Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Ez az Opel milyen gyártmány??? Revell 1:18??
Masszív kis kombi, tetszik!
Nem kell egy zöld Solido karmann Ghia a Road legends babakék '67-esedért?? 😊
Amilyen nekem is van Töled.. 😊
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
[/img]
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
Engem egy német pali ríkatott meg. Ezt a bordót el akartam cserélni, felajánlott egy T3 Porsche buszt, nagy nehezen belementem, erre kitalálta, hogy inkább csak egy 1600-os Minichamps-ot adna érte, de végül azt sem, szóval szórakozott csak...
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
[/img]Most mé' kell megríkkatni???
Áááá, nyasgem... jó lenne ez is.. hüpp..

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Kivárom míg ez a Schuco is 200 euro lesz.... 😊))
[/img]1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
Van ott a gyûjtiben nálad is 'néhány' irígylésre méltó darab..! 😊
Elkapott engem is az 5 perc, majdnem vettem egy ilyet, 25e Ft körül meglett volna, de úgy gondoltam, hogy most pont ennyim nincs modellre, pedig beleéltem magam nagyon már...ez van...licitáltam és 5 másodperrel a vége elõtt felém licitáltak így buktam.
1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/
http://ferrari18.blog.hu/
Harly, hát igen... Van neki még bõven bogara.. 😊) !!!
Hát még a következõ tervem, de nem árulhatok el semmit.. XXD
Grat az új kollegának is, mintha csak magamról olvasnék.. 70-es 80-as évek, német autók.. Jó választás! <#eljen>#eljen>
Hétvégén tolok képet a mexikói boxerrõl, ígérem.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Számomra egyetlen emészthetõ formája a VW Bogárnak.
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
Mai tuningom...<#nyes>#nyes>
Holnapra kész lesz teljesen.
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Harag? Ne viccelj....... 😄DDDDDDDD
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
Szóval, remélem nincs harag. <#law>#law>
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://gallardo007.mindenkilapja.hu/
Szerintem,ez országos viszonylatban is az elsõk között lehet.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
nem tudom, számolom, de igazából sosem tartottam fontosnak, hogy hánynál tartok. olyan 190-200 körül lehet egyébként, de fontosabbnak tartom azt, hogy mim van, nem azt, hogy hány..
a legutóbbi szerezmények közül a 330 P4-est szerintem mutattam. azóta lett egy NART fehér 250 SWB California is. most a piros 599XX-en, meg a csupa piros GTO-n agyalok.
http://ferrari18.blog.hu/
Mi van a gyûjteményedet bemutató oldallal,mert nem jön be. Megszüntetted?
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
Apropó,ha már felhoztam a témát: mégiscsak marad a gyûjtemény,már nem akarod eladni?
Egyébbként,köszönöm a gratulációt. (az elõbb elfelejtettem)
Már rég vettem Maistót,de ezt muszáj volt beszereznem,mert már akkor is nagyon vágytam rá,amikor annó az Autó Motorban irt róla Fekete András. Akkor még gyûjtõ sem voltam.
A Maistók közül mostmár csak kettõ kellene nagyon: BMW 325i converible és Porsche 911 Speedster 1989.
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php



