72
HOL??? MIVEL???
  • [Red]
    #29
    már honnan tudja meg, hogy ki rakta fel, a nem adsz meg nevet, stb??
  • Coine
    #28
    Ez nagyon szép csak éppen a témához nem szóltál hozzá.

  • Anti_IQ
    #27
    Gab
    "IGENIS KIADHATJA A RENDŐR A SZEMÉLYIDET IS AKÁR AZ ELLENŐR BÁCSINAK/NÉNINEK! Most speciál másnak tényleg nem fogja, de a BKV -s emberkének igen"

    Röviden és tömörem NEM !!!
    Hosszabban: Az ellenőr megkérheti a rendőrt, hogy igazoltasson téged, se a rendőr a helyszínen az így meismert adatokat _nem adhatja át_ az ellenőrnek. Az igazoltatás, mint minden hasonló tevékenységet, a rendőrnek jelenenie kell, a BKV pedig írásban kérheti adataid kiadását, amit 30 napos ügyintézési határidővel meg is kaphat, de erről a rendőrségenek téged is írásban értesítenie kell. Szal picit macerás a dolog a szerveknek...
  • Coine
    #25

    NA!!!!!!!! HELP MÍ!!!!!!

  • Coine
    #24
    Na az x3 is mehet a francba............
    Csak legális cuccokat lehet felpakolni és ha jól olvastam akkor csak 1x regelheted magad :-((

    http://www.x3.hu/terms.x3?reg=1

    Tud valaki 1 jó helyet ahová fel lehet pakolni mindent????



  • Coine
    #23
    HELP!!!!!!!
    Nagy a probi ugyanis kéne 1 jó webszolgáltató/tárhely(es)
    MERT:
    Freeweb: Fileméret meg van kötve, emiatt gyány :-(
    Freesite: Ha illegális cuccost raksz fel akkor feljelentenek az illetékes szervnek :-(
    Extra+Nexus.............NEM AKAROM 100000x-szer regisztrálni magam....
    X3???
    Egyéb???

    Lécccci segítsetek!!!



  • Gab
    #22
    kowajano: azért, mert a rendőr megállapíthatja. Az adatokat egy rendőr alezredestől tudtam meg ;-).
  • kowajano
    #21
    és mireföl? semmi köze hozzá.Honnan tudom hogy igazi ellenör e? bármikor viszaélhet a nevemmel cimemmel
  • Gab
    #20
    kowajano: téged is meg MaD_MaN -t + mindenkit nem ártana felvilágosítani -> IGENIS KIADHATJA A RENDŐR A SZEMÉLYIDET IS AKÁR AZ ELLENŐR BÁCSINAK/NÉNINEK! Most speciál másnak tényleg nem fogja, de a BKV -s emberkének igen ( ha a rend őre ezt nem tudja fejből, akkor próbálkozz rá hivatkozni, hátha bejön).

    Swi, alias freeweb: mehet rá minden warez, mp3... jahh.. max 1MB nagyságú fájlod lehet, s az is csak webbel kapcsolatos! Ennyit erről. Amúgy elrentettésnek jó a dolog, de egy idő után valóban törölnek ( nekem 1,5 év után / miután hekkerek megszerezték meg módosították az oldalamat: nem használtam már jóideje / küldtek értesítést: töröljem az adatokat az xy helyről -> mondtam nekik töröljék a francba az egészet, azátn lezárva ). Amúgy ilyenkor szerintem egy hekkelésre mindig jó hivatkozni ( lásd matávkiller ), csak arra kell figyelni, hogy a logolásnál neked fel kellett hogy tünjön a belépésedkor, hogy plusz könyvtáraid vannak / ideális megoldás -> máshol csinálsz egy warez lapot, oda meg sok könyvtárat -> ha lebuksz, akkor azt mondod: na de nem tudtam róla, talán valami hekker járt abban a könyvtárban.

    Feljelentenek: ha az swi -d felelőséget vállal érted, akkor miért ne tenné? Az IP -d meg úgy is logolva van minden feltöltésnél a szolgáltató meg akár évre visszamenőleg is megmondja kié volt az IP ( akkor is, ha nem statikus ).

    BSA: az meg kimegy hozzátok, ha megfelelő a gyanu.

    A fenitek nem "szimpla" hallomások.


    A J Á N L A T O K

    extra.hu és tar.hu ( ezek szintén FTP -sek ).

    A tar.hu sok* tartja karban magát, így nem mindig érhető el ( sem a honlapod..). A max. fájlméretet 7 MB -ban állapította meg, s alapvetően korlátlan tárhelyet biztosít.

    Az extra 20 MB -ot ad, korlátlan fájlmérettel ezen belül. FTP + free e-mail van.

    Kb. ennyi. Néha nem árt a GYIK -ot végigolvasni, sőt, a felhasználói szerződést is ( legalább az egyiknél ;-).
  • kowajano
    #19
    ez olyan mint amikor elkap az ellenör a buszon és rendört hiv a rendör meg nem adhatja ki az adataidat más személynek mert vannak személyiségi jogok
  • Lteebee
    #18
    kérdés, hogy kiadná-e, ha kérnék.
  • Laalee
    #17
    a szerzödésben minden le van irva mielött regisztraljatok magatokat olvasatok el...
    amugy a bsa nak nem adhatjak ki, legfeljebb ha a bsa rendörségi engedélyt kap rá, de még akor se köteles kiadni a szolgaltato az adataidat, ha joltudom...
  • Lteebee
    #16
    És a szolgáltató kiadhatja a "titkosan kezelt adatokat" a béesának?
  • kowajano
    #15
    nem hinném hogy erre dobálna ki pénzt a szolgáltato amiböl még ráadásul hasznuk sincs hogy téged feljelentgesenek. Uristán hány embert lehetne igy feljelenteni. A másik egyszerübb és ingyen van ha egyszerüen törlik azt amit felraktál. feltéve hogyha megtalálják. Vagy csak elrettentés képpen irják
  • Coine
    #14
    Ez viszont igaz :-)))
    De pölö nem jó dolog ujjat húzni a BSA-val...
  • kowajano
    #13
    Coine mi alapján jelentenének fel?
    kam nevet adsz meg mitomén
  • Coine
    #12
    Az a bajom az SWI-vel, hogy NAGYON tetű....viszont mindent feltehecc rá (warez, mp3 :-)
    Freesite:

    Ingyenes szolgáltatásaink körében az alábbi lehetőségeket találod:

    Ingyenes e-mail:

    Első lépésként mindenki egy-egy e-mail címet kap, de a későbbiekben több cím foglalására is lehetőség lesz.

    Korlátlan webhely:

    Weboldalad tartalmát feltöltheted hozzánk webes felületen vagy FTP-eléréssel, ahogy neked jobban tetszik. Ezen túl természetesen engedélyezzük CGI-k futtatását.

    Korlátlan waphely:

    Szolgáltatásaink köréből természetesen nem maradhat ki a legújabb technológia sem. Tőlünk letöltheted a szükséges programokat, és a kezdők számára részletesen elmagyarázzuk, hogy mi is az a WAP, és hogyan kell mobiltelefonon elérhető oldalakat készíteni.

    Filemanager:

    A munkahelyeden, iskolában vagy otthon letöltött programokat, jegyzeteket, vagy egyéb file-okat könnyedén felteheted ide, és a világ bármely
    pontjáról elérheted.

    Képkatalógus:

    Természetesen kedvenc képeidet is összegyűjtheted nálunk, különböző katalógusokban. És lehetőséged lesz arra is, hogy meghatározd, egy katalógusod nyilvános vagy privát legyen. Ha privát katalógust akarsz készíteni, te határozhatod meg a felhasználói nevet és jelszót, és a beállításokat természetesen bármikor megváltoztathatod.

    Címtár:

    Címtáradba nemcsak ismerőseid e-mail címét rögzítheted, hanem postai címét is, valamint megjegyzéseket fűzhetsz egy-egy bejegyzéshez.

    Jegyzettömb:

    Eszedbe jutott valami? Vagy egyszerűen csak azt akarod, hogy bárhonnan elérd egy dokumentumodat? Mi sem természetesebb! Jegyzettömbödbe tetszőleges számú dokumentumot tárolhatsz, sőt, on-line írhatsz is!

    Számológép:

    Bármikor szükség lehet rá, így ez sem maradhat ki szolgáltatásaink köréből.

    Keresés, módosítás, törlés:

    Természetesen adatbázisunkban bármit kereshetsz, és a regisztrációkor beállított adataidat módosíthatod. Na meg persze kérheted tagságod megszüntetését is - bár szolgáltatásaink ismeretében reméljük, erre nem is fogsz gondolni!

