33479
12316971501353788406.png
  • hungary27
    #28911
    éhségkockák
  • shaba23 #28910
  • Trichie
    #28909
    Shak nagyot nézett a végén mikor kiderült hogy csalás volt az egész :D
  • hungary27
    #28908
  • hungary27
    #28907
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    FOKHAGYMÁS TEJBEN PÁCOLT CSIRKEMELL

    Hozzávalók:
    500 gr csirkemell
    200 ml zsírszegény tej
    4-5 gerezd fokhagyma
    1 ek olíva olaj

    őrölt fekete bors
    őrölt színes bors

    Elkészítés:
    1. A csirkemellet vágjuk szeletekre.
    2. Egy lapos dobozba öntsük bele a tejet.
    3. Aprítsuk bele a fokhagymát.
    4. Rakjuk bele a csirkemellet, és 1 éjszakára rakjuk hűtőbe.
    5. Másnap a mellről öntsük le a tejet, kockázzuk fel, fűszerezzük be.
    6. Serpenyőben olajon pirítsuk meg.




    PETREZSELYMES-ÚJHAGYMÁS CSIRKEMELL

    Hozzávalók:
    500 gr csirkemell
    1 szál újhagyma
    1/2 csokor friss petrezselyem levél

    őrült fekete bors
    olíva olaj

    Elkészítés:
    1. A csirkét vágjuk ujjnyi csíkokra.
    2. A hagymát karikázzuk fel.
    3. A petrezselymet aprítsuk fel.
    4. Keverjük össze a csirkét, hagymát és a petrezselymet.
    5. Sózzuk, borsozzuk.
    6. Pici olajon serpenyőben pirítsuk meg. (nagyobb lángon)
  • Trichie
    #28906
    Nyárimelóhelyen pesten raktárban nálunk sem volt főtt kaja mindenki a száraz szendvicseket meg a hamburgereket kajálta és én meg kondis haverom voltunk csak ketten aki hoztunk főtt kaját, kiskonyhában beraktuk a mikróba a kaját és különb volt bármelyik szendvicsnél :)
  • Succor
    #28905
    Én pl nem is iszok turmixokat.
    Nem azért mert felfúj meg vizesít meg úgy könnyű, meg a többi faszság,csak egyszerűen jobban szeretem a szilárd kaját mint a folyékonyat.
    Meg nem törődök vele, hogy jajj 1 órán belül mindenképpen érjen be a fehérje,mert nincsenek világbajnoki vágyaim.
    Edzés után eszek tojást, meg valami cukrosat és ennyi.Eddig jól működik :)

    Ami viszont felháborító, hogy ahol dolgozom ott nem adnak főtt kaját :S
    Csak ilyen pogácsa, meg melegszendvics,hot-dog meg hasonló szarok vannak.
    És ami még elkeserítőbb, hogy rajtam kívül senki se visz soha főtt kaját be.Én vagyok az egyedüli aki inkább leül és nyugodtan megeszi a kis főtt ételét mint sem sorba álljon a szarért, mert másnak nem lehet nevezni ami ott van és kapkodva belapátolja az egészet és rohanjon cigizni.
    És ami még szánalmasabb volt petíció, hogy legyen főtt kaja erre visszadobták 3* is.
  • Neoncsoves
    #28904
    Ha minden napra nem is engedheted meg a csirkerizs kombót, akkor legalább minden másnap / harmadnap legalább legyen az a kaja! Kell a természetes szilárd étel, nem jó ha tápkiegekből "él" az ember.
  • DarkHorSe
    #28903
    En thai csirket szoktam mostanaban csinalni, marha egyszeru a receptje es oda se kell figyelni ra :D
  • csuuzli
    #28902
    Én is kérdeznék, mi a legegyszerűbb, de legnagyszerűbb csirkemell filéhez receptetek? Fűszerből mit szoktatok használni? Én főleg kirántom, más érdekelne, a fokhagymát nagyon csípem, meg a sima hagymát is.
  • Succor
    #28901
    Nem idő függő,hogy mikor edzed magad.Ha én lenyomok 4 órát zsinórba a terembe(bár nem tudom, hogy :D) intenzíven nem biztos, hogy túl edzem magam.
    Ez egy komplex hosszú folyamat.Ha 2 edzés között nem megfelelő a pihenőidő és az azt követő edzés is nagyon intenzív, pár hét alatt képes túledzeni magát az ember ami nem kellemes.
    Nálam szerencsére nem volt még, de nem is edzek olyan intenzitással, hogy baj legyen.A kevesebb néha több :)
  • Trichie
    #28900
    Köszönöm a jótanácsokat Retsu és Succor és mindenki, holnaptól már tudom mit kell másképp csinálnom! :) Kezdve a reggelivel, az ebéddel és az edzéssel ;) Egy másik kérdés.. volt már olyan hogy "túl"edzettétek magatokat? szóval az edzésben nem éreztétek a fáradságot és elhúzódott akár 2 órásra is? (de persze nem 5-10 perces beszélgetések közepette)
  • Retsu
    #28899
    A daily one jók,én is azt szedem. Fehérjéből ahogy írtad az anyagiak mellett én kevert fehérjét ajánlanék, pl. Power Pro. A gyümölcsök emésztés szempontjából jók, de sajna manapság nem elég a vitaminpótláshoz. Az "este x óra után nem enni" dolgot el lehet felejteni, hülyeség.

