Reklámzene

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1305
thx az infot!!

#1304
Egyelõre nincs fent sehol a neten a Lectro - Live XXL. Kicsit várni kell, mert csak külföldön lehet letölteni a iTunes-rol. Bíztassátok a külföldi rokonságot... hátha valaki le tudja vadászni onnan.
Én meg addig csinálok egy saját verziót a neten található részletekbõl... Szólok ha elkészült!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1303
A Beck's ügyet nem felejtettem, el de mint írtam friss az anyag... lassan derülnek ki az infók. Ha valami lesz, megírom.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1302
Megvan valakinek a Lectro- xxl live címû száma!! Ha igen msn-ent megbeszélünk és átküldhetné nekem!
Köszike

Noninnyó
#1301
zenemano: még semmi infó nincs az új Beck's reklám zenéjérõl? Senki sem tudja, mi lehet az a trance-es zene?

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

#1300
Köszi!

#1299
Ugyanaz a zenéje mint a Nokia N90-nek, lesd meg itt a megoldást: www.reklamadatbazis.hu

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1297
Sziasztok!
Nokia N93 reklám zenéjét tudja esetleg valaki? Valamelyik nap láttam a moziban a reklámok között.

#1296
Csak külföldi klippeket találtam, eddig. Imádkozni kell a magyar unilevernek is hogy tegyék fel honlapjukra, mert a külföldin, angolul fent van ez és a "hurka alaku" reklámja is.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1295
Sziasztok!!

Nem igazán a zene kategóriába tartozik a kérésem, de valaki nem tudná nekem megszerezni a Domestos 5X reklámját(magyarul)? Tudjátok amiben sétikál egy kis izé, és énekel 😊 Annyira imádom 😊

Elõre is köszönöm!!!

#1294
Köszi, tényleg az. Lusta voltam megnézni a régebbieket, nem gondoltam volna, hogy pont az lesz, pedig eleve ott van benne, hogy "try", amit a reklámból is kihallani.

Kösz mégegyszer: M.
#1293
Sõt már most fent van, mert már 2004ben is ugyanezt a zenét használták...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1292
Üdv!
A Skoda akciós Octavia reklám zenéjének infója, lehet még ma felkerül a reklamadatbazis.hu-ra !!!!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1291
Üdv emberek!

Új Skoda Octavia zenéje, hmmm ???
Coldplayre emlékeztetõ hangzás.

Help!

M.
#1290
Köszi!Most hirtelen nem tudom,a csíkokat nem figyeltem.Az említett zenét még nem volt alkalmam letölteni.
#1289
sziasztok! meg tudnátok mondani annak a t-mobile reklámnak a zenéjét amiben elösször ágyat visznak a lépcsõházban aztán meg bicikliznek. Elõlre is köszi
ProGabe
#1288
de pontosan melyik Eurosport Live promo zenéje kell:amelyik a nyarat reklámozta be és alul-felül aranyszínû csíkok voltak,vagy egy másiké?Mert az egyiké ez:Mylo - Paris Four Hundred,azt most hirtelen nem tudom hogy ez melyiké,keverem a kettõt :S

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#1287

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#1286
Sziasztok!

Tudja valaki,hogy mi az új Fiat Ducato reklámzenéjének a címe,esetleg a filmet honnan lehet letölteni,valamint 1252-re találtatok-e valamit,mivel nekem is tetszik a Eurosport "Live on Eurosport"zenéje.

Köszi!
#1285
Üdvözlet mindenkinek!

Van egy dal, aminek a címét keresem, de a reklámot nem adják televízióban...tudtommal. Ezen a weboldalon lehet meghallgatni, mint 'intro' jön be:

http://uk.lorealprofessionnel.com/_en/_gb/geometric_colors/intro.aspx??tc=Navigation^Nav_Colour_Collections^Nav_New_Collection&UsrMd=0

Ha valaki felismeri a dalt, nagyon megköszönném neki, ha leírná a címét és az elõadóját.

Elõre is köszönöm 😊
Noninnyó
#1284
Hali!

Én csak itt kérdeztem meg a zenét, máshol nem. Remélem hamar beérik, mert bejön a zene. Nézegetem a szájtot minden nap 😊

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

#1283
Szia Noninnyó!

Nem te kerested ennek a Beck's-es reklámnak a zenéjét más fórumokon is? A lényeg az, hogy nagyon friss reklámról van szó, picit várni kell mire "beérik", aztán valami csak lesz. Figyelgesd a reklámadatbazis.hu-t is!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Noninnyó
#1282
Az új Beck's reklámnak tudja valaki a zenéjét? Amikor egy csajszi táncol egy sörrel. Ilyen trance-es jellegû zene. Reklámadatbázison nincs fenn.
Ha tud valaki, plíz segítsen. Kösz.

Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |

#1281
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!
😄
#1280
No rendesek voltak a "keleti nagytesók", hagytak pár "falatot" nekünk is ...az ÁKSZ fílingbõl:
Johnny 'Guitar' Watson - Gangster Of Love (AXE - Klick The AXE Effect - Ben Affleck-es Reklám) (2006) (128kbs).mp3

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1279
Köszi, megtaláltam mind 2-õt, csak az axe-s reklám zenéjét sehonnan se tom leszedni:
Johnny "guitar" Watson - Gangster of love , ez a címe, ha vkinek megvan pls irjon!
#1278
Akkor asszem neked is jól fog jönni a reklamadatbazis.hu segítsége, ott mindegyik infó megvan ezekrõl a reklámokról...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1277
Helo!

engem 2 reklám zenéje érdekelne:
az 1ik 1 bakardis, amikor halnak öltözött emberek rohannak a tömeggel szemben
a másik pedig az axe:click reklám, ameikben számolja, hogy hány csaj "néz" rá:I
aztán találkozik a portással akire sokkal többen "néztek" 😊
elõre is köszi
#1276
A palette reklám zenéje Lectro- xxl live. Ahogy azt a reklámadatbázison olvasni lehet!! De ha valakinek megvan akkor berakhatná ide hogy honnan lehet letölteni mert én nem találom!!

