Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#186525
Pedig nekem kisebb a processzorom. Csak 2,4-es ha jól tudom.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186524
Uff neis beszéljünk róla.............Nekem csak így megy:
640x480
low-off

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

KDavid850522
#186523
Nah urak, én most elköszönök, menni kell az asszonnyal sétálni.....<#rinya><#falbav>
Ezért mondom én mindig: Ha baszni akarsz, inkább menjél kurvához, mert ha nem, sokba lesz a szerelem...NAGYON SOKBA!!! <#nyes><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#186522
Ugyan az a típusa,csak kisebb.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186521
<#csodalk>
w77d
#186520
miért emlékeztem úgy, hogy ugyanolyan monitorunk van? azt hittem neked is egy 24-es Sasmung T240HD-d van...

#186519
Megyek is, és csinálok rendesebb képet róla!
KDavid850522
#186518
Nekem a Cuda kifejezetten tetszik, a Firebird nem annyira, bár ha feketével meg spriccolnánk, meg kapna 4 fekete Tesco-s dísztárcsát, meg az elejébe piros kínai villogót, aszem bejönne... <#nyes>

Még egy 1:18-as mûszõrme mellkasú Májköl Nájt'-ot kerítenénk hozzá!

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186517
Kööszii! Fehérben talán szebb, ha rászánnád magad, de így sem kutya..
10-körül volt asszem a Norevnél, annyit megér nagyon! Kárpitos levehetõ targa tetõ meg minden... 80-as évek végi amerikai jelkép <#worship> Ahogy a V-sorba berakott nagy köcsögök gurguláznak benne, hatalmas nyomaték, végetérhetetlen motorháztetõ.... Jó/jól lehetett Amerikában élni akkoriban (is)..
Willi Betz
#186516
19 collos. Ez a natív felbontása a monitornak.
16x-os élsimítás és ilyen:
kép

Mondjuk a motion blur-t kikapcsoltam,mert attól hányok😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#186515
Szépek, a Greenlight Pontiac-on én is gondolkodtam régebben.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#186514
akkor megvan miért nem látsz különbséget... ha jól tudom neked is nagy monitorod van. Ilyen monitron nem 1920x1200-ban játszani vétek, mert rohadtul elmosott és pixeles lesz a játék. nagy felbontáson egybõl látnád a különbségeket...

#186513
Nincs itt Bmw-fan, meg Generális, oszt senki nem dícséri az Ámerikai verdáimat... Ezért kaptok még! Csak odacsempészõdött egy 'kis' Cuda is a Firebird mellé... 😊




Willi Betz
#186512
Nincs izom gépem,de én nem 1920-as felbontásban játszom,hanem 1440-ben. Viszont az árnyékok baromi rondák néhol,még így is,hogy maxon van. Fps-bõl meg olyan 50 biztos van. Ha Frapsal veszek föl akkor megy le 18 körülre. Versenyeket meg nem csinálom,kb 9 %-nál tartok. Én el vagyok ezzel a Mercivel meg Nordschleife-el míg nem lesz egy játék mentés sok pénzzel 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186511
Túrázol egy kis szexért, vagy mi fene?? XXXD <#eplus2>
w77d
#186510
a sextúra az én mûfajom XXXD

KDavid850522
#186509
Nekem is tetszik, így talán valamivel elegánsabb, de ki fog ez alakulni, ha találnék valami normális chrom modellfestéket, azzal is megfújnám mit mutat, dehát olyan gagyik vannak...

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186508
sextúra??? <#eplus2>
w77d
#186507
pedig van.. sokkal szebbek a textúrák, az effektek, több poligonból álnak a tárgyak (nem olyan szögletesek pl a felni).. az éjszakai megjelenítés pedig gyönyörû..

viszont nehéz a játék, mert ha valakinek nekimész végre úgy van a kocsi mint igazából, tehát nem kibaszod a pályáról anélkül, hogy te megéreznéd, hanem te is mész teljesen más irányba mint kéne XD van egy pálya ahol egyszerûen nem bírok 4-nél jobb lenni...

amúgy neked Gabi milyen géped van? beállításokban minden full, élsimítás és AF is? felbontás 1920x1200? nekem így szépen megy 35-40 fps-el de nem tudtam, hogy neked is izomgéped van...

#186506
Õõõõ, hát akkor még gondolkodok rajt, a színen... <#vigyor3><#nevetes1><#vigyor3>
De szerintem a fehér az jóóó! Szerintem..!
KDavid850522
#186505
Háááát...Dofekné-hez képest én még igen csak kispályás vagyok, talán majd 15-20 év múlva utol sikerül érnem! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#186504
Fullon használom,de nem látok olyan sokat így sem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#186503
Én rikító narancssárgára gondoltam, de crosspeet-nek fehérben tetszik, igazából mondhatjuk azt, hogy neki készül, annyit akarok, hogy megfújom majd egy rendes fehérrel, mert ez festetlen felni, és picit sárgás fehér (mûanyag színû). <#smile>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186502
Egy ifjú Dofeknét ismerhetünk meg benned!!! <#worship>
w77d
#186501
ha fullra húzod a beállításokat és ráraksz élsimítást akkor ég és föld a kettõ grafikája 😄 A mercinek én is örülök, de az E30-at soha a kurva életbe nem fogom használni a játékban XXD

KDavid850522
#186500
Nyugi, nem lesz gond, ez itt nem a Legyen Ön is milliomos... <#nyes><#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Willi Betz
#186499
Én grafikában nem látok sok javulást az 1-hez képest. De annak örülök,hogy ez az autó bele került meg az E30! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186498
<#eplus2>
#186497
Túl kevés német autó volt ma...
KDavid850522
#186496
Nem tudok róla jobb képet, nem bírja az õsi Nokia... <#falbav><#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#186495
keggyetlen szép lett a shift 2 csak néhol kurva nehéz tud lenni 😄

Willi Betz
#186494


&


<#vigyor>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186493
Hát azis igaz 😊

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#186492
Világos, vagy fehér kasznihoz illene jobban a feltünõ felni (szín) szerintem.
#186491
Az elõbbi képemet elfelejtettem megvágni...


#186490
Ne fáradj, majd én megcsinálom azokat a képeket!!! <#nevetes1><#nezze><#eplus2>
#186489
Nem fested le a felnit valami rikító színre pl.: babakék vagy ilyesmi? 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#186488
Az igen fatter!!! <#nevetes1>
Aztán csak óvatosan a költségekkel..! <#nezze><#nevetes1>
KDavid850522
#186487
Igen, eredetileg 1:18-as RC-hez gyártják, de egész szép kidolgozásuk miatt, én bátorkodtam rászabni a Lexus-ra. Sajnos nincs róla jó képem de mindjárt csinálok közelebbit a kerékrõl.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186486
Szerintem igen.

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#186485
Az igen<#eljen>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Willi Betz
#186484
Ezek a kerekek RC-hez valóak?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#186483
Sziasztok urak! <#wave>

Vasárnapi szerelõdés van itthon... <#vigyor>





Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#186482
És a nagy kedvencem mint Ámerikai, most láttam az utcán egy ilyet, ezen felbuzdulva... Legközelebb talán nem csak vitrines kép lesz..
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>



#186481
nnna, léptem aludni. jóccakát.
#186480
deeeee, leeeegyen máár sör......
schumimodells
#186479
Inkább nem mondok semmit.<#vigyor>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#186478
A Porschém felnije illetve a bogaram króm díszcsíkjai miatt... <#eplus2>
schumimodells
#186477
Miért?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#186476
Schumi, minden rendben, nem vagy rosszul?? 😊