Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BMW FAN
#191151
Napot!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#191150
Sziasztok!

Dofek! Örülök, hogy jól vagy in Amszterdam!!!

Itt hallgat az asztalom mellett 2 javításra váró modellem. Akkor most nem viszem hozzád...😊

Kérlek hozz nekem is egy ilyen bringás szemüveget. Poén!!!




Willi Betz
#191149

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#191148
Igen.Az új érdekel.Szép a Lennon-os is.Nem olcsó,de minõségi darab.
Leo 1991
#191147
én 2re jelentkeznék,ha megoldható<#smile>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

KBazsi
#191146
Jó reggelt!


#191145
abban van/volt/lesz pénz.

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#191144
Megvagyok persze! Modellbolt hiányt tapasztalok itt. Szerintem az összes modellbolt helyén sex és fûbolt nyilt! 😊)
Az idõ jó. 17-20 fok, néha kicsit felhõs, pár csepp esõvel.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#191143
A bringás szemüveg 5 ojró. Mennyit vegyek?😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#191142
most látom, hogy a 2009-esre gondolsz... az még preorderes.

http://ferrari18.blog.hu/

#191141
a John Lennonos verzióra gondolsz? már kapható itt Londonban, 69 font.

http://ferrari18.blog.hu/

#191140
Merthogy jeleznek 2009-es rolls phantomot 1:43-ban.Jó lenne tudni hogy ennek mi a realitása.Kamu,vagy tényleg lesz,és ha igen akkor hol lehet beszerezni stb.....
#191139
Köszi!
#191138
élõben nem emlékszem, hogy láttam-e õket, de jók. nagyon. néhány 1:18-asukat a Kyosho is a szárnya alá vette, legalábbis a hatkerekû Tyrrellek benne vannak a Kyosho katalógusban is.

http://ferrari18.blog.hu/

#191137
nna, akkor megvagy. pont most gondoltam, hogy írok neked privátot.

ott milyen az idõ?

http://ferrari18.blog.hu/

#191136
Jó estét! Valaki ismeri a "True scale"nevezetü gyártót?Elég titokzatosnak tûnik.Azt sem tudom milyen nemzetiségû,és hogy hol lehet hozzájutni új kiadású termékeikhez.Ha netán valakinek van true scale modellje,vagy fogott már ilyet a kezében,kíváncsi lennék a véleményére.Elõre is köszi!!
Töky 007
#191135
Ha esetleg tényleg megoldható és nem horror áron van én is igényt tartanék rá. Köszöntem.

MrZolee
#191134
Mindenki van valamerre ??

Én Amerikában jártam most másfele kicsit 😊 De idõben eljöttem még a tornádóktól 😄

Ahh ez a kép 😄 Ilyen szemüveget szerválj már be nekem megoldható ?? 😄 Ez haláli 😊 Párom nagy bringa mániás 😊 Mennyi lenne ?? 😊

Töky 007
#191133
Ilyen szemüveg kell nekem is !!!!!!!!!!! Valamelyik füves filmbe láttam ilyet 😄

Dofekné
#191132
Jóesetet!
Láttam tegnap Labdacs bejelentketett Londonból.
Én pedig Amsterdamban lebzselek.

Szerintem ez a hely Weed mwsternek igen kedves lenne. A kirakatokban lévõ ÉLÕ babákat rögtön fel is lehet próbálni és utána - levezetés képpen el lehet színi egy Jointot. Aztán a sörrõl már ne is beszéljek! XXD


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

MrZolee
#191131
Én dehogy 😊😊 Mivel saját kocsim is Audi 😊 "Kis" Vackom 😄

#191130
Tehát nem csábultál el, és maradsz az Audinál..! <#eljen>
Na mennem kell aludni, további kellemes estét az Uraknak!
Holnap!
MrZolee
#191129
Persze persze azt elfelejtettem írni:

- Audi A3 Sportback 3.2 Kyosho
- Audi A4 Avant 2005 - Minichamps
- Norev Audi A5 kupé

Ezeket néztem ki, vaterán még megtetszett, de lehet itt kint olcsóbban megkapom 😊 Ha nem onnan veszem meg persze ha megmarad !

Továbbá Audi Q7 FEHÉR 😊

Töky 007
#191128
Gyááá ilyenem van nekem is melllesleg eladó!!!

#191127
MrZolee
#191126
Kimaradt lehajtható szóval külön tetszik ezért is 😊

#191125
És szabad kérdezni hogy mik??
MrZolee
#191124
Amúgy legjobban a laptop tetszik 😄 csak megfogni vicc 😄

MrZolee
#191123
Köszi 😊😊 Ahh ne is mond, sok meló miatt kicsit alább maradtam, így 3 modellt kell májusban vennem 😊😊 De már nagyjából tudom mik a kiszemeltek.

MrZolee
#191122
Fénykép miatt, élõben nem ilyen fényes 😊

#191121
<#taps>
Grat! Rég láttunk! Hogy áll az Audi modell gyûjti??
<#eljen>
MrZolee
#191120
Ez a kocsi még a tesztelésemre vár 😄

Töky 007
#191119
Sztem fasza, csak kár h a raklap le van lakkozva, igy nagyon müanyagos hatása van de jó az. Lehet csak a fényviszonyok miatt.

#191118
Na az nekem is tetszik! Pedig az is kissé csajos, de bejön nekem is az a verda!
MrZolee
#191117
Jó estét mindenkinek.

Ma ezeket kaptam 😊😊 Szerintetek milyen ?? 😄

Töky 007
#191116
Nekem talán a VW Eos-ami TALÁN-talán szóbajöhetne.

Leo 1991
#191115
akkor a 2.Mercedes E cabrio

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#191114
Na ez! Férfi autó!!! 😊



Töky 007
#191113
Jááááj <#wilting> nekem meg pont az nem tetszik 😞 mondjuk kabrióba nem sok van ami tetszik...

#191112
Bizony-bizony, barátom éles látással rátapintott a lényegre! És nem én mondtam ki hogy Weed egy "kis picsa"... <#wilting><#nevetes1>
Leo 1991
#191111
én egy 308 CC-t vennék szerintem
nekem bejött a formája a kocsinak

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Töky 007
#191110
Mondjuk ha kocsit vennék és lenne pénzem akkor biztos nem az elsõ gondolatom egy Opel lenne ( félre értés ne essék semmi bajom nincs az Opelekkel meg volt is nagyon szerettük) meg pont egy Astra Kabrio 😄 Általába kis "picsák" járkálnak vele.....

#191109
kéne-nem kéne... De pénzt adni érte??? <#confused>
<#eplus2>
#191108
hogy??? 😊))

bency
#191107
Hát viccet félre téve ki az a hülye akinek ne kéne egy Twintop...

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#191106
Te meg ne fájdítsd a szívemet ilyen amcsi kakikkal 😞 ma adtam el a GMP Buick-omat 😞

Leo 1991
#191105
azaz 1 biztos hogy férfiasabb mint a Tigra TwinTop

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#191104
Ne add alá a lovat... <#ejnye1><#vigyor2>





Leo 1991
#191103
Danken Crosspeet A HEGYLAKÓ xDxD

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Töky 007
#191102
<#alien><#alien>