302
Kaland Játék Kockázat (lapozgatós könyvek)
  • Botond #136
    ezekszerint nekem meg van minden kötet,kivéve azt a 2t amit más kiadó adott ki :-)
  • Penya
    #135
    Ezt a proggyt meg kene szerezni! :)
  • Csaba
    #127
    Igen, tök jó hangulata volt. Annyira túlzásba vittük, hogy betiltották a suliban.:-) Persze, azért mi fütyültünk rá...Így még izgalmasabb volt. Nem csak azt kellett eldönteni, hogy idézek: Egy T elágazáshoz érsz. Ha balra mész, lapozz a 345-re, ha jobbra mész lapozz a 234-re", hanem fél szemmel figyelni kellett, hogy nincs -e a közelben a tanár.:-) Micsoda idők voltak.
  • Penya
    #125
    Nekem kell! Mar irtam mailt
  • Csaba
    #124
    Én igen. Persze, ha valami rosszul sült el, akkor újra dobtam. Nem bírtam megállni, hogy ne cheateljek.:-))
  • macilaci123
    #123
    Nekem van 11db ha valakit érdekel 1500 ft-ért megválok tölük.
  • RelakS
    #122
    Mellesleg ki marhult a háttérrel?
  • RelakS
    #121
    Megvan a Szamurály(vagy j?) kardja, meg valami sárkányos, annak nem jut eszembe a címe. Mindenesetre mindkettőről csináltam egy fullos térképet, két darab széthajtott a4-es négyzethálós füzeten fért el per könyv :)
  • Madmaxx
    #120
    Szerintem a tök(él)etlen katona 1-2re gondolsz
  • Davidus
    #119
    Még az elején:)
  • Madmaxx
    #118
    Öszintén valaki szórakozott a kockadobálással?
  • Davidus
    #117
    Volt ezeknek a könyveknek paródiája is. Már nemtom mi volt a címe de hülyére röhögtem magam töle(és ugy is maradtam) Azt tudom hogy volt benne egy ellenfél akit toroknyaszajintó fapomogácsnak hívtak:)
  • Csaba
    #116
    Halihó! Valaki fel tudja sorolni itt az összes magyarul megjelent kaland játék kockázat könyvet? Én kb. 16-ról tudok, az utolsó A Varázsló kriptája volt, ahol egy bizonyos Razaak nevű "úriembert" kellett megfektetni. Az első a Halállabirintus volt, igaz?
    Ja, a Tűzhegy varázslója nem volt elírva!!! Az a sok egymásba visszatérő pont az egy útvesztőt jelképezett, ahol csak 1 út volt. Azt viszont elég nehéz volt eltalálni. De nem volt elírva. Az egyetlen, ami el volt írva, az a Káosz fellegvára. 2 tárgy kellett a túléléshez, de azt 2 különböző úton lehetett elérni, nem lehetett egy kalandban megszerezni mindkettőt, úgyhogy kicsit csalni kellett.
    Már ha érdekel még valakit ez a sorozat.:-)
  • kisviku
    #115
    Juj de jó.Ezt játsza még valaki?
    Mert nekem megvan vagy tíz része...
  • Pheel
    #112
  • Pheel
    #111
  • Ams
    #110
    "Nekem megvan a végzet erdeje html-ben magyarul
    ha kell valakinek szoljon"
    waterhouse:elküldöd?
  • Spenser
    #109
    Ez nekem is meg van kafa:)
  • Ams
    #108
    mi a jó mail-ed címe?
  • Ams
    #107
    ment 1 mail:)
  • Waterhorse
    #106
    Bármelyik könyvesboltban találsz ilyen lapozgatós könyveket. Egy vagy kettö mindig van nekik.

    De ha a régi Kaland Játékra gondolsz, akkor max antikváriumban, vagy még több esélyedvan ha valaki el akarja adni ezeket a régi könyveit, már feltéve ha létezik olyan féleszü aki képes lenne megválni tölük.

    Nekem egyszer szerencsém volt piacon például, vagy tiz ilyen könyvet sikerült peszereznem potom áron, többek közt azt a sorozatot amelyik a jövöben játszodik.
  • tomcs
    #104
    azt mondd mar meg lecci hogy az minek keszul amit belinkeltel
  • KRi2
    #103
    Utobb nekem is:P
  • tomcs
    #102
    ha lennenk meg sokan akkor epp gepelni se lenne veszes, vegulis 30 fejezetet gyorsan le lehet tudni. most epp nekem sincs amugy, de elobb-utobb lesz
  • KRi2
    #101
    Én biztos evö lennék rá.
    nics szkennerem ,ugyhogy...
    de van egy pár könyvem.
  • tomcs
    #100
    ez most minek keszul??
    (mellesleg ez volt az elso kjk konyvem)
    akkor online dolog vajon erdekelhet embereket?
  • KRi2
    #99

    :D nostalgy-sira!
  • KRi2
    #98

    hmm...
  • tomcs
    #97
    csinalunk online verziokat? nehanyan osszeallnank es recognitaval vagy ki hogy tudja megcsinalna par fejezetet aztan az egeszet pdfbe vagy chmbe?? 1 embernek mondjuk 20-30 fejezet nem nagy dolog. nekem eleg sok papir konyv van regrol, gondolom nektek se keves de kjv pl hianyos annak orulnek a vegenek meg kjk is hianyos par helyen. ha valakit erdekel lecci 1 emailt
  • Efreet
    #96
    stimmt.
  • Waterhorse
    #95
    Nem teljesen mert a Skorpiók mocsarát közösen írták.
  • KRi2
    #94
    egyetértek ,ez a kettö nálam is a beszt.
    Meg valaki valamilyen online-os verziót?
    Nah és a Vértengerek...
  • Efreet
    #93
    nekem a Skorpiók mocsara (amit nem az a Steve Jackson írt, hanem a másik :)) és a Halállabirintus a kedvenc... meg persze a 4kötetes K-J-Varázslat.
  • Sephi
    #92
    Akkor is a tolvajok varosa es a elatkozott haz volt a legjobb
  • Efreet
    #91
    ööö de :) mentségemre legyen mondva, hogy anno ezt is végigzúztam párszor, és kerestem a bajt
  • Efreet
    #89
    "Békaként élsz tovább, de kalandod itt véget ér!"

    nemszeressem a végzeterdejét :)
  • Waterhorse
    #88
    Ahá! Nem kevés munkába telhetett ezt így megcsinálni.

  • tomcs
    #87
    köszi, megnezem. nagyon regen mar lattam ezt a konyvet valahol, most a cimlapja beugrott
  • Penya
    #86
    MEGTALALTAM!!!!!!!
    http://www.freeweb.hu/kadosa/
    ITT A VEGZET ERDEJE HTMLBE!!
  • Efreet
    #85
    Titánból nekem is 2 van.. 1 a polcon, 1et meg olvasok. túl jó világ :D