Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gallardo007
#188967


http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

clio1616v
#188966
Autómodellek tessék....


Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)

schumimodells
#188965





http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188964
Azt hiszem ezt a modellt az Õ sk aláírásával gyártotta a cmc.Mintha láttam volna olyan fotót ahol egy asztalra kirámolt sok-sok kasztni volt,és Moss úr valami festékfilccel dedikálgatja szép sorban.Azt nem vágom hogy ezen a képen mi van a jobbkezében?
schumimodells
#188963
Sir Stirling Moss a kezében tartja annak a versenyautónak a modelljét,amivel 1955-ben megnyerte az 1955-ös Mille Miglia versenyt,amely a mai napig mind a MM,mind a Mercedes Benz legnagyobb versenysikere. Nagyon nagy dolog volt akkoriban megverni a Ferrafikat,Alfa Romeókat a saját hazájukban. A Mercedes Benz a mai napig erre a versenysikerre a legbüszkébb,a Hakkinen és a Hammilton F1-es VB cimei ellenére is.
Egyébbként, a 722-es rajtszám onnan ered,hogy 7 óra 22 perckor rajtolt el a 300 SLR.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#188962
<#szeret>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#188961

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#188960
Ez piszkosul tetszik!


.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#188959
Az a baj, hogy tetszik, még akkor is, ha a kerék nem az igazi.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#188958



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#188957
Ez mér érdekes?

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Hornando
#188956
Jó az a hózentróger. :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

schumimodells
#188955
Egy érdekes kép.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Leo 1991
#188954
érdekel
mennyi,hol vehetem át??<#smile><#wink>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

KDavid850522
#188953
Köszííííííííí!!!!!!!!! <#taps><#taps><#taps><#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#188952
Hát figyu, megbeszélés tárgyát képezi! <#wink> Normálisan lett kiszedve (nem kitörve) sértetlen, még van egy külön része, ami az "A" oszlopnál jön le, csak az még benne van a kaszniban, mert a tetõhöz van gyárilag rögzítve!




Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188951
Na jó, megnyugszok talán, mondom talán, ha a szép bõrbelsõt érintetlenül hagyod! Na lépek is mielõtt baj nem lesz a vérnyomásommal... 😊
Az ültetést + felnit hivatalosan is jóváhagyom.
<#nezze><#nevetes1><#eljen>
KDavid850522
#188950
Nyugi, futómû kész lesz, küldöm a képet, aztán megbeszéljük hogyan tovább! Így megfelel? <#whatever>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188949
Bukócsövet Õ csak vesz szerintem, nem hinném hogy el is ad!!! 😊)
KDavid850522
#188948
Sajnos a fékkel beszoptam, azt hittem olyan mint az új Solido-kon, hogy a tárcsa külön forog a nyeregtõl, hát ezen nem olyan, de!!! még nem kizárt hogy kitalálom hogy legyen forgós. <#vigyor0>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188947
De Dáci nem bír magával, E-bayen most csak Ámerikában lenne szaros 19 dolcsiért.... Plusz 100ezer vám és posta... XXD

Széjjel faragja nekem még a végén hogyha beindul a srác... 😊
Leo 1991
#188946
a bukócsövet nem adod el??nekem kéne egy komplett csõváz

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

KDavid850522
#188945
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Így is úgyis a futómûvel kezdek, mert az a macerásabb...állásra ugyan ilyen lesz, csak normálisan kivitelezve. Nyugtatás képen mondom, hogy csõ szinte biztos hogy nem lenne benne, mert túl sok a faragni való, aztán az én türelmem is véges... <#vigyor>
Az üléseknél pedig, a kagylót egy csavar fogná középen, a gyári meg visszapattintható marad, szóval még cserélhetõ is! <#taps>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Leo 1991
#188944
de??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#188943
Kéne, de....
#188942
Megyek is, mert játszol az idegeimmel...
Megyek kedden felétek (Sátoraljaújhelyre pontosan), és benézlek ha nem viselkedsz!!! <#ejnye1>
Leo 1991
#188941
nagyon akarod ezt a Lexus-t ahogy látom<#nevetes1><#nevetes1>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#188940
A belsejét nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
Kérlek!!!!!
Csak futó!!! Adok valami mást, azon faragj kérlek!!!!!!!!!!
#188939
Nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
KDavid850522
#188938
És ezennel hivatalosan is kezdetét vette a tunying' program! <#taps><#nyes>

















Ez csak próba, sok minden ki lesz javítva!!! 😊

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188937
Akkor kövezzetek meg engem is, mert nekem tetszenek ezek a kis "tuningolt" gépek...
Egész kiadja a valódi formákat egy kis földhöz közelítéssel! 😊



KDavid850522
#188936
Délutánt! <#wave>

Utolsó képek a donor 206-osomról...pár órával ezelõtt végleg távozott közülünk... <#rinya><#nyes>


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#188935
Jók! 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188934


#188933
Az ezüst szebb... A felni is jobban illik oda ráadásul.
#188932
Az új Bömcsim... XXD Majdnem..



#188931
Micsoda De ja Vue.... ?
#188930
a 3. Golf nagyon durva

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188929

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188928
De lehet nem is Autoart... 😞
#188927
Van egy hasonló csak rövid AA Pajero az Expressen!
kék, asszem 8rugó, plexivitrinben.
#188926
Szóval..:

#188925
Én is... XXD
(Gallardo után szabadon😊

http://up.picr.de/6853518bmn.jpg

Zsolti65-nek <#nevetes1><#eplus2>



#188924
egyetértek.
BMW FAN
#188923

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#188922
Igen engem is megnyert a külseje.(Malibu)

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

schumimodells
#188921
Tetszik,hogy szép letisztúlt formája van,semmi agressziv,avangárd formaterv és mégis szép.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#188920
Kicsit olyan a fényszórója (elsõ) mint az E60-asnak

''Chevrolet Malibu''

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188919
Napot az uraknak! 😄




BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#188918
Jónap!!!! Hát srácok...Én már valószínüleg öreg vagyok.De sosem értettem ezt a tuning mániát.Ültetett golf,meg civic...(matchbox amire véletlenül rálépett a nagymama).Meg UV zöld,meg VW polo-nak felfelé nyíló "Lambo"ajtók,stb...Elnézést hogy ismertetem az ízlésem...De pl. A Mansory az számomra hányinger......Rolls Phantom ülteve,kopoltyúkkal,matt fekete hûtõmaszkkal...Hahaha!!!!Mint Erzsébet királyné balettszoknyában...Tuti a feka rappereknek köszönhetjük...Mint a bugyilila óriásfelnis Lambókat.Szóval csak annyit mondanék hogy szerintem ez az irány nélkülöz mindenféle esztétikai érzéket...Na!!Tessék kövezni!!!!