3765
Írjatok minél több tippet, és hogy hogyan szoktatok felcsípni egy csajt
  • Mentoloshurkaka
    #3765
    Netes prostihoz kell menni, ott legalább kapsz is a pénzedért valamit, akárhogyan is nézel ki, vagy viselkedsz.
  • real999
    #3764
    Jól bevált csajozási módszerek!

    http://www.csajozasitanacsok.hu/&par=4471
  • IXEMGabeo
    #3763
    sok minden igaz rám az AFC-ből sajnos:D japán dolog, meg a körömfestős csak vicc:D
  • DaemoonHunter
    #3762
    ez már beteges, ti kajak csak ilyen szaros terelősegédlettel tudtok hozzájutni egy nőhöz?
    egyébként jó felüdülés olvasni ezeket mik vannak:D
  • sz4bolcs
    #3761
    nagyon átlag alatti afcs:
    - Azt gondolja a légy önmagad, az tényleg azt jelenti, hogy légy önmagad.
    átlag alatti afcs:
    - "sors"ban hisz, végzetben, és azt gondolja, hogy az a tanács, hogy "légy önmagad"
    az aranyat ér.

    VVVV

    pua natural:
    - Jelenleg külsőleg, belsőleg kongruens saját magával, amikor felszed csajt
  • sz4bolcs
    #3760
    afcs agyat nehéz átállítani pua üzemmódba. Mondok egy példát, ami ma esett meg velem:
    Húgomnál volt a barátnője, jól elvoltak a szobájában, én pedig kint főzőcskéztem a konyhában, pontosabban kezdtem a mosogatást. A csajszi kijött a konyhába egy pohár vízér, odajön mellém, és kérdi: "-kaphatok egy kis vizet?"
    Az afcs agyam már majdnem nyomatta az automatikus választ, hogy "-persze", amikor beugrott, hogy mit válaszol erre egy pua?:
    -tessék, -és két ujjammal lefröcsköltem pár csepp vízzel.
    reakció: -naaaaaaa
    -Tudom, hogy már nyár van, de így legalább megkaptad az elmaradt husvéti locsolást. Na nem olyat ;) ...jaj, hogy elvörösödtél. De aranyos. (-és már meg is simogattam a derekát)

    Nem nagy dolog, de aki egész életét reaktív (feminim) üzemmódban élte le, annak ilyen kis lépésekben kell felépítenie, hogy hogy kell egy nővel bánni mindkét fél örömére..
  • sz4bolcs
    #3759
    Itt vannak a szintek, honnan hova lehet eljutni:

    afcs - pua szintek
  • IXEMGabeo
    #3758
    azt nehezen hiszem el, hogy 30 évesen nem volt dolgod nővel...igen 20-30 között vagyok, de azt most hagyjuk én milyen cipőben járok évek óta megy itt a vita a fórumon emiatt, szóval mi a probléma forrás nálad?
  • fire2001
    #3757
    Látom te is hasonló cipőben jársz, mint én :)
    Bár gondolom te még fiatalabb vagy, van időd tanulni.
  • IXEMGabeo
    #3756
    ez a szar, ha őszinte vagy, akkor megsértődnek főleg ilyen témán, hogy ők mennyire szépek. Náluk nagyon fontos az önbecsülés, sajnos ezzel is számolni kell:S
  • IXEMGabeo
    #3755
    "Azaz lófasz! Ha nem vagy olyan személy aki érdekes a nők szemében és sokan vannak így vele sajna, akkor ha berosálsz sem fognak érdelődni irántad. PONT! Persze így is lehet szerencséd, vagy vak és süket nőkkel találkozol esetleg, de összességében EGÉSZ életedben szívni fogsz ezzel, sosem lesz biztos pont az életedben a nő."

    teljes mértékben egyetértek, ez a reális felfogás manapság...igazából az a kemény, hogy te semmiről nem tehetsz pusztán arról, hogy túlzottan nyugodt és minden jól tevő unalmas alak vagy...ezen csakúgy tud az ember változtatni, ha olyan dolgot tesz, amit nem szeretne, ami úgymond vagánnyá és csibésszé emelne, dehát pokoli nehéz megbontani egy tendenciát, aszerint, ahogyan élsz és képzeled a világot...
  • Yoda001
    #3754
    keressetek és olvassatok utána pua (pickup artist) dolgoknak... ajánlom mexet (mex de luxe - facen is fentvan, ott kiteszi a cikkeit mindig), ő magyar és nagyon sok leírása, videója van.. nem ilyen hülye szövegeket ad, hogy hogy nyalj be egy csajnak, mert nem az a cél
  • fire2001
    #3753
    Meg kell találni az egyensúlyt.
    Én sajnos több nőt azon buktam el, hogy próbáltam lazának tűnni, őszintén megmondtam neki a véleményem, hogy van nála szebb is stb.
    Most így visszagondolva átkozom magam mekkora hülye voltam, hisz egyik se volt csúnya nő.
    Most meg, hogy nagyjából értek hozzá, sajnos keresve se találok megfelelőt :(
  • Sir Quno Jedi
    #3751
    "Ha tényleg egy érdekes személyiség vagy, akkor neki is tetszeni fog, amit te csinálsz, és ahogyan azt csinálod."

    Azaz lófasz! Ha nem vagy olyan személy aki érdekes a nők szemében és sokan vannak így vele sajna, akkor ha berosálsz sem fognak érdelődni irántad. PONT! Persze így is lehet szerencséd, vagy vak és süket nőkkel találkozol esetleg, de összességében EGÉSZ életedben szívni fogsz ezzel, sosem lesz biztos pont az életedben a nő.

    A nők pediglen egész másmilyen férfit tartanak érdekesnek, mint az idejárók többsége. :D (és még csak el sem lehet ezért őket ítélni)

    Üdvözletem a való világban!
  • fire2001
    #3750
    én pontosan ilyen vagyok:
    1. Nem hiszem, hogy tetszenék neked, éppen ezért megpróbálok valami csellel bevágódni
    2. Zavarban vagyok, mikor lányokkal beszélgetek
    3. Nincs tapasztalatom nőkkel
    4. Bizonytalan vagyok
    5. Nem tudom, hogy mit kell tegyek, hogy egy nő kényelmesen és jól érezze magát mellettem
  • fire2001
    #3749
    köszönöm ez sokat segített!
  • IXEMGabeo
    #3748
    egy érdekes leírást találtam, aki szeretné felfogni tippként és tudja is alkalmazni annak hasznosak lesznek e sorok...én egyáltalán nem ezeket a módszereket, jelenleg semmiféle módszert nem alkalmazok mivel nem kerülnek elém a csajok, most a sport a lételemem, de másnak, aki segítségre szorul hátha segít ez valamit!!!

    "Szia,

    Sok évi próbálkozás után rájöttem annak a titkára, hogy miként tehetek bármely nőre egy igazán jó benyomást, vagyis hogyan "vágódhatok be" be nála.

    Véleményem szerint ezt sokan nem mondhatják el magukról. Te hány ilyen embert ismersz?

    Az ok, amiért csak nagyon kevés férfi ismeri ezt a titkot, az, hogy ez a TITOK túlságosan is NYILVÁNVALÓ.

    Összezavartalak? Hadd magyarázzam el...

    Az a helyzet, hogy a férfiak túlságosan is nagyon erőlködnek, hogy jó benyomással legyenek a nőkre. Ha megfigyeled, hogy miként viselkedik egy férfi az első randin, vagy amikor először beszél egy nővel, akkor rájössz, hogy igazam van.

    Ismersz netalán "valakit", akinek volt ilyen tapasztalata? :) Esetleg ismered őt személyesen? :)

    És amikor be akarsz vágódni egy lánynál, akkor mi az első gondolatod?

