Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#186575
Norev.hu 11900 ft 1989 Trans Am GTA bordó, Angelhost 12500 fehér Turbo Itthon a Norevnél nem láttam csak a bordót, fehér ritkább ezért itthon.








Daniel BMW
#186574
A Cayenne mellé valami szép 911-est én is szívesen látnék:


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#186573
Ne már... Azért tartasz is meg valamit remélem!
schumimodells
#186572
Ez sem rossz.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

hamhusz85
#186571
Sziasztok!

Bocsi az OFF-ért, de hátha valakit érdekel.

! ! Eladó a Ferrari gyûjteményem (családi okok miatt) ! !

Ezen a linken meg lehet tekinteni: Eladó Ferrari gyûjteményem

Sziasztok!

#186570
Úristen vezettem este a Nordschliefen és isten király a game!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#186569
Sziasztok!
Innét pár Porschét szívesen látnék a vitrinemben.
Daniel BMW
#186568
Hááát, válogatni én ugyan nem tudnék, de attól függetlenül tetszik ez az elrendezés, meg a versenygépek így nagy számban nagyon kívánatosan néznek ki.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#186567



http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Gallardo007
#186566
Ez a klassz:

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

schumimodells
#186565
Az bizony. Tudnék innen válogatni.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#186564
Klassz gyûjtemény!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#186563

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#186562

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#186561

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Leo 1991
#186560
ez nagyon faja
fõleg az tetszik hogy bakokon van a kaszni<#eljen><#taps>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

schumimodells
#186559

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Falkon
#186558
Ez a Trans-Am mennyibe kerül? Ezüst színben nincs? Ki a gyártó?

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

Willi Betz
#186557
A buzi istenit XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#186556
nem csak az órajel számít, még ezer féle paraméter van ami meghatározza a sebességet. a tiéd újabb generáció, többet tud..

Willi Betz
#186555

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#186554
Jaa értem. És ez már okot ad arra,hogy szarul menjen rajta a játék? Pedig 100Hz a különbség köztük.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#186553
az órajel és a chipkészlet.. a tiéd újabb, erõsebb.

Willi Betz
#186552
Azt viszont még mindig nem értem,hogy mi a különbség a két proci között,hisz mindkettõ két magos. Csak máshogy van írva.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186551
Nah nekem csak 2gb ramom van - Neked 4gb

A procim Dual Core E5200 2,5-s - Neked Core2Duo E7300

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#186550
neeeeeeeeeeem neeeem akaroook neeeeeem XXXXD

Daniel BMW
#186549

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#186548
Na? Megsétáltattak?<#eplus2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186547
HollandRules nem mond butaságot... Nézegetem az Ls400-képeid, és tényleg jól állna neki egy világos baba-kék felniszett!!! <#vigyor3> Hmm.
Töky 007
#186545
Jah akkor mindenki tõle vette 😄 Én is... csak már tovább adtam.

#186544
<#zavart1>
#186543
Csak hogy ne mindig nimöt verdák legyenek itt.. 😊)
Willi Betz
#186542

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186541
Labdacstól van. 😊
Töky 007
#186540
Camaro-t nem tõlem vetted? 😊

#186539
Még van, nem kell aggódni... XXD



Töky 007
#186538
Pedig az egyik küldetésnél muszály leszel 😛

#186537
Hogy??? Még Trans-Am és egyes kabrió?? Na jó...






#186536
Friss képek még, csak nektek, csak most..:










#186535
Willi Betz
#186534
Igazából nem értem miért nem lehet tollal,hisz bármikor összefirkálom. Meg az érintéses bevitel is megoldható egy kalapáccsal😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186533
Nekem meg 20centis, és érintési bevitelt lehetõvé tesz! <#nevetes1><#eplus2><#nevetes1>
Willi Betz
#186532
Ez van nekem:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186531
Ezt hirtelen felindulásból Zoli bátyónak készítettem.. <#nevetes1>




Willi Betz
#186530
És az nem ugyan az?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186529
NEKEM MÉG VAN FÉL ÓRÁM A SÉTÁLTATÁSIG... <#zavart1>
#186528
De neked Core2Duo nekem meg DualCore

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Willi Betz
#186527
Errõl az autóról jó lenne több képet találni,de egyszerûen nincs 😞 Meg kéne template is hozzá.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#186526
Amúgy nekem az irányítása se teccik mármint olyan lassú a kormány
mozdulat.Jah és nem azért mert árkád buzi vagyok..Forza 3-at imádtam Xboxon és könnyebb is volt.

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine