Reklámzene
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én meg addig csinálok egy saját verziót a neten található részletekbõl... Szólok ha elkészült!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Köszike
Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nokia N93 reklám zenéjét tudja esetleg valaki? Valamelyik nap láttam a moziban a reklámok között.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Nem igazán a zene kategóriába tartozik a kérésem, de valaki nem tudná nekem megszerezni a Domestos 5X reklámját(magyarul)? Tudjátok amiben sétikál egy kis izé, és énekel 😊 Annyira imádom 😊
Elõre is köszönöm!!!
Kösz mégegyszer: M.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
A Skoda akciós Octavia reklám zenéjének infója, lehet még ma felkerül a reklamadatbazis.hu-ra !!!!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Új Skoda Octavia zenéje, hmmm ???
Coldplayre emlékeztetõ hangzás.
Help!
M.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Tudja valaki,hogy mi az új Fiat Ducato reklámzenéjének a címe,esetleg a filmet honnan lehet letölteni,valamint 1252-re találtatok-e valamit,mivel nekem is tetszik a Eurosport "Live on Eurosport"zenéje.
Köszi!
Van egy dal, aminek a címét keresem, de a reklámot nem adják televízióban...tudtommal. Ezen a weboldalon lehet meghallgatni, mint 'intro' jön be:
http://uk.lorealprofessionnel.com/_en/_gb/geometric_colors/intro.aspx??tc=Navigation^Nav_Colour_Collections^Nav_New_Collection&UsrMd=0
Ha valaki felismeri a dalt, nagyon megköszönném neki, ha leírná a címét és az elõadóját.
Elõre is köszönöm 😊
Én csak itt kérdeztem meg a zenét, máshol nem. Remélem hamar beérik, mert bejön a zene. Nézegetem a szájtot minden nap 😊
Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |
Nem te kerested ennek a Beck's-es reklámnak a zenéjét más fórumokon is? A lényeg az, hogy nagyon friss reklámról van szó, picit várni kell mire "beérik", aztán valami csak lesz. Figyelgesd a reklámadatbazis.hu-t is!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ha tud valaki, plíz segítsen. Kösz.
Asus P5K Pro | E8200 @ 3.6 GHz | 2 x 1GB Geil Ultra DDR2-800 | Gainward 8800GT GS 512MB | 24\" Samsung T240 | 550W Chieftec | XBOX360 Elite |
😄
Johnny 'Guitar' Watson - Gangster Of Love (AXE - Klick The AXE Effect - Ben Affleck-es Reklám) (2006) (128kbs).mp3
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Johnny "guitar" Watson - Gangster of love , ez a címe, ha vkinek megvan pls irjon!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
engem 2 reklám zenéje érdekelne:
az 1ik 1 bakardis, amikor halnak öltözött emberek rohannak a tömeggel szemben
a másik pedig az axe:click reklám, ameikben számolja, hogy hány csaj "néz" rá:I
aztán találkozik a portással akire sokkal többen "néztek" 😊
elõre is köszi
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Jon: Itt azt írják, a világegyetem folyamatosan tágul. Garfield: Remek. Akkor van hely még egy fánknak.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Sziget 2006 reklámzenéje:
Placebo - Every You Every Me
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Itt a szövege:
http://suliweb.osb.hu/zsombi/Pannon_cs_cs_by_margetan_zsombor.txt
Külön reklámhoz íratott dalról van szó!!!!!!!!!!!!
Max le tudom szedni a zenét a klipprõl és felteszem valahova, ha érdekel.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Kicsit tudok segíteni. Ugyanis hosszas keresés után megvan a videó. Valaki meg tudja mondani hogy melyik zene szól alatta?????
Itt a link: http://www.pannon.hu/letoltes/PannonCsaladiCsomag.mpeg
Én egy régi Pannon GSM reklám zenéjét keresem. Az van benne hogy egy csaj van valami fa házikóban és egy eperszemet ad a csávónak, és kisétál a teraszra és ott ilyen selyemlepel látható, vagy mi a szösz. Remélem valaki emlékszik még rá, és tud nekem segíteni, hogy melyik zene megy alatta.
Elõre is köszi.
Jelenleg van egy fórum, ahol "rezidens" vagyok, próbálok ott helytállni...amennyire tudok.
Mindenható én se vagyok, de ha tudok segítek, írjatok privátba is, ha kerestek valami zenét...nem baj ha nem reklámzene😊
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
sztem megérdemelnéd 😉
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
Ha gond van szólj!
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
A "The Big Cup" Zenéjét felteszem valahova a netre a napokban, de elõadót én se tudok egyelõre mondani.
Mert adni jó és kapni se rossz! http://szivesseg.net