    "NEHOGY ELSZÚRJAM!"

    Itt van néhány jel, amely arra utal, hogy egy férfi nagyon be akar vágódni egy lánynál:

    * csak menő dolgokat próbál mondani
    * kissé ideges beszélgetés közben
    * beszélgetés közben arra figyel, hogy mit szeretne a nő hallani
    * ha olyasvalamit mond, ami nem tetszik a nőnek, azonnal visszavonja és átfogalmazza úgy, hogy jó legyen
    * odafigyel, hogy nehogy olyasvalamit mondjon, ami esetleg "felidegesítheti" a lányt


    SZÓVAL A LÉNYEG: a férfiak mindenképpen egy jó benyomást szeretnének kelteni a nőknél. És pontosan emiatt viselkednek természetellenesen.

    És most íme a titok:

    NE PRÓBÁLKOZZ BENYOMÁST KELTENI! NE VÁGÓDJ BE!

    Még csak eszedbe se jusson! Ha abbahagyod ezt az erőlködést és nem próbálsz meg bevágódni a nőknél, akkor a nők VONZÓDNI fognak hozzád!

    A BEVÁGÓDÁS NEM MŰKÖDIK ÉS NEM IS FOG MŰKÖDNI

    Most lehet, hogy azt kérded, hogy "Miért rossz, ha megpróbálok bevágódni? Mert ugyebár valahogy a tudomására kell hozzam, hogy tetszik nekem!?"

    Abban a pillanatban, amikor megpróbálsz bevágódni egy lánynál, a következőket sugárzod ki magadból:

    1. Nem hiszem, hogy tetszenék neked, éppen ezért megpróbálok valami csellel bevágódni
    2. Zavarban vagyok, mikor lányokkal beszélgetek
    3. Nincs tapasztalatom nőkkel
    4. Bizonytalan vagyok
    5. Nem tudom, hogy mit kell tegyek, hogy egy nő kényelmesen és jól érezze magát mellettem


    Ez a igazság. Tetszik, vagy nem tetszik, de ez van.
    A nők azonnal érzik, ha te be akarsz "vágódni". És azt is megérzik, ha bizonytalan vagy. AZONNAL. Ők nagyon jók ebben.

    És tudod még mi van?

    A LEGTÖBB FÉRFI EZT CSINÁLJA ÁLLANDÓAN HA EGY CSINOS NŐVEL TALÁLKOZIK. ÉS EZ NAGYON NEM JÓ ÉS NAGYON NEM MŰKÖDIK.

    A végső következtetés: ha nagyon be akarsz vágódni egy lánynál, az fordítva fog elsülni.

    NA DE MIT TEHETSZ EZ ELLEN?

    Ne félj, elmondom azt is.

    Tegyük fel, hogy éppen randizol egy szép és nagyon szimpatikus lánnyal. Ültök egy kávézóban és teát isztok. Ő megkérdi tőled, hogy mivel foglalkozol.

    Erre két lehetséges válaszod van:

    1. Profi programozó vagyok egy multinacionális cégnél és egy nagyon komoly szoftvert fejlesztünk

    2. Kaszkadőr vagyok filmekben. Én vagyok az, akinek mindig egy torta repül a pofájába. Azért nem kérek soha tejszínhabot a forró csokihoz.

    Szerinted melyik a jó válasz?

    Ha be akarsz vágódni, akkor válaszd az elsőt. A lány legelső gondolata az lesz, hogy ez egy ritka unalmas fickó lehet.

    Ha TÉNYLEG egy jó benyomást akarsz kelteni, akkor válaszd a másodikat. Ez vicces, nem hétköznapi és a nők nagyon szeretik az ilyesfajta viselkedést.

    És ha megkérdi tőled, hogy "Na de tényleg, mivel foglalkozol igazán?", akkor mondd azt , hogy "Tényleg így van. Nem látod, hogy milyen lapos az orrom? A csoki torta a legnehezebb ".

