41
BUG és Hátsókapuk operációs rendszerekben.
  • Darth Vader123
    #41
    nekem is ez a próblémám segítsetek plzzzz
  • bali1000
    #40
    hi all

    van egy problémám: amikor be akarok lépni az msnen be az alábbi üzenetet írja ki, próbáltam leszedsni fülrakni, meg minden félét, de nem hatott.. vki segítsen pls!!!
    Íme a hibaüzi':

    "Runtime Error!

    "Microsoft Visual C++ Runtime Library" felíratos ablak az előbbi után:

    Program: /C/Program Files/ Msn messenger/msnmsgr.exe
    R6025
    - pure virtual function call"

    Segítsetek pls!!!!!!
  • Borg
    #39
    A hiba a detonator (vagy akármilyen videokártya driveredben van) nekem is ez volt, XP+UMS6+Philips Vesta Pro.
    Detonator csere után minden dzsúlia.
  • Gab
    #38
    Hajh, találtam még egyet ami NT 5.0-nál műkxik, kellékek:

    • Windows 2k
    • Ulead Media Studio Pro 6.0 VE
    • Sony Digital Handycam
    • USB kapcsolat gép-kamera között

      • Az eredmény: kék halál, alias Blue Screen, ami csak a reset gombbal tűntethető el. Mi közben lép fel -> A Ulead termék betöltése után - tehát már érzékelte a bekapcsolt kamerát - próbáljunk előcsalogatni egy Preview-t... S ennyi vala. Biztos senki sem lehet benne, de szerintem csak megfelelő driver vagy Ulead frissítés kéne.
        M
        ásik érdekesség, erről még nem írt a supergamez: egy Internet Explorer biztonsági frissítés - amely a webmestereket akadályozná meg, hogy kihasználják a frame-s bejutást - tönkrevágja a java-konzolt, így többé semmilyen jáva alkalmazás nem futhat a gépen (ellenőriztem az egyik on-line csatin). Nos én nem találtam más megoldást, mind egy újratelepítést.. várom az ötleteket.

        Copyrájt 2001 by Gab :).
  • Gab
    #37
    No, ugyan nem OS-hez tartozik, de itt egy BUG az office-hoz, amit SzJonnynak köszönhetek:
    Excel megnyit és utána CD-kiadás DVD-lejtászóból. Erre az Excel kilép :). Hát ilyet még nem láttam és az észrevételt a nevére copyrightozom :). Csúcs :)
  • Gab
    #36
    De, jazz...

    Én szoktam és nekem nincs is problémám :-).. mármint olyan, amit kiküszöböltzek :-). Nekem szinte minden megvan javíttásból :-).
  • jazzman
    #35
    Sziasztok,
    Csak kérdezném, hogy ti nem szoktátok látogatni a windowsupdate, officeupdate webhelyeket? Mert elég sok hibát ki lehet küszöbölni megfelelő patch-ekkel. Pl. nálam c_:_\_con_\_con -ra nem fagy a win98se. Szóval csak ennyit akartam.
  • Gab
    #34
    Újabb BUG -ra akartam ( szintén minden jog fenntartva, 2001 by Gab ):

    Outlook -ba 4 hotmail -es fiókot helyeztem el és kettő fiókhoz az Outlook -on belül adtam meg az aláírást. Ezek után kértem egy küldés/fogadás -t és az 1ik beérkező levelet még az összes fiók lekérdezése előtt megnyitottam A fiókban lévő levélre válaszolni próbáltam: az általános, alapfiók szövegét szerkesztette alá az Outlook és a homokóra effektus bejátszott... sokáig.. és nem is akart semmit csinálni, ezért bezártam a melegindítás gombokkal. Újból indítottam az Outlook -ot és az előbbi tevékenységemet újra lejátszottam: nem fogadta le a hotmail honlap ( HTTP ) a jelszavam... akkor mondom bezár, de: Hibákat generált az egész és az Explorerem ment rá ( az Internet Explorer ablakok is ) => tapasztalt Windows használóként tudtam, hogy két megoldás még van a megmentésre ( az 1ik az innen indítható explorer.exe lett volna, ha IE nem hal meg ), ebből az 1ik lehetőség win2k alatt:

    Ctrl+Alt+Del és újra elindítottam az Explorer.exe fájlt: így már minden rendbejött.

    A későbbiekben megpróbáltam a hotmailen ( MSN Messengerben ráklikkeltem az új levélre ) és az Outlook ( ismét küldés/fogadá ) -on keresztül ismét belépni: az üzenet szerint valamilyen probléma történt és nem tudok belépni ( hotmail oldal ) valamint nem kérdezhetem le a fiókomat az Outlook szerint ( szintén hiba ).

    Ezek után szimplán betöltöttem a hotmail.com oldalt és onnan sikerült a belépésem: az Outlook is helyreált ettől.

    Ennyi volt a sztorim. Alább a képet láthatjátok az Explorer -es kiírásból ->





    A generált képecske :-)


  • Gab
    #33
    Nem tudom, a Win sorozatból az ME az egyetlen, amelyiket nem ismerem behatóbban. nahh.. már ezt is meg kéne szerezni :-).

    Gondolatok: kijelentkezik a hálózastból.. Talán megint be kéne jelentkezni. Próbáltad már magad Rendszergazda -St beléptetni? Akkor is csinálja?
  • Bradock
    #32
    Gab!
    Ha a modemeknél járunk: Amikor a WinME a hibernálásból visszatér a modemet nem látja, csak újraindítás után. Ez természetes, vagy a sz*r Acorp belsős modemem az oka?
  • Gab
    #31
    Hehe, ez tetszik nekem. Asszem nyitok hozzá egy fórumot :-)).
  • Gab
    #30
    :-). Újabb kiegészítésekkel szolgálhatok a modem ügyben!

    Tehát egyszer vesz nekem egy alap modemet és 1* a már leírtat. Azon filózom, hogy talán a kapcsolat azt hiszi, hogy két modem van hálóba kötve :-) Vélemény?

    Új sztori: ismét elszállt a kapcsolat. Következmény -> csalakozni akarok -> tárcsázás -> szerverre kapcsolódás -> ellenőrzi a nevet és jelszót.. még mindig.. és még mindig.. -> vége a kapcsolatnak, hibakód és megnevezés -> 619:The specified port is not connected -> Na, ehhez szólj :-). Végülis egy modem eltávolítás és újratelepítés mindent megoldott :-))... megint itten' repesztek 115,2 k -val :-P.

    Újabb Nero 5.0 kontra win2k BUG -> újraírható lemezt berakjuk -> kiválasztjuk a teljes törlés opciót -> rövid melózás után nyomjunk egy ESC gombot :-) => wow.. hogy miket ki nem lehet belőle hozni ezek után.

    Íme a hibaüzi':

    "An unsupported operation was attempted."

    "Microsoft Visual C++ Runtime Library" felíratos ablak az előbbi után:

    "Runtime Error!
    Program: /itt elérési út/
    R6025
    - pure virtual function call"

    *Alább próbálkozom HTML -lel, bocs, ha zavar valakit (NT in action)



    content="text/html; charset=iso-8859-1">







  • serivo
    #29
    amugy is egy ratyi verzio volt nálam,mert szo nélkül full installban ment fel....
    vagy alapbol ilyen?
    kell a francnak a fos mspinball,meg a paint,az imagingrol nem is szolva:)
  • serivo
    #28
    az tiszta sor,hogy fölülirta,csak az a baj ,hogy sunyi modon ,minden kérdés nélkül tette ezt.
    mivel nem a 98ra hanem mellé telepitettem,igy joggal várhatnám el,hogy az eredeti rendszeremet érintetlenül hagyja,nem?
    az ujratelepitést pedig megtorpedozza a w2000 fájlvédelmi rendszere,mert inditáskor automatikusan "kijavitja" a hibás outlikverziot,ergo w98 alatt ujra nem tudom használni:)
    különben is,babrálja akinek hat anyja van,annyit nem ér az egész,én maradok az uninstallnál:)))
  • Gab
    #27
    Banyek.. ott mindenki beállítja, ha akarja ( nekem: about:blank ;-). De nekem az a dolog kéne, ami az alább látható linket "berakta" oda.
  • Gab
    #25
    FormatC: már nézegettem én is :-). De fogalmam sincs, hogy miért csinálta. Szimpla modem volt.

    Áttérva az outlook -ra: mivel rátelepszik a win2k a win98 -ra, ezért felülíródnak fájlok. Win98 alól nem fogod tundi használni többet ;-). Konkréte egyes dll -eket nem bírsz lehívni a megnyitáshoz. A megoldás az outlook újra telepítése valahonnan ;-). Avagy: ha win2k telepítőlemezünk van, s értünk is a dolgokhoz -> lehet róla külön kis eszközöket ( tools ) telepíteni, így megleshetjük az exe hivatkozásit, ergo: barálhatunk rajta.

