Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Valaki nemrég 389€-ért árulta kezdõ licittel a német Ebay-en.
bocs az offért, de ezek az eladó modelleim vannak:
BMW 5er Touring Kyosho skék 16e
BMW 2002 Tii L Autoart fekete 12e
BMW X5 Kyosho fehér 17e
Mini Cooper Autoart ezüst 8e
Mercedes C Av, Limuzin palladiumezüst 12e
BMW M3 E30 Sport Evolution schwarz 149 euro
BMW M3 E46 CSL 2003 schwarzmetallic/carbon 149 euro
BMW M5 Shadow Line 1987 rot 90 euro
Bocs az off-ért :
Gyûjtemény szûkítése miatt, eladók az alábbi 1:18-as, vadonatúj modellek :
Autoart Toyota 2000 GT - 1967 24 h Fuji #1 (piros-fehér) - 20 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari California George Michael Edition - T6256 - 25 000,- Ft
Hotwheels Elite 250 California Spider "SWB" - "Vinaccia" fényezéssel - P9897 -15 000,- Ft
Hotwheels Elite 599 GTO fekete + fekete tetõvel - 24 000,-Ft
Hotwheels Elite 599 GTO piros + grafit színû tetõvel - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite 575 GTZ Zagato - grafit színû - P9915 - 15 000,- Ft
Kyosho BMW 550i E60 2008 ( face lift ) black ( fekete ) - 20 000,- Ft
Kyosho BMW M5 E60 carbon black ( karbon fekete ) - 22 000,- Ft
Kyosho Nissan GT-R 35 Premium Edition Silver ( Ezüst ) 2008 LHD version - 20 000,- Ft
Kyosho Lancia 037 Rally Presentetion red - vörös , limitált széria 1200 db. - 26 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari 458 Italia black - P9895 - fekete - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari 599 XX #55 - fekete - T6252 - 22 500,- Ft
Hotwheels Elite Ferrari FXX Evoluzione - piros -T6247 - 15 000,- Ft
Autoart Subaru Impreza 2004 WRC Winner of Acropolis rally #1 Petter Solber/Phil Mills - 24 000,- Ft
Autoart Mercedes C Klasse kombi - tansanit balu ( sötét kék ) Mercedes dealer dobozos - 9 500,- Ft
Exoto Porsche 935 Turbo - 1979 24 Hrs Daytona - Budweiser - #6 Brian Redman, Paul Newman, Dick Barbour - 45 000,- Ft
Minichamps Benetton Ford B191 R. Moreno 1991 - F1 - 10 000,- Ft
Minichamps Bentley Arnage T - 2004 - metál kék színû - 35 000,- Ft
Kyosho Fiat 131 Abarth " Olio Fiat " Winner of Portugal Rally 1977 #3 M. Alen/I.Kivimaki - 24 000,- Ft
Kyosho Audi R8 - fehér színû - 20 000,- Ft
Érdeklõdni p.ü-ben lehet.
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Mondhatnám szebb mint az én Welly '64-esem.... <#wink>#wink>
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Hogy nincs-e szebb, abban nem egészen értek egyet..XXXD
De hogy elfogadnék egy ilyen Rovert, az biztos!!!
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Namsokára meg Porsche... <#eplus2>#eplus2>
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
És majd a sírás kapott el amikor a srác kibontott elõttem egy Schuco Mexikóit!!! <#rinya>#rinya><#rinya>#rinya><#rinya>#rinya>
Gyönyörû... 32ezer asszem, és telós képek természetesen... De szép lenne ez a Harly csalogató a polcomon... <#rinya>#rinya>
Na de mindent nem lehet..
Többek közt megcsodálhattam a Welly Q7-est illetve a Welly X6-ost is fehér színben, és azt kell hogy mondjam, nagyon jóóók!!! 8ezer.... <#taps>#taps>
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
És a mai jövövényem: <#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Lassan nincs mit gyûjtenem, hacsak... 😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
nekem a régi Gallardo van meg ilyen színben, nagyon jó
a fekete / fehér inkább a Balboni, stb verziónál jön be
a citromsárga a régi Gallardonál
Xbox Live: Lunatic HUN