    MIT BIZONYÍT EZ A VISELKEDÉS?

    Azt, hogy egy tökös gyerek vagy!

    Ne nevess és ne nézz bután mert ez így van. A nőknek egy igazi férfira van szükségük, aki nem próbálkozik mindenféle csellel bevágódni náluk.

    Egy igazi férfi nyugodtan meg meri tenni, hogy viccesen válaszoljon egy ilyen kérdésre. Őt nem érdekli, hogy mit gondol a lány.

    NE PRÓBÁLJ BEVÁGÓDNI, MERT AZ NEM VONZÓ!







    Szia,

    Te hogyan szoktad megszólítani a nőket? Van egy bevált dumád, terved vagy stratégiád?

    Egyáltalán mi alapján döntöd el, hogy meg fogsz-e szólítani egy csinos lányt vagy sem? Ha esetleg valami miatt úgy tűnik neked, hogy barátja van, akkor oda mersz menni vagy sem? Egyáltalán számít ez...?

    Az a helyzet, hogy a legtöbb férfi túl sokat gondolkozik, mielőtt megszólítana egy nőt. Ennek csakis két következménye lehet:

    1. Addig gondolkozol, hogy már meg sem szólítod.
    2. Mire odaérsz, hogy megszólítsd, addigra annyira izgatott és zavart leszel, hogy biztos hülyeséget fogsz csinálni.

    Kifejtem neked részletesebben:

    1. Addig gondolkozol, hogy már meg sem szólítod

    Voltál már olyan helyzetben, hogy megláttál a klubban egy nagyon csinos nőt? Majd elkezdtél gondolkozni, hogy megszólítsd vagy sem. Gondolkoztál, hogy mi a fenét is mondjál neki, amivel nem szúrod el nála az esélyeidet.

    És addig gondolkoztál, amíg ki nem találtál tíz különböző okot, amiért ne menj oda most.

    Velem régen ez sokszor megtörtént. Ha veled sosem történt ilyen, akkor ne is olvasd tovább ezt a levelet.

    Sajnos mi emberek hajlamosak vagyunk a negatív dolgokra fektetni a hangsúlyt és pozitív dolgokat pedig észre sem vesszük. A legjobb példa erre a híradó a tévében. Ha legközelebb híreket nézel (amit én már rég nem csinálok), akkor számold meg ,hogy tíz hír közül hány negatív és hány pozitív. Az arány kb. 8:2 lesz.

    Na de mi erre a megoldás? Hogyan tudod elkerülni ezeket a negatív gondolatokat, amelyek megakadályoznak, hogy megszólítsd a csinos nőket?

    Sajnos nem tudod elkerülni ezeket. Ha sokat gondolkozol.

    DE!!!

    ... ha nem gondolkozol sokat, akkor nem lesz ideje az agyadnak, hogy előhozza ezeket a negatív képeket a fejedben.

    Lehet már hallottál a 3 másodperces szabályról.
    Röviden a lényeg: ha meglátsz egy csinos lányt, akkor 3 másodpercen belül szólítsd meg, hanem elszúrtad az egészet.

    Érted mire akarok kilyukadni? Három másodperc alatt nem lesz időd negatív dolgokra gondolni. Azonnali cselekvés a kulcs.

    2. Mire odaérsz, hogy megszólítsd, addigra annyira izgatott és zavart leszel, hogy biztos hülyeséget fogsz csinálni

    Tegyük fel, hogy legyőzted negatív gondolataidat és oda mertél menni a lányhoz. Csak az a baj, hogy túl izgatott vagy mert gőzöd sincs, hogy mit mondjál neki. És pár másodperc múlva el is köszönhetsz tőle, mert hülyeséget mondtál.

    Mi erre a megoldás?

    EGY TERV

    Tudjad, hogy mit akarsz mondani és, hogy mi a célod a beszélgetéssel.

