480
Clive Barker\'s Undying
  • LazySoft
    #52
    Köszi! Nyanya halott!
  • skorpio7
    #50
    Igen !!!
    Minden "kalóz"-nál már fellelhető a játék.
    Én vasárnap kaptam meg , pont egy hét késéssel mintahogy megigérték.
    Nagyon jó ! :)))
  • amorf
    #49
    Gyorskérdésre, gyorsválaszt!

    Lehet-e már kapni??????-e?
  • LazySoft
    #48
    Üdv!

    Kellene egy kis segítség. Elakadtam és infora lenne szükségem, hogyan tovább. A nyilas ősemberfélék után a hegyek közé jutottam, ahol van egy domb középen, mellette tornyok vannak. Fenn van egy lebegő nyanya. Itt nem tudom, hogy mit kell csinálni.

    Légysz segítsetek! Kösz!
  • amorf
    #44
    Szasztok!

    Boltban mikortól lehet kapni?
  • Crem
    #43
    Na ezt kivégeztem...
    Köszi PyRex a tanácsot!
    Nekem nagyon tetszett végig,de az utolsó intro nem volt valami lélegzetelállító!:((

    Crem



  • PyRex
    #42
    Az uccso dog kinyirasa:

    Eleinte nem nyitogatja a hasat, de vigyazni kell, hogy se a csapjaival ne erjen el a tengerbol, se ne lojon le (en 20-as health-el kerultem a szigetre, erdekes volt, mnden loves utan, amivel eltalaltam, mentettem! :))).


    Naszoval a lenyeg az, hogy keresni kell egy alkalmas pillanatot, s a hasa ele ledobni 3-4 dinamitot. Ekkor jo nagyot mordul, jo ideges lesz, s valami csap kerul a hasa ele, elvileg ez utan mar nem lo semmit, vagy csak nagyon ritkan. Na amikor eppen nem csinal semmit akkor az osszes dinamitot eccerre dobjuk meg le oda a hasa ele. Jo nagyot uvolt majd, ne ijedjetek meg :) Ezutan lehet sorozni: en a SKULLSTORM varazslatot hasznaltam (fel volt fejlesztve 5-os szintre, igy eleg utos volt a 3 halalfej eccerre). Szoval loni kell, de a fejet, meg a testet! Es kozben arra kell vigyazni, hogy amikor kinyitja a hasat, akkor azonnal bele kell loni valamivel, kulonben beszippant. Szoval fegyvernek legyen a kezetekbe a pisztoly, vagy shotgun a hasbaloves miatt, es a varazslatnak pedig a skullstorm amivel kozben lovitek mashol. Na kb. ennyi. Kicsit bonyolultnak hangzik de nem az, ha az ember raerez a ritmusra, akkor mar nem lehet elhibazni:


    Lovom, lovom, lovom, latom hogy kinyilik a hasa, oda belelovok egyet, lovom, lovom tovabb... Nem kell neki sok. Persze ne mennjunk nagyon hatra, mert a csapjai amik a vizbol jonnek, azok eleg aktivak :)


    Ja es mentsetek surun :)


    A vege nem nagy szam, kis anim, es visszadob a menube, haat ennyi volt, most megint unatkozni fogok... :)

    PyRex
  • Crem
    #41
    Kösz Pyrex! Túljutottam rajta már.Át kellett ugrani a tetőkön be az ablakon...
    Viszont Most ott vagyok a szigeten se előre se hátra ! Ez a szörny (olyan mint egy PI**) :)))
    És nem tudom kinyírni sehogy! Vagy beszív vagy a tengerből kapnak el a csápok !
    Hogy csináltad meg ?????
    PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!

    Crem
  • PyRex
    #40
    Vagy azt mar elobb kellett? Az a baj, hogy total el vagyok tajolodva, mert van 1-2 hely, ahol 3-4-szer is kell jarkalni, es nemtom, hogy eppen most, ahol te tartasz, ott mit kell csinalni :) De probald meg, amit mondtam, ha meg nem, akkor a kertben el lehet jutni valahova.

    PyRex
  • PyRex
    #39
    Cream:

    OTt eleinte en sem tudtam mit kell csinalni, de a lancra vert embernek a pinceben csak kesobb lesz jelentosege, javaslom, hogy mondjuk varazsolj villamot a fal melletti fem rudra... (villamharito?)

    PyRex
  • vg
    #38
    Ez a game kibaszottjo, foleg ha ejjel, egyedul sotetben jatszol. Iszonyatkiralyos, egy jo geppel eszemeletlen hangulata van. :)
  • Crem
    #37
  • Crem
    #36
    Szia Pyrex !

