Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#186575
Norev.hu 11900 ft 1989 Trans Am GTA bordó, Angelhost 12500 fehér Turbo Itthon a Norevnél nem láttam csak a bordót, fehér ritkább ezért itthon.
#186573
Ne már... Azért tartasz is meg valamit remélem!
Sziasztok!
Bocsi az OFF-ért, de hátha valakit érdekel.
! ! Eladó a Ferrari gyûjteményem (családi okok miatt) ! !
Ezen a linken meg lehet tekinteni: Eladó Ferrari gyûjteményem
Sziasztok!
Bocsi az OFF-ért, de hátha valakit érdekel.
! ! Eladó a Ferrari gyûjteményem (családi okok miatt) ! !
Ezen a linken meg lehet tekinteni: Eladó Ferrari gyûjteményem
Sziasztok!
#186570
Úristen vezettem este a Nordschliefen és isten király a game!
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#186569
Sziasztok!
Innét pár Porschét szívesen látnék a vitrinemben.
Innét pár Porschét szívesen látnék a vitrinemben.
Hááát, válogatni én ugyan nem tudnék, de attól függetlenül tetszik ez az elrendezés, meg a versenygépek így nagy számban nagyon kívánatosan néznek ki.
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
ez nagyon faja
fõleg az tetszik hogy bakokon van a kaszni<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
fõleg az tetszik hogy bakokon van a kaszni<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN
Ez a Trans-Am mennyibe kerül? Ezüst színben nincs? Ki a gyártó?
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
nem csak az órajel számít, még ezer féle paraméter van ami meghatározza a sebességet. a tiéd újabb generáció, többet tud..
Jaa értem. És ez már okot ad arra,hogy szarul menjen rajta a játék? Pedig 100Hz a különbség köztük.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Azt viszont még mindig nem értem,hogy mi a különbség a két proci között,hisz mindkettõ két magos. Csak máshogy van írva.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#186551
Nah nekem csak 2gb ramom van - Neked 4gb
A procim Dual Core E5200 2,5-s - Neked Core2Duo E7300
A procim Dual Core E5200 2,5-s - Neked Core2Duo E7300
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
Na? Megsétáltattak?<#eplus2>#eplus2>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#186547
HollandRules nem mond butaságot... Nézegetem az Ls400-képeid, és tényleg jól állna neki egy világos baba-kék felniszett!!! <#vigyor3>#vigyor3> Hmm.
#186544
<#zavart1>#zavart1>
#186543
Csak hogy ne mindig nimöt verdák legyenek itt.. 😊)
#186541
Labdacstól van. 😊
#186539
Még van, nem kell aggódni... XXD


#186537
Hogy??? Még Trans-Am és egyes kabrió?? Na jó...
#186536
Friss képek még, csak nektek, csak most..:
#186535

Igazából nem értem miért nem lehet tollal,hisz bármikor összefirkálom. Meg az érintéses bevitel is megoldható egy kalapáccsal😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#186533
Nekem meg 20centis, és érintési bevitelt lehetõvé tesz! <#nevetes1>#nevetes1><#eplus2>#eplus2><#nevetes1>#nevetes1>
#186531
Ezt hirtelen felindulásból Zoli bátyónak készítettem.. <#nevetes1>#nevetes1>
#186529
NEKEM MÉG VAN FÉL ÓRÁM A SÉTÁLTATÁSIG... <#zavart1>#zavart1>
#186528
De neked Core2Duo nekem meg DualCore
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
Errõl az autóról jó lenne több képet találni,de egyszerûen nincs 😞 Meg kéne template is hozzá.


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#186526
Amúgy nekem az irányítása se teccik mármint olyan lassú a kormány
mozdulat.Jah és nem azért mert árkád buzi vagyok..Forza 3-at imádtam Xboxon és könnyebb is volt.
mozdulat.Jah és nem azért mert árkád buzi vagyok..Forza 3-at imádtam Xboxon és könnyebb is volt.
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine













