33474
12316971501353788406.png
  • Stockbauer33 #33273
  • smith09 #33272
    Köszönöm a válaszokat !!
  • Stockbauer33 #33271
  • Roger6
    #33270
    Edzés után turmix, megvárod míg felszívódik (20-30 perc), utána pedig normál adag fő étkezés megfelelő mennyiségű szénhidráttal. De a fehérje szelet nem edzés utánra való, azzal max egy étkezést szoktak kiváltani.
  • DarkHorSe
    #33269
    szerintem semennyit
  • smith09 #33268
    Edzés után egy fehérje szelet mellé mennyi ételt érdemes elfogyasztani ?
  • DarkHorSe
    #33267



    rip
  • Tyler1
    #33266
    Ha már Pisti :)

  • KaBuTo666
    #33265
    'Ahol az élsport kezdődik, ott véget ér az egészség'
  • adam46
    #33264
    Ja, aki nem álomvilágban él az tudja, hogy ilyen szinteken már tele vannak minden szarral. De ez az életük csinálják én nem ítélem el.
  • Roger6
    #33263
    Ha már szterkó:
  • adam46
    #33262
    Lazar is egy homár Jeff Seid-el együtt. Mostanában mindig ezeket nyomják a teremben, mint """""motiváció""""" bár nem tudom az önelégült hülye gyerekeken kívül kinek jelent ez motivációt. Hányni tudnék mind a két embertől. Igazából nem nehéz jól látni a dolgokat, én is tudom, hogy a rendes kaja a legjobb tápanyag forrás. Ezért nem is veszek semmilyen tápkieget, plusz sajnálom is rá a pénzt. A kokszot ki sem próbáltam, mert idiótaság. Kicsit olyan ez az ember mint Puzsér. Ő is javarészt olyan dolgokat mondd, amit minden normális értékekkel rendelkező embernek úgy kéne látnia. De azért nem kezdem el sztárolni, mert normálisan látja a dolgokat hellyel-közel. Tartom, hogy Puzsér egy ordibálós fasz, ez az ember pedig egy hiteltelen személy.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2017.08.16. 08:03:24
  • Tyler1
    #33261
    Vannak hülye dolgai, de sok dolgot jól lát, és őszintén beszél témákról. Miközben akik a sportban vannak még mindig hatalmas falakkal védik a valóságot.

    Meg mennyivel hitelesebb pl. egy Lazar Angelov, aki a full kamut árulja, sablon edzéstervet meg kajatervet, hogy azzal úgy fogsz kinézni, mint ő :D
  • DarkHorSe
    #33260
    Miert lenne alszentseg? Elmondta hogy szerinte a rendes taplalek a legjobb, attol meg arulhat feherjet az csak uzlet. Senki nem fog fegyvert a fejedhez hogy vegyed meg :D


  • adam46
    #33259
    Egyik oldalról hirdeti, hogy ne egyél tápkieget, mert az mekkora szar, ja de azért a saját szarom eladom nektek. Ez akkor álszentség, mint a ház, ha neked ilyen példaképek kellenek, akkor gratulálok.
  • DarkHorSe
    #33258
    Nem ertem, attol hogy szteroidozik miert ne mondhatna jo dolgokat a taplalkozasrol. Egesz eleteben gyurt, kiprobalt mindent amit csak lehetett. Nem ilyen alszent szar, mint a testepitok 99%-a hogy egyel csirke rizst aztan majd te is ugy nezel ki mint en. Itthon is mindenki csak kussol :D Gondolom azert van ilyen cege, mert jo biznisz. A videoiban is elmondta, hogy nem kell az o termekeit venni stb
    Bar akkor szerinted azis reklam, hogy elmondom egyel rendesen es hogy nem kell az en termeikeimet venni. Aztan igy is megveszik a cuccaim, micsoda goreny :D
  • adam46
    #33257
    Sehogy sem néz ki, mégis hitelesebb az ő szájából hallani ezeket a dolgokat, mint egy olyan embertől, akinek a segge már inkább hasonlít a tűpárnára. Plusz az olaj, ami annyira ciki... Milyen őszinteség? Beismerte, hogy szteroidozik? Nyilván magamtól nem találtam volna ki... Másrészről, ha annyira őszinte, egyek normális kaját, akkor mi a büdös francért van egy táplálék kiegészítő márkája? Amit még véletlenül sem a nagy "őszinteségével" próbál reklámozni.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2017.08.15. 15:35:13
  • DarkHorSe
    #33256
    Igen, ne egyel kiegeszitot, "eat real fucking food" szerintem ez jo uzenet. Nem azt mondta hogy ugy fogsz kinezni cserebe mint ő, bar aki azt gondolja az eleg nagy fogyatek. Sose tagadta hogy szteroidozott es mindent kiprobalt amit csak lehetett, en inkabb birom az oszintesege miatt. Bunny is szteroidozott, az hogy mostmar nem szed semmit, akkor mivan? Nemis nez ki sehogy se.
  • adam46
    #33255
    Rá kell nézni erre az emberre, jár a szája, hogy ne egyél táplálék kiegészítőt, próbálj mindent kajából fedezni. Mondja ezt egy olyan ember, aki tele van cuccal, plusz olajjal, plusz táplálék kiegészítők hadával. Ott van Bunny, prédikál a szteroid ellenességről, de legalább nem is szed semmi szart, szerintem nem kell tovább magyarázni.
  • DarkHorSe
    #33254
    Mar mitol lenne hiteltelen? Szerintem gyoker dolog mas embernek rosszat kivanni.
  • Stockbauer33 #33253
    igaz
  • adam46
    #33252
    Most látom, hogy megelőztél, hiteltelen büdös köcsög ez az ember, annyira megérdemli.
  • adam46
    #33251
    A nagy megmondó ember.

