harly18
#167189
Túl nagy forgalomra ne számíts XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#167188
" Durva lesz a 2011-es év, indul a nagy spórolás 😄D " ez van velem is, annyi lesz a kiadás jó és rossz tekintetben egyaránt hogy a végén árulhatom itt a sarkon a testem XXXD

Daniel BMW
#167187
Nehéz kérdés... 😄 A ház projekt meg idõ hiányában egyenlõre fagyasztva van 😞

#167186: Durva lesz a 2011-es év, indul a nagy spórolás 😄D

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#167186
Zitat von Munchen
Now on the BMW Group Intranet.

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Ghost. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Minichamps
Scale : 1/43
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Ghost. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Kyosho
Scale : 1/18
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Phantom. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Exoto
Scale : 1/18
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Phantom Extended Wheel Base. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Exoto
Scale : 1/18
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Phantom Drophead Coupe. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Exoto
Scale : 1/18
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Brand : Rolls Royce
Description : 2011 Rolls Royce Phantom Coupe. Prices and colours will be announced later this year.
Manufacturer : Exoto
Scale : 1/18
Build : 2011
Colour : tba
Price : € n/a

Na azt én megnézem hogy az Exoto jövõre kész lesz vele<#hehe><#nevetes1>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Harly18
#167185
Reméltem újabb modellrõl tudok beszámolni, de sajnos mégsem. Mikor olcsó az ár és a posta is olcsó, akkor paypal nincs. Megkérdeztem miért nincs a legtöbb német eladónak paypalja, mikor ingyenesen lehet regisztrálni, s hogy ez milyen kár, holott õ jár rosszabbul igazán, mert nem licitálnak annyian. Kíváncsi vagyok mit ír vissza ez az eladó, akinek 1300 valamennyi értékelése van.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#167184
<#szeret>
Van több kép is? Linket pls. 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167183
Mikor lesz ebbõl 1:18-asod? 😛
Rég láttunk képet az 1:18-as házatokról 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167182
Jó képek! A Challenger-ed '70-es 😛

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#167181
<#law><#law><#law>

:) Semmi okosság :P

#167180
+1

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167179

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#167178
[/img]

:) Semmi okosság :P

#167177
<#worship>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167176
estét

http://www.flickr.com/photos/chilisos93