Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Garva03
#167524
😊 Nem tudom, Szerintem Én megint kimaradok belõle...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

GrandVitara
#167523
Danke! Mostmár megtaláltam. Ilyen nekem is kell! Ki rendel innen és mikor?
BMW FAN
#167522
Reggelt!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Garva03
#167521
Van 1:18-as... Beállítod a keresõbe, hogy 1:18, meg hogy race bikes, és ott az az egyetlen. Ráadásul akciós... 9,95

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

GrandVitara
#167520
Megtaláltam máshogy, de az 1:43-mas. :-(
GrandVitara
#167519
Vakkantgató juhászkutya legyek, de én nem találom azt a dakaros béemwét ezen a linken!
GrandVitara
#167518
Jó reggelt!
#167517
Angelghost, köszi mindent. <#eljen>



#167516
nna igen, sajnos ezt a békát le kell nyelni.

http://ferrari18.blog.hu/

#167515
egy dagadt négert képzelek bele ezekkel a felnikkel, 5 kiló fuksszal.

http://ferrari18.blog.hu/

Leo 1991
#167514
az ilyen fasz kérdésekkel ne foglalkozzatok,sõt kérem az oldal adminisztrátorát hogy törölje ha ilyesmi kiírást lát mert az apám az aki fáraszt ilyen kérdésekkel titeket

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Harly18
#167513
Lesz még Golf ne aggódj! Például:



2011 közepén a Norev kiadja a 77-es GTI-t fehér színben. A képen a Solido-van átphotoshoppozva, ez nem tudom mit jelent. Akár lehet, hogy újra kiadja a Solido-t, de az az érzésem, hogy ez csak egy illusztráció, és saját maga csinálja meg. Gondolom átlag Norev árban lesz majd.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#167512
a fekete még nem, majd valamikor év végén. a piros nem metál.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#167511
Kicsit elkalandoztam, volt pár más modellem, de mára csak VW maradt 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#167510
Nem az igazi... muszály lesz várjak, hátha gyártásba dobják a krosszokat is.. Annyi gyorsaságit meg choppert találni egész türhetõ minõségben, csak a krossz offos egyelõre.
Jó éjt mindenkinek!
#167509
<#eljen>
39 euroért dobták annak idején... Most meg 90-100 fekete, a szarért nem adtak ki belõle 5000-et hogy nekem is maradt vóna... 39-ért persze.
Szépek az új vasak, gratulálok! És ha már 'fauvé': Holnap megyek a Solido Karmann Ghia-ért!!!
Töky 007
#167508
Azért ez már nem rossz kis gyûjtemény, és végig márkahû voltál. Grat.

#167507
A Modellauto18.de oldalról szokott vásárolni valaki (vagy vásárolt már valaki)? Kettõ modellt néztem ki és náluk postával együtt 25 euróval olcsóbb mint máshol...
Valakinek tapasztalat velük kapcsolatba?
Harly18
#167506
5 új modellt raktam fel az oldalamra!

Oldalam

102 db modellem van jelenleg, de még 2 van, ami nem került fel.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#167505
Töky 007
#167504
Esetleg Solido:

Töky 007
#167503
Basszus ne haragudj az 1:24-es 😞 benéztem, de abból van millio, 1:18-as szerintem csak túra meg sport gép van.-

#167502
Én még azt sem találtam. Kép esetleg?
Töky 007
#167501
Én csak Maisto-t tudok.

#167500
Egy Európai pick-up platójára kellene..
#167499
Tud valaki krosszmotor, vagy versenyendúró modellrõl 1:18-ban???
#167498
<#wilting>
Na de ennyiért...
Daniel BMW
#167497
Mondhatni, hogy tetszik a szememnek ez a modell, csak azok a fránya lehúzott ablakok... valahogy annyira nem illik oda nekem, de az az én egyéni problémám 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#167496
Én se tértem még magamhoz 😄

Gallardo007
#167495
Pedig ezekkel penge, legalábbis szerintem.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Garva03
#167494
<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#167493
<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#167492

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#167491
Próbálkozok,holnap hátha sikerül jobb minõségüt is 😊

:) Semmi okosság :P

Gallardo007
#167490
A fekete is elérhetõ már, mert az vagy a piros kell? Metálfényezésû a piros?

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Garva03
#167489
Szia hát elvileg már eladtam, gyakorlatilag meg még nem vitték el, tehát innentõl nem várok a vevõre, szabad a vásár... Ment a privát

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#167488
Szép estét mindenkinek!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#167487
csak nem ezekkel a niggerfelnikkel.

http://ferrari18.blog.hu/

#167486
átlagos 1:18-as rések. a BBR-en nincs ilyen, de azt nem is nyitogatod.

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#167485
Igen azt tudom. Az ajtókra gondoltam és a csomagtartó elejénél a Ferrari jelnél. Szép ez az autó.





http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#167484
hézagosnak? mire gondolsz?
ha a résekre az elején, akkor az direkt olyan, azok levegõbeömlõk:

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#167483
Ez egy nem normális: Merga. Ennyit szerintem mindenki adott volna érte, mégha nem is dobozos.

GrandVitara
#167482
Igen! A Golf Country! Ez nagyon ott van! Kettesbõl egyedül ez tetszik nekem.
Gallardo007
#167481
Elég hézagosnak tûnik így képen, de lehet bevállalok egyet.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Willi Betz
#167480
Ritka egy jószág.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

bency
#167479
Ilyet láttam élõben már 😛 Tetszik igy 😊

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#167478

<#vigyor3>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#167477

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#167476
Estét mindenkinek,

Willi Betz
#167475
Természetes. Csak azt akartam mondani az elõzõ mondókámmal,hogy a Golfok közül a 2-es sikerült a legjobban szerkezetileg.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?