33474
12316971501353788406.png
  • Dynamic
    #501
    A dolog ott kezdődik, hogy itt szerintem mindenki amatőr szinten nyomja vagy nyomná és valószínűleg senki sem akar kétajtós szekrény, vagy Új Scwarzenegger lenni.Az idősebb testépítők is általában a korábban beszedett szteroidok mellékhatásától szenvednek(ha szenvednek), de az egy teljesen más világ amibe mi nem, hogy nem takarunk, de szerintem nem is tudunk belefolyni.Ott már komoly veresenyekről van szó, ahol esélyed csak kiváló genetikával ÉS többszázezres/milliós fizetéssel lehet.Tehát ebbe a "hibába" pl. én, ha akarnék se tudnék beleesni. A táplálékkiegészítőkkel meg az a helyzet, hogy itt Mo.-n szigorúbbak a feltételek, mint Amerikában.Sok kieg., amit az amcsiknál a polcról veszel le, itt még csak nem is forgalmazzák, épp az imént említett szigorúbb feltételek miatt.Bár hallottam, hogy anno volt valami kavarás a Scitec-kel, de én MLO-t vagy Bio Tech-et veszek:)Szóval ezen a szinten, ahogy mi nyomjuk, sokkal károsabb lehet egy hetes budapesti levegő, mint 1 kiló fehérje:)
  • Dynamic
    #500
    Ettől függetlenül sehol sincs arról tanulmány vagy kimutatás, hogy a Kreatin káros lenn.Az más kérdés, ha valaki leveses merőkanállal tömi magába, az valószínűleg több kárt okoz, mint hasznot.
  • Dynamic
    #499
    Utánanéztem, jól sejtettem:)
  • Dynamic
    #498
    Bocs, de az szerintem egy L-carnitin alapú szer és azt általában zsírégetésre és energianövelésre használják.
  • Augustus Gigo
    #496
    megmondom pontosan a termék nevét, carni-x, patika magazinban láttam a hírdetését
  • FtranX
    #495
    télleg?? vajon mennyibe kerülhet? mondjuk elég hülyén néznének a nénik, ha beállítanék fél kila szíverősítőért.
  • Augustus Gigo
    #494
    kreatint aztb gyógyszertárban is lehet kapni, mint szíviomerősítő készítményt
  • FtranX
    #493
    akkor mutass nekem egyetlen egy kutatási eredményt, klinikai tesztet amiből a kreatin vagy más táplálékkiegészítő egészsége emberekre gyaokrolt káros mellékhatásai derülnek ki!! (nem véletlenül forgalmazhatóak szabadon)
    már megint az van, hogy olyan nyilatkozik a témáról, akinek lövése sincs hozzá.
  • djemba-djemba
    #492
    szedjétek a cuccot gyerekek az az igazi...szar az összes...felejtsétek el a sok szarságot...szedjél kalcioumou,magnéziumot meg egyéb más ásványi anyagot, de a kreatint és hasonló finomságokat egy örök életre el lehet felejteni...csak a vesédet meg a májadat rombolod vele..és hát sok kicsi sokra megy...egy idő után majd észre veszed a dolgokat...
  • PResident Evil
    #491
    ok thx... majd megnézem mert most banán turmixon élek :P
  • FtranX
    #490
    az biztos, ráadásul milyen finom lenne!!
  • Madmaxx
    #489
    napi 1 kiló gyesznózsír szerintem hatással lenne :))
  • FtranX
    #488
    Ha eddig nem úgy csináltad, egyél naponta legalább 6x, minél több fehérjében gazdag kaját (tejet, tojást, húst), valamint rengeteg rizst vagy tésztaféléket. E mellett, nagyon jók az étkezést helyettesítő cuccok (MyoMax, Volumass 35, Giant Mass), vagy a különféle fehérjék (Whey Pro, stb).
  • mateos
    #487
    én nyáron fogytam pedig ettem mint állat .. 85 ről 80 ra .. és még mindig nemtom felszedni
    mit egyek ... mit szeggyek ... név szerint plz
  • FtranX
    #486
    Akkor jó, már aszittem hogy skizofrén hajlamaim vannak. :))
  • Guest
    #485
    Meg az is előfordul, hogy beírják elém ugyanazt, amit én... :))
  • Guest
    #484
    Időnként előfordul. SG-bug... :)
  • FtranX
    #482
    Na mostmár remélem jó néven vagyok bent. Magyarázatot tud valaki??
  • J.a.b.b.a
    #481
    Mi a halál van most????????????? HOGY KERÜLT IDE EZ A J.a.b.b.a nick?? ÉN FTRANX NÉVEN ÍRTAM BE!!!
  • J.a.b.b.a
    #480
    hali!

