233
Coca Cola a kedvenc italunk...
  • smith09 #233
    Egy ideje csak dobozos coca colát iszok.
    Havi 1-2 alkalommal.
    Teljesen más az íze mint a műanyagüvegeseknek.
  • Musachy
    #232

    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2021.05.25. 17:19:09
  • Musachy
    #231
    jól néz ki


  • Musachy
    #230
    Hehe. Az másféle coke...
  • Zephyr Retiring
    #229
    Ezt be kellett ide is tennem..remélem megérted..
  • Zephyr Retiring
    #228
    Tonnaszám iszom ha megkívánom. Nekem nagy kedvenc ez is..
  • Musachy
    #227
    Akkor csorgassunk le a torkunkon egy fanta-sztikus, hideg Fantát (most legyen cukros). Végülis ez is Coca-Cola termék...
  • Zephyr Retiring
    #226
    Ez most majdnem olyan, mint a szalámik oldalán a szöveg: 100 gramm termékhez 130 gramm alapanyagot használtunk fel.
    Ez most a dobozod oldalára való szöveg...

    Sajnos ma ide csak off-képeket adhatnék, szőlő üdcsi volt terítéken.
    Márkát inkább nem írnék...hoppá! Késő: leírtam
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.08.12. 19:45:32
  • Musachy
    #225



  • Wentz84
    #224
    Rendkívül egészségtelen a Coca-Cola, tele van cukorral, és rombolja az emberi csontokat. Nagyon gagyi ital.
  • Kepek
    #223
    külföldi Coca kóla tényleg finomabb, pl. osztrák, német

    kóla és mandula aroma keverésével lehet Dr. Pepperre hasonlítót létrehozni, néha csinálom
  • Flyingparadise
    #222
    Vaníliás kólát nem tudjátok hol lehet beszerezni normális áron? Mert csak fél literessel találkozik az ember itt-ott. De úgy látom sajnos Magyar országot néhány jó dologba egész egyszerűen nem részesítik. Mellesleg az a poén, hogy kóla és kóla között is igen nagy különbség van. Most nem akarom aztmondani, hogyakülföldön vásárolt kóla kevésbé műanyag ízű és finomabb.De hiába nem akarom ha ez így van. Dr. Pepper emiatt jobb. -szerintem De mintha kezdenék kivonni...
    Utoljára szerkesztette: Flyingparadise, 2018.07.08. 20:55:06
  • Zephyr Retiring
    #221
    Mi az, hogy a Sparban nem találtak kólaízű terméket?
    Csak le kellett vennem a polcról..



    ..mondjuk én nem vagyok valami nagy coca cola rajongó..


  • Kepek
    #220
    "7-féle kólaízű szénsavas üdítőt teszteltünk"

    Freeway – Lidl tényleg egészen jó, szeretem
  • Odacsap77
    #219
    Lidl-be most 38ft volt utoljára a kóla, tegnap mentem mit látok? kisboltosok kartonlapokkal viszik a kiskólákat.. ezért nincs sose mert minden nap reggel mennek a kisboltosok és vásárolják fel az összes kiskólát.. kvaanyjukat, ők meg eladják 150 meg 200 ft-ért.. -.-
  • sztyui2
    #218
    Sziasztok!Láttam,hogy nem csak coca cola-ról folyik itt a tárgyalás néha:) Én is erős fogyasztója vagyok mindenféle kólának,de sűrűn ittam a Lidl-féle Freeway kólát is,amit pár napja nem találok az üzletekben, ugyanis eltűnt és ha megkérdezek valami illetékest, mindig azt mondja,hogy most épp nincs. Tudtok esetleg erről valamit? Megszűnt talán, vagy mi? De a többi freeway termék még ott van, a Lemon és a Light kóla is...:P
  • rico1
    #217
    Sziasztok! Valaki nyert már a coke.hu-n? Úgy, hogy beváltotta a beküldött kódot a sorsolásra?
  • theiron
    #216
    Szintén így vagyok, csomó kólát iszom amúgy is, net ott van kéznél, szóval nekimentem a dolognak, aztán meglátjuk, hogy sikerül-e. A remény még él, hátha sikerül. Az akció minden esetre nagyon tetszik, főleg a kreatív része.
  • analfa
    #215
    Azért ezt teljes mértékben meg tudom érteni hogy az aki játszik az nem szavaz valaki másnak a kocsijára. De képzeld csak el hogyha összegyűjtenél egy csomó szavazatot és csak 1-2 szavazattal nyernék meg előtted a versenyt ráadásul úgy hogy te még szavaztál is a nyertesre akkor biztos hogy vernéd a fejed a falba. :)
  • yugoslave
    #214
    Hányadik vagy?
    Én is csináltam, csak sajnos kicsit későn kezdtem bele a gyártásba és a haverok sem szavazgatják szívesen, hiába postoltam a fbon is :(
    nekem már úgyis lőttek, nem hinném, hogy okt 15-ig lenne esélyem.
  • annabella2
    #213
    az enyémet már szavazásra is bocsátottam bibíí:)köv napokban az lesz a feladatom h minél több ismeröst rácuppantsak a coke-os dolgomra:)
    ha vkit érdekelne itt az enyém:

    annyira tetszik h köv napokban majd nekiállok mégegynek:)
    ittti is elkezdhetitek!!!
  • mahalo
    #212
    nekem már volt olyan, hogy 1 kupak 50 pontot ért...sztem ez változószerencse kérdése, hogy melyiket vesszük meg. Még nem terveztem ilyen autót...de szeretném kipróbálni szerintem megéri egy fél literes kólát venni, hogy cserébe nyerhessek egy autót. a kólát így-is úgy is megveszem
  • morleone
    #211
    Az esetek jelentős részében igen, de már első 20-30-nak már több szavazata is van, így ők már annyival előrébb vannak hogy gondolom megkérték a barátaikat, hogy dobjanak egy párat rá! :)
    De lehet hogy 5-6 db egy emberhez tartozik, hisz 5 pont egy autó publikálása és egy fél literes kólával kapsz már 25 pontot! (Nem vagyok teljesen biztos a dologban, de azt hiszem így számolják)
  • kamilla6666
    #210
    Megnéztem a kisautót amit terveztél...Nem rossz...bár ahogy elnézem kellenek a szavazatok.tényleg mindenki csak a sajátjára szavazgat
  • maximil
    #209
    jó kis kocsikat terveznek azért :) láttam egy fehér-zöldet ilyen virágos mintákkal, az tetszett eddig a legjobban, de hantabb a tied sem rossz :) látszik, hogy azért foglalkoztál vele. még egy hónap van a játékból úgy tudom, szóval még mindenkinek bőven van ideje kocsikat tervezni ^^ de tény, hogy aki megnyeri az igen szerencsés lesz :P én is szívesen hasítanék egy ilyen kis MINI-vel! :)
  • hantabb
    #208
    énis a coca colára szavazok a pepsivel szemben,hisz mégis csak titkos recept alapján készül:))fél ora alatt amugy simán össze lehet dobni egy gépet,az enyémet meg is nézhetitek
    itt
  • morleone
    #207
    Nem tudom, szerintem nem kell, de asszem regisztráció az szükséges hozzá.
    Azt hiszem ahhoz kell kód, hogy a megtervezett MINI-det szavazásra bocsáthasd! :)
  • ribot
    #206
    Ahhoz párszor szavazni kellene minden ismerősömnek, hogy nyerjek! :)
    Szavazáshoz nem kell kód igaz?
    Szerintem senki sem szavaz a másikra... vannak nagyon jók, de csak egy szavazat van rajtuk... mindenki magának szeretné a MINI-t.
  • bodrisa
    #205
    Megnéztem az oldalt, van egy pár kreatív tehetség. :) Mikor végignéztem az összeset, el sem tudtam dönteni melyik a legjobb. Lehet a végén még belekezdek én is a játékba, ha jól olvastam van még egy kis időm.
  • morleone
    #204
    Hát egy kupak kell persze, de ahhoz kell szervezés, hogy a barátaid megkérd hogy szavazzanak rád illetve, hogy olyan autót tervezz amire tényleg sokaknak tetszik, mert az első helyen állónak már tényleg van pár szavazata! :) És abban egyetértünk, hogy ez a leggyorsabb módja a szavazatszerzésnek! :D
  • ribot
    #203
    Mi is az a "logisztika" pontosan, amivel utol lehet érni az elsőt? :D
    Ehhez csak egy kupak kell nem?
  • Thaison
    #202
    Most is van értelme gyűjteni a kupakokat. Itt le van írva, mit lehet kezdeni velük. :) Bár kicsit már megkésve vagyunk, de egy kis logisztika és simán utol is lehet érni az elsőt! :D
  • Csörcsike
    #201
    Nem tudom azért én abba a 80Ft-os energiaitalba se sokat fektetnék. Azért vigyázni kell ezekkel a Tesco-s cuccokkal mert ki tudja hogy mi került bele, mivel az íze se olyan mint a többi energiaitalnak.
  • morleone
    #200
    Pedig a Tesco Cola borral egész finom! :D
    Viccet félretéve, én is jobban szeretem a Coca-Cola-t, sőt a Pepsit ki nem állhatom. Bár volt pár jó próbálkozása pl a citromos pepsi, meg a reklámjai is egészen jók voltak, de valahogy a Cola az egész gyermekkoromat végig kísérte. Emlékszem mikor mindenki nagy szatyrokban vitte beváltani a kupakokat még 97-98 körül. :D Azóta persze biztosan volt még ilyen, de már akkor is a kólát ittam. :D
  • ribot
    #199
    Én sem vagyok nagy kólás, de ha mégis kólázom, akkor csakis a Coca.
    Pepsit nem szeretem.. a Tesco-s cuccokról meg ne is beszéljünk.
  • rico1
    #198
    Egyébként szerintem is vannak jó dolgok az olcsókból is, a Tesco-s energiaital is megér szerintem 80 forintot. :)
  • Csörcsike
    #197
    Én nem szoktam kólát inni maximum a wyski mellé. De azt nagyon jó dolognak tartom, hogy a coca-val viszont lehet, folyamatosan nyerni. Nekem sikerül már annyi pontot összeszednem, hogy beváltsam 1 tányérra. Meg kell mondanom, hogy kellemesen csalódtam a termékben. Nem voltak nagy elvárásaim, de ezek ellenére igazán minőségi terméket kaptam a pontjaimért. Ha konkrétan le kéne tenni a voksot valamelyik termék mellett akkor én a coca-ra szavazok. Az íze szerintem sokkal jobb és karakteresebb. Nekem a pepsi túl édes.
  • hékásébredj
    #196
    én a tesco-s táblás csokit szeretem :)
    amúgy meg ha már választani kell akkor coca...jobban tetszik az image-e és ott legalább mindig van valami játék.
    De én se vagyok nagy kólás.
  • Desiderata #195
    hát ízlések és pofonok, én a 79 forintos 100g-os Spar Budget csokit is jobban szeretem mint pl. a Milkát, nem csak az ára miatt hanem íze miatt is
  • smith09 #194
    Kóla helyett inkább igyon mindenki egy pohár siólét. Szénsavas, az íze sem jó. Legalábbis szerintem. Akkor már inkább sprite. De ha kóált iszok 3 havonta 1 x, akkor már Pepsi.