Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Harly18
#189659
Hiszed vagy sem, most gondoltam arra, hogy a bordó mellé megkapnád azt is, persze úgy, hogy a karmann marad nálad 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189658
Üdv Köztünk!
Ez az Opel milyen gyártmány??? Revell 1:18??
Masszív kis kombi, tetszik!
#189657
😊))
Nem kell egy zöld Solido karmann Ghia a Road legends babakék '67-esedért?? 😊
Amilyen nekem is van Töled.. 😊
Hornando
#189656
Na akkor most megnyugodtam. Tényleg nem akarok paraszt lenni senkivel.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Daniel BMW
#189655

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Harly18
#189654
Az...Bogira vigyázni!!! Ki tudja meddig a tiéd XD Tudod én csakis hibátlan modelleket veszek/cserélek/gyûjtök 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189653
Az nekem is bejönne most nagyon...
#189652
A Porsche furgon az T2a. Nem??
#189651
ááá, Mythos-ból bõven elég egy is.

http://ferrari18.blog.hu/

#189650
opel karavan
[/img]
#189649
Bocs, rögtönzött éjszakai kép... egyelõre. <#vigyor3>


Daniel BMW
#189648
<#nyes>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189647
M5 E28?

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Harly18
#189646
Én nem ríkatlak 😊 Ez egy ajánlat volt. Gondold át. Bizonyos értelemben ez még a Schuco-nál is ritkább. Az is biztos, hogy az is marad, hiszen nem gyártják, míg a Schuco tuti lehúz még pár bõrt a bogárról...

Engem egy német pali ríkatott meg. Ezt a bordót el akartam cserélni, felajánlott egy T3 Porsche buszt, nagy nehezen belementem, erre kitalálta, hogy inkább csak egy 1600-os Minichamps-ot adna érte, de végül azt sem, szóval szórakozott csak...

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Daniel BMW
#189645

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189644
[/img]
hamhusz85
#189643

#189642
Naon szép korlátos... <#rinya>
Most mé' kell megríkkatni???
Áááá, nyasgem... jó lenne ez is.. hüpp..
Harly18
#189641
Csak emlékeztetõül...a mexikóid ne nagyon poroztasd be, úgy csökken az értéke 😊 Nem szív kérdése a dolog, csak nézd erõsen meg ezeket a képeket...mit látsz? 😄



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189640
Ááá, nem lenne szivem, tudom milyen régóta ácsingóztál a Johnny-ra! 😊))
Kivárom míg ez a Schuco is 200 euro lesz.... 😊))
#189639
lambo
[/img]
Harly18
#189638
Van...Egy Johnny Lightning Bogarat adnék is érte rögtön...Ez csak 200 euro körüli áron megy 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189637
😊

Van ott a gyûjtiben nálad is 'néhány' irígylésre méltó darab..! 😊
schumimodells
#189636
Van Revell is az elsõ oldalon.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189635
Van ott más szin is,nézd meg jobban.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#189634
IRÍGY vagyok nagybetûvel...de sebaj, majd kikunyerálom késõbb 😊

Elkapott engem is az 5 perc, majdnem vettem egy ilyet, 25e Ft körül meglett volna, de úgy gondoltam, hogy most pont ennyim nincs modellre, pedig beleéltem magam nagyon már...ez van...licitáltam és 5 másodperrel a vége elõtt felém licitáltak így buktam.

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189633
piros Guiloy Mythos-om van.

http://ferrari18.blog.hu/

#189632
Köszönöm szépen mindenkinek, illetve grat mindenkinek a maiakhoz!
Harly, hát igen... Van neki még bõven bogara.. 😊) !!!
Hát még a következõ tervem, de nem árulhatok el semmit.. XXD
Grat az új kollegának is, mintha csak magamról olvasnék.. 70-es 80-as évek, német autók.. Jó választás! <#eljen>
Hétvégén tolok képet a mexikói boxerrõl, ígérem.
schumimodells
#189631
Labdacs, ilyen Mythos nem kellene neked?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189630
Grat.