    .. Mi az a "sima kezdőoldal" ??? :-)). Kinek rakódott ez még be rajtam kívül? Hogy lehet ezt egyébSt berakni oda és "vajh' mi értelme, ha nem is létezik"? Stb.

    Köszi.
  • FormatC
    #24
    Szia Gab!
    :-) Nem kell megijedni. Ez az oldal egy sima kezdő oldal hivatkozása. Keress rá a registryben:
    http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd={SUB_PRD}&clcid={SUB_CLSID}&pver={SUB_PVER}&ar=home
    Az ami történt nem tudom mi volt. Hálózatos a gép? TVNet? ...?
    FC
  • FormatC
    #23
    Hali Servio!
    Mit tett tönkre? Hogyan?
  • Gab
    #22
    serivo: ja, asztalin és laptopon is jelentkezik a probléma, úgyhogy alátámasztom :-).

    De nem azért írja ki: nálam "most" nincsen win98.
  • serivo
    #21
    rút dolog a w2000,nekem totál hazavágta a outlikat w98 alatt:)
  • serivo
    #20
    Sorry, there is no microsoft.com Web page matching your request.
    It's possible you typed the address incorrectly, or that the page no longer exists.

    As an option, you may visit any of the pages below for information about Microsoft services and products.

    Microsoft Home Page
    Connect to Microsoft's latest information.

    Microsoft Search Page
    Search Microsoft web sites using words or categories.

    Microsoft Products Page
    View Microsoft products and download free offers!

    Microsoft Support Page
    Access technical support and frequently asked questions.

    Microsoft World Wide
    Find the Web site of any Microsoft office world wide.


    ezt irja ki,gondolom azzért mert w98 alol néztem.
  • Gab
    #19
    Baszki'.. BOCS.. de akkor is QRVANAGY Baszki: tulajdonképpen ezeknek a szavaknak nincs jelentésük, így mndhatom őket ;-)... B-I... B-(...

    Most inkább arról, hogy mi történt velem:
    - szépen netezgetek, töltögetek, ZoneAlarm ( aminek eddig csak két BUG -ja van ) figyelget.. és mi történik: a kapcsolatom megszakad ( mondod jó, másnak is szokott.. ).. ám:
    * nem tudok újra csatlakozni a netre;
    * "állítólag" a Rendszergazda letílotta még az Internetes beállításokat is -> próbálok csatlkozni -> semmi, erre =>
    a, meg akarom nézni a Beállításokat: nem engedi;
    b, Internet Explorer 5.5+SP1 felett Nézném a Tulajdonságokat: ezt sem;
    c, Internet Explorer alatt nézném az Internetes Beállításokat : ismét...

    Banyek.. most akkor mi van??? Én semmit nem babráltam, káros progit meg nem indítottam el.

    Ehh.. na jó.. hirtelen egy ötlet: újraindítom és akkor talán valamicskét moderálódnak a privilégiumok ( kijelentkezés ne jött be ) = helyzet változatlan.

    Belépek, mint Rendszergazda: hehe, hát ez sikerült. Akkor lássuk az IE -t -> Tulajdonságok ->.. mi az ördög? Alap címnek ez volt beírva:

    http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&clcid=0x040e&pver=5.0&ar=home

    E mi'??? Szerénynek néz ki.. Már meg sem lepődtem, hogy az Internetes Beállítások elszáltak ;-). A problémát némi telepítéssel lekezeltem, közben kaptam némi hasznos információt és kikerültem a Microsoft bejelentkezést, valamint blokkoltam is ezt a kis drágát meg a többi utána lévőt:

    + Generic Host Proces for Win 32 Services
    + WIN32SL
    + Internet Information Services

    -> lévén nincs rájuk szükség most :-) / bár későb..hm.. /.
    * megint beállítottam az alap beállításomat, a Microsoft -os Protokoll -t is kiszedtem és nem kezdtem el beszélni mindenfélét, mikor ez is kiderült -> elvileg Mo .-n hív a szám valamit, erre jobban megnézve holmi USA szám, sok szép 0 -val, íme: 206000000000000, ahol a 206 a körzet az USA -ban. Az "elvi" referer szám pedig ugye holmi helyi szám lenne... => ezek szerint az on-line ellenőrzést már igencsak elkezdték ( na persze ez eddig is gyanítható volt, csak nem találtam rá semmit ). Amúgy itt van hozzá a user ( gondolom jelszó ua. ), mert lévén a fenti szám egy szerveré kell, hogy legyen: [email protected]

    Szeretném, ha valaki az általam megadott URL-t betenné kezdőlapjának, én nem merem. Azonban kiváncsi vagyok az eredményre, thanx.

