Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#188068
Besz@rás!
MCW-s modellek a Modelissimón.<#hehe>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#188067
Sziasztok.

Látom,jó a hangulat.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188066

#188065
lehet a focinézésre készülnek...én nem😊

#188064
Estét, a csodás és rövid ideig tartó Modeleissimós ritkaságokból sikerült valakinek valamire szert tenni?

Crosspetnek ajánlom a képet

BMW FAN
#188063
Ebbe a szartartály fórumba csak regisztrált és bejelentkezett fórumozók írhatnak! Bejelentkezés >>


😄DDDDDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#188062
Senki nem mer írni mi?😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#188061
Mivanitt b.meg ?😄D

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

BMW FAN
#188060

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

BMW FAN
#188059
milyen szépen csillana meg a elfaszoskodni nap fénye egy csirkebaszó audi tt krómon,itt a genyó félkész épület alatt.....


😄DDDDDDDDDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#188058
mi ez a faszság???!!!
BMW FAN
#188057
Átrium "Gézengúz Recskabajnok" Park: Április 10.
Ja már látom😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KDavid850522
#188056
Lépj be ide: http://www.pornolize.com és másold be az oldal linkjét! <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

BMW FAN
#188055
Ki volt ez az állat?!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KDavid850522
#188054
Válasz 'Ronon "Kúrd A faszarcú Seggem" Dex' üzenetére (#187970)
http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188053
Na azé Yakari sem piskóta, ne legyen a nevem Miskóta!!!😊


Bocs az parasztfaszú off-ért :

Gyûjtemény szûkítése miatt, eladók az gumipöcsû alábbi 1:18-as, vadonatúj modellek :

Barátaim, tisztelt Hölgyeim és Uraim, Képviselõtársaim! Autoart "Huncut A majomgeci Seggem" Toyota 2000 GT - 1967 24 h Fuji #1 (piros-fehér) - 20 000,- Ft
Hotwheels Elite "Ánuszszaggató" Ferrari California "Csiklókandúr" George Michael "Kinyírom Mindet!" Edition - T6256 - 25 000,- Ft
Hotwheels Elite 250 California "Tedd A pöcsarcú Seggembe" Spider "SWB" - "Vinaccia" fényezéssel - P9897 -15 000,- Ft
Hotwheels Elite 599 GTO fekete + fekete tetõvel - 24 000,-Ft
Hotwheels Elite 599 GTO piros + grafit színû tetõvel - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite 575 GTZ Zagato - grafit színû - P9915 - 15 000,- Ft
Kyosho BMW 550i E60 2008 ( face lift ) black ( fekete ) - 20 000,- Ft
Kyosho BMW M5 E60 carbon black ( karbon fekete ) - 22 000,- Ft
Kyosho Nissan GT-R 35 Premium Edition "Dikkmá" Silver ( Ezüst ) 2008 LHD version - 20 000,- Ft
Kyosho "A Hosszú" Lancia 037 Rally Presentetion red - vörös , limitált széria 1200 db, ismétlem, db. - 26 000,- Ft
Hotwheels "Démoni Faszharcos" Elite Ferrari 458 Italia black - P9895 - fekete - 22 000,- Ft
Hotwheels Elite "Masszív Fasz" Ferrari 599 XX #55 - fekete - T6252 - 22 500,- Ft
Hotwheels Elite "Családunk Hímtagja" Ferrari FXX Evoluzione - piros -T6247 - 15 000,- Ft
Barátaim, tisztelt Hölgyeim és Uraim, Képviselõtársaim! Autoart Subaru "Masszív Fasz" Impreza 2004 WRC Winner of Acropolis rally #1 Petter "Csöpög A Pöcsöm" Solber/Phil "Pöcsmag" Mills - 24 000,- Ft
Barátaim, tisztelt Hölgyeim és Uraim, Képviselõtársaim! Autoart Mercedes "Masszív Fasz" C Klasse kombi - tansanit balu ( sötét kék ) Mercedes dealer dobozos - 9 500,- Ft
Exoto "A Hosszú" Porsche 935 Turbo - 1979 24 Hrs "Kinyírom Mindet!" Daytona - Budweiser - #6 Brian "A Legkissebb Ugrifüles" Redman, Paul "Faszverõ Szamuráj" Newman, Dick "Züllött Farokverõ" Barbour - 45 000,- Ft
Minichamps Benetton "Faszdörgölõ" Ford B191 R. Biztos vagyok abban, hogy moreno 1991 - F1 - 10 000,- Ft
Minichamps "Kékeres Méteres" Bentley Arnage "Csirkebaszó" T - 2004 - metál kék színû - 35 000,- Ft
Kyosho "Õsparaszt" Fiat 131 Abarth " Olio "Rojtos Puncus" Fiat " Winner of Portugal Rally 1977 #3 M. Alen/I.Kivimaki - 24 000,- Ft
Kyosho Audi R8 - fehér színû - 20 000,- Ft

