103
Hol??? Mivel???
  • Coine
    #1
    Hol?

    Azaz, mondjatok olyan helyeket ahová INGYEN fele lehet tölteni sok megát, meg minden ilyen témával kapcsolatos helyet.

    Mivel?

    Azaz mivel érdemes és mivel lehet jó weblapot csinálni? Pölö: Word, Netcápa, Drímvéver és azon túl???
  • Coine
    #2
    +Lehet ajánlani jó skineket. betűtipusokat....
    És ahonnan ezeket le lehet tölteni...
  • Coine
    #3
    +Flash anim+mozgókép+háttér...............
    Szóval mindent ide.....
  • Gab
    #4
    Szeva, én írtam pár szoftvert a HTML -es topikban.
    Feltöltéshez: FTP kliens: nekem Windows Commander van, de az korántsem a legjobb.
    Szerkesztés: lsd. HTML -es topic.
    Korlátlan tárhely ( ahol tényleg az van, nagyobb progiknak is ): http://www.tar.hu. A freeweb.hu korlátozza a fájlméreteket és témát, az extra.hu pedig csak 20 MB. Nem FTP -s helyet ne nézegess ;-).

    Betű: a legjobb, ha mindig default hagyod ( mindenki úgy látja ahogy akarja ), vagy pl: Bookman Antiqua. Az 1s betűtípusokat szoftverek hozzák magukkal, pl: Corel Draw; Ambiente Studio, stb.

    Ajánlom magamat ;-)
  • Harder
    #6
    Tessék, itt van egy kis segítség webszerkesztéshez, biztos találsz benne hasznos anyagot :)

    --------------------------
    Harder
    www.gyik.com
  • 2XP
    #7
    Azért nem kell így elvetni a betűtípusokat :D Ott van pl. a photoshop, aztán kimented gif-de, vagy pl. falsh-ben, ha nem input, is bármilyet használhatsz. Itt van jó pár ;)
  • 2XP
    #8
    SWF.HU
  • 2XP
    #9
    Ez mi akar lenni? :DDDD
  • vg
    #11
    "weblapokat készít olcsón!
    Látogassatok el http://vilisoft.uw.hu weblapcímre!"

    Ezt most komolyan mondod? Egy normális weboldalkészítő emberke/csapat/vállalat MINIMUM egy sajat domain-t használ (ami barátok közt is max havi 100ft/hó), nem pedig egy szirszar ingyenes webszolgáltatót. Igénytelen béna banda az ilyen!
  • vigege
    #12
    Most tárgyalok a dommainszolgáltatóval egyébként :P
  • directorius
    #13
    Ez egy kezdő honlap...

    Ha érdekel nézzétek meg...és ha valami jó ötletetek van írjátok meg a
    erre az E-mailra
  • ronnka
    #14
    Ismeri valaki a Namo webeditort. Illetve van 5let, hogy merre lehet a 3.0 verziót megszerezni? Állítólag free program.
  • directorius
    #15
    BluVoda?
  • Scott21
    #16
    sziasztok, van tárhelyem, de tudna nekem valaki segíteni, hogy hogy tudok rá videót feltölteni?
  • Scott21
    #17
    próba1
  • Scott21
    #18
    próba2
  • Evin
    #19
    Biztos van ftp elérése a tárhelyednek.
    Belépsz TC-vel(akár), és csak átmásolod.
    Vagy kirakni gond az weboldalra?
  • Flamaster #20
    üdv!
    tud valaki külföldi(pl.svájci,német) ingyenes webszolgáltatót ahol legalább 1Gb-t szabad térhelyed adnak?
    az sem gond ha van reklámcsikja....
  • Flamaster #21
    ???
    senkinek semmi infója?
  • totya24
    #22
    http://ingyenweb.lap.hu
  • Flamaster #23
    wow!
    köszi szépen

    érdekes. van olyan hogy korlátlan és reklámmentes.
    kivácsi vagyok.kipróbálom, de biztos lesz valami hátulütője.

  • nesto
    #24
    hi all, valaki tudna nekem segiteni, elkészíteni egy weblapot? alul aztirják hogy world-be lehet, és érdemes? vagy az nagyon csira? please help
  • Tomicsek
    #25
    Itt és itt.
  • nesto
    #26
    k9öszi szépen. regisztráltam az atw.hu-n, tudsz róla valamit? hülyefejjel egyböl regeltem, nemtudod hogy pl hány napon belül törlik hogyha nemjelentkezek be?
  • Tomicsek
    #27
    Ez. jobb. 1GB tárhely, és nem törölnek mindenért mint az atw-nél. Az nem baj, hogy regeltél hadd legyen az is.
  • Dj Faustus #28
    1. Megcsinálhatod Word-del is, de akkor egyrészt sok felesleges kódot kapsz a weboldalad kódjába, másrészt nehéz lesz átszerkeszteni, ha nincs Word a közelben.
    2. Megcsinálhatod grafikus webszerksztő programokkal (NVU, Frontpage, Dreamweaver,... - ezeket hívják WYSIWYG: What You See Is What You Get: amit látsz azt kapod - szerkesztőknek). Ebben az esetben már nehezebb dolgod lesz (meg kell tanulni a program kezelését, ami nem annyira nehéz, de azért el lehet vele bajlódni), de egy kicsivel jobb "honlapocskát" kaphatsz.
    3. A profi megoldás az, hogy megtanulod a HTML, CSS, Javascript (esetleg még valamilyen szerveroldali nyelvet, például PHP-t). Ez kemény dolog, de ha jól megtanulod, és helyesen alkalmazod, akkor tényleg jó honlapokat készíthetsz.
    Ebben a fórumban találsz egy csomó linket HTML/CSS/Javascript-hez (#7, #8,#9).

