33477
12316971501353788406.png
  • Jano
    #462
    Jaja! :DD

    Szóval szerintem Jones már a látványtól összeszarná magát. Azért lenne nagyon jó, ha összejönne a meccsük, mert Tyson nem magasabb Jones-nál, csak egy 'kicsit' sűrűbb. :D Kurva nagy lenne a fight. :/
  • Jano
    #461
    Én 62 kiló vagyok, szal... :DDD

    Pedig az elején a meccsnek (talán 2. menet) igencsak reszketett Jonesy. De mind1, ez az én véleményem.
  • Jony
    #460
    Úristen ennek a Tysonnak milyen feje van.:DD Még mindig nem tudok rendre térni fölötte. Nagyon veszélyes!!:D
  • Jony
    #459
    Bocs de ez hülyeség semmi fújtatást és megingást nem vettem észre, Jones végig uralta a meccset. Na az meg a másik hogy olyan tökéletes izomzatot mint ami neki van nem láttam soha sehol. Az az izom! Nem az hogy nem fér el egymástól a lábad meg 60-as a kezed amit aztán alig birsz megmozditani.
  • Instict
    #458
    gyors meccs lesz :D
  • Jano
    #457
    Például.
  • Jano
    #456
    Akkor most ugyanezt Tyson, és Sapp-al! :D
  • Jano
    #455
    Nem Ruizra mondtam, hogy fújtatott, hanem Jonesra. Majd összepiszkolta magát, amikor Ruiz félig-meddig eltalálta.
    Tudom, és is olvastam, a Tyson vs. Jones meccset, de nem lesz belőle semmi (neten utána lehet nézni), amit mindennél jobban sajnálok! A K1-es szerződés viszont ehónapban került aláírásra MINDKÉT RÉSZRŐL!
  • Jony
    #454
    Tudod mit? Ird csak be szépen ezt hogy tyson vs Jones mondjuk az msn-be....
  • Jony
    #453
    Mondjuk az én olvasatomban a nehézsúlyú világbajnok szót a sosem sikeressel igen nehéz összepasszitani már ne haragudj. Az meg hogy fujtatott mint a ló nem csoda mert annyi luftot ütött hogy azt géppel nem lehetne megszámolni. Ezt a Tyson vs Jones-t pedig gondolhatod hogy nem az újamból szoptam.
  • Jony
    #452
    Ezentúl ha sokat akarok olvasni majd mindig felhúzlak.:DD
  • Jano
    #451
    Véleményem:
    Ja, Jones "leverte" John Ruizt, a kiöregedett, sosemsikeres boxolót, aki úgyismindegy alapon kiállt... illetve odarakták Jones-nak. Nézd vissza párszor a meccset, volt olyan, hogy Ruiz véletlenül eltalálta Jones-t (nem lett volna szabad neki!), és az úgy fújtatott, mintha be akart volna kakálni.
    Tyson vs. Jones? loál
    Egyébként Tyson-t kigolyózták a boxból, decemberben a K1-ben indul Bob Sapp ellen, nemrég írták alá a szerződést.
  • Jony
    #450
    Ha jól emlékszem Roy Jones igenis megverte a nehézsulyú világbajnokot, és magát Mike Tyson-t is meg fogja verni, az év meccsén. Majd nézd meg a meccset és akkor rájössz mire gondoltam. Egyszerüen olyan gyors az ürge hogy nem lehet megütni, és ezzel együtt nem mondanám hogy kicsiket üt. Kesztyű nélkül szerintem hiába vagy akár 150 kiló, úgy megfekszel két három ütésétől mint a sz*r.
  • Jony
    #449
    Szerintem felesleges hanyagolnod mert én még véletlen sem akartalak innen kiutálni.:D Ami azt illeti ha látnád kezdőbb vagyok a fórumon mint te. Szóval amit irtam csak akkor vedd magadra ha tényleg olyan vagy. Ahol lakom régebben amikor még sürübben jártam szórakozni elég nagy paréjok voltak a kidobók. Szóval még mindig haragszom rájuk mert kaptam úgy verést kétszer, hogy esélyem nem volt semmire, ugyanis az itteni discokba vannak vagy 10-en, és régen kajakra arcra nézegették az embereket, ha pedig arcra nem volt gáz akkor lehetett a mérettel. Arról már nem is beszélek amikor baseball ütővel négyszer egymásután nyakon vágtak egy helyen és hátulról. Szóval igy már remélem érted, hogy azt a hozzászólásodat miért nem néztem jó szemmel.