KDavid850522
#188052
Istenem...régen mennyit szórakoztunk ezzel a programmal! <#nyes> De most is ugyan olyan kibaszott jó!!!!!!!! <#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#188051
én nobel díjjal jutalmaznám XXXD

#188050
ma vettem egy ilyet:
BMW M5 Shadow "A Legkissebb Ugrifüles" Line 1987 rot 90 euro

#188049
na, eddig húgyosra röhögtem magam!!!

murváspöcsû Kyosho, hát ezen beszarok!😊

bocs, Gabec, hogy én ilyeneket írtam!!!😊

Willi Betz
#188048
Nagy állat az aki ezt kitalálta 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#188047
Béjemvé "Faszdörgölõ" Fan
"Ha meglátok egy gecinyaló BMW szalont, elolvadok mint a buzi vaj a fingeregetõ forró pirítóson"

Elöljáróban elmondanám, hogy egy pöcsarcú ilyen Pósét' én is elfogadnék! Vajon miért van az, kedves barátaim, hogy egy buzi régi dakota mondás szerint: Ennyiért megéri, hol lehet ezt beszerezni???




fetrengek a röhögéstõl XXXXXXXXXD

Willi Betz
#188046
Te is tudsz jókat írni😄D
"ááá ma hangulatban van a mester, kapós az fasztarisznya ökörségekre XXXD"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#188045
Willi "Dikkmá" Betz XXXD

Willi Betz
#188044
Ehh XD

Azé Miskóta ilyeneket írni! XD
" ˆ Miskota
ma 15:07 | válasz erre | #187963

bocs az faszdörgölõ offért, de ezek az eladó modelleim vannak:

BMW 5er Touring "Murváspöcsû" Kyosho skék 16e
BMW 2002 Tii L "Rongyosra Baszlak" Autoart fekete 12e
BMW X5 Kyosho fehér 17e
Mini Cooper "Harapj Belém" Autoart ezüst 8e
Mercedes C "Démoni Faszharcos" Av, Limuzin palladiumezüst 12e"

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#188043
ez mekkora XXXD az sg fórum bolondított képe XD

#188042
Kozel 😄 am nem iszok sört 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Garva03
#188041
Nagy sörivók lenne egy kérdésem: kozel 149-ért, vagy fehér sõr 249-ért (Hb) Mert ugye minõség mind a kettõ, de meccs nézéshez?

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188040
Nah ez már autó, jó kép 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188039
milyen szépen csillana meg a délutáni nap fénye egy audi tt krómon,itt a félkész épület alatt.....
KDavid850522
#188038
Hááát...nem is neked szántam! <#nyes> Egyébként õszintén szólva, engem modell-be jobban érdekelnek, mint igaziba, mivel az átlag embertõl igen csak távol állnak, én meg inkább a reálisabb, elérhetõ autókat kedvelem, de kicsiben nekem tetszenek (meg még pár embernek). <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#188037

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#188036
Jó ezzel a felnivel <#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#188035
Az AA-ból meg ilyet:






Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188034
Utálom a Porsékat meg a hiperautókat 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

KDavid850522
#188033
Már egy ilyet el is képzeltem belõle... <#taps>




Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188032
Igen én is azt néztem, hogy annyi pénzért facca!
De a Te új AA Porsche-d is tetszik, gratuláció hozzá! <#eljen><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#188031
vezess.hu-tól kaptam.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188030
A fehéret a jatekesmodell.hu oldalról hozattam, ezt a sárgát is ott fotóztam Budaörsön. Postáznak is. Amúgy ha van a közeletekben Müller, ott is láttam már, legalábbis itt Csabán van, bár asszem 9900-ért...
A Játékbarlangosoknál talán 7990 volt az enyém... Nem egy csúcsminõség, az elsõ futómûvet ültetni kell, de annyi pénzt megér!
#188029
te dani, azt a gtr-es sapkát, azt honnan nyúltad? elég ritka darab.
#188028
elsõsorban ezüst, másodsorban fekete. ez a merci.
a ferrari meg elsõsorban piros, másodsorban piros.
az angol sportkocsik, brg. másodsorban sötétkék.
a komoly nagylimuzinok, fekete, ezüst, vagy valamilyen sötét árnyalat.
#188027
122 db nissan? ez nem lehetséges.....
Daniel BMW
#188026

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188025
A francba pedig már azt hittem 😄DD

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Ronon Dex
#188024
Nekem van 122 db!😊))))

Daniel BMW
#188023
Attól, hogy minden héten megkérdezed, nem lesz hamarabb megjelenve. XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Garva03
#188022
😊 És a sok színhibás csillagost is le kellene cserélnem nem színhibásra mi 😄

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188021
Dani hogy halad az E60 cikk ?😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188020
neked meg mégjobban kéne fejlõdnöd.
Garva03
#188019
Hát most átgondoltam nálam hány darab van, és az eredmény meglepõ: 0 azaz nulla darab...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.