302
Kaland Játék Kockázat (lapozgatós könyvek)
  • KRi2
    #84
    Az -oroszlánszivü richard- cimü KJK paródiát nem ismeritek? Kb95-ös ,szerintem sira.
  • Waterhorse
    #83
    Druidaa: Szerintem nem épp ez a legalkalmasabb topic az effajta kérdésekhez.

    Ja a Titán nekem is megvan elég ritkaságba ment már amikor megvettem, talán 95-ben. Teljesen véletlenül vettem észre egy nem is éppen erre szakosodott boltban és 20 forintért vesztegették.
  • zerge
    #80
    Halo, Nekem megvan szinte mindegyik konyv ami az elejen (90es evekben) gyujtottem oket. Megvan az a konyv is amirol korabban beszeltetek, TITÁN nevre hallgat. Van belole 2 db, ugyhogy arrol valoszinuleg meggyozheto vagyok, de megfeleleo ajanlat eseten a lapozgatosakat is eladom.
  • Waterhorse
    #79
    Harcos képzeletet akármelyik könyvesboltban is kaphatsz.
  • ricky
    #77
  • mainruler
    #76
    A Harcos Képzelet-könyvek a Cherubion kiadótól származnak, és szerintem sokkal jobbak -ha mégoly koppintásszerűek is- mint Jackson/Livingston könyvei, azok egyszerűen komolytalanok voltak.

    Képtelenség komolyan venni egy könyvet, amiben már az elején olyan félelmetes "szörnyekkel" lehet találkozni, mint például a Lila Organizmus
    !!
    Hahahaha Ez már majdnem akkora ökörség, mint a Hatalom Kártyái-s "Joviális Mikroszockó" vagy a "Mélységi Grattang"!
    Akkor már inkább a Tök(él)etlen Katona 1/2, az legalább szellemes valamennyire (Rézpöndörítő Szállakakukk rulez...:D).
  • Penya
    #75
    Szinvonal az van latom... :)
  • Lazarus
    #74
    Ki a faszt érdekel:)
  • Penya
    #73
    En vagyok a topicnyito vagy mifene.
  • Penya
    #72
    Ha valaki el akar adni kjk konyvet az NEKEM szoljon!!! :))
  • ricky
    #71
    Nekem nincs
  • Geronimo
    #70
    nekem van
  • Geronimo
    #69
    nekem van
  • Lazarus
    #66
    Az 5letet díjazom
    Nem sok ilyen könyvel találkoztam, de amiket olvastam azok nagyon jók voltak:)
  • Penya
    #65
    Hi again.

