33474
12316971501353788406.png
  • Zocsi
    #80
    Kicsit pörögjenek már a KÉRDÉSEK + a VÁLASZOK, ne csak üljetek a s*ggeteken! Említsetek már néhány jó formázó gyakorlatot, mondjuk felsőtestre - has, mell, hát, karok - ezt én szeretném! Kösz fiúk, lányok! ~:)
  • Zocsi
    #78
    Ez mi itt, mert nem értem. Kérlek magyarázd már meg, hogy mi is LOLOLOLOLOL... ~:)
  • Dikkma
    #77
    © Zocsi
    2001. márc. 20. 20:24 | Válasz erre | #51

    A Push-up valami olyasmi, mint a Pump?


    © frey
    2001. márc. 20. 20:21 | Válasz erre | #50

    A mellemmel nekm nem nagyon vannak problemaim.Ha feltuno dekoltazst akarsz, csak vegyel fel push up-ot!:)
    Válasz 'doomed' üzenetére (#49


    LOLOLOL :)))
  • Lteebee
    #76
    :)
  • frey
    #75
    az kozel all a lazitashoz, de azert megis olyan, mintha csinaltal volna valamit.
  • frey
    #74
    en meg a nyujtase
  • Lteebee
    #73
    Én a lazítás híve vagyok.
  • Laalee
    #72
    1 het altt nem is laccik meg... meg ezt se tudod? :)
  • Assassin
    #71
    A múlt héten véraláfutottam,de akárhogy méregetem magam nem nőtt az izomtömeg:)
  • Laalee
    #70
    qkvékeztem :)))

    áá dehogy azt utalom :)

    amugy kosaraztam! jol, sokat... csak szetment a terdem
  • Efreet
    #68
    Kell valakinek kb 5-6 kilonyi nem szinizom testszovet? jutanyos arom kiutalom valakinek :)
  • Laalee
    #66
    mert az en testem is epül... csak nekem nemkell tovegnövelö hogy hizzak :)
    amiota abbahagytam a versenysportot megislaccik :) van vagy + 10-15 kilo :(( de nemnagyon izgat, meg igyis sarmos vagyok :)
  • Efreet
    #65
    mert szerinted a neten nincs? ;) lustasag fel egeszseg... foleg a testepito topicba :DD
  • Laalee
    #64
    mpeg kartya meg csak csak, de tv ujsag az nics :)
  • Laalee
    #63
    szerintem a sörivastol :) ugyhogy en azt tamogatom :) nem a sulyemelest.. minek emelgessem csak servet kapok :)
  • Efreet
    #62
    Nincs sajnos. de a kereskedelmiek nehanyhavonta leadjak, le kell rogziteni, es mar csak egy MPEG vagy VIVO kartya kell, es hopp :)))
  • Frost
    #61
    Helóka ! Én is gyúrok ,lassan fél éve. Szerintem ezzel fejlődik a legtöbbet az izomzat.
  • Laalee
    #60
    hja :)))
    az jo film volt...
    kene vcd -n :) nics meg?:)
  • Efreet
    #59
    lattatok a Top Secret c. filmet? ott volt aztan a balett... ;)
  • Laalee
    #58
    mitgondolsz mert van meg minidg balett? :)
  • Lteebee
    #57
    És télleg?
    A lányok azt bámulják?
  • Lteebee
    #55
    Bejön az ember a munkahelyére, próbál a melóra koncentrálni, erre mi van?
    -feltűnő dekoltázs
    -először leborotválom, aztán kiborotválom...
  • Assassin
    #54
    Feltűnő dekoltázs...Cool!:)
  • Lteebee
    #53
    Arra az Aerosmith albumra gondolsz?
  • Lteebee
    #52
    Én értem.:)
  • Zocsi
    #51
    A Push-up valami olyasmi, mint a Pump?
  • frey
    #50
    A mellemmel nekm nem nagyon vannak problemaim.Ha feltuno dekoltazst akarsz, csak vegyel fel push up-ot!:)
  • Zocsi
    #48
    Mellesleg mellre nem tudtok valami rulez formázógyakorlatot, tudjátok, amolyan szálkásítót...
  • Zocsi
    #47
    Tényleg király vagy! Kicsit állatul nézhetsz ki... :)
  • Zocsi
    #45
    Doomed: a cerkád még vígan áll... Hmmm. Az nem most fog letöri, hanem 5-10 év múlva. Egyébbként mennyit ment össze?
    Egyébbként semmi bajom sincs a kokszolókkal, hisz a saját testükkel és egészségükkel játszanak. A másik meg az, hogy mit akarsz elérni - mert ha naturálon nyomulsz nem lesz akkora a testömeged, szedhetsz akármit.
    ??? a 109 az a testsúlyod, vagy ennyivel nyomsz???
    MYOMAX - rulez ~:)
  • Dikkma
    #43
    doomed: király vagy!

    Napo rulez :DDD
  • Dikkma
    #38
    A Creatine nem tudom, trutymó-e, de ha igen, akkor gondban van az emberiség.... ez midnenkiben, még Benned is előfordul, frey.
    Amúgy... ettél már valaha C-vitamint??????
  • Lteebee
    #36
    Megütlek, megborúlsz!
    Gyúrok!
  • frey
    #35
    na gyere, na gyere! Chicken!:) <---- ez a mosoly egy olyan kajan vigyor volt, ami ugy fel tudja hergelni az embereket.
  • Lteebee
    #34
    Ez speciel egy helyeslő hümmögés volt.

    De ha akarod, idejöhecc, azt majjól bemosokeggyet.
  • Lteebee
    #32
    hm...
  • frey
    #31
    Hat ha felpumpalod a tested mindenfele trutymoval, az tudod mikor marad olyan oregkorodig (felteve ha felhagysz a muanyagzabalassal)
  • Dikkma
    #30
    Bizonyára nagyon nem nézel ki, és nem döglenek utánad a nők! Ha irigy vagy, akkor kondizz, ne a szád sírjon.
    Amúgy a felépített, egészséges test nem hülyeség, akármit is mondasz. Ha foglalkozol vele, öregkorodig megmarad a tested olyannak, amilyennek lennie kell, ép testben ép lélek, egyebek.
  • Akitlosz
    #28
    Bizonyára nagyon kinéztek és döglenek utánatok a nők!
    A túlsúly akkor is túlsúly, ha nem zsír, hanem izom, s mindenképpen egészségtelen.
  • Dikkma
    #27
    Azt írják, ezt én sem értem. Inkább Scitec.. csak ne lenne 2x -es ár.