    Ez mind nagyon szép, DE:

    FIGYELEM!

    Az alábbi dolgokat tartsd szem előtt:

    Domain neved (www.teneved.freesite.hu) a magyarországi domain-név regisztrációs szabályok szerint 36 óra alatt készül el. Természetesen weblapodat már azonnal feltöltheted hozzánk, és az átfutási idő alatt megtekintheted a www.freesite.hu/~teneved/ címen.

    Weboldalad tárhelye korlátlan, azonban ha 500 Mb-nál nagyobb helyet igényelsz, kérünk, írj e-mail-t, hogy tárterületedet megnagyobbítsuk.

    Az FTP-vel történő feltöltés nem jár automatikusan, de bárki kérheti.
    Amennyiben oldalaidat FTP-vel szeretnéd feltölteni hozzánk, kérjük, írj egy e-mail-t.

    A CGI-futtatási lehetőség mindenki számára nyitott, de szintén nem automatikus. Ilyen jellegű igényed esetén ugyancsak írj nekünk levelet, melyhez csatold tömörítve a futtatni kívánt CGI-t. Azt rendszergazdáink leellenőrzik, hogy nincs-e benne olyan összetevő, mely a netikettel nem fér össze, illetve nem nyújt lehetőséget a visszaélésre.

    Meg most nem találom, de 1ik haverom megtalálta eldugva a Freesiteon azt a szöveget, most röviden leírom: Ha illegális cucc kerül fel akkor feljelentenek... :((
    Úgyhogy nemtom.....
    Más?


  • CAD
    #11
    Mintha tegnap csintad volna :) -> Last modified 8/24/98
    - a composer. az meg mi? (tudom mi vegulis weblap szerkeszto helyet az is jo...)
  • CSOCSO
    #10
    Én a Netscape composert használom nézétek meg az xbob.com ot azt is én csináltam:)
  • CAD
    #9
    Front Page ilyesmikrol kar szolni, home site meg dreamweaver az az ... 1stpage meg ingyenes, de ugy igazan csak scripteknel lehet hasznalgatni...
  • kowajano
    #5
    Coine
    mér lehetetlen ott irják olvasd el.
  • Coine
    #4
    Megnéztem! Télleg 500 megát kapsz???????????????
    Nemtom, de szerintem ez egy csöppet lehetetlen...
    Még nem regisztráltam magam...
    Majd nyáron :)
  • kowajano
    #3
    ott van pl. a Freesite . ez magyar és 500mb tárhelyet biztositanak. az nemtom hogy egy fájlnak e de valoszinü.ha 500mb felett akarsz akkor levelet kell irni a rendszergazdának hogy engedéjezzék neked. Odal szerkeztésre szerintem jo még az Ofiice bol a Frontpage 2000.
  • Tomcat
    #2
    Hol?
    Nos én a freewebet használom. Itt elvileg korlátlan tárhelyed van, azzal a megkötéssel, hogy egy file mérete max7MB lehet. vagy valami ilyesmi volt, mikor még swi néven futott...

    40MB tárhelyet biztosít az x3.hu. Ez nem korlátlan, de cserébe nincs fileméret megkötés...

    Mivel?
    Én a CuteHTML-lel kezdtem. Nem rosz, de már áttértem a Dreamweaverre. Mindkettőt ajánlom figyelmedbe. a Cute az inygyé van, a másik nem...

    Ja, ha néhány egyszerűbb flashes dolgot akarsz csinálni-de nem tudod használni a flash5-öt-, akkor ajánlom figyelmedbe az Swish nevű programot. A Tucowson fenn van. Akárcsak a Dreamweaver4. No persze ha teljes verzió kell, inkább itt keresd:
    Badbones
  • Coine
    #1
    HOL???
    Azaz hol vannak jó webszolgáltatók akik nagy tárhelyet adnak a lapodnak INGYEN? Vagy csak milyen szolgáltatók vannak ahova érdemes feltölteni a lapodat és cuccait?

    Mivel???
    Azaz mivel érdemes/lehet weblapot csinálni, a Word, a Netcápa és Drímvéver mellett mik vannak még?

    +Várom a jó skin/háttér/flash anim/mozgókép/betűtipus.....szóval mindennel kapcsolatban az ajánlatokat, ja és hogy honnan lehet ezeket leszedni?