    Még valami: mivel a Rendszergazda -nak nevezett egyén "elvileg" ( hehe.. ) letíltotta a vinyókat is ( gondolom tudod mi a megosztás ), ezért zsúfolt kis adatok jöttek ki újraindításnál ( rögtön egy F8 és Ctrl+Alt+Del jutott eszembe.. ).
  • Gab
    #18
    Egy újabb apróság.

    Nero 5.0 + újraírható CD kontra win2k.

    Törénet: teljes törlést szeretnék, ezért elkezdem a törlést -> közben meggondolom magam :-) => wow. A képernyő kicsit zavart lesz, valamint az egerem sem akar jól viselkedni :-)).

    CD-íróm: TEAC 54E - egyedül az IDE kábelen ( Master )
    Driver: szimpla win2k ( nem SP1 )
    program: Nero Burning Rom 5.0 ( Cd-n volt )
    CD-m: best media cd-rw 80 - 700 Mb.
    egér: A4tech szimpla 3 -gombos.
  • Gab
    #17
    Hehe.. a lényeget elfelejtettem 8-)).
    Nahh.. találtam itten megint valami érdekeset->

    Win98 + Riva TNT Pro 2 kártya, szimpla driver ( CD -s ), CPU 633 ( 66*9,5 ), ~20 GB vinyó, 128 MB RAM, IE 4.0, stb. = 1024*786 => CRASH! = a monitor fekete lesz, annyi neki egy újabb resetig.

    A monitorok ( jahh, kettő ):
    * Belinea 10 30 40
    * Belinea 10 ?? ?? ( valamelyik 25, ez a haveromé volt :-I )

    Megjegyzés: a monitor képes 85 Hz-en nyomni 1024 -ben. Amúgy állíthattuk Optimális-ra is a frissítést, edermény: ua. Jahh: letöltöttük hozzájuk a drivereket :-)) ( szóval uccsók ).

    Egy próba progi: 3d BMark 2000 -> gondolom sokan ismerik => egyszerű futtatással ua. produkció.

    Megoldás: voltunk az nvidia honlapján -> letöltöttük az uccsó drivereket, átállítottuk a memóri elosztását és a lapozási technikát ( valamint természetesen Enabled volt minden, ami valamilyen "már" felmerült problémához készült: a többit kikapcsoltuk ).
    Érdekesség: a képernyőhöz egyáltalán nem kellett a driver =? Nem értem, amúgy meg holmi 1900 felé is lehetne menni felbontásban ( bár szerintem a progi mondja ezt: pasz... / kiderül / ).

    Ennyi most, egyenlőre a Cannon Fodder nevű játékkal fagyasztom szét a Windows 2000 -et...
  • serivo
    #16
    a lényeget elfelejtettem:a net upc broadband.lehet nyitno kellene egy uj topikot upc vs win2000 néven...
  • serivo
    #15
    nem biztos,hogy bug,(énis lehetek néha béna)de elég nagy cumi:nt4/2000 alatt a dhcp kliens nem tudja megujitani az ip cim használati jogát, ezért ~2 oránként lehet ujrainditani a gépet ha netezni akarok.98/me és linux alatt ilyen gond nincs.
  • Borg
    #14
    Na igen, sajnos a magyayr piacra és pénztárcához szánt ramok többsége nem viszi a CAS2t (100+), és föleg párban nem.
    Nekem a ramjaim 115ig stabilag cas2vel, felette még nem próbáltam, de ezek *elvileg* márkásak
  • Bradock
    #13
    Borg!

    A probléma megoldódott. Beraktam egy másik RAM modult, de ezzel sem változott a dolog. Viszont az BIOS beállításokba a "Bank 0/1 DRAM Timing" Turbo -ra volt állítva. Visszábbvettem Fast -ra és ezzel megszűnt az említett probléma.
    Szóval igazad volt, hogy a RAM a ludas, igaz jelen esetben a júzer figyelmetlensége.
    Mivel az új RAM -ot megvásároltam így most benne van mindkét 128/133 -as modul. Eddig az "SDRAM Cycle Lenght" vissza volt véve 2-es értékre. Mióta beraktam az új modult csak akkor látja a BIOS mindkettőt ha az említett értéket átállítom 3-ra. Ez természetes dolog, vagy gyenge minőségű RAM-ot vettem? Dobozos volt és sajna kétoldalas.

    Elnézést, hogy elkanyarodtam az eredeti témától, de legalább kiderült, hogy a problémám nem a WinME hibája.
  • Bradock
    #12
    Borg!

    Valószínű, hogy igazad lesz. Szerzek egy kölcsön RAM -ot és ezzel megpróbálom kizárásos alapon kiszűrni a problémát.
    A BIOS -ba System BIOS Cacheable, illetve a Video RAM Cacheable engedélyezve van. Ha jól tudom, ezek azt a célt szolgálják, hogy a videokártya BIOS-át valamint a BIOS-t illetve annak egyes részeit betőlti a RAM -ba, az egyes BIOS adatok gyorsabb elérhetőség céljából. Mivel a WIN indulásakor jóócskán szükség van rendszeradatokra, így ha a RAM hibázik, akkor megakad a betöltési folyamat és kész a fagyi. Jó példa erre a DirectCD betöltődése közbeni fagyás, illetve rögtön az elején amikor a háttérkép megjelenésekor történik a fagyás. Mindkét műveletnél rendszerinformációra van szükség, a DirectCD -nél egyértelmű, a háttérkép esetében pedig szükség van a VIDEO adataira.

    Remélem nem írtam túl nagy baromságokat?

    Viszont azt nem értem, hogy ha a RAM hibás akkor a WIN felállása után miért nem jelentkeznek fagyások?
    Mindenesetre szerzek egy RAM -ot és néhány nap alatt kiderül, vagy jöhet az alaplap kiszűrése.
  • Borg
    #11
    RAM probléma. Én ugyanezen okbol vágtam már ki vagy 2-3 tipusu ramot a gépemböl. Elöször azt hittem ,hogy (az eddig 1éve tökéletesen müködö ME-m) a tuning miatt fagy, 120FSB, de kissá ideg lettem mikor alaporajelen is nekiállt ugyanugy fagyni, kivágtam tehát sorba mindent a gépböl, vajon melyik a bünös. Hát a RAM volt, méghozzá a márkás néven (persze ezeknek a az esetleges dobozon kivül közük nincs a márkáshoz) eladogatott arestech, m'tek, és mág pár noname ram is. Most egy db Princeton, és egy USA márkáju PC133as ram megy 120FSBn, minden fagyi nélkül, ahogy elötte is ment a rencer. FEltettem ugyan a whistlert is az X. particiomra, és ez néha fagy, de természetesen ez betudhato a béta mivoltának.
    Tehát (hacsak nem a VIA sux alaplapod miatt) szerintem a ramod a ludas. Tesztprogi nekem sem ir ki hibat ra, de próbáld ki pl, hogy lefuttatsz egy 3d igényes progit, és után aa NU2K1 ram tesztjét, nekem abban utána több modul is hibázott.
    Bár V3on nem hinném hogy szerencsés, de a legkirájabb teszt ha a 3dmarx2000 1.1ben a nagyobb texture rendering tesztet futtatsz mint a kártyád ramja. Nekem tehát 32megás kártyával 64megán lefut (AGP aperture 128min) és ugy széjjelfagyott minden szar ram modulon mint annak a rendje.

    Visszatérve a Whsitlerre van néhány bugi, de alapjában véve már most magasan veri az összes többi M$ rencert. Win2knál jóval gyorsabb, és minden fut rajta, a MEnél meg jóval stabilabb (értem ezalatt kevésbé érzékeny a lama userre, mert alapbol a ME is stabil volt nekem).

    Remélem segitettem.
  • Bradock
    #10
    Sziasztok!

    Egy éve használom a WinMe -t, beleértve a bétákat is. Soha semmi komolyabb gondom nem volt vele, kivéve mostanáig.
    Olyat csinál, hogy a WIN betöltődése közben időnként lefagy. Van hogy egy héten csak egyszer, de van, hogy naponta. Ilyenkor egy de legfeljebb két újraindítás segít.
    A lefagyás a WIN betöltődése közben változó pontokon jön létre. Van amikor rögtön a háttérkép megjelenésekor, máskor a DirectCD, vagy egyéb progik betőltése közben fagy le. Olyat is csinál, hogy ha sikerült a WIN betöltődése beteszi nekem a Sajátgép C: és a Sajátgép D: ablakokat amik sehol nincsenek beállítva, hogy induláskor ottlegyenek.
    Konfig:
    ABIT VT6X4, 128/133 RAM, PIII 800EB, Voodoo3 3000, HDD 20.4 GB Quantum, HP író, printer, scanner (USB)
    Semmi nincs tuningolva, minden alapbeállításon megy. Lefuttattam a Norton Utilities 2001 -et(rendszeresen LiveUpdate -elve). Nem talált hibát. Végignéztem a hardverbeállításokat, nins ütközés minden OK. DirectX teszt tökéletes. Videókártya teszt tökéletes. A SiSoft Sandra 2001 szintén nem mutat hibát.
    Szóval ilyenkor nem tudom mivan. Amúgy akár napogig is használhatom a gépet folyamatosan a WIN-el semmi gond minden működik rendesen. A hibák csak induláskor jelentkeznek, és rendszertelenül.
    Azt még hozzáteszem, hogy próbáltam másik táppal, nem segített.

    Vélemény, megoldás ?
    Nem szándékozom újratelepíteni, mert a hiba oka érdekel.

    Várom a segítő hozzászólásokat!
  • Gab
    #9
    Gondolom :-). Miután én is onnan kényszerültem letölteni a 3. gomb miatt, aztán oksa volt.
  • serivo
    #8
    nekem is a4tech egerem van,az a szép kékgombos:),és meglehetőssen elégedett vagyok vele...bár az is igaz,hogy a driverfloppy gyárilag üres volt és kénytelen voltam a netről beszerezni a legujabb drivert:)))lehet ,hogy ezért nincs vele semmi problémám...
  • Gab
    #7
    Ehh.. gyenge vagyok.. ezek a "reggeli" időpontok nekem mindig fárasztóak. Még1* nem írom ki, a különbség az lenne, hogy 2d.html.. Morr..
  • Gab
    #6
    Banyek... Nahh ->



    Nahh :-))
  • Gab
    #5
    Hm.. Figyelj: ugyanarról az egérről beszélünk ( mert A4Tech egérből sok van )?
    A BUG többszörösen lett ellenőrízve általam.
    Hogy miért is akartam a 3. gombot telepíteni ( ai által kifagynak egyes szoftverek is, ha megnyomom, de ez nem Win BUG ) ->excel és word alatt lehet vele némi + elérni.

    Most keresgélem a drivert, an(n)ál meglesz a kinézet is.. Megvan, ez az itten ->
  • Borg
    #4
    Csakhogy nekem nincs ez a bug Gab. A4tech winbest 4d+ egér+ driver disk, és még sohasem volt ilyen gondom... szal ez nem bug, csak probléma, nálad:)
  • Gab
    #3
    Eszembe jutott egy újabb ->
    win98 -> A4Tech floppy -s telepítőlemez -> telepítés ( minden okésnak tűnik, naná, hogy kell a 3. gomb ) -> újraindítás -> Asztalra kezd bejönni minden.. -> annyi :-). Esküszüm, hogy ilyen jó progival még nem találkoztam sehol :-).

    Adatok: nagyobb áruházban vettem, szimpla három gombos, fehér floppy -val, ráírva -> win98 Auto... ;-)
  • Borg
    #2
    Win95/98/SE
    parancssorba C_:_\_con_\_con -> kékhalál, fagyás

    Ez a fórum rosszul értelmezi a fenti parancssort, szal a _ jeleket nem beleérteni.

    Win98 (nemtom SEben is -e) taskbaron jobbklikk, ctrl nyomvatart - tulajdonságok, és egy + nem müködö fül jelenik meg az elöjövö screenen.
    Ugyanitt felfedezhetö hogy a Win98 StartMenü helyett még mindig a Win95é van a képen, ahol a S.M. beállitásai vannak.

    Voltak még, csak most nem jut eszembe :)
  • Gab
    #1
    Hát ide felsorolást várok olyanoktól, akik tudnak az egyes BUG -okról / Operáció Rendszer és azok "miben és hol létét" meg is osztanák másokkal. Az itt elhangzó BUG -okhoz, ha asját felfedezésű, a neveteket hozzáírom -> mert az itteni fórum ( ha jól sikerül :-I ), akkor egy programba is bekerül.

    Példa lehet a felfedezett levelezőrendszeres BUG ( bár az nem tipikus OS BUG ) -> csak olyas formában.

    * Win2k - BUG - Gab - nevemmel oksa -> Modemes ( ezt már írtam a win2k -nál, de remélem ti kiírjátok ( beillesztitek máshonnan, mind1 ).

    UI: ha nem a ti általatok megtalált dolog, attól még jöhet és a nevetek akkor is kikerül ( -het? ).

    Köszi a segítséget.