310
Saját weboldalaink URL-jét megoszthatjuk egymással ITT
  • cyrus #230
    newdvds.fw.hu - mi a véleményetek ? a célszerűség volt a lényeg...

    Rendelni ne próbáljatok, nem funkcionál..:(
  • oXynus
    #229
    http://kri2.wire.hu

    Ez az oldal nekem baromira tetszik!
  • Instict
    #228
    :))
  • cSuwwi
    #227
    az már igaz, egyébként referenciaoldalként egy részét feltöltöttem ismét. Full nosztalgia :))
  • Instict
    #226
    hát ha valami tetszik, azt megjegyzed :)
  • cSuwwi
    #225
    már másra gondoltam, de kedves, hogy még valaki emléxik rá :D
  • Instict
    #224
    visszaolvastam :DD
  • cSuwwi
    #223
    A megkeresem, az mit jelent?
  • Instict
    #222
    na megkerestem, a papers-es oldal tetszett nekem :)
  • cSuwwi
    #221
    Érdekes, hogy az oldal tartalmára vagy nevére nem emléxel, de arra igen, hogy nekem közöm volt hozzá... ;)
  • Instict
    #220
    te, én meg nem mondom... 2 oldaladat néztem anno:) mondj választási lehetőséget, és megmondom melyik:))
  • cSuwwi
    #219
    Túl sok régebbi oldalam nincs, mivel általában csak programokat szoktam írni, és nem weboldalt készíteni. Csak megint kell valami, ami öregbíti hírnevemet. (Micsoda álszent szöveg)
  • cSuwwi
    #218
    Mert akkor meg azt vágják a fejemhez, hogy elfogult vagyok, és azért nem teszek be ócsároló válaszlehetőséget.
  • cSuwwi
    #217
    melyikis? ;)
  • Instict
    #216
    cSuwwi: jó az oldal, de őszintén megvallva az egyik régebbi oldalad jobban tetszett :)
  • davos80
    #215
    Márint nem az oldalbordád, hanem a honlapod.
  • davos80
    #214
    Király az oldalad!
  • davos80
    #213
    A tar szerintetek jó tárhely?
    Esetleg szerintetek melyik a legjobb?Ha van ilyen...
  • Dynamic
    #212
    Nem értem mi a gond?Miért raksz bele olyan válasz lehetőséget, ha tudod, hogy nem fog tetszeni, ha valaki azt választja?;)
    (nem én voltam)
  • cSuwwi
    #211
    Látom van aki elégedetlen az oldallal. Kívácsi lennék mit tudna csinálni ennyi idő alatt, amíg ez készült. Persze hülye vagyok, mert hülye kérdést tettem fel, na mind1. :(
  • Gerzson
    #210
    free helyre raktam legális mp3 számrészleteket, és 404 hibát mutatott a letöltés, pedig ott volt és Flashget simán leszedte
    mondom biztos free izé miatt van
    de az Axelero tárhelye is ugyanezt csinálja
    ezek letiltanak valamit vagy mi van?
  • cSuwwi
    #209
    Volt egy másik lapom is régebben (még 98-99 tájékán), Erotic Papers névre hallgatott. Aról volt híres, hogy akkoriban ez volt az egyetlen magyar erotikus háttérképekkel foglalkozó lap, volt is szép látogatottsága, de utólérte a végzet. Az fw-n volt, és Aga barátunk, vagy valamelyik scriptje megszűntette a reget. Modemmel meg nem volt valahogy kedvem 300 megát ismét visszamásolni...
    Azóta kerülöm az fw-t mint a veszett kutyát, szerencsére az srv-vel most úgy néz ki jól jártam... ;))
  • cSuwwi
    #208
    Azt megköszönném! :) A php 24 óra alatt az megvan, de amikor megszereztem, már semmi újdonság nem volt benne. A mysql 24 óra alattat már régóta keresem, jó lenne, ha meg tudnám szerezni tőled valahogy, dc, mail, bármi. :)

    Egyébként tényleg nem unatkoztam vele, mert a szöveges fájlokkal rengteget szaroztam...
  • oXynus
    #206
    Hmmm... ez nekem túl lightos :)
  • davos80
    #205
    Nem tudja valaki, hogy kell az sg ingyenes fórumában törölni a témákat, ill. a hozzászólásokat?Az admin-ba belépve nincs ilyen menü pont, hogy moderálás.
  • Harder
    #204
    légyszi nekem is, köszi :)
  • oXynus
    #203
    Az engem is érdekelne
  • cSuwwi
    #201
    Elkészült végre a remekművem, a Best Playmates. Véleményt, esetleg bugokat várom. :)

    www.bestplaymates.tk
    vagy
    playmates.srv.hu
  • Instict
    #200
    értem, azért köszi
  • cSuwwi
    #199
    a mysql-el én sem vagyok teljesen kibékülve egyenlőre. Az oldalamon mindent szöveges fájlokkal oldottam meg. Tiszta mazohizmus, mert sql-el kb. 5 perc, szövegfájllal meg ugyanaz kb. 30 perc míg megírom... :(
  • Instict
    #198
    hát elég sok dolog:) az a baj, hogy php+mysql és az nekem nem igazán fekszik:)
  • cSuwwi
    #197
    mivel hogy most nincs is felső frame, szerencsére sehogy...
  • Harder
    #196
    Vagy hogy lehet változtatni a felső frame színét, szintén semmi
    Erre konkrétan tudom a választ: sehogy :(
  • cSuwwi
    #195
    miért, mi kéne php-ban? :)
  • Harder
    #194
    Ebben maximálisan igazad van, szerintem dobd fel az ötletet root-nak (akár a fórumon is), hátha megvalósítja (jó lenne).
  • Instict
    #193
    ja értem, ok:)
  • Harder
    #192
    Nem, sajnos nem értek a PHP-hez :)
  • cSuwwi
    #191
    Gyorsabb, ha tudod mit csinálsz. Nekem csak egy 500-as cerkám van, és ha fut az apache+php+mysql, a photoshop, az acdsee, a dreamweaver, a total commander, a böngésző, a winamp, akkor kicsit kevés lesz a memória. A notepad meg nem eszik szinte semmi memóriát, csak ezért... :)
  • Harder
    #190
    Semmivel ;)
    Sőt a DW kényelmesebb ilyen szempontból: van benne syntax highlight-t :D
    Bár csak ezért luxus lenne feltenni, ez való igaz.

    Egyébként ha vki kódszinten szeret szerkeszteni, javaslom az EditPlus nevezetű cuccot, messze a legjobb szerintem. (kedvcsinálónak
  • cSuwwi
    #189
    Akkor úgy mondom, hogy hírek, fejlesztések, stb. Nem mindig van lelkierőm a fórumon keresgélni az aktuális újdonságot. Volt róla szó, hogy a felső frameset helyett be lehet szúrni egy kóddal az oldalra a bannert, statisztikát stb. A mai napig nem tudok róla pl. semmit. Vagy hogy lehet változtatni a felső frame színét, szintén semmi. Szóval hírek lenne itt jó, bár neked hiába mondom... :)