    És ne a szép időjárásról vagy a tegnap esti focimeccsről beszélj vele. Találj ki valami érdekeset és használd azt. Például kérj egy női véleményt valamivel kapcsolatosan (a nők szeretik kifejteni a véleményüket).

    És még valami: ne lepődj meg, ha nincs mindig szerencséd. Ez teljesen természetes. Vannak lányok, akik foglaltak, éppen rossz kedvük van ,vagy ki tudja milyen gond van velük. Fontos, hogy tudjad, hogy nem mindig veled van a gond.

    Használd a nagy számok törvényét. Ha odamész az első lányhoz és az elutasít, akkor az nem azt jelenti, hogy más is el fog. Még a legnagyobb csábitó-profi sem fog tíz nőből tízet felszedni.

    Légy kitartó és arasd le a babérokat.






    Szia,

    Elmesélek neked három rövid történetet. Az is lehet, hogy valamelyik ismerős lesz számodra.

    Első mese:

    Peti elindult péntek este a buliba, azzal a gondolattal a fejében, hogy ma este összejön valakivel. A buliban meg is látott egy lányt, valahogy összeszedte a bátorságát, odament, megszólította majd elkezdtek beszélgetni.

    A beszélgetés közben Peti mindig arra figyelt, hogy nehogy olyasvalamit mondjon, ami nem tetszhet a lánynak. Ha a lány valamit nem helyeselt, akkor ő is azonnal véleményt változtatott. 15 perc múlva véget ért a beszélgetés, mert a lány "sürgősen ki kellett menjen" a mosdóba. Persze a telefonszámát sem volt hajlandó megadni.
    Vajon mi történhetett?

    Második mese:

    Jancsi sokkal sikeresebb volt, mint Peti. ő is elment a buliba, megszólított egy lányt, beszélgettek, csókolóztak majd hazakísérte a lányt, de nem aludt nála. Másnap délben már hívta is telefonon. És aznap még vagy ötször felhívta, majd este megint találkoztak egy vacsorára. A rá következő nap szintén ez történt.

    A harmadik nap a lány elmondta Jancsinak, hogy mostanában sok dolga van és nem fog tudni válaszolni a telefonokra és találkozni sem fog tudni vele. Jancsi hiába is hívta, a lány nem válaszolt.
    Vajon mi történhetett?

    Harmadik mese:

    A harmadik emberünket Csabának hívják. Ő felülmúlta mindkettőt. Elment buliba, összejött a lánnyal, párkapcsolat alakult ki közöttük. Csaba mindig nagyon rendes volt a lánnyal, mindig odafigyelt rá, teljesítette minden kívánságát, szóval nagyon odaadó férfi volt.

    Hat hónap múlva azonban a lány valami olyasmit mondott Csabának, amire sohasem gondolt volna: szüksége van egy kis időre, egy kis magányra. ő szereti Csabát, de szükség volna egy kis szünetre. El kell gondolkozzon dolgokon. Magyarul: "ki vagy rúgva!" Két nap múlva Csaba találkozott a lánnyal,aki kézen fogva sétált egy másik férfival.
    Vajon mi történhetett?

    Vajon mi a közös tényező mindhárom történetben? Mi lehet az oka annak, hogy a legtöbb férfi nem tud egy tartós vonzalmi érzést kiváltani a nőkből?

    Nem szeretek csúnya szavakat használni, kivéve egyet. Ez az a szó, amely legjobban kifejezi ezt a viselkedési formát:

    PUHAPÖCS

    Igen, jól látod.
    (ígérem, hogy ez az első, utolsó és az egyetlen durva szó, amit hallani fogsz tőlem. Néha azért ismételni fogom, hogy biztos legyek benne, hogy meg is jegyzed.)

    Mit jelent a puhapöcs? Azt jelenti, hogy túlságosan is kedves vagy. Túlságosan is odafigyelsz arra, hogy mit várnak el tőled a nők.

    Azzal semmi baj nincs, hogy odafigyelsz egy nőre. Azzal van a baj, ha azért figyelsz oda, hogy nehogy elrontsd az esélyeidet nála. Ez egy lényeges különbség.

