72
HOL??? MIVEL???
  • DarkHellandPain
    #72
    Professzionális weboldalszerkesztés már 15ezer ft-tól!
    Bővebben: highlifemode_on kukac hotmail.com
  • cmsworld
    #71
    Ha valaki tárhelyet keres, cPanel, akár viszonteladói cPanel tárhelyet is tudok adni, akár nagy tárterülettel is

    Részletek: [email protected]
  • Eli Jah
    #70
    500000
  • Worki
    #69
    Játék tárhelyért és weboldalért:


    Fiatal webdesigner vagyok, és küzködöm azzal a problémával, hogy nem kapok munkákat.
    Ez ellen kitaláltam egy játékot, amiben a szerencsés nyer tőlem egy ingyen weboldalt. Remélhetőleg a játékkal megnő az ismerettségem.

    Ez egy egyszerű játék: Minden jelentkező mond egy számot 0-tól 1 millióig. Ezeket a számokat növekvő sorrenbe rakjuk, és a listában középen álló szám játékosa nyeri az ingyen weboldalt!

    Ki vehet részt a játékon?
    Kisvállalatok, non-profit szervezetek, alapítványok, klubbok, üdülő- és táborhelyek, apartmanok, kávézók.

    Részletek: http://worki.hu/freesitegame.php
  • Kongy
    #68
    olyan tárhely nincs ami nem kerl pénzbe...
  • xdes
    #67
    Érdemes ezt az oldalt is megnézni: 2 web hosting
  • xdes
    #66
    Németországban van a server, elérhetőség nagyon jó, amennyit bír a sávszélességem annyira lehet fel és le tölteni. Külföldről szerintem még jobb. Én ezt használom, s nem az első, de eddig ez a legjobb, minden weboldalam átpakoltam. És amire most jöttem rá, akárcsak a gmailnél, hogy nő napról napra nő a tárhely :)
  • ReTeK
    #65
    Mo.-ról milyen az elérésük és külföldről, merre van a központjuk ?
  • xdes
    #64
    Csakis azt tudom ajánlani amit használok és bevált!
    Röviden az adatok:

    310GB tárhely
    3000GB forgalom/hónap
    Korlátlan domain elhelyezés!!!!
    Korlátlan e-mail
    Korlátlan FTP kapcsolat felhasznlálónév
    Alkalmas: Drupal, Joomla, E107, Postnuke, Typo3 v4, phpBB v2, punBB v1, SMF, OSCommerce,Gallery V2 STB scriptek futtatására, mindegyik tökéletesn mûködik.

    És az ára: 6,35 euro/hónap - Elfogadják a banki átutalást is!

    És ha es nem volna elég akkor itt van egy Coupon Cód amivel 2 hónap ingyen és plusz 25Gb tárhelyet kapsz! CUST33345

    Weboldal: Servage.net
  • willis
    #63
    privizz !!! thx
  • willis
    #62
    hm én megnézném!
  • passatgt
    #61
    Ha valakinek kell host,én tudok egy jót:

    korlátlan tárhely tárhely
    korlátlan bandwitch
    korlátlan subdomain
    korlátlan Ftp
    korlátlan mysql adatbázis
    Korlátlan mail küldés
    $13.99 havonta,vagy egy évre $84.99.

    De van sokkal olcsóbb is:

    2gb tárhely
    100GB bandwitch
    50 subdomain
    10 Ftp
    5 mysql adatbázis
    Korlátlan mail küldés
    2$ havonta

    Ha érdekel szóljatok és adok linket:)
  • Stigmata007
    #60
    Nah, utánanéztem és eddig csak jót olvastam róla, ezért megrendeltem a basic csomagot.
  • Stigmata007
    #59
    Pont tárhelyet keresek. és kaptam egy olyan hírlevelet, hogy az intrex.hu, 1000 MB tárhelyet kínál PHP, MySQL, FTP hozzáférést, korlátlan e-mail címet, korlátlan e-mail aliaset, korlátlan subdomaint. Az ára is elég kedvező (Brt. 9900 Ft), de még nem hallottam róluk. Ha valakinek van velük vmi tapasztalata, kérem ossza meg velem.

    Üdv.
  • OwenOwen
    #58
    A tárhely a http://tarhely.owen.hu oldalról érhető el (ez egy
    átirányítás). 1 Gb tárhely, korlátlan aldomain, email alias, a
    tárhelyből te határozod meg az email postafiókjaid méretét (és
    számát), egyszerű admin felület + 1 domain (.hu, .net, .org, vagy
    .com). Egy évre 12.000 + áfa.
  • RelakSfromhome
    #57
    Korlátlan, fájlméret korlátozás már nem tudom, mekkora, és van smsweb is.
  • skristof
    #56
    jah, látom az korlátlan az ingyenes?
    van file-méret korlátozás???
  • skristof
    #55
    köcce
    itt csak a pénzes van?
    amugy én nagy-nak min 1-2gb gondoltam..... :)
  • RelakS
    #54
    Jól tudod. Ha lehetne php-vel képet előállítani rajta, nyomnám is osa az oldalamat, de nem lehet :(
  • csabawarchief
    #53
    Sztem az ATW az ilyen, de csekkold le: Link.
  • skristof
    #52
    hi!
    elég régi a topic, de gondoltam felesleges lenne ujat nyitni..
    szal a kérdés adott, csak most 2003at irunk....
    hol van nagy, fileméret-szabályozás nélküli, gyors tárhely/szerver??? persze mindez ingyenbe lenne jo, de ha van vkinek vmi jo (olcso) fizetos tippje, azis irhatna!
    köcce
  • Spy
    #50
    Kéne warez-oldalnak fix tarhely létszi segitsetek
    Köszi
  • Tomcat
    #49
    Á, dehogy! Mingyá belövöm. csak most jötem CS-zésből, és elfelejtettem benyomni!
  • Coine
    #48
    MSN vagy ilyesmi ? az már luxus ? :)
  • Tomcat
    #47
    Ehhe azt gondolom! :D
  • Coine
    #46
    Szevasz Tomcat !!!!!
    Nekem több kell :)
  • Tomcat
    #45
    Újra megy a Freesites? Cool! Mondjuk nekem csak 150-200 Mb re van szükségem. Tudod a CS fileok miatt!
  • Coine
    #43
    Emberek, jó hírem van !!!!!!!!!!!
    Újra van Freesite és Freesite II, meg kell néznetek.
    www.freesite.hu

    Elindult a FreeSite!
    Ha szeretnél korlátlan webhelyet saját domain-névvel, ingyenes e-mail-t, wap-lapot és még számtalan jobbnál-jobb szolgáltatást, nincs más teendőd, mint regisztráltatni magad!

    Az FTP-vel való feltöltést igényelni az [email protected] címen lehet!

    FONTOS!
    Ha tárterületeden nem hozol létre "index" nevű HTML vagy HTM file-t, nem fog elindulni oldalad!

    500 Mb feletti mennyiség esetén, valamint RealVideo futtatási kérelemmel kérjük, e-mail-ben keressetek meg bennünket!




    Üdvözlünk a FreeSites-on!
    A FreeSites abban különbözik a FreeSite-tól, hogy itt kiemelt ügyfeleinket találod meg.
    Hogy ki a kiemelt ügyfél? Az, aki 500 Mb feletti tárhelyet igényel tőlünk, FTP-eléréssel szeretné feltölteni weboldala tartalmát szerverünkre, RealAudio-t vagy RealVideo-t futtat, illetve egyéb szolgáltatást igényel tőlünk.

    Természetesen itt is ingyenes minden szolgáltatásunk, és bárkiből lehet kiemelt ügyfél! Hogy ezért mit kell tenned?


    Először is regisztráltasd magadat. Ezután elérheted összes ingyenes szolgáltatásunkat - elkezdheted feltölteni webes felületen honlapodat, levelezhetsz, stb. Tehát az alapcsomag minden szolgáltatását automatikusan megkapod.

    Amennyiben különleges, a fentiekben felsorolt igényed van, nem kell mást tenned, mint írni nekünk egy levelet, amelyben megírod, hogy kiemelt tagunk kívánsz lenni, és azt, hogy milyen különleges kívánságaid vannak.

    Rendszergazdáink ezután felveszik veled a kapcsolatot, és velük megbeszélhetsz minden részletet, hogy weboldalad tényleg úgy jelenjen meg és úgy működjön, ahogy azt megálmodtad!
    FONTOS!
    Ha tárterületeden nem hozol létre "index" nevű HTML vagy HTM file-t, nem fog elindulni oldalad!

  • mateos
    #42
    A Dreamweaverre is ingyenes.Napersze ugy , hogy letoltod kiprobalas szempontjabol azt felraksz egy patchet.Amit tolem barki megkephetja , ha kell irjatok meg hova kuldjem . :-)
  • Tomcat
    #41
    hehe :)
  • Coine
    #40
    Jah, főleg ha lesz Kábelnet, huhh jó kis oldalt dobunk össze a haverokkal, kelleni fog a hely :-)))
    ha érted mire gondolok.......
  • Tomcat
    #39
    Kösz! Jó lenne egy nagy tárhely míg a freesites újra működöképes lesz...
  • Coine
    #38
    Hát ez az, egyik barátom mondta, holnap elkérem tőle !
  • Tomcat
    #37
    Amúgy mi annak a szolgáltatónak a címe. Megnézném, már csak kiváncsiságból is! :)
  • Coine
    #36
    CSŐŐŐŐ !!!
    Én is :-)))
    Megy neked az MSN mostanság ?? vagy ki letem tiltva ? :-))
  • Tomcat
    #35
    Hüm bármit és bármennyit? Túl jól hangzik... Oszt lehet olyan mint a freesites: nem indúl a letöltés

    Amúgy szeva Coine, rég láttalak!
  • Coine
    #34
    Hallottam egy külföldi szolgáltatóról ahova bármit és bármennyit feltölthecc, álom vagy valóság ?????
  • cSuwwi
    #32
    Kicsit már régi a téma ;-)
    De pontosan erre a célra találták a WinGate szervereket. Asszem ez a nevük. Rákapcsolodsz néhány ilyenre a világ körül, valami jó távolira, és nem a te ip címedet fogja logolni a szerver, hanem azon szerver címét. Ezek a szerverek meg arról híresek, hogy 2-3 nap után megszűnnek, így nem lehet elkapni a tetteseket, mert nem tudják az ip címet visszanyomozni ;-)
  • Gab
    #31
    Írtam: a feltöltések loggolva vannak. Tehát: hacsak nem vagy 1 jó hekker, akkor szépen megvan az IP -d, mivel onnan töltesz fel és azt ugyebár bekéri a feltöltésnél a felső szerv :-)).

    Anti_IQ.. röviden és tömören... csak ki ne fejtsd.

    Más: a tar.hu -ról most törölték az egész oldalam ( hehe.. 450 MB ... )... nem azért mert illegális volt. Gondolom útban volt nekik vagy miszösz :-| ( vagy tán sok helyet foglalt, pasz ). Hát szívük joga sajna: no meg hát mondták is :-|.
  • Coine
    #30
    De meg kell adni....de lehet kamu is...