  • steweee
    #447
    miskolci vagyok,itt van vmelyik általános iskolában.van itt ilyen hogy miskolci est nevű ingyenes füzetecske,abban fel van sorolva az összes küzdősport oktatás helyszínnel és időponttal.szerintem van vmi hasonló bp-n is,érdeklődj.egyébként nem sokban különbözik a birkózástól,bár talán attól abban jobb hogy az utcán alkalmazható elemeket elejétől fogva oktatják.de ha birkózni jársz le 1-2 évig,belejössz annyira a dologba hogy pl:könyökfeszítés,bokatörés,vállkicsavarás, ujjtörés és csuklókifordítás rutinból fog menni éles helyzetben, nem nagyon kell külön tanítani.magas szinten nincs különbség
  • gonosz
    #446
    Jaja, birkozas jellegu sportok rohadt hatekonyak, meg jol kombinalhatoak alloharccal. Brazil ju-jitsu -t ismered? Nem tudsz valahol Bp-n? Ugy hallottam van mar. Eszmeletlen miket tudnak tarolni ufc-n.
  • steweee
    #445
    na még annyit,mert Jony felhúzott a butaságával, nem bírom magambantartani hogy szerinted poénból találtak ki súlycsoportokat a sportokban?valóban van olyan hogy egy igen jól kiedzett könnyebb test gyorsabb, keményebb sőt erősebb is lehet mint egy nagyobb súlyú izmos.de ha te azt hiszed hogy pl egy könnyűsúlyú világbajnoknak egyáltalán esélye van ringben egy tőle 20 kg-val vagy többel nehezebb hasonlóan képzett,ha nem is világbajnoki szintű VERSENYZŐVEL szemben,akkor nagyon rosszul gondolod.mondjuk ez 76-80 kiló felett már nem ennyire egyértelmű,mert ott már óriási lehet az ütő/rúgóerő, nagyobb súllyal meg méginkább,fejre vagy gyomorszájra vagy bordára egyetlen tiszta találat is döntő lehet,ha nem is feküdne ki tőle végleg az ellenfél egyből,nem hagy rá időt a másik hogy összeszedje magát és míg kába többször eltalálja.ezért találták ki pl a rászámolást meg a menetidőt,hogy izgalmasabbá tegyék a sportot,egy meccsen lehet több fordulat is így.persze erre az utcán nincs lehetőség,meg sok olyan ütés rúgás fogás is lehetséges,amelyik egyetlen sportágban sem engedélyezett,még a ketrecharban sem.bár nálunk ez egy gyengített szabályrendszer volt,az eredetiben lehet támadni a fejet is könyökkel,a gerincoszlopot ütni,fejelni,stb.szóval mindent,kivéve: gerinc és izületi törés fogásból,de dobni lehet!,ill szemkinyomás,fülletépés,here támadása,harapás.na azért így sem volt éppen finom és nőies.ami meg a gyorsaságot illeti,egyáltalán csak az marad talpon egy versenyzővel szemben egy percnél tovább,aki szitén csinálta vmelyik jobb küzdősportot magasabb szinten.azt ember reakcióideje legkevesebb 1 tized másodperc,de inkább 2-3.ez még csak az észleléshez kell,nem azt jelenti hogy reagálni is tud rá.namármost ütőtávban kb ennyi kell egy elöl lévő kézzel indított ütésnek,pl balegyenes,a hátul lévő kézé és a lábé vmivel lassabb.úgyhogy azért fontos a rutin mert ha egy 80-160(balos)150-200(jobbos,rúgás még nagyobb) kilós ütés vkinek tisztán az arcába robban,az nem nagyon adja vissza.viszont nem igazán lehet egy ilyen gyors ütést szemmel követni,ezért tűnhet úgy egy járatlan nézőnek hogy a nagy súlyú versenyzők nem ugrálnak annyit és ezért szerintük nem gyorsak.azért nem ugrálnak meg izegnek-mozognak annyit mint a kissebb súlyúak,mert úgy hamar elfáradnának,meg itt már egyetlen tiszta találat is végzetes lehet(még kis súlycsoportokban is eléggé gyakoriak a KO-k,de azért nem annyira).fenntartott kezekkel időben megfeszített combokkal a rúgások ellen a másik mozgását figyelik,és próbálják megtalálni a hibáit.pl lehet úgy is nyerni,hogy vki jól védekezik,elhajolgat,megcsúsztatja a homlokán az ütéseket,jól használja a kettős fedezéket,hátralép az ütésekből,jó a lábmunkája,kiütteti a másikat és ha nem húzza vissza időben a kezét az ütésből akkor kontrából támad stb. kifárasztja az ellenfelét,aztán mikor az már lassul és romlik a koncentrációja,akkor lecsap rá.szóval a küzdősport