#1275
Reklamadatbazis.hu-n fent van az Orbit Drops infója...

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1274
Az Orbit drops reklám zenéjének címét megmondaná vki?

#1273
Még nem sokat tudunk a mekis zenérõl, max azt, hogy az amerikai meki csináltatta a kínai "részlegének" reklámkampányához, a foci vb alkalmából. Ha lesz bõvebb infó a zenéjérõl, az felkerül majd a Reklamadatbazis.hu-ra. Minden héten sok infóval bõvûl, ajánlom mindenki figyelmébe.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1272
A McDonald's focis reklám zenéjének címét tudja már valaki?

Jon: Itt azt írják, a világegyetem folyamatosan tágul. Garfield: Remek. Akkor van hely még egy fánknak.

#1271
Nézd meg a reklamadatbazis.hu-t!!!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Hegeace
#1270
hy mindenki! nem tuggya vki az új pözsó reklám zenéjét?

Heló szia remélem hogy vagy

Joke 33
#1269
Köszi!
amúgy nyugi,olyan mindig akad<#idiota><#idiota><#idiota>

#1268
Még akad olyan aki nem tudja😊???

Sziget 2006 reklámzenéje:
Placebo - Every You Every Me

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Joke 33
#1267
helló!
Nem tudja valaki annak a számnak a címét,amelyik a sziget 2006 reklámjában van?
köszi

#1266
jól leléptél dcrõl😊

Itt a szövege:
http://suliweb.osb.hu/zsombi/Pannon_cs_cs_by_margetan_zsombor.txt

Külön reklámhoz íratott dalról van szó!!!!!!!!!!!!
Max le tudom szedni a zenét a klipprõl és felteszem valahova, ha érdekel.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1265
Hy.

Kicsit tudok segíteni. Ugyanis hosszas keresés után megvan a videó. Valaki meg tudja mondani hogy melyik zene szól alatta?????
Itt a link: http://www.pannon.hu/letoltes/PannonCsaladiCsomag.mpeg
#1264
Hy.

Én egy régi Pannon GSM reklám zenéjét keresem. Az van benne hogy egy csaj van valami fa házikóban és egy eperszemet ad a csávónak, és kisétál a teraszra és ott ilyen selyemlepel látható, vagy mi a szösz. Remélem valaki emlékszik még rá, és tud nekem segíteni, hogy melyik zene megy alatta.

Elõre is köszi.
#1263
Hát köszönöm a bíztatást, de az az igazság hogy a látszat ellenére én se érek rá sokat fórumozni, néha én is kiesek az "ütembõl". Másrészrõl jelenleg kb. 5 különbözõ fórumot próbálok meg szemmel tartani, ami reklám és filmzenékkel foglalkozik és még így is sokszor akadnak szemfülesebbek és rátermettebbek, akik hamarabb rábukkannak a zenék adataira. Õk jobban kiérdemelnének hasonló tisztséget... én csak próbálom az információkat "összesíteni" és közzétenni, amit különbözõ helyekrõl gyûjtök, plusz a saját "kutatási eredményekkel" bõvítem.
Jelenleg van egy fórum, ahol "rezidens" vagyok, próbálok ott helytállni...amennyire tudok.
Mindenható én se vagyok, de ha tudok segítek, írjatok privátba is, ha kerestek valami zenét...nem baj ha nem reklámzene😊

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

Pheaper
#1262
nem akarsz ebbe a topicba házigazda lenni ?😊
sztem megérdemelnéd 😉

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz

#1261
Melyik kristályvizes termék reklámjára gondolsz?

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

#1260
Külön ez a gyorsított verzió nem létezik, az eredetit buherálták meg és vágták meg. Max töltsd le a klippet, innen: Balaton Turizmus Rt. Reklám (KFT - Balatoni Nyár) és az Xp "Hangrögzitõ" progijával fel tudod venni a zenéjét wavba és kész...az egész zene csak 1 perc amúgy, nem nagy durranás.
Ha gond van szólj!

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net

akyyy
#1259
A kristályvizes reklámban a hegedün a faszi mien nótát jáccik?<#idiota>de most tényleg😄

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Istencsászár
#1258
Üdv, remélem jó helyre irok, Kellene a kft balatoni nyár azon verziója ( gyorsitott ) ami a flash reklámban van.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#1257
Azért köszi!<#awink>

#1256
Ahogy nézegettem a külföldi fórumokat, már eléggé lecsengett az érdeklõdés a foci vb-s zenék adatai és zenéi iránt. Sajnos ilyen a mai világ, ahogy lefut valami "eredeti dolog", utána már senki nem foglalkozik vele, de mikor fut az adott dolog, akkor mindenki hajt rá mint az õrült... Gondoltam rá, hogy összehozok egy cd-re való IDEI foci vb-s zene-gyûjteményt, de látom már alig érdekel valakit ezek a zenék, ezért nem nagyon eröltettem a dolgot és nem fordítottam rá több idõt se.
A "The Big Cup" Zenéjét felteszem valahova a netre a napokban, de elõadót én se tudok egyelõre mondani.

Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net