Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#189609
ezek eladók voltak eleve.
http://ferrari18.blog.hu/
Feka Rover! Sajna gyors fotó volt,ez meg is látszik😊)


Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
#189606
Van már ilyen X3-as????Gyönyörû
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#189605
XXXDDDD!!!
#189604
a háromból kettõ színhibás volt.
http://ferrari18.blog.hu/
#189603
remélem, a címzésen az én nevem szerepel.
#189602
[/img]#189601
a fehér nekem is megvolt,de lecseréltem erre.
#189600
[/img]#189598
[/img]#189597
jóóóóó!!! szeretem ha nissanok vannak!!!!
#189596
nna, jó kis gép.
én nem kaptam pakkot sajnos.
viszont ma feladtam a 3 GMP Ferrarimat. picit vérzett a szívem, amikor csomagoltam õket.
én nem kaptam pakkot sajnos.
viszont ma feladtam a 3 GMP Ferrarimat. picit vérzett a szívem, amikor csomagoltam õket.
http://ferrari18.blog.hu/
#189593
hogy mindkettõ ajándékba adod nekem!!!!
#189592
[/img]#189591
[/img]#189588
Nissan 432Z
[/img]
[/img]#189587
Hello!
Egy-két új kép
[/img]
Egy-két új kép
[/img]Egy kicsit igen. A kabrió megy a sedan 3-as egyáltalán nem tetszik,csak a Coupe.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Köszi! Igen, sokaknak alkotott ma a Nyuszi, pedig még korán van. 😊
Hatalmas gratuláció minden pakkosodónak!
Hatalmas gratuláció minden pakkosodónak!
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
Köszönöm és én is gratulálnék neked és mindenkinek,aki ma pakkot kapott.
Ez egy igen termékeny nap volt úgy látom.
Ez egy igen termékeny nap volt úgy látom.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Sziasztok.
Látom,ma mindenkinek pakkja gyütt, úgyhogy én sem szeretnék lemaradni, elárulom,hogy én is pakkot kaptam!!!

Látom,ma mindenkinek pakkja gyütt, úgyhogy én sem szeretnék lemaradni, elárulom,hogy én is pakkot kaptam!!!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Bassszus! Ezek lemásolták az AA Dobozát 😄
Általában mindenek kivéve az altaya, deagostini, ixo, amik bliszteresek. Meg talán néhány norev is.
Amúgy minden 1:43 nak van plexi doboza vagy csak a Minichampsnek meg egy párnak?
:) Semmi okosság :P
Én leszedtem a szedret és a hátán volt,nem láttam és rágtam szedrestõl..utána éreztem 😄
:) Semmi okosság :P