magas szinten inkább észmunka és taktikázás,mint egymás agyatlan csépelése,a jó fizikum csak a kivitelezéshez meg az ütésállósághoz kell,csak egy eszköz a szellemnek.jópár helyi gengszter lejött érdeklődésképpen hozzánk,aztán csalódottan haza is mentek,nem álltak be edzeni,mikor látták hogy úgyis fölösleges erősködés lenne.bár volt már aki megpróbálta,aztán meg is bánta néhány foga meg a hírneve.persze fegyveres harcban ugyanolyan veszélyesek mint közülünk bárki,ott tényleg nem a boxtudás dönt.meg aztán volt sok karatés,kung-fu-s,meg egyéb exotikusnak hitt harcművészet művelője,aki igen csak csalódott volt,amikor kábán többször hengeredett a padlón.a thai boxosok közül is csak azok igazi ellenfelek,akiknek jó a keze.a versenyzők közül van aki párhuzamosan csinálja a kettőt,hogy fejlődjön a keze is,és lábbal is jó maradjon.a legkeményebb ellenfelek talán a magas,100 kg feletti birkózók.nem túl ütésállóak,pl combossal szét lehetne aprítani őket,ha lenne erre lehetőség.de nincs,mert max 1-2 ütésre vagy rúgásra van idő mielőtt berobbannak lábra vagy fejjel gyomorszáj környékére és ledöntik az embert.ott meg már nincs lábmunka,elugrálás meg ilyenek,még ugyanolyan erővel is nehéz védekezni mert ők jobban értenek a kulcsoláshoz,aztán ha két kézzel sikerül megfogniuk egy kezet,másodpercek alatt képesek eltörni,vagy ha a nyakat befogják megfojthatnak.de láttam már olyat is előben hogy egy elkapott rúgásból az azonos testsúlyú ellenfelet egyszerűen elhajították!elég kellemetlen lehet betonon landolni!nos,még sokat írhatnék erről,de szerintem már így is sok és talán ezért vki el sem olvassa.úgyhogy ennyi.
  • steweee
    #444
    no,valószínűleg hanyagolni fogom ezt a topicot,mert úgy látom hogy közutálatnak kezdek el örvendeni.egyáltalán nem zavar egyébként,régen hozzászoktam,ez amolyan szakmai ártalom lehet.viszont azért azt azért hozzátenném,hogy egyáltalán nem divat nálunk hogy többen verünk meg vkit,sőt egyáltalán az hogy megverjünk vkit.persze volt már rá példa,de pl ha a vendégek normálisan szórakoznak és vmin mégis összekapnak akkor nem úgy lépünk fel hogy egyből letaroljuk őket,hanem közéjük állunk és széthúzzuk őket és megpróbáljuk megnyugtatni a kedélyeket.csak akkor csattan egy-két pofon ha mindenképp muszály,mert nem hagyják abba a verekedést és már botrányt okoz a viselkedésük vagy ha miket ér támadás.és akkor sem tapossuk szét a földön a szerencsétlent hanem ha megzakkan néhány ütéstől akkor nem kap többet hanem kivisszük és itt vége a storynak.akár már jövő héten is jöhet szórakozni hozzánk ha normálisan viselkedik.komolyabb bántalmazás csak akkor fordult elő,ha vki szántszándékkal vagy fegyverrel támadott,de ezt itt nem részletezem.hát van ilyen is,bár tudom hogy ez a ritkább és nem véletlenül bunkó kidobóznak vagy veriferiznek le sok szakmabelit.ez persze így fórumok keresztül hantának is tűnhet,megbizonyosodni erről miskolcon a black tracy diszkóban lehet,mindenkit várunk sok szeretettel aki normális!!! emberek közt szeretne szórakozni.a kábítószert nem tűrjük meg a diszkón belül!!!még annyit, hogy valóban nem akkor próbálkoztak be a balhés típusú emberek amikor barátok vagy kolegák körében voltam,hanem egyedül meg olyanok akik nem ismertek.nos,eddig legalábbis ez nagy hibának bizonyult mindegyiknek,ha úgy gondolták hogy ezt a kigyúrt,felfújt koxos disznót majd jó gyorsan lepofozom,mert akkor jött a meglepetés hogy egy vastag,izmos test is mennyire gyors lehet.nézzél k1-et Jony,100 kg alatt nem nagyon találsz embereket,elárulom mind koxol mint atom,és általában valóban nem mozognak túl gyorsan a legtöbbször,hogy tartalékolják az energiájukat,de ez csak addig tart,amíg meg nem találják az ellenfelet egy kemény ütéssel vagy rúgással, na akkor mint a kobra lecsapnak rá,hátha el tudják dönteni a mérkőzést.
  • Dynamic
    #443
    Hát igazi fehérje bombát turmix formájában fehérjeporral tudsz és ajánlott készíteni.
    Tekintve, hogy 1/2 liter tejben 15 gramm fehérje van ez így önmagában nem sok minden.(Edzés után kb. 30-50 g fehérje bevitel ajánlott)Persze lehet belerakni túrót,tojásfehérjét stb., de a végén kapsz egy liter masszát, amit nem biztos, hogy szívesen megiszol.Ezért ajánlott a fehérjepor gyors és egyszerű.Már ha turmixról beszélünk.A fehérjetartalmú kaja az más tészta...
  • PResident Evil
    #442
    na majd írjatok, mert én nem találtam, :) addig is topic up...
  • PResident Evil
    #441
    vagy ha írtatok, akkor az üzenet számát tegyétek közzé pls...
    thx
  • PResident Evil
    #440
    Valami jó fehérje turmix receptet nem tudnátok mondani ? ami itthon is könnyen elkészíthető...
  • Jony
    #439
    Nem lenne sok értelme, mivel én 135 kg vagyok.
  • gonosz
    #438
    16 evesen szerintem ne is csinalj tobbet. ugy 19-20 eves korra fejlodnek ki rendesen a vazizmok, addig artasz nekik ha sokat erositesz.
  • gonosz
    #437
    tudok 1 jo hasizomerositot. en kockas lettem tole. lefekszel kemeny padlora hattal, kezeidet a segged ala teszed, es felemeled 45 fokba a labad, aztan felmesz gyertyaba, de a kezeid maradjanak a foldon. (magyarul labaidat fel fuggolegesbe es emeled a csipod is) Aztan vissza. Labad ne nagyon hajlitsd be, ha nem is teljesen, de kb legyen egyenes vegig. elonye hogy minden has-szekciot edz es nem terheli a hatat.
  • Dynamic
    #432
    "Azonban mindenkinél van egy pont, ahonnan már nem tud tovább fejlődni "természetes" úton..."

    Ez sztem csak "jó" szöveg arra, hogy valaki miért is kokszol.Kemény munkával naturálon is lehet jól kinézni(persze nem Mr.Olympia szintre gondolok!!).A koksznak szvsz legtöbbször akkor van értelme, ha valaki komolyabban akar foglalkozni a gyúrással, azaz versenyzési szándékai vannak.Nem mondom 5 évvel ezelőtt én is kipróbáltam, többször is az alapkúrákat(a komolyabbak elég drágák), de nem voltam megelégedve az eredménnyel.Két-három hónapig jó voltam, utána kezdődött a "visszafejlődés", a vesefájdalmakról nem is beszélve. Tudom, hogy szarul szedtem, mert utána olvasgattam, de megfogadtam, hogy soha többé nem nyúlok ilyen szarokhoz.Szerencsére ezt azóta is betartom és meg sem fordult a fejembe, hogy ki kéne próbálni valami cuccot.Szerintem aki kokszhoz nyúl, az egyfajta gyengeség(amilyen én is voltam, amikor 3 hónap alatt akartam lenni Schwarzenegger), mert mint mondtam naturálon is lehet jól kinézni csak tény, hogy kemény munkával jár és nem kis kitartás kell hozzá, de ez valahol a mentalitásnak is jót tesz.
  • Jony
    #431
    Ja és még annyit hogy jó nagy pleknis lehetsz ha nem látta hogy elinditod az ütést......
  • Jony
    #430
    Szóval elmondom neked hogy azoknak a fele akiket kidobók ütnek azok direkt fekszenek ki.:D Az a legbiztosabb, had higye a buzi hogy ilyen meg olyan erős vagyok.
  • Jony
    #429
    Arra még nem gondoltál, hogy kidobónak a legtöbben nem ütnek vissza, mert minimum hárman vagytok és amint van egy visszatámadás lelkiismeret furdalás nélkül mentek rá hárman egy emberre. Na ettől legálább úgy undorodok mint a készenlétisektől. Kibaszott gyáva dolog.