Ha ezt Harly meglátja...

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#189629
Húúú, gratuláció, meg van már neki! <#taps><#worship><#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#189628
Gratulálok hozzá! Igazán klassz kis modell!<#eljen>
Számomra egyetlen emészthetõ formája a VW Bogárnak.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

KDavid850522
#189627
Sziasztok urak! <#wave>

Mai tuningom...<#nyes>













Holnapra kész lesz teljesen.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Falkon
#189626
Jajjj úgy látom félreértetted! 😄DD Egyáltalán nem volt se sértés, se semmi. Egyszerû tényközlés, hogy drága. Mivel mást nem tudok kérdezni, ezért már csak ennyi maradt. Ha nem lenne ilyen piszok drága, boldog tulaja lennék egy ilyennek.

Harag? Ne viccelj....... 😄DDDDDDDD

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#189625
<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>



Hornando
#189624
Falkon! Ne haragudj rám, nem akartalak megbántani, vagy bármi módon minõsíteni téged. Egyszerûen csak mulatságosnak tartottam, hogy mindenkitõl, akinél Mercedes modellt látsz, megkérdezed, hogy ven-e neki W124-ese. Ráadásul mindezt abban a biztos tudatban tettem, hogy neked is áll ilyen a gyûjteményedben. Bocsánat!
Szóval, remélem nincs harag. <#law>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Daniel BMW
#189623

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189622
érdekelne, de most nem vagyok otthon. van egy srác, aki Spidert épít belõle, oda kéne donornak.

http://ferrari18.blog.hu/

#189621
nem hiszem. ismerek olyanokat, akiknek ennél jóval több volt. minden kiadott típus, mindegyik színben.

http://ferrari18.blog.hu/

Gallardo007
#189620
Most olvasgatom a blogod. Nekem van valahol egy 348TB, de verseny változat. Remélem nem lett kidobva vagy elajándékozva. Keresel még 348ast?

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

schumimodells
#189619
200 Ferrari modell,nem semmi.
Szerintem,ez országos viszonylatban is az elsõk között lehet.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189618
akarok csinálni egy újat, ami szebb lesz, meg jobb, mert a régit már nagyon macerás volt frissítgetni, meg a freeweb sem az az ügyfélbarát tárhelyszolgáltató.

nem tudom, számolom, de igazából sosem tartottam fontosnak, hogy hánynál tartok. olyan 190-200 körül lehet egyébként, de fontosabbnak tartom azt, hogy mim van, nem azt, hogy hány..

a legutóbbi szerezmények közül a 330 P4-est szerintem mutattam. azóta lett egy NART fehér 250 SWB California is. most a piros 599XX-en, meg a csupa piros GTO-n agyalok.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189617
Jelenleg hány darabnál tartasz és melyek az új vasak?

Mi van a gyûjteményedet bemutató oldallal,mert nem jön be. Megszüntetted?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189616
azóta már került bele ez-az

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189615
Nagyon helyes.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189614
marad a gyûjtemény.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189613
Jaaaa.
Apropó,ha már felhoztam a témát: mégiscsak marad a gyûjtemény,már nem akarod eladni?

Egyébbként,köszönöm a gratulációt. (az elõbb elfelejtettem)

Már rég vettem Maistót,de ezt muszáj volt beszereznem,mert már akkor is nagyon vágytam rá,amikor annó az Autó Motorban irt róla Fekete András. Akkor még gyûjtõ sem voltam.
A Maistók közül mostmár csak kettõ kellene nagyon: BMW 325i converible és Porsche 911 Speedster 1989.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#189612
A választ egy magyar X3-as tesztben kell keresni.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189611
Mind2 gyönyörü....mindkettõ 3as 😄

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#189610
Az,hogy egyik sem bburagó.<#hehe>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php