27
Napster vs. Audiogalaxy Satellite
  • Coine
    #1
    Figyelem empéhármazók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lejárt a Napster ideje! Itt van helyette egy szerintem jobb progi!!!
    www.audiogalaxy.com (ott pedig download satellite)
    Lehet, hogy ennek a programnak nem olyan jó a kezelőfelülete, de lehet vele folytatni a letöltést, AZAZ nincs többé Transfer error!!!!
    Mindenkinek ajánlom. 400kbyte, egy gyors regisztr. és lehet letölteni a zenéket!
  • Coine
    #2
    Műxik a progi!!!!
    2 akadály lehet!
    1. Offline van a csávóó
    2. Tűzfallal rendelkezik
    Egyébként remekül műxik, tőcsétek!!!!
  • ember
    #4
    Azért nem ennyire rózsás a helyzet. Több helyről szedi le a számot (ha megszakad vagy lassú, máshonnan folytatja), és ezért néha van benne egy-két akadás. Sőt, olyan is volt, hogy szám közben megváltozott a bitrate (pedig nem vbr-es volt), és ezzel a winamp nem boldogult. De ezek elég ritkák, egyébként jó.
  • Coine
    #5
    Nekem még semmilyen ehhez hasonló problémám nem volt, király progi!
  • Breki33
    #6
    ember te a napsterrol beszelsz
    az audio nem csinal ilyet :)

    amugy en mar egy eve ajanlottam mindenkinek
    birom hogy minden honapban ujra felfedezi valaki :)
  • Pali
    #7
    Skacok, én pedig a Gnutellát ajánlom mindenkinek forrón. Nem valami király sebesség szempontjából, de lehet folytatni a letöltést, és irdatlan mennyiségű anyag van fenn. Pár nap alatt lehúztam vagy 300 mega dragonball epizódot, a Dune mind az öt részét angolul, egy nagy zsák doksit mindenféléről, könyveket, stb.
    Itt vannak a kliensek, ajánlom a Bearshare-t:
    http://www.gnutelliums.com/
    Itt van némi info:
    http://gnutella.wego.com/
    Itt nincs központi szerver, ez valami decentralizált háló, a legközelebbi gépeken keresztül látjuk a többit vagy mittomén. De jó.
  • Breki33
    #9
    nekem meg elindult de minek?
    allandoan megszakadt
  • Pali
    #10
    Hát, azt nem állítottam hogy tökéletes, de sok mindent le lehet vele szedni. De türelem kell hozzá. Filmet még nem sikerült vele letöltenem, a maxi ami lejött az pár darab 64 megás fájl, illetve tegnap lejött egy 300 megás félig, de most nem találok hostot, amin fenn lenne, hogy folytathassam. Szóval inkább az benne a jó, hogy olyasmit is találok itt, amit másutt nem. Bár szó ami szó szerintem min 75 %-a szex a fenn lévő anyagoknak. A nagy baj még, hogy sok lama használja, és megosztják a félig letöltött fájlaikat is, amik nem jók semmire. Úgyhogy van ami fenn van 20 példányban, de ebből csak kettő jó. De ennek ellenére használom ezerrel.
  • blackgamer
    #12
    vannak számok maxi cd-ről, amik Napsteren fentvoltak, azóta nem tudok ritka számokat letölteni
    szerintem az összes többi filemegosztó mehet a francba
  • Dzsini
    #13
    soulseek - rengetegsok ritkaságot meg lehet ott lelni http://www.slsknet.org/
  • Garfield
    #14
    DC++
  • Garfield
    #15
    (annyira nem szeretem, de ha máshol nem találom, akkor nincs más)
  • Dzsini
    #16
    nekem a dc túlságosan elitista, és nem a filecserélésről szól már. kad/ed2k/overnet/slsk... esetleg bittorrent.
  • Garfield
    #17
    Véleményed osztom, én is csak "rákényszerülök". De sajna néha muszáj.
    Trance cuccokhoz máskép nem jutnék hozzá belátható időn belül, mert a Soulseek valami kegyetlen lassú.
  • Dzsini
    #18
    ahogy érzed :) nekem 1-2 óra (neadj'isten nap) nem szokott számítani amennyivel "lassabb" a soulseek vagy a bittorrent
  • Garfield
    #19
    Hát a bittorrent alapból kiesik, mert arrafelé nincsenek ilyen zenék külön-külön.
    DC javára is csak az szól, hogy a többszálas StrongDC csodákra képes. Tökön is szúrnám magam, ha az "egyszálas" normál DC-klienseket kellene használnom.

    Hozzáteszem: nem is magyar hubokról van szó...
  • Dzsini
    #20
    hát, én találtam desi-filmes, desi-zenés (külön paki, hindi és egyéb régió), audiobookos (regények, lecture-ok) meg ilyesmi torrent oldalakat, ezekután nagyon meg lennék lepve, ha nem lenne trance-es is (a nyílt listázások felejtősek). de természetesen a legtöbben úgyis a bejáratott dolgokat használják, egy újra átállni/megszokni/behaverkodni sok energiát igényel. ami aztán vagy megéri, vagy nem. nekem megérte :)
  • Garfield
    #21
    A trance-es vinyl-ekkel, promo CD-kel meg hasonlókkal az a baj, hogy naponta "jelenik meg" egy-egy kiadvány, amelyek viszont 1-2-3 számból állnak és kész.
    Persze, nagyobb albumokat meg lehet találni másutt is, csak ezek elég kicsik ahhoz, hogy az ember ne bittorrenttel szedje le.

    Bittorrentet meg eDonkey-t a nagyobb cuccokra szoktam használni, melyeket akár napokig is tölt a gép.
  • Dzsini
    #22
    ezért mondtam, hogy ez már egyértelműen megszokás kérdése, meg hogy hol vannak meg a kapcsolataid-forrásaid.
  • Lacee
    #23
    a bittorrent hogy működik? az edonkey nekem nem jön be, eddig CZDC-t használtam, de érdekelne más. valami szájtot tudsz ajánlani? forrásokkal, ilyesmikkel...
  • Dzsini
    #24
    elsőre szerintem látogasd meg a felhasználóiban (talán ott van) a bittorrent topicot, meg a http://bithumen.tx.hu/ -t, ott az alapokat elolvashatod.
  • blackgamer
    #25
    letöltöttem az exe-t, de valami hibaüzenettel leáll indításkor
  • asdefge
    #26
    Ha csak alternatíva kell, akkor Applejuice. Egy mixmániás ismerősöm mutatta, annyira nem is rossz.
  • blackgamer
    #27
    nem, ritka "beszerezhetetlen" mp3-akat keresünk, mert Napsteren minden volt
    most meg?
    semmi, ritka darabok beszerezhetetlenek