18
Hol találok asf lejátszót?
  • ffxi
    #18
    Audio asf-et még mindig nemtom lejáccani
  • lpmaskmancick
    #17
    nekem windows media player 10 simán viszi
  • Saddalim #16
    lol :S
  • Evin
    #15
    Azért nem játsza le, mert ez nem is videó/audió asf fájl.
    Nem tudom ezt honnan szedted, de vagy egy EA játékból van, vagy ez egy konzolfájl.
  • Saddalim #14
    link?
    húha, hát kb. 3-4 megásak, elkezdem feltölteni, itt a link, kb negyed óra és menni fog :P:
    http://saddalim.uw.hu/asf.asf
  • chuck
    #13
    Linkelj be egy fajlt, amit nem tudsz lejatszani, aztan megprobljuk mi is, talan kiderul a kulonbseg.
  • ffxi
    #12
    Help! Melyik kódekkel tudom megnyitni az asf hangformátumot? THX!!!
  • Saddalim #11
    őszintén szólva egyik se játsza le...
  • Evin
    #10
    pl: VLC Player, Media Player Classic
  • Saddalim #9
    hello
    látom elég rég írtak ide, de felmerült a probléma megint. amiket itt írnak, nem játszanak le asf-et, amiket neten nagyon nyomnak, hogy "ez marha jó, atomul jáccik minden asf-et" egy frászt játszik asf-et, a király mikroszoftos asf-kodek egy hulladék...
    szóval mivel lehet asf-et lejátszani mostanában?
  • Dikkma
    #8
    Nekem 700-as PIII-l néha megakad a cd-s lejátszás MP7 alatt. Nincs túloptimalizálva, az tuti!
  • Jockey Ewing
    #6
    Nekem eddig a 6.4-es MP jött be a legjobban.
  • Coine
    #5
    Jajajaja!!!!
    Tőcsétek! Király és gyors, de azért ne szidjuk a Media P. 7-et, mert az is király csak lassúúú és nagy...
  • Pali
    #4
    Global Divx Player.
    Jobb, mint a Media Player 7, az ugyanis képtelen beletekerni az ASF-ekbe, ez viszont igen. Ja, és ingyenes.

    http://www.gdivx.com/
  • Jockey Ewing
    #3
    Windows Media Player v6.4

    Ezt kell feltenni, és ebben benne van az a codec, és le is játsza.
  • Bith
    #2
    Nyomd fel még a windows media tools-t is, vagy mi a neve. Szal valami windows media. Ott van a M$-nál. Azért keresi, mert az asf az mpeg4 tömörített videó, és windows media audio a hang(wma). Na ez a kettő nincs alapból a windowsban, de a 7-es mediaplayer is felteszi ezeket asszem. Ennek ellenére én kerülöm a 7-es lejátszót, mert ahogy néztem eggen szar lett :(. (a WinME-t sem ajánlom...)
    Na kb. ennyi.
  • Waterhorse
    #1
    Valaki tudna segíteni? Nem tudom mivel lejátszani az asf fájlokat.Állítólag a media player lejátsza,de tőlem valami illesztőprogramot kér.Akkor ha az kell hol van megfelő codec hozzá?
    A segítségeket előre is köszönöm.