    Amúgy ez meg szerintem hülyeség hogy nagy ember gyorsabb mint egy vékony. Lehet annak akármilyen genetikája ha az ő keze 30 kiló, a másiknak meg 15 kg. Tuti hogy a 15 kilós üt gyorsabban. Szóval a nagy felfújt buzikat Mindenhol kiütik hacsak nem az átlagemberek közül válogatják az áldozatokat. Az se tünt fel hogy se thai box ba se box ba egy ilyet nem látsz? Utcán pedig elmondom méginkább számit a gyorsaság és nem a tömeg. Mivel eleve sokkal keményebbek az ütések és sztem egy kigyúrt ember meg se tudna ütni egy olyat aki komolyabban mozog. Helységen belül megint más a helyzet.

    Mindenesetre jusson eszedbe amikor Roy Jones J. mutogatta a tavalyi nehézsúlyú világbajnoknak, hogy levegyem a kesztyüket?? Na az olyan figurák a kemények mint Junior.
  • steweee
    #428
  • Madmaxx
    #427
    LóÁll!

  • Instict
    #426
    nekem pl olyan gyors a jobb kezem, hogy 2 hete nem is láttam
  • Madmaxx
    #425
    -v
  • Madmaxx
    #424
    nah a két v"átlag magyar vállalkozó" összetalálkozott :))
  • steweee
    #423
    maximálisan egyetértek,végre egy ember aki tisztán látja a dolgokat.valóban csak a huzamos időn át tartó koxolás(fél évig folyamatosan vagy attól több)illetve a túladagolás okozhat maradandó károsodást a szervezetnek.nekem pl volt olyan hogy egy szerre érzékeny voltam(sztanozol tabletta)és megfájdultak tőle a heréim 200szem helyett már 50 szemnél akkor abba is hagytam,de egy hónap múlva kutya bajom sem volt.vagyis lehet vki érzékeny egy anyagra,de komoly károsodást csak az előbb említett két esetben lehet szerezni.és kár azt gondolni hogy aki vastag az lassú is.a legtöbb ember akivel összehozott a sors együtéses téma volt,azt sem látta hogy elindítottam az ütést,meg azt se látta hogy eltalálta csak azt érezte hogy már dől el.még úgy se hogy a szerencsétlen akart megütni elsőnek!szóval irány az edzőterem meg a boxclub,aztán majd mindenki rájön,hogy az olyan palik ellen akik komolyan foglalkoztak küzdősportokkal valóban csak fegyverrel van esélyük.azt meg már taglaltam hogy ez mivel járhat!

    én vagyok a fórumban a gyúrós pistike???
  • Madmaxx
    #421
    ha neked a vizzel telitett izomzata lényeg akkor hajrá! Csak eddigi hozzászólásaidból a kezdőknek az jön le, hogy koxolás nélkül nem lesz belölük senki.
  • Jony
    #419
    Ilyen ügyekben rendőrnek lenni olyan mint a Joley Joker. Mondjuk kicsit zavaró pld. az akciósoknál, hogy velük szemben aztán tényleg 0 esélyed és ezt magyarországon gusztustalan módon sokan kihasználják...
  • Madmaxx
    #418
    Gratulálok FtranX! Majd szólj ha kell jó kozmetikus mert csupa pattanás a hátad! Akkor is kereshetsz ha szexológus kell mert már nem áll fel a pöcsöd vagy heresorvadásod van.
    Az itt jelen lévők többsége nem is akar felfújt állat lenni szerintem, csak némi izomt magára szedni. Nem itt kéne a szteroidokat népszerűsiteni arra ott van valamelyik BÁDIs fórum.
  • Jony
    #417
    Nekem a csuklóm 21 az alkarom 38 centi. Ez úgy hogy alig edzettem rá 2 hónapot, azt is ezzel a gumival. Szóval nem titkolt szándékom, hogy olyan akarok lenni mint popeye.:DD

    Azt hiszem Bruce Lee nek volt a nagy mániája, hogy a legfontosabb izom az alkar, mindenféle új edzéseket is kitalált rá ha jól emlékszem. Sokat kell vele foglalkozni mert a mindennap edzhető izmok közé tartozik mint a has. Ha pedig már az utcai verekedésnél tartunk akkor szerintem ott nagyon fontos. Kemény az ha valakit úgy megfogsz hogy nem tudja kirántani magát se a kezét se semmiét.
  • Jony
    #416
    Szerintem fegyverrel az hadonásszon aki be is vállalja hogy elsüti. Mert ha véletlen rossz emberre fogja, azt egész életére megemlegeti. Akkor már inkább valami kis pengéjű bökő, de az is csak akkor ha többen jönnek rám. Mindenesetre nagyivbe ki kell kerülni az incidenseket ha lehet és akkor semmire nincs szükség.:D