    Vagy csinálhatsz egyet a GPortál-on (a minőségét nem részletezem...), vagy az IM-Space-en (ugyancsak nem részletezem az itt készűlt lapok minőségét).

    Vagy letöltesz egy ingyenes CMS-t (Content Managment System - tartalomkezelő-rendszer), és egy PHP-t/(MySQL-t) támogató webtárhelyre feltelepíted. Ilyenek például:
    * Joomla
    * Drupal
    * e107
    * Php-Nuke
    Ehhez nem kell annyira a HTML/CSS/... nyelvek ismerete, és könnyen csinálhatsz oldalt, de szükséged lesz PHP-t (MySQL-t) futtatni képes webtárhelyre. Ezt a mai ingyenes szolgáltatók többége már támogatja.
  • nesto
    #29
    köszi szépen
  • nesto
    #30
    ennél az extra.hu-nál irja hogy tilos az mp3- feltöltése, szerintetek azt beis kell tartani? ugyanis én épp ezért akarok oldalt létrehozni...
  • nesto
    #31
    ja és nekem egyenlőre elég lenne egy egyszerü szines táblázat megjelenítése az oldalamon, ahol eflvannak helyezve a zenék.A többi szépitkezést nyárra tartogatom, ugyanis most nincs olyan sok időm.Szóval keresgélek, ezt a táblázatos dolgot meg majdcsak megtalálom.Köszi mindent!
  • Dj Faustus #32
    Szerzői jogvédelem alatt álló művet, a szerző írásos engedélye nélkűl nem szabad honlapra felrakni. Jobb esetben csak törlik a zenét tartalmazó állományt, roszabb esetben az oldalt, még rosszabb esetben... Több információt találhatsz az Artisjus oldalán.

  • Sam16
    #33
    hi lenne egy nagy kérdésem van za e107 és háttérzene menü kéne.
    tud valaki erröl valamit is?
  • EvilDevil
    #34
    az ATW-nél csak azokat a Honlapokat törlik, amiről tisztán látszik , hogy csak tárhelyként szolgálnak (a feltételekben le van írva hogy kizárólag tárhelyként nem használható )

    Ha normálisan meg van csinálva az oldal, kezdőlappal, tartalommal akkor tutira nem törlik...
  • Dj Faustus #35
    Az oldal törlésére is láttam már példát - bár ez mint említetted nem jellemző. De ha egy jogvédő páros ujjú patás állat beindul, bármi elképzelhető.
  • Dj Faustus #36
    Itt találhatsz egy leírást arról, hogy csinálhatsz Flash-ben zenelejátszót.
    Itt találhatsz Flash-ben készített zenelejátszókat.
    Itt pedig olvasd el a #3375-ös hozzászólásom 5. pontját.
  • nesto
    #37
    egyik ismerősömnek évek óra működik az atw-n oldala, és kizárólag tárhelyként szolgál,de lese tojják.Na én már táblázatot megtudtam csinálni, szineztem is, csak azt nemtudom hogy ha total c-vel feltöltök egy számot a weblapra akkor az mértnem jelenik meg a betöltésnél
  • Sam16
    #38
    hi valaki tudna nekem egy http://www.devnet.hu/flash/tutorials/sound/sound-hatter/sound-hatter-1.php?frm_id=110
    ilyen hatterzene lejaccót csinálni hálás lennék.
    plz help me!!!
  • Dj Faustus #39
    #36-os hozzászólásomban a 2. sorban találhatsz kész alkalmazásokat, amiket már megírtak, és csak be kell illeszteni a honlap kódjába...
  • Sam16
    #40
    igen csak az a baj hogy az HTML ha megnézted volna
  • Dj Faustus #41
    #36-os hozzászólásom -> Weblapba építhető zenegépek topik ->
    * Flashamp - Flash-ben készült, HTML-be ágyazható lejátszó
    * XSPF Web Music Player - ugyancsak Flash-ben, ugyancsak HTML-be ágyazható.
    * dbCanvas Mp3 Player - ua.
  • Sam16
    #42
    De az e107 PHP szerkesztő nem fogod fel?