    Ha sima tápkiegeket szedsz, a szedésük után nem valószínű, hogy vissza fogsz esni. Legfeljebb nem fejlődsz olyan jól utána. Én a nyáron 1 hónapig a terem felé sem néztem, letojtam a kajálást és rengeteg "görbe" estét csaptam , mégsem fogytam egy dekát se. Szóval nem kell anynira félni a fogyástól.
    Igaza van Jony-nak. Olyan nincs, hogy nincs látszatja az edzésnek, ha elég hosszú ideig csinálod. Maximum akkor, ha edzés utáni menü rendszerint egy vajaskenyérből áll. Tehát zabálni, zabálni!
  • Jony
    #479
    Talán még annyit, hogy nincs olyan ember a földön akire nincs hatással az edzés. Szóval próbáld azt a hatást mondjuk az ötvenedik edzés után nézegetni, ne a tizedik után.
  • Jony
    #478
    Szerintem nem kell abbahagyni. Már azzal megtartod a méreteidet ha heti egyszer kétszer belekapaszkodsz a súlyokba, annyi időnek meg kell lenni erre. Másrészt amikor súlyzózol gondolj arra hogy az izom amit éppen magadra raksz max fél év után kezd csak összemenni, minimális mértékben.
  • Csacsi
    #477
    Sziasztok.

    Az az igazság, hogy soha sem volt olyan testalkatom, amit könnyen lehet izmosítani. Azt nem mondom, hogy vékony vagyok, csak ha lkezdek edzeni, annak nincsen semmi hatása. Az lenne a kérdésem, hogy milyen szereket ajánlotok, amiket lehet úgy is szedni, hogy ha abbahagyom teszem azt 2 hónapra, akkor nem látszik meg az, hogy összeesnek az izmaim, vagy ilyen nincsen, és akkor én már mindig ilyen maradok?
  • FtranX
    #476
    Egyél minél több táplálékkiegészítőt: tejsavó-fehérjét, amino bogyókat, kreatint. A kreatin izomtömeg növelő hatása megközelítheti a szteroidokét. Egy hónap alatt akár 5 kilót is lehet tőle nőni, ha jól szeded.
  • Braveheart
    #475
    koxot? Van olyan ami nem egészségtelen, de használ?
  • Aquli
    #474
    Koszonom a helpet mindenkinek, Dynamic és Ftranx.
    Egyebkent ugye lattatok amikor mikro (vagy mirko?) lecsapta sappot :). Egyebkent az hogy volt? milyét találta el neki hogy annyira kifekudt?
  • FtranX
    #473
    Ja, ez tényleg igaz. Ha okosan csinálja a dolgokat, akkor valamennyire tényleg látható lesz az eredmény.
  • Dynamic
    #472
    Mondjuk nem mondassz annyira hülyeséget.Ha még sosem edzettél és elkezded becsülettel nyomni a súlyokat(persze nyílván nem egyből 100 kilót) +egy kis tápkieg és kaja ezerrel akkor 2 hónap alatt 6-7 kg-ot fel lehet szedni "simán", ami azért látható.Persze nyílván ésszel ezeket a dolgokat.
    Az izomzat a hirtelen "sokk" hatására gyorsabban fejlődik, majd fokozatosan áll be egy lassabb szintre.
  • Madmaxx
    #471
    egyél koxot türelmetlen!
  • FtranX
    #470
    Miért pont 1-2 hónap alatt akarsz látható eredményt? Ez erőben sikerülhet, de kinézetben nem nagyon.
  • Madmaxx
    #469
    annyit nem tudsz edzeni okostóni!
  • Braveheart
    #468
    Mennyi ideig kell edzeni és mennyit naponta, hogy 1-2 hónapon belül észrevehető legyen a fejlődés?
  • Jano
    #467
    Sajnos ez nagyon igaz.
  • Jano
    #466
    Ja! Csak azért Mirko 1.88m magas, Tyson meg kisebb. Csak ezért féltem szegényt! :D
  • Jony
    #465
    Tyson már sajna nem a régi. Kezd olyan lenni a szememben mint egy mutatványos bohóc /hiába pénz beszél../ akit cipelnek mindenhova pedig már köze nincs a régi formájához. Azért még reménykedek hogy egyszer visszatér a király, de erre már nem sok esély van.
  • Instict
    #464
    jaja. ha cro cop-nál összegörnyedt mikor az szemen találta, mi lesz ha tyson üti meg? 1 menetet adok annak a meccsnek.
  • Jano
    #463
    Hát nemtom Tyson-nak milyen elképzelései vannak a rúgásokról, gondolom azért nem megy oda edzetlenül, viszont Isten irgalmazza Sapp-ot attól, hogy Tyson rápattintson egyet az arcára, mert Bobby fiú hamar elsírja magát, ha a buksiját bántják! :D
  • Jano
    #462
    Jaja! :DD

    Szóval szerintem Jones már a látványtól összeszarná magát. Azért lenne nagyon jó, ha összejönne a meccsük, mert Tyson nem magasabb Jones-nál, csak egy 'kicsit' sűrűbb. :D Kurva nagy lenne a fight. :/
  • Jano
    #461
    Én 62 kiló vagyok, szal... :DDD

    Pedig az elején a meccsnek (talán 2. menet) igencsak reszketett Jonesy. De mind1, ez az én véleményem.
  • Jony
    #460
    Úristen ennek a Tysonnak milyen feje van.:DD Még mindig nem tudok rendre térni fölötte. Nagyon veszélyes!!:D