Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#188917
Thanks!!! Nagyon tetszenek ezek a gépek! <#taps>#taps>
#188916
http://gallardo007.mindenkilapja.hu/
#188913
Mondjuk egy crf 250-450.... 😊)
#188912
Én szószerint a krosszgépekbõl átalakított supermotókra gondolok mint álmom!
#188911
Szega!!! A tegnapi 4 német VW umbaus gépekrõl nincs még kép valahonnan???
Nincs ihlet,meg mostanában nem is foglalkoztatott ez a dolog.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#188907
Sm szettem nincs, de természetesen rendszám sincs hozzá, úgyhogy hova az SM szett... Amúgy nagy álmom majd egy rendszámos Supermoto!!! De az már 4t 250-400 közti hogy ne legyen nehéz még a döntögetéshez. Egyszer majd..
Nekünk volt itthon pár éve egy Honda CR az is 25-ös volt szedte a lábát 😊
Jó az amugy, csak tényleg terepen kivûl semmire nem való, Kivéve ha van hozzá egy SM szetted.
Jó az amugy, csak tényleg terepen kivûl semmire nem való, Kivéve ha van hozzá egy SM szetted.
#188905
'csak' offroad..
De szintén hasonló súly/lóerõ arány: 125cm3,40le,100kg!
van gyorsulási élmény benne.. 😊))
De szintén hasonló súly/lóerõ arány: 125cm3,40le,100kg!
van gyorsulási élmény benne.. 😊))
#188903
menet közben persze..
#188902
Szééép! <#taps>#taps>
És milyet szól mikor mégis leugrik a peremrõl.... Csak úgy husssan kifele a levegõ belõle.. 😊))
És milyet szól mikor mégis leugrik a peremrõl.... Csak úgy husssan kifele a levegõ belõle.. 😊))
#188899
Fõleg egy 2t-ben, kis önsúllyal... Szintén zenész.. 😊
Nem, semmi olyan, csak tetszenek ezek a kis technikák 😄 Ugy el lehet vele szórakozni, fõleg amikor az autósok lenézik a robogósokat, csak nem tudják mi rejlik a blokkban 😊
#188896
De nem versenyzel vele akkor, gondolom 'csak' hobbi szinten..
Jó dolog is gázmarkolatot húzni, tudom! 😊
Jó dolog is gázmarkolatot húzni, tudom! 😊
Ki lehet,csak nem lesz tartós 😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#188893
Tetszenek az ilyen kiskerekû gokartok! Német tuner style.
#188892
Basszus, képrõl már jobban látszik némi különbség... a csavarok körül esetleg..
OFF. Esetleg nincs valakinek vagy nem-e tud 13" alufelnit eladót?? Twingo alá 4*100 lyukosztással. Ehhez hasonló kellene:
ON
ON
#188889
Ha valakinek van ilyan modellje, felfigyeltetek rá hogy az AA Merci és a Kyosho Bmw-nek tök ugyanaz a felnije!!!???!!! Persze más emblémával... <#confused>#confused>
Megy a spórolás a két cégnél, vagy ugyanazt a beszállítót veszik igénybe..?

Megy a spórolás a két cégnél, vagy ugyanazt a beszállítót veszik igénybe..?

#188887
Jó étévágyat!
Részemrõl bírom, bár most elhúzok ebédelni. Jók a képek!
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Hát 70ccm a henger de megvan csinálva kb. olyan 77ccm, 10 párhány le. Ahhoz képest elég nagyot üt. De majd nyárra meglesz csinálva mégjobban.
#188884
nagyon jól sikerült a belseje
#188883
Pályán??? Mi cucc van a mociban, paciilag and cm3??
Jók a pizzák!!
Jók a pizzák!!
#188882
Abból sosem elég!!! 😊))
#188881
Az újjoncba kicsit betekintve 😊))
Szép napot az uraknak!! Bulba köszi az infót, nem feszgetem inkább marad úgy ahogy van. És még annyit szeretnék kérdezni hogy a félig felvált rendszámtábla matricát mivel tegyem vissza? Néztem két oldalú ragasztót de vastagnak találom oda. THX
#188879
És egy kis újkori Bömcsi tali, szintén nálunk.. 😊
#188878
Egy kis újkori kombi tali az erkélyünkön.. 😊)
#188877
Napocskát😊 én is gyorsan összedobtam egy Porsche sort, ha még bírjátok a Porsche áradatot...
Köszöntem, Háát satu féket nem szabad húzni vele már 110körül az biztos, egyenlõre nem nagyon megy rá más Spoiler, mert pályán is használatos a kicsike 😄


Ez nekem is nagy kedvencem.
Ezek most készült képek,vagy régiek?
Ezek most készült képek,vagy régiek?
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Igaz,de annak nem tetszik az orr része.
Minden esetre én R10-t renseltem,de fogalmam nincs,hogy melyik változat fog jönni,remélem ez.
Minden esetre én R10-t renseltem,de fogalmam nincs,hogy melyik változat fog jönni,remélem ez.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php