    Eleg sokaig nem latogattam ezt a forumot. De latom hogy most ujraeledt. Ennek orulok. Tenyleg jolenne vmi online KJK-t csinalni.
  • Aquli
    #64
    recognita a prog neve. de amikor hasznaltuk csinalta ilyet hogy szinte minden "ó" betu helyett "6"-ot ismert fel, igy egy kicsit javitani kellett, de azert egesz hasznalhato.
  • Waterhorse
    #63
    Kell, hozzá egy program. Nem tom mi a neve. Egyszer hallottam róla, valami scannerhez járt, ami felismeri a bevitt képen a betuket. De szerintem a neten bárhol lehet ilyet találni.
  • Waterhorse
    #61
    Azt nem tudja valaki melyikben van az a gyuru ami fixen tartja a szerencsédet?
  • Waterhorse
    #60
    Nem tudom, énnekem egyszer sem fogyott el a szerencsém, mert a játék során mindíg nyertem is.
  • Korbac
    #59
    aquli, az arcnélküliek cimu könyv hibás, annyit kell szerencsétpróbálni legspórolóbb esetben is, hogy nem marad 1 pontod se a végére, és pont ott van az, hogy lelonek ha nincs szerencséd :(
  • Aquli
    #58
    nekem ez van meg:
    Arcnélküliek
    A jégmező harcosa
    Boszorkány Úrnő
    na jo ez eleg keves, meg ez nem Kaland Játék Kockázat, hanem Harcos Képzelet sorozat.
    ja és az arcnélküliek meg a boszorkány urno nem tudom, de a Jégmezo harcosa az a Káosz világán (worluk asszem) jatszodik.
  • Geronimo
    #57
    azt is elvittem addig a tukros reszig, amikor valami kodszeruseget kellett beirni /na azt a kodot sohasem tudtam.../, az elso kod a "var" volt......de az idoregeszt vegigvittem
  • mateos
    #56
    ??
  • Waterhorse
    #55
    Ez engem már a Commodore-os Bosszúra emlékeztet.
  • Geronimo
    #54
    ilyen recognita-szeru programmal fel lehetne ismertetni a beszkennelt szoveget, nem?
    de en arra gondoltam, hogy programban is igen egyszeru lenne megirni, pl. az altalam istenien utalt turbo piszkal jo lehet ra.........if then parancsokkal lehetne lepkedni, meg par plusz parancs, szin, hang......azt jolvan....a harcot pedig veletlen szamgeneralassal szinten meg lehetne oldani, akarcsak a kezdeti ertekek meghatarozasat.........csak otlet....de igy humibb lenne...........es nem lehetne "visszalapozni" amikor Kalandod itt most rohadtul veget ert. :))
  • Waterhorse
    #53
    ha elküldöd nekem emailben én megcsinálhatom, bár most sokat dolgozom az oldalamon. nem tudom, holnapra ígérni de még a jövo hétre se biztosra. egyébként nem is egy napus munka lenne, teljes erobedobással se.
  • Waterhorse
    #51
    Egyébként itt korábban Penya hangoztatta, hogy megvan neki A Végzet erdeje html-ben. De majd utánanézek én ennek a neten hátha valahol van ilyen.
  • Waterhorse
    #50
    Én már sok ilyennel talékoztam, hogy el volt írva és rossz helyre irányított.
    Hát ilyenkor nincs más mint végigolvasni az összes pontot és amelyik a történetetbe vág azt megkeresni. Az még bosszantóbb viszont ha becsukódik a könyv és nem tudod hanyason voltál.
  • Waterhorse
    #49
    Nem kell begépelni elég ha be scanneli valaki! Az se két perc de lényegesen könnyebb.
  • Geronimo
    #48
    ez az a negyreszes, amiben asszem a harmadik reszben ilyen kigyokat kell megpusztitani?.....nekem megvan akkor a negyedik is, ott 800-at lehet lapozgatni.......

    a tuzhegy varazslojaval az volt a baj, hogy elirtak, es egy-ket helyen a lapozas hulyeseghez ert...........ez eleinte idegelo volt
  • The Fallen God
    #46
    Nekem is eléggé foghíjas a sorozat :(
    De valamelyik nap láttam a könyvesboltban egy Ian Livingstonet! Rögtön meg is vettem :))
  • Waterhorse
    #45
    Hát ha én is leírnám akkor hosszú lista lenne.
  • Waterhorse
    #41
    Penya: Elküldted már a végzet erdejét,mert új címem van:
    [email protected] ,majd erre küld.

    DEzekről az új "harcos képzelet" könyvekről senki se ír.pedig szerintem jók.Nem a legjobbak,de jobbak a semminél.A harc rendszere egy kicsit más,de mindig lehet varázsolni.
  • Penya
    #39
    Hát az a baj hogy senki nem akar megválni tölük!
    De nekem keeeeeeeeel! :))
  • Penya
    #37
    ááááááááááááá
  • Waterhorse
    #35
    Nekem meg van egy olyan,hogy A lovagkirály birodalmában,na ezt egy magyar írta,és egy létező magyar királyról szól.Nem tudom hogy hívják,de az a muksó aki páncélostól esett a folyóba.
    A könyv arról szólt,hogy kalandozhattál a királlyal,meg megismerhetted a kor szokásait,embereit.
    Nekem nem nem tetszett,túl történelem szagú volt,mintha egy tankönyv átirata lenne.
  • Waterhorse
    #33
    Én is csak azért tudom mert utánanéztem.
  • Laalee
    #32
    na erre mar nem emlexek :))))
  • Penya
    #30
    Majd küldöm. Egyelöre még meg kell keresnem. :)
  • Waterhorse
    #29
    Jaja a Calcormnál történik ez a dolog amikor ki akarsz jutni a cellából,nálam legalábbis.