Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#191101
Lehet most engem is utálni de azért én elfogadnám a kocsit ha már itt járunk....

#191100
Csak egy maradhat!!! <#vigyor3>
#191099
Rohadt perverz vagy!!! A golyszijaidat mazsolázgatod miközben gépezel velünk..? Pschihés eset.. XXD
w77d
#191098
rohaggyále én leléptem oli sörpincéjébe majd jövök...

#191097
A golyóid, vagy milyen alsó????
A bal is, meg a jobb is? XXD
<#eplus2>
#191096
No, ezt mán szereted, mi??? <#nevetes1><#gunyos1><#nevetes1>
w77d
#191095
az alsó van meg...

w77d
#191094
óóóóóóóóó de utállak hogy a rohadás vetné ketté a bal heréd miközben egy torinói vadbika masszírozza eresen duzzadt vesszelyével az ánuszrózsád te faszjani XXD

#191093
Iszol, vagy veszekszel itt nekünk..? 😊
schumimodells
#191092

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191091
Hát apám!!! Retikül, meg tûsarkú is van a hétvégékre... XXD<#eplus2>
Meg pincsi-pancsi??? Cuki...
w77d
#191090
rohaggyále miattatok iszok XXXXD

#191089
nem kell a szöveg, direkt nem szóltatok neki!!! XXD
Úgy is mindig be van b@szva, nem mindegy mi van a polcon??? XXD
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
w77d
#191088
az biztos... 1:43-ban meg is van

w77d
#191087
Astra TwinTopom van te hülye XXD

schumimodells
#191086
Nem hiszem,annyira azért ismeri a modelleket.
Ha tényleg lenne,már évekkel ezelõtt szóltunk volna neki és már rég megvette volna.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191085
oszt mi van akkor??? leveszed a tigra feliratot a lökösrõl, jól bedobsz 7-8 sört, oszt kit fog érdekelni, nem? 😊))
#191084
Mert neki nem az van??? Azt hittem...
most jól megszopattam, biztos keresgél a neten.. XXD
schumimodells
#191083
Ime:


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#191082
ez tigra te nagyonfasz XXXD

w77d
#191081
én is így tudom

#191080
schumimodells
#191079
Látod ezt nem jól tudod.
Astra Twin Top nincsen,csak Tigra.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191078
felcsukott tetõvel retek béna, valami régebbi modell lehet a Norevnél..
bency
#191077
Meg mókázom én xD

:) Semmi okosság :P

#191076
ja! Kabrió fekete Twintop!
#191075
Ajjajajajjjajjj!
Úgy látom a hétvégén valakinek nem jutott móka!!! Azért ezt a felajánlást kihagynám.. 😊
w77d
#191074
komoly???

#191073
No de barátságot félretéve, tudtad hogy van Norev 1:18-asba a kis fekete kabrió retikülöd???
<#eplus2>
w77d
#191072
úúú de megbaszlaaaaak XXD

#191071
Mint a te buci fejed abba a kislány-tanulóvezetõ "kicsi-kocsiba"... XXD
<#eplus2>
bency
#191070
Szép estét

:) Semmi okosság :P

w77d
#191069
kurvára XD

#191068
Ne kérdezze senki, hogy mi ihletett ezen csoportképen... összeillik..? XXD
#191067
Mára az utolsó mohikán.. õõöö.. akarom mondani Dakota! 😊

#191066

#191065
schumimodells
#191064
Régi Autó2 adások.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191063
Tetszik ez is!!! 😊))
<#taps>
#191062
<#vigyor3><#nevetes1><#hehe>

Daniel BMW
#191061
A 430 Scuderia szerintem is pont annyival lett megvadítva, hogy sokkal jobban nézzen ki.

Erõsen szubjektív, de ez a legszebb az egészben. A nekem réginek számítók közül talán a 308 GTS áll hozzám még közel, de ez szimplán csak azért, mert volt szerencsém egész közelrõl megcsodálni olasz földön.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#191060
ezeket nem értem, annyi szép Ferrari van... <#vigyor4>

persze minden szubjektív, de az én listámon ezek nagyon hátul kullognak.

bár az 550 élõben és valami antracitos árnyalatban nem olyan rossz, de az F430 a vizilófejével nekem nem tetszik. a Scuderia már persze más tészta.

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#191059
F430 és 550 Maranello

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#191058
eddig is több mûgyantát adott ki, mint fémet.

tegnapelõtt volt módom jobban szemügyrevenni egy 1:8-as Amalgam 458 Italia modellt. nna emberek, az már tényleg túlzás.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#191057
Mi a másik kettõ?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#191056
Azt is hallottam,hogy a BBR lassan-lassan szeretne teljesen átállni a mûgyanta modellekre.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191056
<#falbav>

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#191055
Egy Ferrari FF jöhetne, az kivételesen tetszik. A 3. olyan Ferrari, ami bejön. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#191054
Resin 1/18 BBR 2011

P1813F2007 Ferrari 458 Italia 2010 F1 2007 red Metallic
P1813F08N Ferrari 458 Italia 2010 F1 2008/ M. Black Roof
P1816W Ferrari 599 GTO 2010 avus white/Red Stripe
P1816PWR Ferrari 599 GTO 2010 Pearl white/Red Stripe
P1816BTF Ferrari 599 GTO 2010 Blue tour de France/Matt Grey Roof
P1816SG Ferrari 599 GTO 2010 Matt Silverstone grey 740/Matt Grey Roof
P1816MRED Ferrari 599 GTO 2010 Matt Race Red 322
P1816GT Ferrari 599 GTO 2010 Giallo Tristrato/Matt Grey Roof
P1818 Ferrari 599 XX "Homestead Miami" n°4 Red F1 2009/Matt Grey
P1819 Ferrari 599 XX "Homestead Miami" n°55 Black/Matt Grey
P1820 Ferrari 599 XX "Homestead Miami" n°2 White/Matt Grey
P1821 Ferrari 599 XX "Homestead Miami" n°77 Rosso Corsa 322
P1822 Ferrari 599 XX "Homestead Miami" n°25 Light Red F1 2007
P1823 Ferrari 599 GTO 2010 Rosso Corsa 322
P1824 Ferrari 458 Challenge 2010 Launch Version
P1825A Ferrari SA Aperta Paris Auto Show 2010 Rosso Fuoco
P1825B Ferrari SA Aperta 2010 Blu Elettrico
P1825C Ferrari SA Aperta 2010 Giallo Tristrato
P1825D Ferrari SA Aperta 2010 Nero Stellato
P1825E Ferrari SA Aperta 2010 Rosso Dino
P1826 Ferrari 599 Hybrid 2010 Concept Geneve
P1827 Ferrari 458 GT2 2011
P1828 Ferrari 458 GT3 2011
P1829A Ferrari FF 2011 Maranello Red
P1829B Ferrari FF 2011 Abu Dhabi Silver
P1829C Ferrari FF 2011 Italia White
P1829D Ferrari FF 2011 Met. Iron Silver
P1829E Ferrari FF 2011 Rancig Green
P1829F Ferrari FF 2011 Rosso Corsa 322
P1829G Ferrari FF 2011 American Blue
P1831 Alfa Romeo 4C 2011 Concept Geneve matt red
P1832A Pagani Huayra Geneve 2011 Met.Red
P1832A Pagani Huayra Geneve 2011 Met

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#191053
itt is. bár Bentley, meg Aston Martin azért több van.

http://ferrari18.blog.hu/