  • Stockbauer33 #33250
    https://generationiron.com/breaking-rich-piana-placed-medically-induced-coma/
  • DarkHorSe
    #33249
  • Stockbauer33 #33248
  • DarkHorSe
    #33247
    Ezeknek a kepeknek annyira semmi jelentosege (persze jo formaban van), szinpadon eddig majdnem mindig problema volt a formajaval. Remeljuk most beszarad mint az allat es megveri philt :D
  • Stockbauer33 #33246
    Big Ramy update @ 7,5 weeks from Olympia :)




    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2017.07.26. 21:40:54
  • Roger6
    #33245
    Heh?
  • KaBuTo666
    #33244
    Mindene van, csak éppen nem farka. :)
  • adam46
    #33243
    Bárcsak ne ez a farok nyerne.
  • Stockbauer33 #33242
    54 days to Olympia


  • Roger6
    #33241
    Hm... hát ebben sajnos nem tudok segíteni, elképzelésem sincs, mi lehetett az. :) Nem Rio Mare, az tuti :D
  • Muttley
    #33240
    olyan állagú haltörzsek, mint a Rio Mare
    olajos v. sós vízben - nem tudom
    ránézésre 4-5 kg kiszerelés vödörben
    130 kg-s színizom urak evőkanállal tolták edzés után :)
  • Roger6
    #33239
    Nem tudom pontosan milyen halra célzol, de a cég, ahol dolgozom bruttó 1.900 Ft-os áron adja a tilápia filét, fagyasztva, 1 kilós kiszerelésben, 20 %-os glazúrral. Sokkal olcsóbban max. akciósan kapni, de inkább 2.000 Ft felett vannak. Illetve van még ömlesztve is, annak csak 1.600 kilója, de ott nincsenek egyesével fagyasztva, hanem egy jégtömb az egész - ez inkább vendéglátási szférába célzott termék.
  • Muttley
    #33238
    sziasztok,
    profi testépítőknél láttam nagy kiszerelésű vödrös halat
    ezt milyen néven lehet megvásárolni a kereskedelemben és honnan?
    google sajnos nem talált ezekre a kulcsszavakra semmit
    - sorry, ha már volt róla szó -
  • DarkHorSe
    #33237
    ok, nem ember
  • Stockbauer33 #33236
  • Gis80s
    #33235
    Off téma...ha nem fér el egy-két napig, akkor nyugodtan töröljétek és bocsánat :)

    Sziasztok!

    Csütörtök délelőttre keresek 2 izmos embert egy legénybúcsú első eleméhez kb 10-15 perc erejéig az V. kerületbe. Nem kell sem táncolni, sem semmi ilyen marhaságot csinálni. A sztoriból kitalálható, hogy sajnos nullás költségvetésű a történet, de azért remélem találok valakit, aki tud és hajlandó segíteni.

    Előre is köszi, ha valaki pm-ben jelentkezik!

    üdv.
    Péter
  • Stockbauer33 #33234