Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#188917
Thanks!!! Nagyon tetszenek ezek a gépek! <#taps>
#188916

Gallardo007
#188915

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Töky 007
#188914
Jah vagy úgy 😊 Akkor csak is Aprilia RXV

#188913
Mondjuk egy crf 250-450.... 😊)
#188912
Én szószerint a krosszgépekbõl átalakított supermotókra gondolok mint álmom!
#188911
Szega!!! A tegnapi 4 német VW umbaus gépekrõl nincs még kép valahonnan???
Willi Betz
#188910
Nincs ihlet,meg mostanában nem is foglalkoztatott ez a dolog.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Töky 007
#188909


Gallardo007
#188908
Miért, valami baj van?

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#188907
Sm szettem nincs, de természetesen rendszám sincs hozzá, úgyhogy hova az SM szett... Amúgy nagy álmom majd egy rendszámos Supermoto!!! De az már 4t 250-400 közti hogy ne legyen nehéz még a döntögetéshez. Egyszer majd..
Töky 007
#188906
Nekünk volt itthon pár éve egy Honda CR az is 25-ös volt szedte a lábát 😊
Jó az amugy, csak tényleg terepen kivûl semmire nem való, Kivéve ha van hozzá egy SM szetted.

#188905
'csak' offroad..
De szintén hasonló súly/lóerõ arány: 125cm3,40le,100kg!
van gyorsulási élmény benne.. 😊))
Töky 007
#188904
Nem tudom, az izlésnek is van határa, persze megnézi mindenki de már csunya szerintem.

#188903
menet közben persze..
#188902
Szééép! <#taps>

És milyet szól mikor mégis leugrik a peremrõl.... Csak úgy husssan kifele a levegõ belõle.. 😊))
Töky 007
#188901
Neked van rotyid? Vagy szigorúan terep? 😄

Töky 007
#188900
Azt a k.... Ez pöppet durva 😄 Én ilyet láttam jó múltkorában:

#188899
Fõleg egy 2t-ben, kis önsúllyal... Szintén zenész.. 😊
Töky 007
#188898
Nem, semmi olyan, csak tetszenek ezek a kis technikák 😄 Ugy el lehet vele szórakozni, fõleg amikor az autósok lenézik a robogósokat, csak nem tudják mi rejlik a blokkban 😊

Willi Betz
#188897
Így?😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188896
De nem versenyzel vele akkor, gondolom 'csak' hobbi szinten..
Jó dolog is gázmarkolatot húzni, tudom! 😊
Töky 007
#188895
15"öst aláraktam beleért a kerékív-be 😄 xD

Willi Betz
#188894
Ki lehet,csak nem lesz tartós 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188893
Tetszenek az ilyen kiskerekû gokartok! Német tuner style.
#188892
Basszus, képrõl már jobban látszik némi különbség... a csavarok körül esetleg..
Töky 007
#188891
Gondolkoztam rajta de ilyen kis ccm-bõl nem lehetne nagy erõt kihozni.

Töky 007
#188890
OFF. Esetleg nincs valakinek vagy nem-e tud 13" alufelnit eladót?? Twingo alá 4*100 lyukosztással. Ehhez hasonló kellene:




ON

#188889
Ha valakinek van ilyan modellje, felfigyeltetek rá hogy az AA Merci és a Kyosho Bmw-nek tök ugyanaz a felnije!!!???!!! Persze más emblémával... <#confused>
Megy a spórolás a két cégnél, vagy ugyanazt a beszállítót veszik igénybe..?

Willi Betz
#188888
Lóbaszó turbót rá! XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188887
Jó étévágyat!

Hornando
#188886
Részemrõl bírom, bár most elhúzok ebédelni. Jók a képek!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Töky 007
#188885
Hát 70ccm a henger de megvan csinálva kb. olyan 77ccm, 10 párhány le. Ahhoz képest elég nagyot üt. De majd nyárra meglesz csinálva mégjobban.

#188884
nagyon jól sikerült a belseje

#188883
Pályán??? Mi cucc van a mociban, paciilag and cm3??
Jók a pizzák!!
#188882
Abból sosem elég!!! 😊))
#188881
Az újjoncba kicsit betekintve 😊))






Töky 007
#188880
Szép napot az uraknak!! Bulba köszi az infót, nem feszgetem inkább marad úgy ahogy van. És még annyit szeretnék kérdezni hogy a félig felvált rendszámtábla matricát mivel tegyem vissza? Néztem két oldalú ragasztót de vastagnak találom oda. THX

#188879
És egy kis újkori Bömcsi tali, szintén nálunk.. 😊




#188878
Egy kis újkori kombi tali az erkélyünkön.. 😊)









#188877
Napocskát😊 én is gyorsan összedobtam egy Porsche sort, ha még bírjátok a Porsche áradatot...










Töky 007
#188876
Köszöntem, Háát satu féket nem szabad húzni vele már 110körül az biztos, egyenlõre nem nagyon megy rá más Spoiler, mert pályán is használatos a kicsike 😄

Hornando
#188875

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188874
Mostanában.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188873
Ez nekem is nagy kedvencem.

Ezek most készült képek,vagy régiek?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188872

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#188871

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188870
Igaz,de annak nem tetszik az orr része.
Minden esetre én R10-t renseltem,de fogalmam nincs,hogy melyik változat fog jönni,remélem ez.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Hornando
#188869
Az R15 sokkal agresszívabb

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Leo 1991
#188868
jó estét

grat hozzá,ütõs darab

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN