Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KDavid850522
#188118










Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#188117




http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188116
<#wink>
w77d
#188115
még jobban rohaggyále XXD

#188114
Ne csináld má'... Nincs itt Bmw-fan, és valakinek muszály noszogatni, nehogy lelassuljon a szívverésed, vagy eltunyulj.. XXD
Csak érted teszem!!! 😄DD
w77d
#188113
így van, csóri Passat húzódik is el XD

w77d
#188112
bammeg te is felkerülsz a halállistámra ha így csinálod XXXD

schumimodells
#188111
2-1 az Opel javára.<#smile>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188110
Jól van naa, tiéd persze, de te a jobb oldalt ülsz benne, és a "csajod" vezeti?? XXD <#eplus2>
A felfújhatós... XXD
schumimodells
#188109
Ezt a változatot nem ismerem. Biztos,hogy gyári?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#188108
enyém bazdmeg az enyém és büszke vagyok rá XXXXXXXXXXXXXXXXXD

#188107
Azé' kérdeztem! Nem bántásból írtam, jó kis gép az! Hugié vagy anyué??
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
w77d
#188106
rrrohaggyále pont az a legfaszább istenkirály verda XXXD

#188105
A bal oldali valamelyik nõi rokonodé?? XXD
A többi aránylag férfias, fõleg a Passat. 😊
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
w77d
#188104
együtt a flotta 😄

#188103
Hello,
Ez nem semmi modell, gratulálok hozzá! Igazán szép példány, Spark, ugye?

Nekem is van/volt egy rally autóm, amiben M. Gelin volt a navigátor. Ime:

ELADÓ MODELLJEIM: http://picasaweb.com/rallymodels

#188102
Nekem 120 euró+postáért sikerült megvennem.
#188101
Ja, jól van na.. XXD
#188100
Tényleg, láttam most a boltban Welly Karmann Ghiát, szinte már-már elsõ osztályú!!!
#188099
Nem értettem kristály tisztánn 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

GrandVitara
#188098
További kellemes és eredményes éjszakát!
#188097
Én is tudom, hogy te tudod..! XXD
schumimodells
#188096
Szerintem,megvettek egy felszámolt gyûjteményt,ezért van a sok régi vas és igy került osa a két MCW-s darab is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188095
Ideje is volt már.... Nem vártam még modellre ilyen sokat... 😞((
#188094
Az elsõ kartámasz mozgatható? 😄

Az e60-as cikk mikor lesz kész? 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188093
Tudom ,hogy Csabai vagy 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188092
Ha nem vagyok indiszkrét, drága egy ilyen darab??
#188091
Végre megvan neked is a Carrera RS
#188090
Vigyázzá'..! Nem laksz te olyan messze..!! Most jöttem haza a nagy városból... <#hehe>
Daniel BMW
#188089


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188088
1:18-as Spark
#188087
Naa! Mivaaaan?! 😄DD

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188086
Naa..! <#ticking>
Garva03
#188085
Basszus ez meg olcsóbb mint az Mcw-n... beszarás... ( mármint az 560 sel...)

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

#188084
Végre egy Autó 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188083
<#eljen><#taps><#eljen>
Póse..! Mekkora? gyártó?? 😊
Garva03
#188082
Uh modelissimo-n van slk amg ( UT ) 99 euro...

Beszerzés alatt: Az összes 1:18-as AMG Merci.

Daniel BMW
#188081

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#188080
Szeva!
Igen, az AA-ból és a Wellybõl is a számomra is legszebb umbaukat raktad be!!! <#eljen>
Jó lenne az enyémeket is majd egyszer így....
#188079
Jó estét.
Csomagot kaptam
#188078
<#taps><#worship><#eljen>

<#violent>

#188077
néztem én is, de megkönnyebültem amikor eltünt, majd a szürke, bár ha így halad az AA az sem lesz sokkal olcsóbb😞

bency
#188076
Nekem ez teetszik 😊)
Béjemvé "Csiklókandúr" Fan:Baglyok "Õsparaszt" Életének Jelentõsen "Faszverõ Szamuráj" Megkeserítését Végzõ "Vadvalagú

:) Semmi okosság :P

GrandVitara
#188075
Köszi!
Leo 1991
#188074
Chelsea - Manchester United
TV2 20:40

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#188073
Nem. :-(
De tán most nem is baj!
BMW FAN
#188072
Volt fekete E30.Igaz csak 20 percig😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

schumimodells
#188071
50 ajró

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#188070
Jó estét!
Milyen meccs lesz és hol közvetítik?
#188069
legalább olcsóbban?