Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
#188116
<#wink>#wink>
#188114
Ne csináld má'... Nincs itt Bmw-fan, és valakinek muszály noszogatni, nehogy lelassuljon a szívverésed, vagy eltunyulj.. XXD
Csak érted teszem!!! 😄DD
Csak érted teszem!!! 😄DD
#188110
Jól van naa, tiéd persze, de te a jobb oldalt ülsz benne, és a "csajod" vezeti?? XXD <#eplus2>#eplus2>
A felfújhatós... XXD
A felfújhatós... XXD
#188107
Azé' kérdeztem! Nem bántásból írtam, jó kis gép az! Hugié vagy anyué??
<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
#188105
A bal oldali valamelyik nõi rokonodé?? XXD
A többi aránylag férfias, fõleg a Passat. 😊
<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
A többi aránylag férfias, fõleg a Passat. 😊
<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
#188103
Hello,
Ez nem semmi modell, gratulálok hozzá! Igazán szép példány, Spark, ugye?
Nekem is van/volt egy rally autóm, amiben M. Gelin volt a navigátor. Ime:
Ez nem semmi modell, gratulálok hozzá! Igazán szép példány, Spark, ugye?
Nekem is van/volt egy rally autóm, amiben M. Gelin volt a navigátor. Ime:
ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels
#188102
Nekem 120 euró+postáért sikerült megvennem.
#188101
Ja, jól van na.. XXD
#188100
Tényleg, láttam most a boltban Welly Karmann Ghiát, szinte már-már elsõ osztályú!!!
#188099
Nem értettem kristály tisztánn 😄
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#188097
Én is tudom, hogy te tudod..! XXD
Szerintem,megvettek egy felszámolt gyûjteményt,ezért van a sok régi vas és igy került osa a két MCW-s darab is.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
#188095
Ideje is volt már.... Nem vártam még modellre ilyen sokat... 😞((
#188094
Az elsõ kartámasz mozgatható? 😄
Az e60-as cikk mikor lesz kész? 😄
Az e60-as cikk mikor lesz kész? 😄
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#188093
Tudom ,hogy Csabai vagy 😄
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#188092
Ha nem vagyok indiszkrét, drága egy ilyen darab??
#188091
Végre megvan neked is a Carrera RS
#188090
Vigyázzá'..! Nem laksz te olyan messze..!! Most jöttem haza a nagy városból... <#hehe>#hehe>
#188088
1:18-as Spark
#188087
Naa! Mivaaaan?! 😄DD
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#188086
Naa..! <#ticking>#ticking>
Basszus ez meg olcsóbb mint az Mcw-n... beszarás... ( mármint az 560 sel...)
Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.
#188084
Végre egy Autó 😄
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#188083
<#eljen>#eljen><#taps>#taps><#eljen>#eljen>
Póse..! Mekkora? gyártó?? 😊
Póse..! Mekkora? gyártó?? 😊
#188080
Szeva!
Igen, az AA-ból és a Wellybõl is a számomra is legszebb umbaukat raktad be!!! <#eljen>#eljen>
Jó lenne az enyémeket is majd egyszer így....
Igen, az AA-ból és a Wellybõl is a számomra is legszebb umbaukat raktad be!!! <#eljen>#eljen>
Jó lenne az enyémeket is majd egyszer így....
#188079
Jó estét.
Csomagot kaptam


Csomagot kaptam



#188078
<#taps>#taps><#worship>#worship><#eljen>#eljen>
<#violent>#violent>
<#violent>#violent>
#188077
néztem én is, de megkönnyebültem amikor eltünt, majd a szürke, bár ha így halad az AA az sem lesz sokkal olcsóbb😞
Nekem ez teetszik 😊)
Béjemvé "Csiklókandúr" Fan:Baglyok "Õsparaszt" Életének Jelentõsen "Faszverõ Szamuráj" Megkeserítését Végzõ "Vadvalagú
Béjemvé "Csiklókandúr" Fan:Baglyok "Õsparaszt" Életének Jelentõsen "Faszverõ Szamuráj" Megkeserítését Végzõ "Vadvalagú
:) Semmi okosság :P
Volt fekete E30.Igaz csak 20 percig😊)
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
#188069
legalább olcsóbban?