    Magyarul azt sugárzod ki magadból, hogy nincs önbizalmad, nem hiszed, hogy van benned bármi is, ami miatt a nőknek vonzódniuk kellene hozzád. Úgy érzed, hogy ha nem vagy elég kedves, akkor már nem fog kedvelni téged.

    Most lehet, hogy azt kérded, hogy miért nem jó egy nőnek, ha kedves vagyok hozzá?

    Ne érts félre. A nők szeretik a kedvességet, de nem mindegy, hogy milyen ez a kedvesség.

    Lehetsz úgy kedves, hogy odafigyelsz a nő minden szavára, minden kívánságát teljesíted, ha valamit kér tőled, azonnal pattansz és végrehajtod. És ha valami nem tetszik neki, akkor másképp csinálod, vagy nem is csinálod többé. Van erre egy jó magyar szó: PAPUCS (én jobban szeretem a puhapöcsöt, mert erősebb hatása van).

    De lehetsz úgy is kedves, hogy nagyszerű beszélgetéseket folytattok, miközben ő végig szépen mosolyog rád és közben jókat nevettek.

    Lehetsz úgy is kedves, hogy hetente kétszer felhívod a lakásodba, hogy és nagyszerű (forró) éjszakákat töltötök el kettesben.

    Lehetsz úgy is kedves, hogy elviszed egy olyan helyre, ahol még soha nem volt, meglepetést okozva neki.

    Érted, hova szeretnék kilyukadni? Lehetsz kedves egy nővel és ugyanakkor azt csinálhatod, ami neked tetszik. Ha tényleg egy érdekes személyiség vagy, akkor neki is tetszeni fog, amit te csinálsz, és ahogyan azt csinálod.

    És ha nem tetszik neki, akkor lépj tovább. Miért kötnél kompromisszumot?

    Ne légy PUHAPÖCS! Ezt a nők azonnal megérzik. Persze csak a tudatalattiban, de megérzik. És ez egyáltalán nem egy vonzó tulajdonság számukra."
  • Csaba42
    #3747
    Hülyeség. Én sem vagy egy matyóhímzés, mégis megy a csajozás, csak nehezen. Nem a randiguruk pénzes kurzusait kell meghallgatni és egy laza délután alatt összedobott könyveit kell elolvasni, hanem a tettek mezejére kell lépni, és elfogadni, hogy az embert csalódás is éri. AZ Élethez a rossz dolgok is hozzátartoznak, nem csak a jók. Ha ezt elfogadod, és nem törsz össze, amikor egyhuzamban már a húszezredik nő utasít el, hanem töretlen lelkesedéssel nőzöl tovább (vagy nem, csak eteted a galambokat a padon), na, akkor leszel macho. :)

    Ha valaki esetleg nem értené, mit írok: akinek nincs vesztenivalója, az nem is fog veszteni.
  • bello88
    #3746
    Aki ronda vagy antimacsó, annak a fejét felesleges tippekkel tömni ;)
  • kovad007
    #3745
    Mondjuk még ez korábbi téma ahogy látom de ez a 3 puszis dolog hihetetlen gáz.A 2 puszi még elmegy de szerintem az is.Tök fölösleges az egész.Tinédzser korban megy csak ez a téma.Én sose adtam puszika,pedig voltak körülöttem csajok bőven.
    De hamár nem bíros megállni inkább 2 mint3
  • Desiderata #3744
    Pandora Box: A Man Guide to the Female Mind (Complete Set with Bonus)

    English | Mp4/Mp3/PDF | AVC1 640x360 | AAC 64 Kbps | 5.24 GB
  • Desiderata #3743
    How to Talk to Women Training
  • Desiderata #3742
    Mehow - Get The Girl Infield Exposed
  • Desiderata #3741
    Carlos Xuma - Approach Women 2 - Real Alpha DayGame [4 DVDs AVI 16 CDs MP3- Rip]
  • Desiderata #3740
    testbeszéd
    Body language - Pickup 101
  • Nothing117
    #3739
    "Ha randa a pofád, ragassz rá egy húszezrest..."

