Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#187968
Jeep Grand Wagoneer 1989 <#eljen><#finom>

KBazsi
#187967
<#taps><#eplus2><#taps>


Ronon Dex
#187966
Érdemes ránézni a Kyoshokra is!!!!

Ronon Dex
#187965
Mivel sok érdeklõdõ azonnali rendelés sürget - mert félnek, hogy elfogynak a ritkaságok - 16.00-kor rendelek!!!!!!!

#187964
A modellissimon 179€-ért szinte ingyen van egy fehér AA Jeep Grand Wagoneer...😊 bár egyik kedvencem, de még ennyit sem adnék érte!

Valaki nemrég 389€-ért árulta kezdõ licittel a német Ebay-en.

#187963

bocs az offért, de ezek az eladó modelleim vannak:

BMW 5er Touring Kyosho skék 16e
BMW 2002 Tii L Autoart fekete 12e
BMW X5 Kyosho fehér 17e
Mini Cooper Autoart ezüst 8e
Mercedes C Av, Limuzin palladiumezüst 12e

KBazsi
#187962
Most nézem én is a CSL-t. Nem hittem a szememnek. És nincs is annyira horror árban. Szerinted lesz még holnap?

Ronon Dex
#187961
Modelissimon vannak:

BMW M3 E30 Sport Evolution schwarz 149 euro
BMW M3 E46 CSL 2003 schwarzmetallic/carbon 149 euro
BMW M5 Shadow Line 1987 rot 90 euro

#187960
gyerekek......hogy értéktelenednek el a modelljeink. a mcw-n a bentley arnage 79-ajró.
Ronon Dex
#187959
Holnap rendelek a MODELISSIMO-ról!
Aki csatlakozni akar délig küldjön privit!

#187958
Sziasztok !

Bocs az off-ért :

Gyûjtemény szûkítése miatt, eladók az alábbi 1:18-as, vadonatúj modellek :

Autoart Toyota 2000 GT - 1967 24 h Fuji #1 (piros-fehér) - 20 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari California George Michael Edition - T6256 - 25 000,- Ft
Hotwheels Elite 250 California Spider "SWB" - "Vinaccia" fényezéssel - P9897 -15 000,- Ft
Hotwheels Elite 599 GTO fekete + fekete tetõvel - 24 000,-Ft
Hotwheels Elite 599 GTO piros + grafit színû tetõvel - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite 575 GTZ Zagato - grafit színû - P9915 - 15 000,- Ft
Kyosho BMW 550i E60 2008 ( face lift ) black ( fekete ) - 20 000,- Ft
Kyosho BMW M5 E60 carbon black ( karbon fekete ) - 22 000,- Ft
Kyosho Nissan GT-R 35 Premium Edition Silver ( Ezüst ) 2008 LHD version - 20 000,- Ft
Kyosho Lancia 037 Rally Presentetion red - vörös , limitált széria 1200 db. - 26 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari 458 Italia black - P9895 - fekete - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari 599 XX #55 - fekete - T6252 - 22 500,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari FXX Evoluzione - piros -T6247 - 15 000,- Ft
Autoart Subaru Impreza 2004 WRC Winner of Acropolis rally #1 Petter Solber/Phil Mills - 24 000,- Ft
Autoart Mercedes C Klasse kombi - tansanit balu ( sötét kék ) Mercedes dealer dobozos - 9 500,- Ft
Exoto Porsche 935 Turbo - 1979 24 Hrs Daytona - Budweiser - #6 Brian Redman, Paul Newman, Dick Barbour - 45 000,- Ft
Minichamps Benetton Ford B191 R. Moreno 1991 - F1 - 10 000,- Ft
Minichamps Bentley Arnage T - 2004 - metál kék színû - 35 000,- Ft
Kyosho Fiat 131 Abarth " Olio Fiat " Winner of Portugal Rally 1977 #3 M. Alen/I.Kivimaki - 24 000,- Ft
Kyosho Audi R8 - fehér színû - 20 000,- Ft

Érdeklõdni p.ü-ben lehet.

w77d
#187957
ááá ma hangulatban van a mester, kapós az ökörségekre XXXD

#187956
tudom, hogy tudod.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#187955
azt tudom XXD

#187954
mindig az vagyok. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#187953
nagyon fenyegetõen nézhettél ki XXXD