    Edzéssel kapcsolatban én is megemlíteném a láb fontosságát. Ha nem is hangsúlyosan de tényleg kapjon vmennyi terhelést. A felhúzást próbáld fejleszteni keményen! Vagy 1,5X annyival kellene végezni mint fekvenyomást. Arról nem beszélve,h a fekvenyomás 1 nagyon túlértékelt gyakorlat többek szerint is. Néhány nagy nevet említve: Vince Gironda, Dorian Yates. Nem arról van szó h feltétlen el kell hagyni, de nem kell fekvenyomás-őrültnek lenni! Sok sikert!
  • Succor
    #28898
    Ne haragudj de amit leírtál kajákat az mind szutyok...
    Persze nem kell lemondani róluk ha szereted de nem ez a rendes étkezés...
    Én egy alap tömegnövelést javaslok a következő szerint.
    Edzés nap amit akarsz azt egyél de edzés után menjen le 3-4 tojás egy pohár limonádéval jó cukrosan(ennél egyszerűbb most nem jut eszembe :D),Pihenő napokon meg fektesd a hangsúlyt a MINŐSÉGI táplálkozásra.

    Sok fehérje kell a növéshez, ami főként húsból,tojásból,sajtból,és túróból álljon.

    Levest felejtsd el, semmire nem jó..max másnaposan jól esik.Májkrémes kenyér helyett egyél akkor inkább sajtos szendvicset ha már mindenképpen kenyeret akarsz enni...kezdésként maradhat a fehérkenyér de át kéne állni teljes kiőrlésűre...

