Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GrandVitara
#167474
Nekem volt I-es Golfom (1980. 1,6D) és egyáltalán nem rohadt.
bency
#167473



:) Semmi okosság :P

bency
#167472
Nekem a 2es nem tetszik annyira,szerintem is jobb az 1es.

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#167471
Én a 2-es Golfra esküszöm. Az kapott bõven kasztni védelmet,nem is nagyon rohadnak,ellentétben az 1-essel. Másfelõl meg 1-es és 2-es Golf az igazi,többi az már szerintem nem az igazi.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

GrandVitara
#167470
I-es, nagy hátsólámpás...
schumimodells
#167469

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#167468
Nekem is az I-es tetszik a legjobban.
De szivesen látnék modellben egy III-as Cabriót is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#167467
Igen, látom és fölismerem! Én csak bátorkodtam elmondani, hogy számomra a Golf az I-es.
schumimodells
#167466
De ez II-es Golf.<#smile>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#167465
Így van! Egy Golf legyen piros!
...és a Golf legyen I-es!
GrandVitara
#167464
Jó estét!
schumimodells
#167463
Szebb pirosban.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#167462

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#167461
Hali!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#167460
Napot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#167459
privi ment.

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#167458
Jó napot! Mit kóstál egy ilyen?

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Galy
#167457
ezek gyönyörûek!!4
#167456
meg rajta van a csoportképen is😊

#167455
pár kép róla




#167454

http://ferrari18.blog.hu/

#167453

http://ferrari18.blog.hu/

#167452
a dobozból már ki lett szedve, mivel fotóztam egy párszor, 35eFt, egyébként hibátlan

hamhusz85
#167451
Bontatlan? ÉS ha igen mennyi az ára?

Dofekné
#167450
Jajjj, ne is mond. Ma már lesz idõm és visszaviszem szegény usamen power-nek az ótóját!
(természetesen ülések nélkül....)<#nyes>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

BMW FAN
#167449
<#hehe>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167448

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167447
De jók lettek bele a Challenger ülések,meg a cuccok abból a fekete autóból ugye?😄DD<#vigyor2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#167446
Igen.Ahol rá van ragadva a festék onnét csak lerobbantani lehet.... Persze a mûanyag tetõ miatt pedig semmi durva festék bontót nem lehet alkalmazni mert elbontja az autó tetejét is.Ez egy érdekes meló lesz😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Dofekné
#167445
Ejjj....
Oldószerrel nem lehet nekimenni, csiszolni kényes az félcenti vastag festékréteget, így marad a négyzetmilliméterenkénti hántolgatás.
(Még jó, hogy van egy sakkórám! 😊)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#167444

http://ferrari18.blog.hu/

#167443
Nekem van ha érdekel

#167442
itt van
picit húzós az ára ugyan, de attól függ, mekkora a szükség.

http://ferrari18.blog.hu/

hamhusz85
#167441
Oké, köszi egyenlõre most ebay-en nem találtam, majd keresgélek még máskor😊

#167440
ha megnézed a modelissimón, ott is nagyjából ennyi, 70 euró. sajnos az árak, meg az árfolyam is elszállt picit, így lettek a 15ezres árakból 20ezeresek.

szerintem tartsd meg a pirosat, ne akard eladni. <#circling>

http://ferrari18.blog.hu/

Leo 1991
#167439
Sziasztok skacok!Nem tud valaki eladó pótkocsit 1:18 as Man nyergeshez?Bármilyen jó!!!!Köszike.

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#167438
nem nehéz. az ebay-en szokott lenni néha. olyan 100-110 euró plusz posta környékén szokott megállni. máshonnan nem tudnék én sem. illetve Garva kolléga pár hete árulta a sajátját.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#167437
Faca ez a Ford<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#167436
Labdacs: 1:18 Ferrari 288 GTO-t nem tudsz szerezni HW ELITE kiadásban? Tudom hogy nehéz, csak érdeklõdöm hogy esetleg tudsz e?

1:18 Gyűjteményem: http://palfigabor.hu/diecast.php

BMW FAN
#167435
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#167434
a 200 RS mellé szerekeltem egy hozzá illõ Sierrát is😊

Harly18
#167433
Igazából egyik karmann sem lesz hatalmas érték. Se a Road Legends, sem a Solido. Mindkettõ gyakori modell, ebay-en a RL-bõl sok van, a Solido is gyakran felbukkan. A Solido különösen szép, pedig régi. Annyit pont megért, mint amennyiért vetted.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#167432
uhh... elvagyok már szokva a modell áraktól XXD

szerinted reálisan mennyiért lehetne az elite FXX-emet eladni? most már doboza is van, megtaláltam a pincében, hangyányit sérült, de van 😄

#167431
Rendes tõled hogy nem licitáltál rám..😊
Nem tudtam biztosan hogy mennyit is ér nekem, és nem voltam net közelben sem, amikor haza értem csak remélni mertem hogy nem túl drágán, és hogy az enyém lett a Karmann Ghia.
De a tiéd nem Solido (mármint a kék, és az újjabb évjárat is), valahogy megfogott ez a kis gép... két színû fényezés, régebbi hûtés nélküli felni, fehér oldalfalú gumi... Még meg van a tiéd is? Pedig annak is nagyon szép szine van, és ritka is! Többet is ér szerintem, vagy legalábbis biztosan többet fog érni majd mint amit akkor baráti áron ajánlottál!
#167430
20K

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#167429
Legjobban sárga tetszene krém szinü belsõvel<#buck>

:) Semmi okosság :P

w77d
#167428
az FXX mennyibe fáj?

bency
#167427
Nekem kivételesen jobban tetszik a sárga mint a piros,feketérõl nem is tudtam 😛

:) Semmi okosság :P

#167426
lesz belõle az is, csak az még nem érkezett meg. de az igazán izgalmas a fekete lesz, vörös belsõvel. a sárga elég uncsi, belül csupa fekete.

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#167425
Uhh,grat! Azért nem néz ez ki rosszul 😊 És hogy hogy nem sárgában vetted meg?

:) Semmi okosság :P