103
Hol??? Mivel???
  • Flamaster #23
    wow!
    köszi szépen

    érdekes. van olyan hogy korlátlan és reklámmentes.
    kivácsi vagyok.kipróbálom, de biztos lesz valami hátulütője.

  • totya24
    #22
    http://ingyenweb.lap.hu
  • Flamaster #21
    ???
    senkinek semmi infója?
  • Flamaster #20
    üdv!
    tud valaki külföldi(pl.svájci,német) ingyenes webszolgáltatót ahol legalább 1Gb-t szabad térhelyed adnak?
    az sem gond ha van reklámcsikja....
  • Evin
    #19
    Biztos van ftp elérése a tárhelyednek.
    Belépsz TC-vel(akár), és csak átmásolod.
    Vagy kirakni gond az weboldalra?
  • Scott21
    #18
    próba2
  • Scott21
    #17
    próba1
  • Scott21
    #16
    sziasztok, van tárhelyem, de tudna nekem valaki segíteni, hogy hogy tudok rá videót feltölteni?
  • directorius
    #15
    BluVoda?
  • ronnka
    #14
    Ismeri valaki a Namo webeditort. Illetve van 5let, hogy merre lehet a 3.0 verziót megszerezni? Állítólag free program.
  • directorius
    #13
    Ez egy kezdő honlap...

    Ha érdekel nézzétek meg...és ha valami jó ötletetek van írjátok meg a
    erre az E-mailra
  • vigege
    #12
    Most tárgyalok a dommainszolgáltatóval egyébként :P
  • vg
    #11
    "weblapokat készít olcsón!
    Látogassatok el http://vilisoft.uw.hu weblapcímre!"

    Ezt most komolyan mondod? Egy normális weboldalkészítő emberke/csapat/vállalat MINIMUM egy sajat domain-t használ (ami barátok közt is max havi 100ft/hó), nem pedig egy szirszar ingyenes webszolgáltatót. Igénytelen béna banda az ilyen!
  • 2XP
    #9
    Ez mi akar lenni? :DDDD
  • 2XP
    #8
    SWF.HU
  • 2XP
    #7
    Azért nem kell így elvetni a betűtípusokat :D Ott van pl. a photoshop, aztán kimented gif-de, vagy pl. falsh-ben, ha nem input, is bármilyet használhatsz. Itt van jó pár ;)
  • Harder
    #6
    Tessék, itt van egy kis segítség webszerkesztéshez, biztos találsz benne hasznos anyagot :)

    --------------------------
    Harder
    www.gyik.com
  • Gab
    #4
    Szeva, én írtam pár szoftvert a HTML -es topikban.
    Feltöltéshez: FTP kliens: nekem Windows Commander van, de az korántsem a legjobb.
    Szerkesztés: lsd. HTML -es topic.
    Korlátlan tárhely ( ahol tényleg az van, nagyobb progiknak is ): http://www.tar.hu. A freeweb.hu korlátozza a fájlméreteket és témát, az extra.hu pedig csak 20 MB. Nem FTP -s helyet ne nézegess ;-).

    Betű: a legjobb, ha mindig default hagyod ( mindenki úgy látja ahogy akarja ), vagy pl: Bookman Antiqua. Az 1s betűtípusokat szoftverek hozzák magukkal, pl: Corel Draw; Ambiente Studio, stb.

    Ajánlom magamat ;-)
  • Coine
    #3
    +Flash anim+mozgókép+háttér...............
    Szóval mindent ide.....
  • Coine
    #2
    +Lehet ajánlani jó skineket. betűtipusokat....
    És ahonnan ezeket le lehet tölteni...
  • Coine
    #1
    Hol?

    Azaz, mondjatok olyan helyeket ahová INGYEN fele lehet tölteni sok megát, meg minden ilyen témával kapcsolatos helyet.

    Mivel?

    Azaz mivel érdemes és mivel lehet jó weblapot csinálni? Pölö: Word, Netcápa, Drímvéver és azon túl???