    Ami a CH-t i8lleti:
    Krumpli,rizs,zab...3 fő alap :)
  • Trichie
    #28897
    Ezt a vitamint szedem 2 hete:
    http://www.scitecwebshop.hu/mega-daily-one-60kapszula?keyword=mega%20daily%20one
    Milyen fehérjét érdemes venni? Vagy turmixoljak inkább itthon össze pár dolgot? Minden nap eszek gyümölcsöket, reggeli mindig vajas vagy májkrémes fehérkenyér paradicsommal vagy kígyóuborkával, minden nap rendesen ebédelek levest meg főzeléket. Este hány órától nem szabad enni hogy ne rakódjon le fölösleges zsír?
  • csuuzli
    #28896
    Vitamin és tápkieg, fehérjében.
  • Trichie
    #28895
    Nekem kezdésnek saját testsúlyos gyakorlatok voltak thai box edzéseken és emellett télen szobabicikliztem is minden pihenőnapon mikor nem volt box :) Saját edzőtermem van szóval én próbálok arra alapozni hiszen a gépek, a súlyok minden adott már csak tudnom kell hogy mit, hogyan, hányszor és meddig kell csinálnom hogy elérjem a kívánt eredményeket.
    A kajára mostmár tényleg próbálok majd nagyobb hangsúlyt fektetni de mégis mit ajánlotok? Minden nap sajno nem ehetek tojást és nem ehetek jó kis csirkemelleket mert a pénztárcám egyenlőre azt nem bírná :/
    Tudom hogy évek és türelem kell hozzá, de "szuri" és tesztoszteronfokozók helyett mi segíthet még a gyorsabb fejlődésben? Sajnos nem vagyok az a nagyon türelmes típus
  • LocalPatriot
    #28894
    Ja, én nem vágom ezeket. De kb ocsmány:D
  • Effe88
    #28893
    synthol de oda is van írva
  • csuuzli
    #28892
    synthol, olaj szerű lötty, beszúrják aztán kész
  • LocalPatriot
    #28891
    Nézem a GYM fail videókat, és akkor akadtam erre. Implantátum lenne?:D
  • Succor
    #28890
    Csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat kifulladásig minden 2. nap...kezdésnek nekem az nagyon sok erőt hozott :)
    Utána 3 hónap múlva mentem terembe és érződött, hogy előtte volt alapozás...De ne aggódj strandszezonra semmit nem fogsz elérni...2 hónap alatt minimális a változás még jó kajálással is,ehhez évek kellenek...
    Én most egyenlőre őszig csak itthon edzek lassan fejlődök de legalább fejlődök,utána kicsit komolyabb hangsúlyt fektetek a kajálásba és edzésbe egyaránt,meglátjuk mi lesz,de első és legfontosabb dolog a TÜRELEM.Enélkül nincs eredmény :)
  • Trichie
    #28889
    Nem tudom kinek mi a nagy súly, én 67 kg vagyok és 176cm magas, alakomat láttad ehhez mérten álltam be most a 40kg fekvenyomáshoz (4x8) ezt 1 hónapja még csak 30al tudtam remegő karokkal. Bicepszem sajnos csak fél centit nőtt az egész alatt, mindössze 31es alapállapotban (nem feszítve és edzés előtt) hát és derékterhelésem nőtt, erre csak két egykezessel való evezést és felhúzást csinálok, az elején 30kgot 3x6 és most 45öt 4x8ban.
  • Trichie
    #28888
    a nagy nyári strandszezonnak nemsokára eljön az ideje és szép felsőtesttel akarok mutatkozni a vízben, az más kérdés hogy mit szólnak ha kijövök és meglátják a lábaim... :)
    Leginkább a mellem, a bicepszem, az alkarom és a vállaim "izmosítása" a cél, télen thaiboxoltam és ott vagy 6-8 kilót fogytam (ez a hasamon még látszik is) ezt szeretném most izomba visszahozni :) Sajnos ha rizs + csirke kajálással számolok egy hónapra az minimum 20-30ezer Ft és jelenleg sajnos nincs annyim ezért próbáltam a táplálékkiegészítők felé hajlani.
  • shaba23 #28887
    Kezdőként nem gond a teljes testes edzés sem, hiszen (elméletben) nem nagy súlyokkal edzel (nem is szabad). Még nem lényeges az osztott edzésterv. A lényeg, hogy szokd a súlyokat és a mozdulatokat, csináld minél szabályosabban a gyakorlatokat. Fehérje helyett inkább vitaminokat szedj, hiszen a sportos életvitelnek nagyobb/más igényei vannak. Persze a fehérje is mehet, ha nagyon akarod, hiszen bajt nem csinálsz vele, de a kreatint nyugodtan hanyagolhatod még hosszú hónapokig.
  • Tyler1
    #28886
    Death Race
  • DarkHorSe
    #28885
    mibol van ez a kep?
  • Roger6
    #28884
    Először is szerintem ha minden edzésen mellezel, az nem túl jó. Vagy inkább rossz. Továbbá az edzés"tervedben" nem látom a lábat, szerintem ez is rossz. Kezdő edzésterv néven a neten találsz rengeteg edzéstervet, próbálj választani az igényesebbek közül valamit.

    Fehérje vagy kreatin kérdés: kaja, kaja, kaja. Rizs + csirke, EZ fog erőt adni meló előtt, alatt, után. Millió fajtája van ahogy elkészítheted, millió ízesítéssel, nem lesz unalmas. Én hagynám még a fehérjét és kreatin fél évig biztosan. A képeket elnézve rendes étrenddel nagy változást érhetsz el pár hónap alatt.

    Üdv!
  • Trichie
    #28883
    Sziasztok! Milyen edzéstípust ajánlotok a testemhez?
    http://www.sg.hu/forumkepek/2013_05/t3.JPG http://www.sg.hu/forumkepek/2013_05/t2.JPG
    2 hónapja heti 3x másfél órákat edzek, egyik nap mell, hát, bicepsz, másik nap mell váll tricepsz. Fehérje vagy kreatinvásárláson gondolkodom mert egyre kevesebb erőm marad meló mellett az edzésen is maximálisan teljesíteni. Milyen kiegészítőt ajánlotok?
  • shaba23 #28882
    akkor fak jú
    Zsanklód
  • shaba23 #28881
  • Prince of Máté
    #28880
    Érdekes, szemből olyan mintha háta sem lenne, miközben durván széles :D
  • oliwwer
    #28879
  • Panzermeyer
    #28878
    A képről egyáltalán nem ismertem fel... De most már tudom, hogy a Skorpiókirály
  • Renjike
    #28877
  • shaba23 #28876
    A fogtündér


  • Jojobaba
    #28875
    vagy ilyen izmos?
    szerintem cuki
  • Különc
    #28874
    Pankrátor volt/van/lesz, kedv függő mert már visszavonult, szünetelte, nem volt kedve stb, jelenleg felkapott színész, mellesleg meg izmos, ezért van itt mindig lol
  • Panzermeyer
    #28873
    Mert ez a fickó egyébként ki?
  • Prince of Máté
    #28872
    Épp most akartam linkelni :D