252
TV reklámok melyektől hupililát hánysz
  • Laalee
    #124
    dejo hogy ezekböl kimaradok :)
  • Razgon
    #123
    A mai intim betétek már olyan király ultramagot tartalmaznak, hogy a hölgyek nyugodtan be is hugyozhatnak....

    A korszerű pelenkák meg kiszívják a gyerekből a szart, utána pedig légfrissítőt bocsátanak ki magukból...

    Ezek alatt az igénytelen macsó faszfej hóttretkes kézzel csokis kroaszónt eszik. Nem baj, mert ha utána fosik, hát vannak már olyan szerek, amelyeknek az első adagja megszüntetheti a hasmenést, ha mégis befosik a fasz, hááát a hasmenés győzött... Ha esetleg elmúlik a hasmenés és rendben hazaér, akkor seggbe dughatja Quantit, pusztán csak a frissesség kedvéért.
    Egy a lényeg, senki ne egyen mocskos liberálbolsevik pacalt, mert úgy jár mint Pocsolyamalac.



  • Efreet
    #122
    Eppen beleptem ide hogy kifejtsem ellenérzésemet arról a szemétről, erre.... :)
  • frey
    #121
    De van valami takaritoszer: egy figura ugral ide oda, es a tukor elkezd mosolyogni. Kozben meg enekelnek is. Az iszonyat.
  • Efreet
    #120
    Mostanaban van ami tetszik is. az uj sweppssz rekalmok kellemesek :)
  • Lteebee
    #119
    Nem csak megjáccotta?
  • Efreet
    #118
    Elnezest doktorur! mit is tetszett mondani? Pokhascsiga?
    Nemnem.. mehnyakrak.
  • Efreet
    #116
    Gabor rakot vacsorazik :)
  • Assassin
    #115
    Tegnap láttam a tévében hogy ránk férfiakra már nincs szükség!Egy gáré befújta magát nivejával és ott helyben spontán orgazmusa volt...
  • Lteebee
    #114
    A mellemre is mami. (Ezt Zsozso juttatta eszembe egy másik topicban.)
  • Zsozso(!)
    #112
    Az a danon rudis nagyon b***!!
  • Assassin
    #111
    Hát azt kell mondjam Laaleenak igaza van,feledésbe merül...
  • Laalee
    #109
    inkabb ne :)
  • Lteebee
    #108
    Akarsz beszélni róla?
  • Assassin
    #106
    Tényleg ,valami van a levegőben.Á ,most már értem hogy a reggeli székletem miért volt olyan furcsa!:)
  • Lteebee
    #104
    De hol lehet speed?
  • Assassin
    #101
    Te azt kened ha büdös a bútorod?:)
  • Assassin
    #99
    És mit szóltok a nagyorrú szaglászós Jasa reklámhoz?Szag nem marad utána az lehet,csak egy nagy rakás minden bizonnyal ''kis mértékben káros''vegyszar...
  • Assassin
    #97
    Egy hülyeség...
  • Lteebee
    #96
    Banyek! Összekevertem a Stadlerral.
  • Laalee
    #95
    Klapka jo gyerek volt :) nagy ötlet a hagyomanyos mosopor :) josok penzt szedett be a pereskedesböl... :)
  • Assassin
    #94
    Boldogulunk,boldogulunk....
  • Lteebee
    #93
    A faszi azóta sitten van ÁFa-csalásért(vagy már kiengedték).
  • Zsozso(!)
    #92
    Egy faszi csinált 1 mosoport amire az volt ráírva ,hogy hagyományos mosopor
    Azota más mosoport mondanak aszem
    bár nem nézek tvt
  • #89
    Az a hülye Kiddletti,aztán az a szöveg arról a Paliról,aki kopaszodik,fülbevalós és házias,meg amikor egy kis dobozban benne van az egész kelet,és azt se' felejtem el,amikor magyaráz a vigyorgó séf,hogy "a tésztát lazán beleforgatjuk a raguba" ,aztán a Coca-Cola húsvéti kiadása,amit korábban szerettem,de most k*rva sz*r a zenéje úgyhogy utálom!Meg régebben volt valami "a Pomber nekünk való" szöveg.Meg amikor a nőnek sír a szája,hogy elszakadt a vékony törlőkendő és hármat is
    elhasznál.Bbbbrrrrrrrrrr!Szóval túlnyomorészt mindegyik reklám sz*r,de a Snikers az rulez!
  • Bith
    #88
    Hát ez basz mostanában engem is! Mi az hogy hagyományos? Meg mi az hogy normál??
    Nincs is már semmi ilyen!!! Ugyan mutassanak már nekem normál fogkrémet, meg hagyományos mosóport. Melyik az?

    "A foglalkozásom miatt szükségem van fehér fogakra..."
    Mié' bázzeg, csak nem fehérítő rágógumit reklámozol? Aaaaaahhh...
  • Lteebee
    #86
    Nem lep meg.
  • frey
    #85
    az utolso szappanosat nem ertem
  • Gab
    #84
    Te hagyományos vagy én meg extrahyperszuperkiszuperáltkacatlaboratóriumbanteszteltintenzívnemfakulóbrazílsorozatimádó Józsi vagyok Atyámapádró'... Vajh miért van az, hogy nem lehet látni egy normális statisztikát? S mi az, hogy átlagos meg hagyományos??? -> mi az, mosópor esetében szappan :-))?? VagY?
  • Assassin
    #83
    Te is meg LTB is nagyon aggódtok a feddhetetlenségemért:)
  • Laalee
    #82
    csak az asszony ne olvasa a forumot.. :)
  • Assassin
    #81
    Nem én nem jártam bölcsibe(ezt nyögöm most és mindörökké).A fiamat vittem...
    De volt ott egy gondozó csaj,hát majdnem én is beíratkoztam a csoportjába:)
  • Lteebee
    #80
    Amikor egymás fölött vannak 4 erkélyen?

    Mert az nekem tetszett.
  • Lteebee
    #79
    4 évesen?
  • Assassin
    #78
    Nem fogod elhinni,de odáig is elmentem már hogy bemerészkedtem egy bölcsödébe:)
  • frey
    #77
    Szia Csilla!
  • Lacc
    #74
    Egyébként egy anyának más se jár az eszébe, csak az, hogy milyen hamvas, meg tiszta a gyereke segge??? Mi ez valami pedofilizmus???
  • Lteebee
    #73
    Most baj, hogy néha megáll az ovi előtt nézni kicsit a kisfiúkat?
  • Lteebee
    #71
    Ez a gyerek annyira durva.
  • Dikkma
    #70
    Kedvenc hírdetésem a frankón található, már egy jó ideje:

    "Vegyen Jóskát!
    Most mindenki erre izzik!



    A Jóska minden háztartásban elengedhetetlen!
    Most olcsó!"