24
Milyen programmal lehet ISO-t írni ???
  • Klub
    #24
    jaja
  • Jockey Ewing
    #23
    Bazz nagyon hülye vagyok. :o)))
    Nem is néztem meg azóta. Na de most letöltöttem.
    És ha át van konvertálva, utána hogy írom ki a Nero-val???
    Köszi előre is!
  • Breki33
    #22
    rendes gyerek ez a Bradock :)
  • Bradock
    #21
    Bin to Iso Converter v2.0
    Felraktam az ftp-re. Nem jó?
  • Jockey Ewing
    #20
    Én is Nero-t használok, és tökéletes az Audio cd is!!!
    Mi az a progi, amivel lehet konvertálni .bin file-t .iso-ra???? Ha lehetne, és nem nagy gond, akkor link is jöhet. Köszi:
  • Lteebee
    #19
    A wav-okat az easy cd creator deluxe spin doctor-ával érdemes írni, de nem enged overburn-t.

    De egy ideje ezt már tudja a CDRwin is és a túlírást is támogatja(lehet, hogy sunyival nem, pláne, ha IDE-s), sőt, olyat is tud, hogy az mp3-aidat egyből wav-nak írja fel a lemezre.
  • Lteebee
    #17
    Nem lehet, hogy túl gyorsan grabbeltél?
  • Lteebee
    #15
    Melyek azok a funkciók, amelyeket használsz és benne vannak az Easycd-ben, de a cdrwin nem tudja őket?

    Csak azért érdekel, mert kiváncsi vagyok, hogy hogyha ott a bin, meg a cue, akkor miért nem "Burn with CDRwin, install and enjoy!", hanem átalakít, és kiír egy másik progival.
  • Breki33
    #14
    cloud hat ha tul akarod bonyolitani :)
  • Jockey Ewing
    #13
    Lehet ám, hogy a cd-rom-om nem támogatja. :((
    Mert valamelyik proginak azzal volt baja. :(
  • Lteebee
    #11
    Ha rossz az útvonal, el se kezdi írni.
  • Breki33
    #10
    vagy rossz a cue-ban az utvonal
  • Lteebee
    #9
    Szerintem egész egyszerűen hibás a cdrwin-ed.

    A 3.8-asból, emlékszem a legelső pontosan ezt a hibát produkálta yamahán és plextoron egyaránt.
  • Bradock
    #8
    A Az Easy CD Creator honlapján az írja, hogy az általad említett Sony CD-RW CRX140E típusú írót ismeri.
    http://www.roxio.com/en/jhtml/cdrdatabase/database.jhtml
  • Bradock
    #7
    Miért nem támogatja?
    Most adták ki a 4.03a updatet hozzá.
  • Bradock
    #6
    Elküldtem mail-be. Nem kaptad meg?
  • Jockey Ewing
    #5
    Ja az Easy CD Creator kilőve, mert nem támogatja az írót. :((((
  • Jockey Ewing
    #4
    És honnan lehetne ezt a konverter-t letölteni?
  • Bradock
    #3
    Van egy Bin to Iso Converter v2.0 nevű progi. Ezzel néhány perc alatt át tudod konvertálni .iso -ba aztán, az Easy CD Creator gyönyörűen kiírja.
    A másik dolog: a CDRWin nálam is van, hogy nem hajlandó kiírni. Ilyenkor megszoktam nyitni a .cue file -t, mondjuk Notepad -dal és a .bin elérési útvonalát átjavítom arra ahol az én vinyómon van. Így már ki tudja írni.
    HP 9100i íróm van. Ezzel a két módszerrel szoktam az ISO -kat (.cue .bin) kiírni.
  • Anee
    #2
    Instant Cd Wizard nyomja ezerrel...........bár igaz hogy toshiba sd-1002hez tervezték de szerintem nállad is elkocogna
  • Jockey Ewing
    #1
    Sziasztok!

    Kellene nekem egy író progi, amivel ISO-t tudok írni. Tudjátok, amiben van a cue és bin file. Próbáltam a CDRWin-t, de nem megy. Írja a cuccot rá, olyan mintha kész is lenne, de nem látszik egy fájl sem a cd-n. Ráírja, de nem látszik. :((
    Tehát egy egyszerű kis program kellene nekem, amivel meg tudom írni végre. Ja az íróm:

    Sony CD-RW CRX140E

    Ezt kell támogatni a programnak.
    Köszönöm előre is: