50
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Addam
    #8
    vagy még 7.1-es cs-d van?
  • Addam
    #7
    figyu, ha olyan cs-d van amihez nem kell half-life, akkor patch se kell, mivel a kliens oldali patch a hl-hoz valo, amit a www.counter-strike.hu -n van. Nem tudom mi a gond, azt mondtad megy a cs, akkor miér kell patch?
  • Hyder
    #6
    YO PPL

    CSOCSO - nézz fel a klánoldalunkra, ottis van pár MapPack a cím: cs-saints.ini.hu

    [SaintS]Hicks
  • CSOCSO
    #5
    köszui a címet régebben megnéztem és nem jön le az upgrade valamiért hjibás a link..erről enniyt ezért lettem ideges nekem meg csak valami kliens upgrade jo...mivel olyan verziom van amihez nem kell a half life normális gameja ..na szóval?
  • Addam
    #4
    ha megy a cs akkor milyen patch kell még? letolteni meg szerintem mappackokat érdemes, mer egyenként elég korulményes, pl van 3 db mappack a fasirt.counter-strike.hu-n , ez elég majdnem a legtobb hejre. meg ha patch kell mindenáron, akkor a www.counter-strike.hu -n nézzél.
  • CSOCSO
    #3
    mondjatok már valami értelmes oldalt ahonna tényleg le lehet tölteni a sok patchet meg a mittomén milyen mappackokat meg ilyenek!!!sűrgős lenne előre is nagyon nagyon köszönöm!!!!!
  • CSOCSO
    #2
    a haverom valami kliens patch ről beszél..
  • CSOCSO
    #1
    Ahh nmem is tudom hogy irjam le szoval .......megvan a CS! de nincs half lifem..ehhez nemkell olyan verzio van meg megy is mint az állat azt szeretném megkérdezni hogy mit kell letölteni és még miket lehetne milyen hátránnyal jár pl ha magyar hangot teszek rá...szoval várom javaslaitokat,...köszi!!