    meg 1 cetlit h még sok van otthon :D
  • RoyalPredator
    #3738
    "Írjatok minél több tippet, és hogy hogyan szoktatok felcsípni egy csajt"

    Ha randa a pofád, ragassz rá egy húszezrest...
  • Savmacska
    #3737
    CSAJOZÁSI TANÁCSOK, ÉS CSAJOZÁS ELCSÁBITÁSÁHOZ SZÜGSÉGES DOLGOK !!!!!! 100%-RA BEJÖN !
  • Savmacska
    #3736
    <a href='http://www.csajozasitanacsok.hu/&par=28641' target=_blank title='csajozási tippek, trükkök, módszerek'>www.CsajozasiTanacsok.hu - Tanácsok, tippek, módszerek a sikeres csajozáshoz, hogy a legjobb nőket is elcsábítsd!</a>
  • beababy20
    #3735
    hop,hop,hop... irigylem az Agárdiakat. olyan jó lenne ott lenni..:):) hátha ott lenne a Kucsera Gábor is.. bírom az ilyen celeb partykat..:)

    ha mást nem, én is ilyen bőr szerkót öltenék, csak hagy mehessek el.. viszont Agárd picit messze van.. ráadásul ha jól látom, most szombaton lesz..
  • Boromello
    #3734
    Agárdon lesz valami Nádas Dance Club-ban. Ezen az oldalon találsz infókat: Axe Party-k
  • beababy20
    #3733
    hol hol hol???? minden info érdekel ezekről!!!
  • Boromello
    #3732
    Hát oda kell figyelni, hogy mikor van ! :D Ha Axe bulit akarsz akkor most szombaton mehetsz! a honlapjukon van infó
  • beababy20
    #3731
    találtam egy irtó cuki képet a Kucsera Gabiról!!!! h én miért maradok le ezekről a partykról???:(
  • beababy20
    #3730
    sztem is!! teljesen egyetértek veled. bármilyen jó is vkinek a dumája, ha közben egy tuskó, vagy külsőre 100%osan nem jön be.. vagy mondjuk ha már Axe, akkor ha az illata nem jó..:S mondjuk általában az Axe-okért oda vagyok..:)
  • Boromello
    #3729
    Nem rossz duma, bár nemtom hány csajnál válna be. Egynél ezek szerint már igen :) de azért egy dumánál több kell hogy meghódíts egy lányt.
  • beababy20
    #3728
    :D:D hát nekem nagyon nem jött be. mondom, csak álltam ott értetlenül, azt se tudtam hirtelen h fiú vagyok e vagy lány. vagy h nekem mondja e egyáltalán!!
    az Axe-os dumák közül nekem a "hiszel a szerelemben első látásra,vagy sétáljak el még néhányszor előtted?"jön be... ez cuki sztem nagyon..:)
  • Boromello
    #3727
    Na igen, ilyen dumákkal nem hiszem hogy be lehet vágódni egy lánynál, bár lehet hogy valakinek bejön (beababy20) :)
    Mondjuk ennél a "nincs egy huszasod.." dumánál még az Axe-os dumák is jobbak :D
  • beababy20
    #3726
    ne tudjátok meg milyen ócska szöveggel próbálkozott be ma nálam egy pasi a zebránál.. "Nincs egy huszasod megígértem anyámnak, hogy felhívom amint megtaláltam álmaim nőjét."

    majdnem megkérdeztem tőle h csak nem az Axe oldaláról szedte ő is?:) de föl se tudtam ocsúdni a meglepődéstől. a barátnőm rángatott odébb h menjünk, zöld van..
  • huntofa
    #3725
    nemsoká ugyis megyek a csajokhoz , ti meg deketorozzatok az úton