480
Clive Barker\'s Undying
  • Atisz #480
    Sima D3D, mai kártyákkal elmegy (igaz néha kidob hibaüzenettel, de elég ritkán). Ha letöltöd valahonnan, akkor általában ez a patch is mellékelve van hozzá.
  • Qwerty4
    #479
    Itt nézz körül, hátha találsz valamit.
  • Aquir
    #478
    nézd meg honlap, egyébként nem hiszem
  • Montanosz
    #477
    köszi
  • kri555
    #476
    Ehez a játékhoz van valami grafika újítás?
  • Qwerty4
    #475
    asszem, hogy nem lehet, de a naplóban mindig leírja a videók/párbeszédek lényegét...
  • Montanosz
    #474
    a párbeszédeknél a feliratot hogy lehet kihozni?
  • Aquir
    #473
     
  • Qwerty4
    #472
    És most végre be is fejeztem, az összes Covenant halott.
  • Qwerty4
    #471
    Most tolom másodszor.Még mindig fantasztikus!
    Ma már fele jó FPS-ek/akciójátékok/horror játékok sem születnek.Egyszerűen majdnem minden silány minőségű.
  • KGy
    #470
    Próbáld azt, hogy az indítás után alt+tab-bal kilépsz az asztalra, ctrl+alt+del-lel előhozod a feladatkezelőt, majd a Folyamatok fülön az undying.exe-nél jobbkatt, és affinitás menüpontnál egy kivételével elveszed a pipákat a cpu-k elől.
  • priluki
    #469
    És megtudom valahogy csinálni hogy rendesen menjen?
  • Esrohnoil
    #468
    Talán a dual procitól. :D
  • tonyr #467
    vkinek megvan eredetiben a játék ? ha megválna töle, én megvenném... thx
  • priluki
    #466
    sziasztok most raktam fel a játékot és az a gondom hogy felvan gyorsulva az egész,nemtudom mitöl lehet...
  • Aquir
    #465
    k
    a végén az a legjobb amikor kő az egyik kezedben, egyes koponya lövés a másikban (mert úgy gyorsabb), és esetleg páncél ha épp akarod :)
  • Aquir
    #464
    ez egy újabb
  • qtab986
    #463
    Nekem tetszett a játék.Olyan mint a Deus Ex csak más korban játszódik.Készült folytatása?
  • Esrohnoil
    #462
    Igen, 32, mivel az első szintjüket megkapod amint megtalálod az adott varázslat tekercsét, a maradék meg (5-1)*8 (mivel 8 féle varázslat van amit lehet fejleszteni. 4*8=32 amplifier van elvileg. (Én ezekbből találtam 31-et.)
    200-ra a manát viszont nem az amplifierek növelik, hanem a megtalált "arcane whorl"-ok (nem emlékszem minek lettek fordítva), - darabonként 10%-al.
    Vannak ezenkívül nagy tekercseken található tetkók is, amik viszont a manaregenerációt gyorsítják. Ebből fogalmam sincs mennyi lehet, de kb. 5-re saccolom a számukat. (Persze lehet h. több van.)
    Ha vki tud ennél többet, szívesen fogadok bármi infót. Főleg a lelőhelyekről. :D
    Ja, még vmi... ha a bal kézben tartod a zöld követ, a varázslataid aktuális szintje 1-el növekszik, persze amíg a kő a kezedben van. Így akár 6-os szintű varázslatokat is lehet használni, mert ugye 5-ösre lehet őket max. fejleszteni.
  • Aquir
    #461
    annyi amennyivel 5. szintig fölfejleszted mindet
  • Aquir
    #460
    "All spells can be upgraded throughout the game using amplifier crystals found throughout most levels."
    Én úgy emlékszem hogy ezekkel még fel is megy a mana 200-ig, és ezekkel lehet erősíteni a varázslatokat

    Nekem a végén 200 mana és az összes teljesen feltuningolt varázslat volt nálam.
  • qtab986
    #459
    Az szuper!Nekem csak 24 lett.Összesen mennyi van?32?
  • Esrohnoil
    #458
    Nem a magic whorl-okról beszélek, hanem az amplifierek-ről. :)
  • Aquir
    #457
    az erősítőkkel, ha mindegyiket megtalálod, egészen kerek 200-ra tudod tenni a varázserődet. Igen, minden varázslatot fölfejlesztesz az összessel
  • Esrohnoil
    #456
    Mindet? Úgy érted, találtál annyit h. mindegyik varázslatot 5. szintre tudtad fejleszteni?
    Mert ahhoz nekem 1 hiányzott. :D
  • Aquir
    #455
    igen, én is koponyákkal intéztem el őket amíg elfogytak
    biztos túlélte, de már régebben játszottam
  • Aquir
    #454
    azt nem tudom, de ugye lehet hallani őket. Én legalábbis megtaláltam mindet, ahol az a családtag szelleme lök el az egyiktől ott meg szellemcsapdát kell használni
  • qtab986
    #453
    Találtam egy taktikát.Ha többen vannak akkor nem foglalkozom a csuhásokkal hanem elszaladok.Ha egyedül akkor távolról fedezékből lelövöm koponyákkal.

    De már túl vagyok rajta.Végigvittem de kár,hogy nincsenek feliratok mert nem értettem miről szól.Ki kit ölt meg a családban és miért?Meg nem tudom ki az aki a végén a király megölése után jön és elveszi a követ meg most Patrick Galleway túlélte vagy sem?

    A youtubeon van egy jó video a főgonoszok megöléséről.Igazából 3 részes.Ez az első.Innen el lehet lesni hogyan kell csinálni.A 0:40-0:50 és 3:00-3:15 részeket honnan vették?A játékban ilyen video nincs.
    Nálam stáblista se volt a végén meg nincs ilyen video mint ami itt a 6:58-tól.
  • Esrohnoil
    #452
    Vki viszont azt tudja h. a neten megvan-e valahol az összes varázserősítő, vagyis amplifier lelőhelye?
  • Esrohnoil
    #451
    Egyszerűen lelövöd őket pl. pisztoly + foszforos lőszer kombinációval. Ha ez nem használ, majd utánanézek...
  • qtab986
    #450
    Oneiros,a Human Artifact-ot egy oltára kell tenni de itt vannak a lebegő csuhások akik robbanó lövedékeket lőnek párosával vagy mint a kamikazék belémrepülnek és megölnek.Hogyan intézzem el őket?Magyarul játszok ezért az eszköz magyar nevét kérem.
  • Esrohnoil
    #449
    Van magyarítása is, és egész jó lett... bár én anélkül vittem végig, csak megnéztem hogy sikerült. :)
  • tonyr #448
    valakinek nincs meg ereditben, ill nem akarná eladni ?
    engem nagyon érdekelne...
  • Aquir
    #447
    nem tudom neked miért nem jó de ott van pediglen (már ha van akkor biztos ott van), na szóval ott kell lennie ha van
  • Shid
    #446
    Helló Mindenkinek!

    Én csak most kezdtem el játszani az Undying -val és eddig nagyon tetszett,
    de lenne egy apróság amit nem tudok megoldani. Talán én vagyok a vak, de a
    játékban nem tudom bekapcsolni a szövegfeliratozást (már ha egyáltalán van). Többször is átböngésztem az összes menüpontot de nem találtam az erre szolgáló kapcsolót. Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném.
  • Nagyqtya
    #445
    thx már meg is találtam az easter egg-eket. písz
  • Aquir
    #444
    a többi bővítésről nem tudok, meg nem is keresem meg őket, csak annyit mondok hogy próbálkozz értelmesen a google-ben, mittomén ilyeneket: "undying mod download" meg ilyesmik :)

    az easter eggeknél meg ugyanúgy értelmesen beírod a google-ba hogy "undying easter egg" és az első találat jó is lesz megnéztem :]
  • Nagyqtya
    #443
    csöcsi möcsi.

    lenne egy pár kérésem/kérdésem:
    1. le tudná írni nekem valaki hogy hol találom az easter egg-eket a játékban?

    2.hol találom a legfrisebb pecseket? (mert én eddig csak 1 texture peccset találtam, azonkívül semmit.)

    3. honnan lehet modokat letölteni?

    4. a korábbi hozzászólásokban olvastam bizonyos progikról, amikkel lehet modokat készíteni? erről tudtok valamit?
    előre is köszi a segítséget.
  • Aquir
    #442
    igen, xp service pack 2-vel-t mondott:)
  • rz
    #441
    xpn a windowsra akartál utalni?:)mert xp-van de van a gépen 98-is de azon se megy.