1385
Max Payne
  • skorpio7
    #26
    Ugyan mit is várhatott az ember egy 4 vagy 5 ? éve fejlesztett játéktól !
    Szerintem azért húzták eddig a megjelentetését , mert csak manapság elérhető árú az a hardver , ami kell a game alá . :)))
  • CSOCSO
    #24
    aham...jol néz ki minden csak ne lenne ilyen: "majd beszarok" feje az embernek!!!hülyén néz ki..bá lehet hogy jobb mint a poker arc..bár szerintem ez az arc csak akor jo amikor lövöldözés van..de mondjuk ha éppen a lelőtt anyjához sétál oda akor ne legyen már ilyen fasz feje:) nah mindegy csumm
  • CSOCSO
    #23
    álloat lesz ez a gamez!meglesz tuti!!!!!
  • Sephi
    #20
    Jaaahh ez tok jo! Megbaszthatom de jol!
  • hackett1977
    #19
    Ezt nézuzétek meg! Az 576 site'ján publikálták a Max Payne gépigényét. E'szerint:

    Minimum Requirements:
    450MHz Intel Pentium II Processor
    96 MB RAM
    16MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Recommended System:
    700 MHz Intel Pentium III Processor
    128 MB RAM
    32 MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Optimal Requirements:
    1000 MHz Intel Pentium III Processor
    192 MB RAM
    64 MB Direct3D Compatible Graphics Card

    Ez vár6ó volt...
  • skorpio7
    #18
    El kell hogy keserítselek , de még sehol a game . :)
  • Sephi
    #16
    Mi 50 dolcsi? Bammeg nem vagytok kepeseg felmenni egy warez sitra es letolteni? Keresetek mar egy ruszky warez paget tele van veluk a net!
  • kowajano
    #15
    sirály game lesz
  • Shep
    #14
    Ez a kiadási dátumot hol láttad mert érdekelne?
  • Viking
    #13
    Szivesen megvennem elore, csak sajna nincs 50 dolcsim ra... Kar... :-(
  • Dante
    #12
    a kb nem hivatalos megjelenési dátum az Július 17.
    talán még meg is jelenik idén nyáron, mert a 3D Realms körlevelében, már kiküldték az előrendelési akcióról szóló stuffot...
    www.buymaxpayne.com
    jönne már a Duke 4Ever:)
  • Sephi
    #10
    Nem aszontak hogy csinalnak Matrix gamet?
    En ladtam az E3 mas bemutatot ennek a Max nek es nekem az nem teccet hogy pasi egyfesz jobra balra ugral:)
  • Viking
    #9
    Ezt a gamet en spec *****ra varom! Akkor lenne az igazi, ha lennenek benne a Matrixbol ismert kisse emberfeletti mozdulatok meg a sebzodes ugy nezne ki, hogy ha egyszer eltalalnak, akkor nagyon eltalalnak, nem segit rajtad valami gagyi healtpack az eletbe se...
  • Viking
    #8
    Nezd meg a honlapjat! (http://maxpayne.godgames.com) Nem kell hozza tul jo gep!
  • Shrike
    #7
    Szerintem gyönyörűek a képek, nagyon jól megcsinálták a láng effektet és az emberek is nagyon jól megvannak csinálva már csak az a kérdés milyen gép kell hozzá, no meg, hogy mikor jelenik meg.
  • hackett1977
    #6











  • hackett1977
    #5



  • Rozmy
    #4
    Csak legyen valamikor keszen mar!!!
    Asszem '96 -os E3-on mutattak be eloszor... :(
  • Lord
    #2
    Na persze, ha egyszer VÉGRE megjelenik ......:))
  • Lacc
    #1
    Most megnéztem belőle újra néhány képet, és az az igazság, hogy nem vágtam egyből olyan hátast, mikor előszöt kukkantottam rá. Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem nem szebb mint mondjuk a Rune. Remélem a játékmenet majd kárpótol. Mondjuk nekem ilyesmi a természetem, sok oan game volt amit újságok is, haverok is istenítettek grafikaialag, de én szinte semmi újdonságot nem láttam bennük. (pl.:FAKK 2, UT, stb. ja, meg olyan konzolos izék, mint a Tekken Tag Tournament. Volt szerencsém kipróbálni és... Ez a játék inkább az ügyes grafikusok érdeme, hogy ilyen szép karaktereket tudtak készíteni viszonlag kevés poligonból, mintsem a gépé...) Na persze nem a grafika a lényeg, hanem, hogy mennyire élvezetes a cucc (legalábbis nálam, de remélem másnál is...).