    Elég toppon lehetsz,mert én 2 hete nyomom de nem látom a végét!!
    Ha tudnál segíteni azt megköszönném!
    Most ott akadtam el,hogy egy félig kitört falnál látom a láncos szellemet,de nem tudok bejutni hozzá! Lehet,hogy nem is ott kell de akkor sem találom a megoldást.
    Annál a résznél ahol lelököm a párkányról a követ ami beszakítja a pincebejárót...

    Más:Aki még nem látta a programot annak egy kis ízelítő.

    < img src="http://undying.ea.com/images/family-scrye.jpg">
  • PyRex
    #35
    Nya: vegigjatszottam. Haat, osszessegeben a programrol: Nekem iszonyuan tetszett, habar a grafika nem a csucs kategoriaba tartozik, de a hangulat nalam a TOP-on volt. Eleg regen tudtam barmilyen jatekba igy beleelni magamat. Egyetlen naaagy negativumot emlitenek: ROVID! :) De komolyan: ha az ember hozzaszokik akkor 5-6 ora alatt vegig lehet rohanni rajta. Talan meg gyorsabban is. Ez olyan, mint anno a Metal Gear Solid. Ott sem a grafika volt a meghatarozo, hanem a hangulat, es milyen jo jatek volt az is (meg ez is :), de azt is masfel nap alatt vegigvivttem. Ehhez mondjuk kellett 3, de nem is jatszottam vele, csak napi 1,5-2 orat :) Allitolag lesz folytatasa, de lehet, hogy picit mas stilus lesz, en mar varom! :-)))

    PyRex
  • PyRex
    #34
    En mar valami szigeten vagy hol vagyok, de eleg idegesito... Foleg a "nyilas" oriasok :)

    PyRex
  • Crem
    #33
    Kell lenni egy varázslatodnak ami olyan,mintha csillagokat szórnál!(a neve nem jut eszembe:) )
  • Sir IvanHoe
    #32
    En is help.
    Elakadtam azon a reszen ahol egy ilyen levegoben logo helyre kerulok, es rogton az elejen van egy kapu ami egy atlatszo kek valmivel (energiapajzs) van elzarva. Es az ajto elott a villam csapkod befele a hazteton. Mit kell itt csinalni?
  • artschi
    #30
    LaaLee: csak az elején :)
  • Laalee
    #27
    ez minden 5 meterenkent uj map ot tolt be vagy csak az elejen ennyire idegesitö... ?
  • artschi
    #25
    Falatka!
    Azt nem tudod megszerezni - legalábbis nekem nem sikerült
    Tovább kell menned
  • PyRex
    #21
    Lizbeth-et hogy kell kinyirni? :))))

    PyRex
  • artschi
    #19
    gyilkolászós volna
    lécci mondjatok már hozzá egy CD-key-t plííííííííízzzzzzzzzzz!
  • OliApa
    #14
    A reset! :) Hatborzongato! De vegre egy ilyen progi...!
  • PyRex
    #13
    Csontvazakat en fogom es egyenkent varazsolok rajuk. Kicsit hozzsu ido, mert mindig meg kell varni, mig a mana feltoltodik, de hat... :)

    PyRex
  • Crem
    #12
    PyRex:Azok még csak-csak kivéreznek... A csontvázakra mi lehet a hatásos módszer????
  • PyRex
    #11
    En meg csak egy olyan helyen tartok, ahol a Silver Key kell. Van egy olyan resz, ahol a lepcson allandoan jon egy ugralo szorny, akarhanyat kinyirok mindig uj jon :)

    PyRex
  • Crem
    #10
    Hali!
    Speed: Megint elakadtam!:((
    Ott állok a templommal szemben szakadó hóesésben kezemben a GOLD KEY és nem találom a bejáratot hozzá !!!! Már futottam 1-2 kilómétert de az ajtót sehol nem találom!!!
    JA! Egy rövid vélemény a játékról...
    A hátsó két hangfalat már kihúztam,mert többször megijedtem a szörnyektől és a hátamon futkos a hideg amikor a gyereksírást meghallom....

    UI:Érdemes megnézni az oldalukat!

    http://undying.ea.com
  • PyRex
    #9
    Sracok iszonyuan jo ez a game, es este egyedul a sotetben teleg elegge befosatos!!!!!

    PyRex
  • TigerSkS
    #7
    Kedves Papp Tamás te nem vagy normális.A www.matav.hu-ra beírom a számod és kiadja a neved. Most szerintem költözz el!
  • Crem
    #4
    Szerintem viszont nagyon ÁSZ! Este allig merek vele játszani !:)))
    Speed:Hova kell rakni a dinamitot??? Ennél a résznél teljesen elakadtam!!!


    THX
  • Lord
    #3
    Nekem nem tetszik, kár volt az ISO-t letölteni :((
  • artschi
    #1
    Sziasztok!
    Elsősorban egy serial szám kellene hozzá. Ha tudtok, segítsetek lécci!
    Másodsorban a játékkal kapcsolatos véleményeket ide írhatjátok.
    THX