33474
12316971501353788406.png
  • Coine
    #265
    azért az jó jel, ha volt erőd ezt mind begépelni :Ð
  • Dikkma
    #264
    a kreatin nem csalás, semmi természetellenes nincs benn. a húsból készül, szal töktermészetes. ráadásul benned is van.
    tudom, ilyen a szteroid is :D de az akkor is más. kreatin rulla!
    és nem kell utálni, utálom én magam.
  • mateos
    #263
    nem fogunk útálni akármennyire is szeretnéd :)
  • mateos
    #262
    hát nemtudom....én nem használok semmit szal nemtok tuti tanácsot adni :( 1et azé tok h a Keartin jó...bár én azt se fogok sha se használni én vhogy ugy érzem magam jól és akkor vagyok a legbüszkébb amikor nem "csalok"
  • petee
    #261
    Én is egyetértek!
    De ez a zsírégető az eladó arc szerint természetes anyagokból való meg bla bla bla...
    3500-ért vesztegeti 120 tablettásat, nevére nem emléxem. Max. kipróbálom azt ha nem jó akko kidobom a picsába.
  • Dikkma
    #260
    ah, Coine elmondott mindent :D szóval ha ezentúl Dikkma logót láttok (nem fogtok) akkor arra gondoljatok: igen, ez egy igazi szardarab! Apu elcseszett élete vagyok. Minden becsődölt, amibe kezdtem, és totálnulla van most. Minden téren. Ráadásul engem senki sem szeret, csak a kisegereim (de ők is csak azért viselnek el, mert etetem őket. kaja<-->szeretet. nem lesz kaja, felbomlik a szimbiózis) ami elég gáz.
    nincs akaraterőm, és leszarok mindent. már direkt úgy öltözködöm, hogy ha valami nem megy vmihez és ezen elgondolkodom, csakazért is felveszem meg ha hülyén áll hajam, még jobban elkenem. kitartás totál nulla, elkezdenék most ebben a percben súlyzózni holnap már eszembe sem jutna, ha mégis, inkább kapcsolnék egyet a távirányítóval. jártam kondizni, valamennyit nőttem, ami már a múlté. nem eszem, sokszor napi egy étkezés van, inkább elfogyok mint egy gyertyaszál. közeledik a mélypont, csak kérdés mekkora lesz a becsapódás ereje esem, ha elérem.
    nem lesz netem, így nem a gép előtt fogok ülni esténként, hanem aludni fogok, de mozogni továbbra sem. semmi rendszeres tevékenységbe -úszóedzés, küzdősport, kondi - nem kezdek bele, mert 3 napig tartana. nyáron balcsin leszek, de nem megyek strandolni, mert az fárasztó.
    a szarból nem lehet várat építeni, Mateos. lehet, hoyg megköt a szar is egyszer, de én még öntözöm is magam, nehogy ez bekövetkezzen.
    szerintem sok nálam szánalmasabb ember nincs nálam, utáljatok ti is. nyitok is egy topicot gumiszobában.
  • Ramore
    #258
    Hason a zsír eltüntetésének a receptje: 70 % diéta, azaz odafigyelni az étkezésekre, 30% hasazás és egyéb megeröltető mozgások. Ez az én tippem!
  • Coine
    #257
    1etértek, ne szedjetek porokat meg tablettákat.
    Amúgy ma kivételesen du. megyek gyúrni, mert idáig mindig de. mentem, mert akkor voltak kevesen, hát most meglátjuk mi lesz du.
  • mateos
    #256
    van 1 Adipex Retard csak az a baj vele h qrva erős :( (bár én nem szednék a helyedben) nekem is van hasamom hál ég :) én helyedben rágyúrnék a "hájra" az tutin néz ki...

    ÉS KÖNYÖRGÖM NE SZEDJETEK SZAROKAT!!!!!!LEHET H TÚL KONZERVATIV VAGYOK DE ÉN SEMMIT SE SZEDEK TEJEN MEG TOJÁSON KIVÜL :)) VHOGY NEM JÖNNEK BE AZOK A TESÉPITŐK SE AKIK CSUPA ERESEK MEG FULL IZMOSAK , JOBB AZ HA VAKAI NAGYOBB DARAB !! ÉN IS AZON VAGYOK :)
  • TneX
    #255
    Na jó,persze ez nem igaz,de ide kellett irnom:)))
    Akarok 1 igazi kimoderált hozzászólást!Még olyanom nincs:))))
  • TneX
    #254
    Én 3 hetente 1szer leviszem a szemetet.Ez nagyon megerőltető,és fárasztó edzés,amellett hasznos is,mert akkor kimegyek a szabad levegőre is,meg az akaraterőm is fejleszti azzal,hogy el tudom addg viselni a bűzt...
  • mateos
    #253
    nem yó
  • petee
    #252
    Zsírégető tabblettákhoz mit szóltok?
    Használható anyag szerintetek, ezt még nem probáltam ki.Hasamon van egy kis háj és azt akarom gyorsabban ledolgozni.Vélemény?
  • Hangianix
    #251
    Ja, nalunk csak ugy ropkodnek az 1-2 kg-s sulyok. :D
  • Efreet
    #250
    aki 70 évig akar élni, az nem normális :o)
  • Laalee
    #249
    gyurosbroker vagy? :D
  • Hangianix
    #248
    Ha nem szterkozol, akkor se fogsz. :D
  • Draco
    #247
    Na persze aki szterkozik az ne akarjon 70 evet elni
  • petee
    #246
    Ja ok Mateos! 30 kilo 2 kézre. Én is ott tartok. Kb egy hónap azt jöhet a 35!!