#187952
akkor mi találkoztunk ma Budaörsön. én jöttem utánad a fekete Jazz-zel.

http://ferrari18.blog.hu/

#187951
Aha, szép ez így Fastback kasznival is...
Mondhatnám szebb mint az én Welly '64-esem.... <#wink>
Garva03
#187950
Ez a 67-es mustang... Más az orra, de nem tudom van-e cabrio változat... (Vagy hogy létezett-e, vagy ilyenek.. mustang67

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187949
Ja, akkor tényleg Zoli bátyó lesz a te embered.. 😊
Garva03
#187948
Nem tudom, nem vagyok mustang szakértõ... kifejezetten 67-es cabrio (vagy convertible) mustangot keresnek rajtam...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187947
Ja.... mé' ez nem '67-es??? Lehet hogy nem... Mi a különbség?
#187946
7-8ezer...





Garva03
#187945
A welly kiadta a 64-est, és a 67-est is?!

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Garva03
#187944
Köszönöm. Akkor ezek szerint legalább tudom, hogy van...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#187943
Nekem egy Welly '67-esem van pirosban, létezik feketében is kabrió kivitelben.... jobbat nem tudok.
Garva03
#187942
Napot mindenkinek! Egy kérdésem lenne. Fõleg Zolihoz, és az amcsi vasakat gyûjtõkhöz: 1967-es mustang cabrio létezik 1:18-ban ha igen gyártó, ár, szín, hol lehet kapni. Köszönöm

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

BMW FAN
#187941
Nem fog neked vissza köszönni semmi😄D<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#187940
az tuti, fõleg mikor visszaköszön a sok szar amit ma megettem XXXXXD

#187939
😊))
Hogy nincs-e szebb, abban nem egészen értek egyet..XXXD
De hogy elfogadnék egy ilyen Rovert, az biztos!!!
BMW FAN
#187938
Egy élmény lesz😄DD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#187937
Áhh,a Rovernél nincsen szebb a világon😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#187936
Rover! <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
Namsokára meg Porsche... <#eplus2>
w77d
#187935
nnna akkko várjá ráterülök a válladra oszt kezdheted XXD

BMW FAN
#187934
Én! 😄DDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#187933

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#187932
uhh de telezabáltam magam gyerekek... ki vállalja hogy megbüfiztet?

#187931
Igen, különleges, az biztos... A hétvégén remélem tudok majd fényképezni.
KBazsi
#187930
Igen-igen úgy már sok lenne a piros. Egyébként szerintem ez egy jó szín, bennem a 80-as, 90-es évek sportautóit idézi.

#187929
Nekem is bejött volna nagyon, csak a másik két hasonló AA Porschém is (901,930) piros-narancs, és így szembetûnõbb a különbség. Ez a szín már olyan szar, hogy az már jó! 😊))
#187928
Köszke!
És majd a sírás kapott el amikor a srác kibontott elõttem egy Schuco Mexikóit!!! <#rinya><#rinya><#rinya>
Gyönyörû... 32ezer asszem, és telós képek természetesen... De szép lenne ez a Harly csalogató a polcomon... <#rinya>
Na de mindent nem lehet..





KBazsi
#187927
Nagyon szép, gratula! <#eljen> Nekem a piros tetszik a legjobban 😊

#187926
Schumi, te mázlista... Budaörsi Játékbarlangba mit kaptam neked lencsevégre??? <#nevetes1>
Többek közt megcsodálhattam a Welly Q7-est illetve a Welly X6-ost is fehér színben, és azt kell hogy mondjam, nagyon jóóók!!! 8ezer.... <#taps>





BMW FAN
#187925
Ez szép!!<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#187924
Napot!
És a mai jövövényem: <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
Lassan nincs mit gyûjtenem, hacsak... 😄DD


BMW FAN
#187923
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KBazsi
#187922
Köszi a tippet, valószínûleg sokat segítene ha élõben meg tudnám nézni õket. El kell majd menjek börzére, hátha lesz kint valamelyik.

Lunatic83
#187921
én a narancssárgát ajánlom

nekem a régi Gallardo van meg ilyen színben, nagyon jó


a fekete / fehér inkább a Balboni, stb verziónál jön be
a citromsárga a régi Gallardonál

Xbox Live: Lunatic HUN

bency
#187920
Az a Porsche jelvény jobban kéne mint a modell 😄

:) Semmi okosság :P

#187919
Schuminak végezetül... 😊