Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#167275
Az alkohol ilyen, de te választottad ezt az utat. Majd mikor a májad is rámegy nézhetsz, végülis a temetõben van még hely. Nem rossz indulatból írom, de idõnként az életben kell változtatni a dolgok menetén, mindenki a saját sorsának a kovácsa.

#167274
ezek szerint jót tett neked a beavatkozás. tegnap még 70 éves alkesznak tûntél.<#pias><#pias><#pias>
bency
#167273
Ehhh 😄




:) Semmi okosság :P

#167272

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#167271
Kell neked annyit piálni...azért nem akarom megtudni milyen érzés mikor a belembe turkálnak :S

:) Semmi okosság :P

w77d
#167270
bammeg olyan kurva kellemes volt amíg levették a gyomromról és a belekrõl a szövetmintákat hogy az arcomon a hajszálerek elpattogtak... most úgy nézek ki mint egy 60 éves alkoholista...

bency
#167269
Uhhh,ingyen van?😄 Ha nem akkor ajánlom neked Fan-t,olyan tükrözést csinálna neked altatás nélkül is hogy ott semmi nem maradna 😄DD

:) Semmi okosság :P

#167268
<#szeret>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

w77d
#167267
nna megjöttem a gyomortükrözésrõl. Több fekélyt találtak a nyombélben, pár közölük el van durvulva... nem gondoltam hogy 23 éves koromra várhatom a szövettan eredményeit hogy kiderüljenek a dolgok... 1 hét múlva meg altatásos vastagbéltükrözés majd ha ott is szar a helyzet akkor mûtét... egy picit el vagyok kenõdve...

bency
#167266
Dannynak 😄

:) Semmi okosság :P

bency
#167265
Próbálkoztam esti fényekkel sötétben 😊 Többi

Itt

:) Semmi okosság :P

#167264
Kössz. Remélem karácsony fele meg tudom venni :S

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167263
A SEMA Show-n úgy látszik már modelleket is árulnak 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#167262
Szedd magad össze a földrõl 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#167261
<#wilting>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167260
Jah(lásd SL63), de azért egy Kyosho az Kyosho 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#167259



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#167258
Annyira nem rosszak a Hot Works-ok.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#167257
Hááááá!!!!! Fantasztikus! 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#167256
Hot Works 5GT
Nem rossz, de egy Kyoshonak jobban örültem volna...de egy Norevnél biztos hogy jobb szerintem.



http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#167255
Napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

schumimodells
#167254
Igazán jó képek,gratula.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#167253

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#167252
Szerintem,hagyd a fenébe,ne emészd rajta magadat.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#167251
Válaszolt az ürge, akinél nem lehetett paypallal fizetni.

A lényeg: az én bajom, írta hogy nem lehet és kész. Különben is a banki átutalás nem drága, s hogy Angliából miért akarok modellt venni, pedig ott nem is euro van.

Ha elküldöm a búsba, akkor bepanaszolhat az ebay-nél? 😊 Ha le k*csög németezném vagy hasonló? XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#167250
Tényleg jó,nekem is nagyon tetszik.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#167249

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#167248

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#167247
Jobb, mint gondoltam!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#167246
Nagyon jól néz ki ez a Clio!<#worship>

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#167245









http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#167244
Még nincs semmilyen. Sok Norevem nincs még meg. Gondoltam a FAW_tõl veszek majd 6-ost, múltkor majdnem meglett egy 15-ért, de lecsúsztam róla.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#167243
Egy kabriót szivesen bevállalnék én is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#167242
Túl sok 😊 Összesen 8 db volt, most azt hiszem 7 db van összesen, de mindenféle (sima LS-bõl kékmetál és libaf*s zöld, a pirosat eladtam, GTI-bõl ezüst és fekete, csukott kabrióból barnametál, nyitott kabrióból ezüst és az usa fehér kabrió). Ezek együttes értéke egy kisebb vagyon, fõleg úgy, hogy hibátlan mindegyik, dobozos. Egyedül az ezüst gti volt vitrinben és picit ez látszik rajta, de az is rendben van.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#167241
VI-os Golfod milyen van? Ha van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#167240
<#worship> Kedvenc versenyautóm

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#167239
Szép,gratula.
Hány SS Golfod van már?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#167238
Olyanon már van...Hármas kellene feketében és tuti lenne a sorozat. Kár, hogy nem lesz kettesben feketém és az is, hogy az 5-ös gti-m ezüst 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#167237
Gabinak.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#167236

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#167235
Hali!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#167234
Golf IV Revell fekete

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#167233
Akkor 1-es lesz.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#167232
Nagyon szépen menne mellé a fekete Otto Golf, csak más generáció.

Pont most gondoltam bele, hogy feketébõl meg lehetne csinálni a teljes sort szinte. Ezzel el is árultam.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#167231
Golf egyáltalán?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#167230
Persze, az OTTOnál így csomagolják be a modelleket. 😊 Sajnos nem lesz meg a fekete, esetleg teszek egy próbát, de nem hiszem 😞

Nem...majdnem stimmel, csak pár évet menj vissza az idõben, de ugyanúgy fekete 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#167229
Öttinger Golf 2?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Harly18
#167228
Vajon mi lehet a csomiban? (Bélyeget nem sajnálták XD)
[/img]

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#167227
Ez a feladat rád vár XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#167226
kurrvaélet nemsoká megyek csövet nyelni hogy a bagoly bassza meg... nem akarja valaki helyettem bevállalni??? XXD