    Állítólag a kondi után jó az úszás, mert lazítja az izmokat, ehhez mit szóltok?
  • Draco
    #245
    Nem tom melyik nyomi tette ide be Hypos bacsit de folosleges ot allitani a kondit most kezdeni akaro ifju titanok ele peldakepkent. Ugyanis neki tisztan lathato a karjan hogy szegeny szterkozik de nagyon meg egyebkent haverom ismeri is es hat nem egy anti agressziv figura az mar biztos. Szoval szterkozzassal es ketszer hat hetes kuraval+ kitarto edzessel mar lehet hogy elkezdtek hasonlitani a kopasz sracra itt az oldal aljan levo kepen
  • Coine
    #244
    mert megbukott kémiából
  • mateos
    #243
    kidobták ? mé ?
  • Coine
    #242
    nem, hosszú a sztori.
    Dikkma kálváriája a Fókuszban csak most ! :D
    amióta kidobták ez egyetemről vhogy nem megy neki...de még így is él, mint hal a pocsolyában :o), csak ő gondolja, h. ilyen rossz...bár lehet, h. télleg, ilyen rossz :D
  • Coine
    #241
    báz mindent elmondtatok helyettem most mit pofázzak még ? :D
  • Hangianix
    #240
    Akkor most azert lett szardarab? Mar ertem miert nem szereti senki. :D
  • Coine
    #239
    hagyjad, csak poénkodik.
    régebben ő járt gyúrni meg szadatt minden szart is :D
  • Dynamic
    #238
    Szégyen, nem szégyen de nem tudok úszni:)
  • mateos
    #237
    nemtom h te úszol e , de nekem az nagyon sokat segitett ( én vizilabdáztam komoly 3 évig) akkor nagyon jól megváltozott hátam , azóta abbahagytam mert itt belgába nemtom vizilabdázni :( de most ujra elkezdtem úszni és csodákat tesz :)
  • mateos
    #236
    igy van...1 éve még én is alig mertem elmenni..de barátom aki elég komolyan nyomja..mondhatnám nagyon komolyan..elvitt és megmutatta h itt se mindenki svárcenneger.sőt !! sok vékonyka ember van akik jól akarnak kinézni (ez peló máskérdés h sikerül e nekik )
  • Dynamic
    #235
    Ezzel nagyon sokan így vannak.Mármint, hogy félnek lemenni.Tudom, mert sok ismerőssel beszélek(rábeszélem) és ezt mondják.Valamiért azt hiszik, hogy az edzőteremekben mindenki Svárcenegger és egyedül ő lesz az aki nem és majd jól körberöhögik.Pedig ez egyértelműen nem így van.Az edzőtermekbe olyanok járnak akik szeretnének "jól" kinézni, ergó még nem néznek ki jól:))Na, persze ez nem ilyen egyértelmű, de nagyobb százalékban ez az igazság.
  • mateos
    #234
    nemtudom miért de in inkább mellre/hátra/nyakra+Karra nyomom hasamat valahogy nem erőltettem meg soha !
  • Death Knight
    #233
    igenigenigen
  • mateos
    #232
    ez igy van
  • Dynamic
    #231
    Főleg, mert nevetséges ahogy egyesek a bicepszet nyomják:kajak lendületből, közben a felsőtestével majd lemegy hídba, aztán büszkén néz körbe, hogy ő 22 kilóssal nyomta.Amikor meg mondom, hogy csinálja lassabban, enyhén előrehajolt,rögzített felsőtesttel akkor meg majd össze szarja magát már a harmadiknál.
  • Hangianix
    #230
    Ja, van otthon gep is, csak nem eleg mindenre. :D
  • mateos
    #229
    ez igy van...de minden izomcsoportot nemlehet otthoni súlyzókkal megmozgatni
  • Hangianix
    #228
    Mivel en 3 eve sulyzozom (otthon, bar a hat- es labgep az hianyzik)), de nem jarnek el konditerembe. 1. Minek adjak ki erte penzt? Eyg jo terem nem olcso.
    2. A kozelben nincs is, tehat +1 ora idokieses
    3. Lustasag, vegulis igy tenyleg akkor tudom csinalni, amikor akarom.
  • mateos
    #227
    naja :(
    én heti 2 x er járok kondiba de itthon mindennapi súlyzózok és nem keveset , mert elhatároztam 1 éve h teljesen megváltoztatom testem...hát folyamatban van a dolog
    Iszonyú sokat zabállok és iszok , nagyon sokat futok (rövidtávon) és nemrég elkezdtem Úszni , uszás a legjobba vállnak meg mellnek.
    szal egyél sokat(apuci nagy örömére:) ) igyál borzasztó sokat , és ne szégyelj elmenni konditerembe ( ez a nagy gáz , h sok ember fél elmenni konditerembe mert azthiszi h majd kinevetik és h milyen égő h most ő oda elmegy mert még milyen kicsi stb...de ez nem igy van , ha jól körbenézéle egy konditeremben majdnem mindenki "puha" minden konditeremnek megvan a maga "királya" de rá kell venn magad h elmenj mert sokat számit...
  • Hangianix
    #226
    Mellesleg a heti 5 edzesnel mar tenyleg kell figyelni, nehogy tuledzd magad.
  • Hangianix
    #225
    nekem volt ismerosom, aki 182/115 volt es csak 14 ;-)))